BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 237MARIO TEAMKOBYLNICAM-401M 100:16:19.99 3:1618.4
2ORZECHOWSKI Kamil 147TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 200:16:49.32+00:00:293:2217.8
3ZACHARCZUK Albin 236MARIO TEAMHRUBIESZÓWM-201M 300:17:17.10+00:00:573:2717.4
4SZKOŁUDA Miłosz 196DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-202M 400:17:26.29+00:01:063:2917.2
5ZABORSKI Ryszard 223JAMNOKOSZALINM-402M 500:17:38.39+00:01:183:3117
6GARSKI Kryspin 45ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-403M 600:17:41.51+00:01:213:3217
7SIADAK Arkadiusz 181KOSZALINM-302M 700:17:48.57+00:01:283:3316.8
8JAKUBEK Patryk 63ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-203M 800:18:07.75+00:01:473:3716.6
9HUBERT Łukasz 62TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 900:18:19.19+00:01:593:3916.4
10DUDA Grzegorz 37METALCORP TEAMBUKÓWKAM-404M 1000:18:44.08+00:02:243:4416
11CZAPLIŃSKI Jacek 26TAGER KOSZALINKOSZALINM-304M 1100:18:47.09+00:02:273:4516
12MAJKOWICZ Rafał 115KOSZALINM-305M 1200:18:52.01+00:02:323:4615.9
13WICHER Krzysztof 214ADWOKATURAKOSZALINM-306M 1300:18:59.90+00:02:393:4815.8
14RYKIEL Michał 177JEDWABIŚCIBONINM-307M 1400:19:04.01+00:02:443:4815.7
15ZUKAL Piotr 228KOSZALINM-405M 1500:19:24.99+00:03:043:5315.5
16KAWKA Adrian 78SLUPSKM-308M 1600:19:31.17+00:03:113:5415.4
17WOJCIECHOWICZ Jacek 220WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-406M 1700:19:35.63+00:03:153:5515.3
18KOŚCIELNIAK Robert 94TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1800:19:40.70+00:03:203:5615.2
19CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-309M 1900:19:40.95+00:03:203:5615.2
20CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3010M 2000:19:46.96+00:03:263:5715.2
21URBAŃSKI Tomasz 208KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-407M 2100:20:14.10+00:03:544:0214.8
22MUCHA Krzysztof 131KOSZALINM-408M 2200:20:25.58+00:04:054:0514.7
23BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEM-3011M 2300:20:28.85+00:04:084:0514.7
24NIEWIADA Marek 136FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3012M 2400:20:33.08+00:04:134:0614.6
25BRZEZINSKI Jan 15TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-502M 2500:20:34.19+00:04:144:0614.6
26MAZURSKI Paweł 121GRYFICEM-3013M 2600:20:36.44+00:04:164:0714.6
27PICK Tomasz 161DEAF KOSZALINKOSZALINM-409M 2700:20:39.59+00:04:194:0814.5
28ROMANOWSKI Piotr 171KOŁOBRZEGM-3014M 2800:20:42.62+00:04:224:0814.5
29DZIĘBOWSKI Mariusz 39KOSZALINM-3015M 2900:20:45.98+00:04:254:0914.4
30KATRYCZ Zbigniew 77ŚWIERCZYNAM-503M 3000:20:50.47+00:04:304:1014.4
31SPRINGER Marcin 189ZŁOCIENIECM-4010M 3100:21:05.91+00:04:454:1314.2
32PAKULSKI Marcin 152KOSZALINM-4011M 3200:21:14.23+00:04:544:1514.1
33KALKOWSKI Paweł 72JW1223/BLOGKOSZALINM-3016M 3300:21:16.74+00:04:564:1514.1
34FABICH Adrian 40USBUSTKAM-3017M 3400:21:22.93+00:05:024:1614
35KOŁODZIEJ Krystian 89BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3018M 3500:21:26.37+00:05:064:1714
36WEBER Paweł 155ENERGONKOSZALINM-3019M 3600:21:37.03+00:05:174:1913.9
37MIKIETYŃSKI Michał 126ZABIEGAMI NOCAOKONEKM-3020M 3700:21:40.19+00:05:204:2013.8
38GÓRA Sylwester 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4012M 3800:21:41.28+00:05:214:2013.8
39CHOŁUJ Jarek 19KOSZALINM-4013M 3900:21:50.85+00:05:304:2213.7
40OTTO Michał 149BONINM-3021M 4000:21:50.98+00:05:304:2213.7
41GLISZCZYŃSKI Łukasz 47ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-204M 4100:22:10.72+00:05:504:2613.5
42GAWRYSIAK Przemysław 238WŁODARKAM-4014M 4200:22:11.12+00:05:514:2613.5
43KWIETNIEWSKI Daniel 109KOSZALINM-4015M 4300:22:16.53+00:05:564:2713.5
44CHABOWSKI Wojciech 17RĄBINOM-205M 4400:22:26.58+00:06:064:2913.4
45OLCZAK Krzysztof 143SIANÓWM-3022M 4500:22:26.68+00:06:064:2913.4
46ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4016M 4600:22:27.53+00:06:074:2913.4
47KRUPIŃSKI Krzysztof 100E-UROLOG.EUKOSZALINM-504M 4700:22:29.46+00:06:094:2913.3
48POLAŃSKI Norbert 16521BLTŚWIDWINM-4017M 4800:22:34.99+00:06:144:3113.3
49WIKTOROWSKI Maciej 217KOSZALINM-4018M 4900:22:41.37+00:06:214:3213.2
50WÓJCICI Adrian 221DEAF KOSZALINKOSZALINM-3023M 5000:22:41.73+00:06:214:3213.2
51KAJKOWSKI Rafał 71CSSP KOSZALINKOSZALINM-4019M 5100:22:47.09+00:06:274:3313.2
52JARZYNA Roman 65SZWLASTARGARDM-4020M 5200:22:50.60+00:06:304:3413.1
53WIŚNIEWSKI Łukasz 219KOŁOBRZEGM-206M 5300:22:59.38+00:06:394:3513.1
54KONKEL Łukasz 91KOSZALINM-4021M 5400:22:59.64+00:06:394:3613
55OPALIŃSKI Stanisław 144KLUB SENIORÓWKOŁOBRZEGM-601M 5500:23:06.19+00:06:464:3713
56JASIŃSKI Cezary 66KOSZALINM-4022M 5600:23:06.38+00:06:464:3713
57KŁOS Tomasz 86KALISZ POMORSKIM-4023M 5700:23:06.81+00:06:464:3713
58BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM-3024M 5800:23:09.22+00:06:494:3713
59GAŁECKI Jacek 43KARLINOBIEGAJKARLINOM-505M 5900:23:19.25+00:06:594:3912.9
60KOZIEŁ Paweł 96RĄBINOM-4024M 6000:23:20.28+00:07:004:4012.9
61KAZIMIERCZAK Leszek 79LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3025M 6100:23:29.77+00:07:094:4212.8
62KUSZYŃSKI Dariusz 108KOSZALINM-4025M 6200:23:31.82+00:07:114:4212.7
63CHOŁUJ Karol 20ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3026M 6300:23:32.36+00:07:124:4212.7
64DOMAŃSKI Krzysztof 34KOŁOBRZEGM-141M 6400:23:42.13+00:07:224:4412.7
65WOJCIECHOWSKI Andrzej 54KOSZALINM-4026M 6500:23:53.26+00:07:334:4612.6
66OSOBNIAK Ryszard 148KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 6600:23:53.31+00:07:334:4612.6
67ORLIKOWSKI Robert 145POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3027M 6700:24:02.65+00:07:424:4812.5
68GRĄBCZEWSKI Rafał 55JW 1223KOSZALINM-3028M 6800:24:05.75+00:07:454:4912.4
69KRASIŃSKI Witold 98KOSZALINM-4027M 6900:24:13.45+00:07:534:5012.4
70STALUSZKA Dariusz 19021.BLTŚWIDWINM-4028M 7000:24:14.80+00:07:544:5112.4
71SKIBA Artur 183PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4029M 7100:24:20.63+00:08:004:5212.3
72ŻUKOWSKI Cezary 231MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3029M 7200:24:21.34+00:08:014:5212.3
73KŁOSIŃSKI Michał 87KOSZALINM-3030M 7300:24:26.45+00:08:064:5312.3
74SZULC Marek 200SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-506M 7400:24:32.19+00:08:124:5412.2
75DĘBSKI Damian 30KOSZALINM-3031M 7500:24:33.07+00:08:134:5412.2
76MRUGALSKI Stanisław 130MIASTKOM-507M 7600:24:44.77+00:08:244:5712.1
77KOZIEŁ Adam 95RĄBINOM-207M 7700:24:55.41+00:08:354:5912
78BODO Rafał 7KOSZALINM-3032M 7800:24:56.12+00:08:364:5912
79MYK Paweł 132KOSZALINM-3033M 7900:25:00.94+00:08:405:0012
80PRYCA Adam 166USTKAM-3034M 8000:25:02.65+00:08:425:0012
81KOSZ Paweł 93KOSZALINM-3035M 8100:25:02.90+00:08:425:0012
82DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 35SŁUPSKM-3036M 8200:25:09.21+00:08:495:0111.9
83PACAN Bartosz 151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3037M 8300:25:14.90+00:08:545:0311.9
84DOMAŃSKI Adam 33KOŁOBRZEGM-4030M 8400:25:20.19+00:09:005:0411.8
85HAŁKA Arkadiusz 58TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4031M 8500:25:23.94+00:09:035:0411.8
86SZMIGIERO Sebastian 197W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4032M 8600:25:32.32+00:09:125:0611.7
87JANUSZEWSKI Jacek 6417 WOG KOSZALINKOSZALINM-508M 8700:25:43.67+00:09:235:0811.7
88JUSZCZAK Krzysztof 69KOSZALINM-603M 8800:25:44.75+00:09:245:0911.7
89FAJGIER Tomasz 41MANOWOM-509M 8900:25:51.35+00:09:315:1011.6
90KĘSIK Łukasz 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3038M 9000:25:54.66+00:09:345:1011.6
91DANOWSKI Maciek 29FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4033M 9100:25:55.37+00:09:355:1111.6
92KULAWINSKI Marek 106KOŁOBRZEGM-4034M 9200:25:57.18+00:09:375:1111.6
93SATYŁA Tomasz 179TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3039M 9300:26:06.24+00:09:465:1311.5
94ZIELIŃSKI Maciej 226ŚWIDWINM-3040M 9400:26:10.93+00:09:505:1411.5
95GROMADA Bartosz 56ŚWIDWINM-3041M 9500:26:11.20+00:09:515:1411.5
96MONGIAŁO Marcin 129FAST FEET K-LINKOSZALINM-4035M 9600:26:24.38+00:10:045:1611.4
97ORYSZCZYN Arkadiusz 146KOSZALINM-3042M 9700:26:27.44+00:10:075:1711.3
98HRYCIÓW Paweł 61JW1223BIAŁOGARDM-3043M 9800:26:35.28+00:10:155:1911.3
99WIERZBICKI Kacper 215KOSZALINM-3044M 9900:26:35.78+00:10:155:1911.3
100KOZŁOWSKI Adrian 97OSP POŁCZYN -ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-3045M 10000:26:48.47+00:10:285:2111.2
101WIŚNIEWSKI Jarosław 218KOŁOBRZEGM-5010M 10100:26:48.93+00:10:285:2111.2
102KOZŁOWIECKI Waldemar 84TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 10200:26:49.78+00:10:295:2211.2
103NESTOR Petro 133LWÓWM-5011M 10300:26:50.11+00:10:305:2211.2
104RÓJ Andrzej 172BIAŁOGARDM-4036M 10400:26:54.84+00:10:345:2311.1
105SPICA Łukasz 188KOSZALINM-3046M 10500:27:08.77+00:10:485:2511
106WĄSOWSKI Robert 212NOWE BIELICEM-208M 10600:27:10.17+00:10:505:2611
107JURA Kazimierz 68MTS HAMERMIASTKOM-70+1M 10700:27:15.68+00:10:555:2711
108DĘGA Piotr 31TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3047M 10800:27:19.55+00:10:595:2811
109HNATOWSKI Artur 60LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5012M 10900:27:23.36+00:11:035:2811
110PRZYBYŁ Krzysztof 168KOSZALINM-3048M 11000:27:25.87+00:11:055:2910.9
111GŁOWACKI Włodzimierz 46KOSZALINM-70+2M 11100:27:39.07+00:11:195:3110.8
112KARNICKI Zygmunt 74TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 11200:27:57.54+00:11:375:3510.7
113KARPIŃSKI Mateusz 76BOBOLICEM-209M 11300:28:05.21+00:11:455:3710.7
114HELLER Zdzisław 59NIEZRZESZONYKOSZALINM-606M 11400:28:11.63+00:11:515:3810.6
115BOKOTA Adam 10BIALOGARDM-5013M 11500:28:17.31+00:11:575:3910.6
116CICHOSZ Jerzy 23KOSZALINM-70+3M 11600:28:29.80+00:12:095:4210.5
117KACZMAREK Łukasz 70WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3049M 11700:28:38.45+00:12:185:4310.5
118PŁOTKA Grzegorz 163KOSZALINM-3050M 11800:28:40.18+00:12:205:4410.5
119NIEWIADOWSKI Robert 138STARE BIELICEM-3051M 11900:28:54.17+00:12:345:4610.4
120ZIMNOWŁOCKI Mariusz 227DEAF KOSZALINSIANÓWM-3052M 12000:30:52.76+00:14:326:109.7
121SZULC Szymon 202SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3053M 12100:31:10.63+00:14:506:149.6
122STAŃCZYK Franciszek 192NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+4M 12200:31:12.08+00:14:526:149.6
123STRACH Marek 241KOSZALINM-607M 12300:32:06.41+00:15:466:259.3
124RUSIECKI Paweł 174WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4037M 12400:32:11.49+00:15:516:269.3
125ŚLEDŹ Andrzej 204WĘZEŁEKSŁUPSKM-4038M 12500:32:31.98+00:16:116:309.2
126SZULC Adam 201SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3054M 12600:33:16.19+00:16:566:399
127KARNICKI Artur 75KOSZALINM-4039M 12700:37:44.74+00:21:247:337.9
128BARTNIK Marian 3TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+5M 12800:43:37.04+00:27:178:436.9
Znaleziono 128 wynik(ów)