BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BARTNIK Marian 265KOSZALINM-70+
2RYKIEL Michał 197DĄBROWSKI TEAMBONINM-30
3ZIEMAN Michał 259404 NOT FOUNDBYTÓWM-30
4HUBERT Łukasz 72TKKF KOSZALINKOSZALINM-30
5MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-30
6RYBACZEK Sebastian 1968PPLOTROSNOWOM-40
7KAWKA Adrian 100BEST BEASTSSŁUPSKM-30
8WALEŃSKI Michał 239TKKF KOSZALINSKIBIENKOM-40
9IWANEJKO Martyna 74AZS POZNAŃPOBŁOCIE MAŁEK-20
10SZULC Arek 230MARYCZ.COMKOSZALINM-40
11DUDA Grzegorz 47BEST BEASTSSŁUPSKM-40
12KORMAN Kamil 115KOSZALINM-20
13KAJKOWSKI Rafał 93CSSP KOSZALINKOSZALINM-40
14JAKUBEK Patryk 777 DAYSBYTÓWM-20
15KULIGOWSKI Maksym 132PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-30
16MAJKOWICZ Rafał 141KOSZALINM-30
17BAJGERT Robert 5KB WYGAN/VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-50
18BRALSKI Andrzej 19#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
19WEBER Paweł 241FPPKOSZALINM-30
20ŁAWNICZAK Justyna 137#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-30
21GÓRA Sylwester 61#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
22KRYNICKA Magdalena 126TRZEBIATÓWK-20
23WOŹNIECKA Karolina 253SEASIDE TEAM RUNKOŁOBRZEGK-30
24DRABKOWSKA Agnieszka 44CUDAKI❤️BIAŁOGARDK-40
25MAJEWSKA Dorota 140REDLINOK-50
26HUBKO Janina 73PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-30
27SIGNAROWSKI Dawid 204PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-30
28ORLIKOWSKI Robert 171POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM-30
29BUDZYŃSKA Elżbieta 26SŁUPSKK-50
30BABIARZ Jacek 3PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-40
31LEWANDOWSKI Jacek 135TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-40
32PICK Tomasz 181SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-50
33SKROBANEK Hanna 207MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
34KOZIEŁ Paweł 119RĄBINOM-40
35KONKEL Agnieszka 110KOSZALINK-30
36WIKTOROWSKI Maciej 246KOSZALINM-40
37KOZIEŁ Adam 120RĄBINOM-20
38SITARCZYK Damian 205FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-30
39BUDZIŃSKI Paweł 25TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-40
40GAWRYSIAK Przemysław 52WŁODARKAM-40
41GAWEŁ Zbigniew 51POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-60
42KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINEKK-40
43KRZEWIŃSKA Małgorzata 129TKKF KOSZALINKOSZALINK-60
44MARCZAK Małgorzata 147ŻELKOWOK-60
45WESOŁOWSKI Łukasz 244KOSZALINM-30
46BOKOTA Katarzyna 16BIAŁOGARDK-40
47SZMYT Marcin 225KOSZALINM-30
48POŁOCZAŃSKI Piotr 189KOSZALINM-30
49KACZYŃSKI Henryk 92GRYFICEM-60
50STOLTMAN Marcin 2137 DAYSBYTÓWM-20
51GOSTKOWSKI Łukasz 59404 NOT FOUNDBYTÓWM-30
52CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 35POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-30
53JANKOWSKI Grzegorz 78POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-40
54DRĄŻKOWSKI Tomasz 45MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-14
55ZATOŃ Olga 257ŚWIDWINK-30
56CHABOWSKI Wojciech 27SOMGORSIRĄBINOM-20
57SZAMOTULSKI Henryk 222TRZEBIATÓWM-40
58JARZYNA Roman 79SZWLA STARGARDSTARGARDM-50
59KONKEL Łukasz 111KOSZALINM-40
60MARCINKOWSKI Jacek 146SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-40
61KOPIEC-PARYSIAK Joanna 114DOBRZYCAK-30
62CZUPAJŁO Marta 39KOSZALINK-40
63BRZEZIŃSKI Paweł 21KOSZALINM-40
64WOJTKOWIAK Wioleta 252KOSZALINK-30
65WOJANOWSKA Maryla 250SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-60
66MALISZEWSKI Łukasz 143FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-20
67PAŁASZ Karolina 175FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-30
68PĘKAŁA Piotr 180SP MANOWOKOSZALINM-40
69NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-30
70BIAŁECKA Paula 13KOSZALINK-30
71BARTHA Adrian 9KOŁOBRZEGM-30
72FAJGIER Tomasz 50MANOWOM-50
73PIETRYKA Artur 182KARLINOBIEGAJKARLINOM-40
74SARBIEWSKI Przemysław 200MRZEŻYNOM-40
75SZOSTAK Marta 226KOSZALINK-20
76DEJNAK Mariola 41GRYFICEK-60
77ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-30
78GROCHOWSKA Agnieszka 63SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
79STRACH Martyna 215NIEKOSZALINK-20
80STRACH Agnieszka 214NIEKOSZALINK-50
81SARBIEWSKA Gabriela 199MRZEŻYNOK-40
82KACZMAREK Dominika 89PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-20
83HISZCZYŃSKA Aleksandra 70CSSP KOSZALINKOSZALINK-20
84CZYŻYKOWSKI Łukasz 40KOSZALINM-30
85JOŃCA Jakub 85BEST BEASTSSŁUPSKM-14
86SZCZĘK Małgorzata 224404 NOT FOUNDBYTÓWK-30
87PAŁASZEWSKA Karolina 176KOŁOBRZEGK-30
88ZAGALSKA Paulina 255POŁCZYN ZDRÓJK-30
89BAGNIUK Piotr 4DOBIESŁAWIECM-30
90GĄSIOR Grzegorz 53CSSP KOSZALINKOSZALINM-30
91GIEDROWICZ Aleksandra 55KOSZALINK-30
92KNUT-POTOCZNIK Gabriela 108STOWARZYSZENIE KIERUNEK POLANÓWPOLANÓWK-30
93PŁATOSZ Magda 184KARLINOK-20
94KACZMAREK Łukasz 88WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-30
95GÓRALSKA Monika 62BIAŁOGARDK-40
96WIDERA Anna 245BIAŁOGARDK-30
97HRYNCEWICZ Anna 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
98WOJANOWSKI Zbigniew 251SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-60
99ŚCIEPŁEK Mateusz 233FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-30
100DYLEWSKI Tomasz 48MIASTKOM-20
101KUCAL Paweł 131KOSZALINM-40
102ŁUKAWSKI Mariusz 1398PPLOTCHAŁUPYM-30
103BARGAŃSKA Justyna 8404 NOT FOUNDBYTÓWK-40
104HAŁKA Justyna 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-40
105NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-30
106POMORSKI Łukasz 190CSSP KOSZALINKOSZALINM-20
107ŻEBROWSKI Igor 261KARLINOBIEGAJKARLINOM-14
108HNATOWSKI Artur 254CSSP KOSZALINKOSZALINM-50
109WĄSOWICZ Anna 240KOŁOBRZEGK-30
110KOLIGAT Anna 109KOSZALINK-40
111JOŃCA Klaudia 84BEST BEASTSSŁUPSKK-14
112GŁOWACKI Włodzimierz 56KOSZALINM-70+
113CHAMERD Tomasz 31WATAHAKOSZALINM-40
114STRACH Marek 216KOSZALINM-60
115KLUCZEWSKA Emilia 1077 DAYSBYTÓWK-30
116NOGA Sebastian 164TKKF KOSZALINKOSZALINM-20
117HAŁKA Arkadiusz 66TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-40
118NOSAL Martyna 166PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
119STRZELECKA Małgorzata 217SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
120WIŚNIEWSKI Jarosław 248KOŁOBRZEGM-50
121SZULC Marek 229SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-50
122MASŁOWSKI Artur 149ZŁOCIENIECM-30
123NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-30
124ZYGMAŃSKA Justyna 260AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-30
125NARKUN Szymon 162BIAŁOGARDM-14
126GÓRA Agnieszka 60#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-40
127KAMYK Piotr 95HTTPS://MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-40
128METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-40
129PACAN Mira 174POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-30
130URBANOWICZ Michał 237KOSZALINM-40
131STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 218SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-40
132PEŁKA Iwona 179KOSZALINK-50
133HELLER Zdzisław 69HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-60
134BŁASZCZYK Piotr 14CZAPLINEKM-40
135CIASTOŃ Tomasz 33ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-40
136KRUPIŃSKI Krzysztof 125E-UROLOG.EUKOSZALINM-50
137KLENIEWSKI Piotr 105ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-60
138PAWŁOWSKI Grzegorz 178GAMMAXMIELNOM-40
139GONTEK Łukasz 58VW BATORYSŁUPSKM-30
140PODSTAWKA Alek 187POBĄDŹM-14
141JĘDRZEJKO Mirosław 83NOWE BIELICEM-40
142SZWEDA Mateusz 231WATACHKOSZALINM-30
143SZYMAŃSKI Patryk 194SŁUPSKM-30
144KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-40
145GIEDO Joanna 54KOSZALINK-30
146SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-30
147SIENKIEWICZ Ewelina 202KOSZALINK-20
148SIENKIEWICZ Monika 203KOSZALINK-50
149ŻUREK Mateusz 263KOSZALINM-30
150BAWOŁ Andrzej 10:-)KRĘPAM-40
151CHOŁUJ Karol 29ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-30
152KUSZYŃSKI Dariusz 133KOSZALINM-40
153GOLEC Anna 57KOSZALINK-40
154ŚWIDERSKI Marcin 234KOSZALINM-30
155RYBA Milena 195KOSZALINK-30
156BRZEZIŃSKA Beata 20TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDK-50
157BRZEZIŃSKI Jan 22TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-50
158TRĘBSKI Krzysztof 236#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
159CUBER Wojciech 37#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-30
160JAKÓBCZYK Sławomir 76BRAKZŁOTÓWM-40
161USTJANOWSKA Katarzyna 238BIAŁAK-30
162JASIEK Paweł 80#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-30
163OPALIŃSKI Stanisław 170BBL KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-60
164JAGŁA Żaneta 75KOSZALINK-40
165ŁODYGA Łukasz 138KOSZALINM-30
166BUCZKO Katarzyna 24KOSZALINK-20
167MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 142KOSZALINK-30
168JEWUŁA Agata 82DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-30
169KOPEĆ Magdalena 112KOŁOBRZEGK-40
170SZYMAŃSKI Patryk 232PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYDĘBICEM-20
171PŁAŻALSKI Przemysław 186BROJCEM-40
172NIEMCZUK Dariusz 163JAMNOKOSZALINM-50
173JUSZCZAK Krzysztof 86KOSZALINM-60
174BRZOZOWSKA Barbara 23TYCHOWOK-40
175PŁAŻALSKA Sylwia 185RUNGRYFBROJCEK-30
176WENTA Malwina 243KOŁOBRZEGK-30
177PAULIŃSKI Jan 177JAMNOKOSZALINM-70+
178SZULC Szymon 228SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-30
179ŻUKOWSKI Cezary 262KOSZALINM-30
180KRASIŃSKI Witold 122KOSZALINM-40
181CHUDZIK Zbigniew 32TKKF KOSZALINKOSZALINM-50
182CHMARA Grzegorz 28STM TEAMPOŁCZYN ZDRÓJM-50
183KARNICKI Zygmunt 96TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
184KAMIŃSKI Tomasz 948PPLOTKOSZALINM-40
185MARCZAK Andrzej 148ŻELKOWOM-60
186SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 220USTRONIE MORSKIEK-30
187SZULC Martyna 227SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-30
188STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-30
189BARANEK Aleksandra 7MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
190MAŁYSZEWICZ Andrzej 144BIAŁY BÓRM-50
191KARPIŃSKI Tomek 99AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWM-40
192KRYSTOSIK Paulina 128BIEGAM BO LUBIĘ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-20
193KOZŁOWIECKA Małgorzata 121KOSZALINK-60
194MAŁYSZEWICZ Teresa 145BIAŁY BÓRK-50
195MIELCZAREK Ksawery 192KOSZALINM-20
196SAWIŃSKI Jacek 201KOSZALINM-40
197BODO Rafał 15ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-30
198ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-40
199DRULIK-HOŁUB Marta 46TORNADO KOSZALINKOSZALINK-40
200MIELEWCZYK Magdalena 153GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK-30
201DĘBSKI Damian 42KOSZALINM-30
202ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 258MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-40
203MICHALCZYK Kamil 151KOSZALINM-30
204CZAPLA Paulina 38KOŁOBRZEGK-30
205KACZMARYK Jolanta 90KOSZALINK-40
206CIEŚLAK Grzegorz 36KOŁOBRZEGM-30
207JUSZCZYK Agnieszka 87ANOX TEAMKOSZALINK-40
208BEDNARZ Katarzyna 12KOŁOBRZEGK-40
209KOROL Elżbieta 116KOSZALINK-40
210KIEDOS Dariusz 1048PPLOTKOSZALINM-30
211STALUSZKA Dariusz 21021BLTŚWIDWINM-40
212LIPNIEWICZ Paweł 136KOSZALINM-30
213KOZŁOWIECKI Waldemar 64TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
214KOPEĆ Krzysztof 113KOŁOBRZEGM-40
215HARASIMOWICZ Michał 6712BBSPSZCZECINEKM-30
216SWOROWSKA Katarzyna 221KOSZALINK-30
217STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-40
218MOŻEJKO Anna 159KOSZALINK-40
219BOROŃ Aleksandra 17KOŁOBRZEGK-30
220OLCZAK Krzysztof 169SIANÓWM-30
221SKOKOWSKI Marek 206SZCZECINEKM-30
222WŁODARCZYK Emilia 249KOŁOBRZEGK-30
223TABISZ Sławomir 23512BBSPCZAPLINEKM-30
224BORSUK Dorota 18KOSZALINK-40
225BEDNAREK Krzysztof 11MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-40
226DORAWA-ZIOMEK Anna 43MKP SZCZECINEKKOSZALINK-30
227RUSIECKI Paweł 193WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-40
228PISKÓRZ Justyna 183ROSNOWOK-30
229ZAKOŚCIELNA Katarzyna 256DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
230KOT Jacek 117KOSZALINM-60
231KLONOWSKI Artur 106KOSZALINM-40
232MURAWSKI Waldemar 161ZKSKOSZALINM-50
233OSOBNIAK Ryszard 173KOSZALINM-60
234ORYSZCZYN Arkadiusz 172DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-30
235HARASYM Daniel 68FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-40
236POLAK Mateusz 188KOSPELWAŁCZM-20
237KARNICKI Artur 97TKKF KOSZALINKOSZALINM-40
238KRUPIŃSKA Beata 124E-UROLOG.EUKOSZALINK-50
239KOWALCZYK Karolina 118NIEKŁONICEK-40
240SUCHODOLSKA Aleksandra 219DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-30
241ROMANOWICZ Monika 191DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
242SPICA Łukasz 209DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-30
243KHOURI Michał 198KLUB ROGATEGO MORSAWARSZAWAM-40
244JANUS- KHOURI Ewa 247KLUB ROGATEGO MORSAWARSZAWAK-30
245SZCZESIAK Paweł 223ROWERY MAŁGOŚKAKOSZALINM-30
246JĄCZKOWSKA Wioleta 81KOSZALINK-40
247MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-30
248KĘDZIERA Izydor 103KOSZALINM-50
249MITUNIEWICZ Adrian 156KOSZALINM-30
250WEISS-SZULC Barbara 242KOSZALINK-40
251MITUNIEWICZ Natalia 155KOSZALINK-30
252MITUNIEWICZ Renata 154KOSZALINK-50
253BANAŚ Wiktor 6FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-14
254KACZOROWSKI Marek 91FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-20
255MONGIAŁO Marcin 158FAST FEET K-LINKOSZALINM-40
256MRUGALSKI Stanisław 160MTS HAMERMIASTKOM-50
Znaleziono 256 wynik(ów)