BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
17 DAYSPatryk Jakubek
Marcin Stoltman
Justyna Nowodworska
Emilia Kluczewska
00:17:30.62
00:19:22.50
00:21:04.44
00:21:23.92
01:19:19.000
2404 NOT FOUNDMichał Zieman
Łukasz Gostkowski
Justyna Bargańska
Małgorzata Szczęk
00:17:38.80
00:19:34.41
00:21:22.60
00:22:00.35
01:20:34.000
3#ZABIEGANINOCĄKrzysztof Trębski
Andrzej Bralski
Justyna Ławniczak
Agnieszka Góra
00:20:03.24
00:20:22.29
00:21:15.60
00:22:30.37
01:24:10.000
4POZYTYWNIE NAKRĘCENIMateusz Cichosz-Mielewczyk
Grzegorz Jankowski
Izabela Metel
Mira Pacan
00:19:42.42
00:20:30.91
00:25:08.72
00:25:08.87
01:30:28.000
5MKP SZCZECINEKHanna Skrobanek
Tomasz Drążkowski
Aleksandra Baranek
Justyna Zborowska-Skrobanek
00:20:29.59
00:20:39.40
00:27:20.18
00:29:27.82
01:37:55.000
6DZIKIE ŻÓŁWIEAleksandra Suchodolska
Monika Romanowicz
Anna Dorawa-Ziomek
Arkadiusz Oryszczyn
00:26:08.54
00:26:09.12
00:27:10.78
00:27:46.46
01:47:13.000
7SAILING TEAM FERAJNAMałgorzata Strzelecka
Sebastian 'kaszana' Strzelecki
Agnieszka Grochowska
Anna Hryncewicz
00:26:08.78
00:28:09.38
00:28:11.33
00:28:45.61
01:51:13.000
8PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYPatryk Szymański
Janina Hubko
Dawid Signarowski
Dominika Kaczmarek
00:21:48.35
00:28:01.62
00:28:17.36
00:33:47.65
01:51:53.000
9AKADEMIA MALUCHAKamila Soroczyńska
Tomek Karpiński
Hanna Karpińska
Justyna Zygmańska
00:29:15.60
00:29:40.74
00:29:40.87
00:29:42.04
01:58:17.000
Znaleziono 9 wynik(ów)