BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Trzech Króli

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1Mario TeamMariusz Borychowski

Kamil Orzechowski

Albin Zacharczuk
00:16:19.998

00:16:49.324

00:17:17.109
00:50:26.431
2DECATAGERMiłosz Szkołuda

Łukasz Hubert

Jacek Czapliński
00:17:26.290

00:18:19.198

00:18:47.099
00:54:32.587
3ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA KrólowieKryspin Garski

Patryk Jakubek

Mateusz Cichosz-Mielewczyk
00:17:41.516

00:18:07.753

00:19:46.967
00:55:36.236
4Dziewczyny z drużynyAgnieszka Konkel

Karolina Chorąży

Sabina Sznyter
00:20:19.533

00:20:33.590

00:20:51.559
01:01:44.682
5#ZabieganiNocąWojciech Cuber

Michał Mikietyński

Sylwester Góra
00:19:40.951

00:21:40.198

00:21:41.281
01:03:02.430
6JedwabiściMichał Rykiel

Sebastian Antkowiak

Justyna Borys
00:19:04.017

00:22:27.531

00:22:51.492
01:04:23.040
7Kołobrzeg - ŚwinoujścieMarek Niewiada

Piotr Romanowski

Adrian Bartha
00:20:33.083

00:20:42.620

00:23:09.221
01:04:24.924
8Królowie WielcyKrzysztof Mucha

Michał Otto

Paweł Kosz
00:20:25.581

00:21:50.986

00:25:02.908
01:07:19.475
93 króloweMałgorzata Krzewińska

Izabela Chodor

Katarzyna Głuch
00:23:59.980

00:24:00.287

00:24:48.779
01:12:49.046
10ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA KróloweAgnieszka Kęsik

Joanna Garska

Mira Pacan
00:22:43.819

00:23:52.431

00:26:13.998
01:12:50.248
11Zarażamy bieganiemŁukasz Gliszczyński

Bartosz Pacan

Łukasz Kęsik
00:22:10.727

00:25:14.901

00:25:54.666
01:13:20.294
12DEAF KOSZALINTomasz Pick

Adrian Wójcici

Mariusz Zimnowłocki
00:20:39.592

00:22:41.730

00:30:52.767
01:14:14.089
13Kołobrzeg BiegaStanisław Opaliński

Marek Kulawinski

Anna Wąsowicz
00:23:06.193

00:25:57.180

00:26:27.134
01:15:30.507
14Domańscy z KołobrzeguKrzysztof Domański

Adam Domański

Katarzyna Domańska
00:23:42.135

00:25:20.191

00:28:55.080
01:17:57.406
Znaleziono 14 wynik(ów)