BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BARGAŃSKA Justyna 8404 NOT FOUNDBYTÓWK-401K 800:21:22.60 4:1614,0
2HAŁKA Justyna 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-402K 1000:21:28.20+00:00:054:1714,0
3GÓRA Agnieszka 60#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-403K 1400:22:30.37+00:01:074:3013,3
4KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINEKK-404K 1700:22:44.16+00:01:214:3213,2
5DRULIK-HOŁUB Marta 46TORNADO KOSZALINKOSZALINK-405K 2300:24:02.04+00:02:394:4812,5
6DRABKOWSKA Agnieszka 44CUDAKI❤️BIAŁOGARDK-406K 2900:24:36.14+00:03:134:5512,2
7GOLEC Anna 57KOSZALINK-407K 3300:25:03.83+00:03:415:0012,0
8KACZMARYK Jolanta 90KOSZALINK-408K 3400:25:04.04+00:03:415:0012,0
9METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-409K 3500:25:08.72+00:03:465:0111,9
10KOWALCZYK Karolina 118NIEKŁONICEK-4010K 3700:25:21.23+00:03:585:0411,8
11KOLIGAT Anna 109KOSZALINK-4011K 3800:25:35.44+00:04:125:0711,7
12JUSZCZYK Agnieszka 87ANOX TEAMKOSZALINK-4012K 3900:25:47.15+00:04:245:0911,6
13JAGŁA Żaneta 75KOSZALINK-4013K 4200:25:59.01+00:04:365:1111,5
14STRZELECKA Małgorzata 217SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4014K 4400:26:08.78+00:04:465:1311,5
15BRZOZOWSKA Barbara 23TYCHOWOK-4015K 4800:26:38.17+00:05:155:1911,3
16CZUPAJŁO Marta 39KOSZALINK-4016K 5500:27:24.59+00:06:015:2910,9
17GROCHOWSKA Agnieszka 63SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4017K 5800:28:11.33+00:06:485:3810,6
18BOKOTA Katarzyna 16BIAŁOGARDK-4018K 6000:28:18.77+00:06:565:3910,6
19GÓRALSKA Monika 62BIAŁOGARDK-4019K 6200:28:30.36+00:07:075:4210,5
20HRYNCEWICZ Anna 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4020K 6700:28:45.61+00:07:235:4510,4
21BEDNARZ Katarzyna 12KOŁOBRZEGK-4021K 6800:28:46.46+00:07:235:4510,4
22BORSUK Dorota 18KOSZALINK-4022K 6900:28:57.47+00:07:345:4710,4
23JĄCZKOWSKA Wioleta 81KOSZALINK-4023K 7000:29:05.70+00:07:435:4910,3
24KOPEĆ Magdalena 112KOŁOBRZEGK-4024K 7600:29:19.62+00:07:575:5110,2
25ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 258MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4025K 7800:29:27.82+00:08:055:5310,2
26KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-4026K 8000:29:40.87+00:08:185:5610,1
27STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-4027K 8700:31:09.39+00:09:466:149,6
28MOŻEJKO Anna 159KOSZALINK-4028K 8900:31:10.58+00:09:476:149,6
29KOROL Elżbieta 116KOSZALINK-4029K 9000:31:10.70+00:09:486:149,6
30SARBIEWSKA Gabriela 199MRZEŻYNOK-4030K 9300:32:03.06+00:10:406:249,4
31WEISS-SZULC Barbara 242KOSZALINK-4031K 9600:32:32.92+00:11:106:309,2
Znaleziono 31 wynik(ów)