BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAKUBEK Patryk 777 DAYSBYTÓWM-201M 100:17:30.62 3:3017,1
2ZIEMAN Michał 259404 NOT FOUNDBYTÓWM-301M 200:17:38.80+00:00:083:3117,0
3HUBERT Łukasz 72TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 300:17:45.61+00:00:143:3316,9
4RYKIEL Michał 197DĄBROWSKI TEAMBONINM-303M 400:17:55.83+00:00:253:3516,7
5MAJKOWICZ Rafał 141KOSZALINM-304M 500:18:01.08+00:00:303:3616,6
6MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-305M 600:18:07.09+00:00:363:3716,6
7RYBACZEK Sebastian 1968PPLOTROSNOWOM-401M 700:18:27.13+00:00:563:4116,2
8DYLEWSKI Tomasz 48MIASTKOM-202M 800:18:30.96+00:01:003:4216,2
9KAWKA Adrian 100BEST BEASTSSŁUPSKM-306M 900:19:00.94+00:01:303:4815,8
10WALEŃSKI Michał 239TKKF KOSZALINSKIBIENKOM-402M 1000:19:09.31+00:01:383:5015,7
11IWANEJKO Martyna 74AZS POZNAŃPOBŁOCIE MAŁEK-201K 100:19:16.23+00:01:453:5115,6
12SZULC Arek 230MARYCZ.COMKOSZALINM-403M 1100:19:22.86+00:01:523:5215,5
13STOLTMAN Marcin 2137 DAYSBYTÓWM-203M 1200:19:22.50+00:01:513:5215,5
14KORMAN Kamil 115KOSZALINM-204M 1300:19:35.73+00:02:053:5515,3
15GOSTKOWSKI Łukasz 59404 NOT FOUNDBYTÓWM-307M 1400:19:34.41+00:02:033:5415,3
16DUDA Grzegorz 47BEST BEASTSSŁUPSKM-405M 1500:19:37.60+00:02:063:5515,3
17LEWANDOWSKI Jacek 135TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-404M 1600:19:37.43+00:02:063:5515,3
18CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 35POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-308M 1700:19:42.42+00:02:113:5615,2
19PICK Tomasz 181SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-501M 1800:19:50.30+00:02:193:5815,1
20BAJGERT Robert 5KB WYGAN/VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-502M 1900:20:08.39+00:02:374:0114,9
21TRĘBSKI Krzysztof 236#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 2000:20:03.24+00:02:324:0015,0
22BRALSKI Andrzej 19#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-407M 2100:20:22.29+00:02:514:0414,7
23SKROBANEK Hanna 207MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 200:20:29.59+00:02:584:0614,6
24JANKOWSKI Grzegorz 78POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-408M 2200:20:30.91+00:03:004:0614,6
25KOZIEŁ Paweł 119RĄBINOM-409M 2300:20:34.43+00:03:034:0614,6
26DRĄŻKOWSKI Tomasz 45MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-141M 2400:20:39.40+00:03:084:0714,5
27KUCAL Paweł 131KOSZALINM-4010M 2500:20:40.19+00:03:094:0814,5
28KONKEL Agnieszka 110KOSZALINK-301K 300:20:41.07+00:03:104:0814,5
29ZATOŃ Olga 257ŚWIDWINK-302K 400:20:46.32+00:03:154:0914,4
30PĘKAŁA Piotr 180SP MANOWOKOSZALINM-4011M 2600:20:46.92+00:03:164:0914,4
31CHABOWSKI Wojciech 27SOMGORSIRĄBINOM-205M 2700:20:48.07+00:03:174:0914,4
32PODSTAWKA Alek 187POBĄDŹM-142M 2800:20:52.04+00:03:214:1014,4
33CUBER Wojciech 37#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-309M 2900:20:52.64+00:03:224:1014,4
34SZAMOTULSKI Henryk 222TRZEBIATÓWM-4012M 3000:20:57.22+00:03:264:1114,3
35WEBER Paweł 241FPPKOSZALINM-3010M 3100:21:01.67+00:03:314:1214,3
36NARKUN Szymon 162BIAŁOGARDM-143M 3200:21:02.40+00:03:314:1214,3
37NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-303K 500:21:04.44+00:03:334:1314,2
38WIKTOROWSKI Maciej 246KOSZALINM-4013M 3300:21:05.52+00:03:344:1314,2
39KOZIEŁ Adam 120RĄBINOM-206M 3400:21:09.25+00:03:384:1314,2
40BRZEZIŃSKI Jan 22TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-503M 3500:21:09.45+00:03:384:1414,2
41ŁUKAWSKI Mariusz 1398PPLOTCHAŁUPYM-3011M 3600:21:10.11+00:03:394:1414,2
42ŁAWNICZAK Justyna 137#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-304K 600:21:15.60+00:03:444:1514,1
43GÓRA Sylwester 61#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4014M 3700:21:15.60+00:03:444:1514,1
44HISZCZYŃSKA Aleksandra 70CSSPKOSZALINK-202K 700:21:16.07+00:03:454:1514,1
45ŻUREK Mateusz 263KOSZALINM-3012M 3800:21:17.47+00:03:464:1514,1
46OLCZAK Krzysztof 169SIANÓWM-3013M 3900:21:18.13+00:03:474:1514,1
47SITARCZYK Damian 205FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3014M 4000:21:21.76+00:03:514:1614,1
48BARGAŃSKA Justyna 8404 NOT FOUNDBYTÓWK-401K 800:21:22.60+00:03:514:1614,0
49KLUCZEWSKA Emilia 1077 DAYSBYTÓWK-305K 900:21:23.92+00:03:534:1614,0
50NOGA Sebastian 164TKKF KOSZALINKOSZALINM-207M 4100:21:25.23+00:03:544:1714,0
51CZYŻYKOWSKI Łukasz 40KOSZALINM-3015M 4200:21:27.85+00:03:574:1714,0
52HAŁKA Justyna 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-402K 1000:21:28.20+00:03:574:1714,0
53JOŃCA Jakub 85BEST BEASTSSŁUPSKM-144M 4300:21:29.57+00:03:584:1814,0
54BUDZIŃSKI Paweł 25TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-4015M 4400:21:39.00+00:04:084:1913,9
55SZULC Szymon 228SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3016M 4500:21:41.85+00:04:114:2013,8
56BŁASZCZYK Piotr 14CZAPLINEKM-4016M 4600:21:42.83+00:04:124:2013,8
57MIELCZAREK Ksawery 192KOSZALINM-208M 4700:21:43.69+00:04:134:2013,8
58CIASTOŃ Tomasz 33ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-4017M 4800:21:43.79+00:04:134:2013,8
59SZYMAŃSKI Patryk 232PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYDĘBICEM-209M 4900:21:48.35+00:04:174:2113,8
60BIAŁECKA Paula 13KOSZALINK-306K 1100:21:49.00+00:04:184:2113,8
61JARZYNA Roman 79SZWLA STARGARDSTARGARDM-504M 5000:21:58.48+00:04:274:2313,7
62SZCZĘK Małgorzata 224404 NOT FOUNDBYTÓWK-307K 1200:22:00.35+00:04:294:2413,6
63GAWRYSIAK Przemysław 52WŁODARKAM-4018M 5100:22:03.93+00:04:334:2413,6
64PAŁASZEWSKA Karolina 176KOŁOBRZEGK-308K 1300:22:03.99+00:04:334:2413,6
65NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-3017M 5200:22:06.02+00:04:354:2513,6
66GAWEŁ Zbigniew 51POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-601M 5300:22:06.36+00:04:354:2513,6
67PŁAŻALSKI Przemysław 186BROJCEM-4019M 5400:22:13.50+00:04:424:2613,5
68BARTHA Adrian 9KOŁOBRZEGM-3018M 5500:22:14.78+00:04:444:2713,5
69KRUPIŃSKI Krzysztof 125E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 5600:22:21.21+00:04:504:2813,4
70GÓRA Agnieszka 60#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-403K 1400:22:30.37+00:04:594:3013,3
71KRYNICKA Magdalena 126TRZEBIATÓWK-203K 1500:22:34.73+00:05:044:3113,3
72WOŹNIECKA Karolina 253SEASIDE TEAM RUNKOŁOBRZEGK-309K 1600:22:39.65+00:05:094:3213,2
73ŻUKOWSKI Cezary 262KOSZALINM-3019M 5700:22:41.35+00:05:104:3213,2
74KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINEKK-404K 1700:22:44.16+00:05:134:3213,2
75FAJGIER Tomasz 50MANOWOM-506M 5800:22:44.89+00:05:144:3313,2
76JAKÓBCZYK Sławomir 76BRAKZŁOTÓWM-4020M 5900:22:49.13+00:05:184:3313,1
77NIEMCZUK Dariusz 163JAMNOKOSZALINM-507M 6000:22:53.05+00:05:224:3413,1
78PIETRYKA Artur 182KARLINOBIEGAJKARLINOM-4021M 6100:22:58.80+00:05:284:3513,1
79KLENIEWSKI Piotr 105ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-602M 6200:22:58.94+00:05:284:3513,1
80BAWOŁ Andrzej 10:-)KRĘPAM-4022M 6300:23:02.51+00:05:314:3613,0
81KRZEWIŃSKA Małgorzata 129TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1800:23:05.86+00:05:354:3713,0
82HAŁKA Arkadiusz 66TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4023M 6400:23:07.12+00:05:364:3713,0
83HARASIMOWICZ Michał 6712BBSPSZCZECINEKM-3020M 6500:23:13.78+00:05:434:3812,9
84ZAGALSKA Paulina 255POŁCZYN ZDRÓJK-3010K 1900:23:17.02+00:05:464:3912,9
85BAGNIUK Piotr 4DOBIESŁAWIECM-3021M 6600:23:19.00+00:05:484:3912,9
86NOSAL Martyna 166PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-142K 2000:23:19.47+00:05:484:3912,9
87KONKEL Łukasz 111KOSZALINM-4024M 6700:23:26.70+00:05:564:4112,8
88SAWIŃSKI Jacek 201KOSZALINM-4025M 6800:23:28.12+00:05:574:4112,8
89POMORSKI Łukasz 190CSSPKOSZALINM-2010M 6900:23:31.73+00:06:014:4212,7
90GĄSIOR Grzegorz 53CSSPKOSZALINM-3022M 7000:23:32.12+00:06:014:4212,7
91MONGIAŁO Marcin 158FAST FEET K-LINKOSZALINM-4026M 7100:23:36.01+00:06:054:4312,7
92GIEDROWICZ Aleksandra 55KOSZALINK-3011K 2100:23:39.64+00:06:094:4412,7
93CHOŁUJ Karol 29ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3023M 7200:23:40.41+00:06:094:4412,7
94BODO Rafał 15ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-3024M 7300:23:41.41+00:06:104:4412,7
95ŻEBROWSKI Igor 261KARLINOBIEGAJKARLINOM-145M 7400:23:50.21+00:06:194:4612,6
96KNUT-POTOCZNIK Gabriela 108STOWARZYSZENIE KIERUNEK POLANÓWPOLANÓWK-3012K 2200:23:52.57+00:06:214:4612,6
97SARBIEWSKI Przemysław 200MRZEŻYNOM-4027M 7500:23:52.63+00:06:224:4612,6
98ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4028M 7600:23:52.88+00:06:224:4612,6
99HNATOWSKI Artur 254CSSPKOSZALINM-508M 7700:23:55.31+00:06:244:4712,5
100DRULIK-HOŁUB Marta 46TORNADO KOSZALINKOSZALINK-405K 2300:24:02.04+00:06:314:4812,5
101MICHALCZYK Kamil 151KOSZALINM-3025M 7800:24:06.06+00:06:354:4912,4
102USTJANOWSKA Katarzyna 238BIAŁAK-3013K 2400:24:07.41+00:06:364:4912,4
103MARCINKOWSKI Jacek 146SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4029M 7900:24:10.36+00:06:394:5012,4
104KRASIŃSKI Witold 122KOSZALINM-4030M 8000:24:10.39+00:06:394:5012,4
105SKOKOWSKI Marek 206SZCZECINEKM-3026M 8100:24:15.02+00:06:444:5112,4
106KOPIEC-PARYSIAK Joanna 114DOBRZYCAK-3014K 2500:24:15.91+00:06:454:5112,4
107KRUPIŃSKA Beata 124E-UROLOG.EUKOSZALINK-501K 2600:24:16.25+00:06:454:5112,4
108PAWŁOWSKI Grzegorz 178GAMMAXMIELNOM-4031M 8200:24:16.85+00:06:464:5112,4
109SZOSTAK Marta 226KOSZALINK-204K 2700:24:20.38+00:06:494:5212,3
110DĘBSKI Damian 42KOSZALINM-3027M 8300:24:20.40+00:06:494:5212,3
111CZAPLA Paulina 38KOŁOBRZEGK-3015K 2800:24:22.29+00:06:514:5212,3
112JASIEK Paweł 80#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3028M 8400:24:23.02+00:06:524:5212,3
113OPALIŃSKI Stanisław 170BBL KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-603M 8500:24:24.93+00:06:544:5312,3
114DRABKOWSKA Agnieszka 44CUDAKI❤️BIAŁOGARDK-406K 2900:24:36.14+00:07:054:5512,2
115OSOBNIAK Ryszard 173KOSZALINM-604M 8600:24:39.05+00:07:084:5512,2
116DEJNAK Mariola 41GRYFICEK-602K 3000:24:39.45+00:07:084:5512,2
117WĄSOWICZ Anna 240KOŁOBRZEGK-3016K 3100:24:39.70+00:07:094:5612,2
118KAJKOWSKI Rafał 93CSSPKOSZALINM-4032M 8700:24:43.14+00:07:124:5612,1
119MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-3017K 3200:24:48.23+00:07:174:5712,1
120STALUSZKA Dariusz 21021BLTŚWIDWINM-4033M 8800:24:54.13+00:07:234:5812,0
121KAMYK Piotr 95HTTPS://MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-4034M 8900:24:59.89+00:07:295:0012,0
122KUSZYŃSKI Dariusz 133KOSZALINM-4035M 9000:25:00.04+00:07:295:0012,0
123GOLEC Anna 57KOSZALINK-407K 3300:25:03.83+00:07:335:0012,0
124KACZMARYK Jolanta 90KOSZALINK-408K 3400:25:04.04+00:07:335:0012,0
125CHUDZIK Zbigniew 32TKKF KOSZALINKOSZALINM-509M 9100:25:08.21+00:07:375:0111,9
126METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-409K 3500:25:08.72+00:07:385:0111,9
127PACAN Mira 174POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3018K 3600:25:08.87+00:07:385:0111,9
128GONTEK Łukasz 58VW BATORYSŁUPSKM-3029M 9200:25:12.19+00:07:415:0211,9
129LIPNIEWICZ Paweł 136KOSZALINM-3030M 9300:25:20.81+00:07:505:0411,8
130KOWALCZYK Karolina 118NIEKŁONICEK-4010K 3700:25:21.23+00:07:505:0411,8
131URBANOWICZ Michał 237KOSZALINM-4036M 9400:25:21.52+00:07:505:0411,8
132KACZOROWSKI Marek 91FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-2011M 9500:25:27.88+00:07:575:0511,8
133KOLIGAT Anna 109KOSZALINK-4011K 3800:25:35.44+00:08:045:0711,7
134CIEŚLAK Grzegorz 36KOŁOBRZEGM-3031M 9600:25:40.42+00:08:095:0811,7
135KOZŁOWIECKI Waldemar 64TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 9700:25:42.58+00:08:115:0811,7
136KOPEĆ Krzysztof 113KOŁOBRZEGM-4037M 9800:25:44.74+00:08:145:0911,7
137JUSZCZYK Agnieszka 87ANOX TEAMKOSZALINK-4012K 3900:25:47.15+00:08:165:0911,6
138JUSZCZAK Krzysztof 86KOSZALINM-606M 9900:25:47.74+00:08:175:0911,6
139CHMARA Grzegorz 28STM TEAMPOŁCZYN ZDRÓJM-5010M 10000:25:55.02+00:08:245:1111,6
140PŁATOSZ Magda 184KARLINOK-205K 4000:25:57.11+00:08:265:1111,6
141MAJEWSKA Dorota 140REDLINOK-502K 4100:25:58.19+00:08:275:1111,6
142JAGŁA Żaneta 75KOSZALINK-4013K 4200:25:59.01+00:08:285:1111,5
143MRUGALSKI Stanisław 160MTS HAMERMIASTKOM-5011M 10100:25:59.88+00:08:295:1211,5
144ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-3032M 10200:26:02.43+00:08:315:1211,5
145SUCHODOLSKA Aleksandra 219DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-3019K 4300:26:08.54+00:08:375:1311,5
146STRZELECKA Małgorzata 217SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4014K 4400:26:08.78+00:08:385:1311,5
147ROMANOWICZ Monika 191DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4500:26:09.12+00:08:385:1411,5
148ŁODYGA Łukasz 138KOSZALINM-3033M 10300:26:16.40+00:08:455:1511,4
149BUCZKO Katarzyna 24KOSZALINK-206K 4600:26:17.85+00:08:475:1511,4
150MARCZAK Małgorzata 147ŻELKOWOK-603K 4700:26:22.13+00:08:515:1611,4
151SZWEDA Mateusz 231WATACHKOSZALINM-3034M 10400:26:38.08+00:09:075:1911,3
152BRZOZOWSKA Barbara 23TYCHOWOK-4015K 4800:26:38.17+00:09:075:1911,3
153JĘDRZEJKO Mirosław 83NOWE BIELICEM-4038M 10500:26:38.21+00:09:075:1911,3
154MIELEWCZYK Magdalena 153GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK-3021K 4900:26:56.49+00:09:255:2311,1
155BEDNAREK Krzysztof 11MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-4039M 10600:27:05.13+00:09:345:2511,1
156WIŚNIEWSKI Jarosław 248KOŁOBRZEGM-5012M 10700:27:05.46+00:09:345:2511,1
157JOŃCA Klaudia 84BEST BEASTSSŁUPSKK-143K 5000:27:06.45+00:09:355:2511,1
158PŁAŻALSKA Sylwia 185RUNGRYFBROJCEK-3022K 5100:27:07.31+00:09:365:2511,1
159SZULC Marek 229SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5013M 10800:27:09.42+00:09:385:2611,0
160DORAWA-ZIOMEK Anna 43DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3023K 5200:27:10.78+00:09:405:2611,0
161PISKÓRZ Justyna 183ROSNOWOK-3024K 5300:27:12.29+00:09:415:2611,0
162WESOŁOWSKI Łukasz 244KOSZALINM-3035M 10900:27:12.50+00:09:415:2611,0
163KARNICKI Zygmunt 96TKKF KOSZALINKOSZALINM-607M 11000:27:16.19+00:09:455:2711,0
164BARANEK Aleksandra 7MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-144K 5400:27:20.18+00:09:495:2811,0
165CZUPAJŁO Marta 39KOSZALINK-4016K 5500:27:24.59+00:09:535:2910,9
166KAMINSKI Tomasz 948PPLOTKOSZALINM-4040M 11100:27:27.22+00:09:565:2910,9
167HELLER Zdzisław 69HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-608M 11200:27:29.31+00:09:585:2910,9
168ŚWIDERSKI Marcin 234KOSZALINM-3036M 11300:27:33.84+00:10:035:3010,9
169MITUNIEWICZ Adrian 156KOSZALINM-3037M 11400:27:33.91+00:10:035:3010,9
170MARCZAK Andrzej 148ŻELKOWOM-609M 11500:27:41.99+00:10:115:3210,8
171KACZMAREK Łukasz 88WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3038M 11600:27:42.41+00:10:115:3210,8
172ORYSZCZYN Arkadiusz 172DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3039M 11700:27:46.46+00:10:155:3310,8
173GŁOWACKI Włodzimierz 56KOSZALINM-70+1M 11800:27:47.76+00:10:175:3310,8
174KLONOWSKI Artur 106KOSZALINM-4041M 11900:27:50.61+00:10:195:3410,8
175RUSIECKI Paweł 193WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4042M 12000:27:55.00+00:10:245:3510,7
176HUBKO Janina 73PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3025K 5600:28:01.62+00:10:315:3610,7
177SZYMAŃSKI Patryk 194SŁUPSKM-3040M 12100:28:03.77+00:10:335:3610,7
178WŁODARCZYK Emilia 249KOŁOBRZEGK-3026K 5700:28:03.99+00:10:335:3610,7
179MASŁOWSKI Artur 149ZŁOCIENIECM-3041M 12200:28:04.86+00:10:345:3710,7
180BANAŚ Wiktor 6FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-146M 12300:28:08.51+00:10:375:3710,7
181STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 218SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4043M 12400:28:09.38+00:10:385:3710,7
182GROCHOWSKA Agnieszka 63SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4017K 5800:28:11.33+00:10:405:3810,6
183SIGNAROWSKI Dawid 204PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3042M 12500:28:17.36+00:10:465:3910,6
184MITUNIEWICZ Renata 154KOSZALINK-503K 5900:28:18.08+00:10:475:3910,6
185BOKOTA Katarzyna 16BIAŁOGARDK-4018K 6000:28:18.77+00:10:485:3910,6
186BRZEZIŃSKI Paweł 21KOSZALINM-4044M 12600:28:18.96+00:10:485:3910,6
187MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 142KOSZALINK-3027K 6100:28:22.89+00:10:525:4010,6
188TABISZ Sławomir 23512BBSPCZAPLINEKM-3043M 12700:28:26.39+00:10:555:4110,6
189SZCZESIAK Paweł 223ROWERY MAŁGOŚKAKOSZALINM-3044M 12800:28:28.48+00:10:575:4110,5
190MURAWSKI Waldemar 161ZKSKOSZALINM-5014M 12900:28:29.38+00:10:585:4210,5
191GÓRALSKA Monika 62BIAŁOGARDK-4019K 6200:28:30.36+00:10:595:4210,5
192NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-3028K 6300:28:30.71+00:11:005:4210,5
193SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 220USTRONIE MORSKIEK-3029K 6400:28:33.69+00:11:035:4210,5
194MAŁYSZEWICZ Andrzej 144BIAŁY BÓRM-5015M 13000:28:38.19+00:11:075:4310,5
195WIDERA Anna 245BIAŁOGARDK-3030K 6500:28:38.34+00:11:075:4310,5
196WOJTKOWIAK Wioleta 252KOSZALINK-3031K 6600:28:40.37+00:11:095:4410,5
197HRYNCEWICZ Anna 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4020K 6700:28:45.61+00:11:145:4510,4
198BEDNARZ Katarzyna 12KOŁOBRZEGK-4021K 6800:28:46.46+00:11:155:4510,4
199BORSUK Dorota 18KOSZALINK-4022K 6900:28:57.47+00:11:265:4710,4
200JĄCZKOWSKA Wioleta 81KOSZALINK-4023K 7000:29:05.70+00:11:355:4910,3
201MITUNIEWICZ Natalia 155KOSZALINK-3032K 7100:29:10.59+00:11:395:5010,3
202SPICA Łukasz 209DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3045M 13100:29:12.77+00:11:425:5010,3
203SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-3033K 7200:29:15.60+00:11:445:5110,3
204WENTA Malwina 243KOŁOBRZEGK-3034K 7300:29:16.12+00:11:455:5110,3
205ZAKOŚCIELNA Katarzyna 256DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3035K 7400:29:16.64+00:11:465:5110,3
206JEWUŁA Agata 82DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-3036K 7500:29:18.93+00:11:485:5110,2
207KOPEĆ Magdalena 112KOŁOBRZEGK-4024K 7600:29:19.62+00:11:495:5110,2
208RYBA Milena 195KOSZALINK-3037K 7700:29:25.79+00:11:555:5310,2
209CHAMERA Tomasz 31WATAHAKOSZALINM-4045M 13200:29:27.05+00:11:565:5310,2
210ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 258MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4025K 7800:29:27.82+00:11:575:5310,2
211KĘDZIERA Izydor 103KOSZALINM-5016M 13300:29:34.13+00:12:035:5410,1
212STRACH Martyna 215NIEKOSZALINK-207K 7900:29:36.13+00:12:055:5510,1
213KARPIŃSKI Tomek 99AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWM-4046M 13400:29:40.74+00:12:105:5610,1
214WOJANOWSKI Zbigniew 251SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-6010M 13500:29:40.77+00:12:105:5610,1
215KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-4026K 8000:29:40.87+00:12:105:5610,1
216HARASYM Daniel 68FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-4047M 13600:29:41.18+00:12:105:5610,1
217ZYGMAŃSKA Justyna 260AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-3038K 8100:29:42.04+00:12:115:5610,1
218WOJANOWSKA Maryla 250SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-604K 8200:29:43.33+00:12:125:5610,1
219BRZEZIŃSKA Beata 20TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDK-504K 8300:29:51.23+00:12:205:5810,1
220ORLIKOWSKI Robert 171POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM-3046M 13700:30:00.58+00:12:296:0010,0
221GIEDO Joanna 54KOSZALINK-3039K 8400:30:16.55+00:12:456:039,9
222MALISZEWSKI Łukasz 143FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-2012M 13800:30:36.77+00:13:066:079,8
223BUDZYŃSKA Elżbieta 26SŁUPSKK-505K 8500:30:39.36+00:13:086:079,8
224KOT Jacek 117KOSZALINM-6011M 13900:30:42.68+00:13:126:089,8
225STRACH Marek 216KOSZALINM-6012M 14000:30:43.71+00:13:136:089,8
226PEŁKA Iwona 179KOSZALINK-506K 8600:30:50.00+00:13:196:109,7
227KULIGOWSKI Maksym 132PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3047M 14100:30:53.02+00:13:226:109,7
228STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-4027K 8700:31:09.39+00:13:386:149,6
229SWOROWSKA Katarzyna 221KOSZALINK-3040K 8800:31:10.19+00:13:396:149,6
230MOŻEJKO Anna 159KOSZALINK-4028K 8900:31:10.58+00:13:396:149,6
231KOROL Elżbieta 116KOSZALINK-4029K 9000:31:10.70+00:13:406:149,6
232KRYSTOSIK Paulina 128BIEGAM BO LUBIĘ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-208K 9100:31:39.73+00:14:096:209,5
233STRACH Agnieszka 214NIEKOSZALINK-507K 9200:31:43.43+00:14:126:209,5
234POŁOCZAŃSKI Piotr 189KOSZALINM-3048M 14200:32:01.65+00:14:316:249,4
235SZMYT Marcin 225KOSZALINM-3049M 14300:32:01.66+00:14:316:249,4
236SARBIEWSKA Gabriela 199MRZEŻYNOK-4030K 9300:32:03.06+00:14:326:249,4
237KIEDOS Dariusz 1048PPLOTKOSZALINM-3050M 14400:32:19.90+00:14:496:289,3
238BOROŃ Aleksandra 17KOŁOBRZEGK-3041K 9400:32:21.90+00:14:516:289,3
239KACZYŃSKI Henryk 92GRYFICEM-6013M 14500:32:24.76+00:14:546:299,3
240KOZŁOWIECKA Małgorzata 121KOSZALINK-605K 9500:32:27.03+00:14:566:299,2
241PAULIŃSKI Jan 177JAMNOKOSZALINM-70+2M 14600:32:29.82+00:14:596:309,2
242WEISS-SZULC Barbara 242KOSZALINK-4031K 9600:32:32.92+00:15:026:309,2
243BABIARZ Jacek 3PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4048M 14700:32:34.07+00:15:036:309,2
244MAŁYSZEWICZ Teresa 145BIAŁY BÓRK-508K 9700:32:49.54+00:15:186:349,1
245SIENKIEWICZ Ewelina 202KOSZALINK-209K 9800:33:10.99+00:15:406:389,0
246SIENKIEWICZ Monika 203KOSZALINK-509K 9900:33:11.01+00:15:406:389,0
247POLAK Mateusz 188KOSPELWAŁCZM-2013M 14800:33:34.20+00:16:036:428,9
248KACZMAREK Dominika 89PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-2010K 10000:33:47.65+00:16:176:458,9
249PAŁASZ Karolina 175FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-3042K 10100:33:56.28+00:16:256:478,8
250KARNICKI Artur 97TKKF KOSZALINKOSZALINM-4049M 14900:35:24.74+00:17:547:058,5
251KHOURI Michał 198KLUB ROGATEGO MORSAWARSZAWAM-4050M 15000:35:30.95+00:18:007:068,4
252JANUS- KHOURI Ewa 247KLUB ROGATEGO MORSAWARSZAWAK-3043K 10200:35:31.70+00:18:017:068,4
253SZULC Martyna 227SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3044K 10300:35:58.81+00:18:287:118,3
254STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-3045K 10400:35:59.77+00:18:297:128,3
255ŚCIEPŁEK Mateusz 233FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3051M 15100:36:17.85+00:18:477:158,3
256BARTNIK Marian 265KOSZALINM-70+3M 15200:51:28.00+00:33:5710:175,8
Znaleziono 256 wynik(ów)