BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1IWANEJKO Martyna 74AZS POZNAŃPOBŁOCIE MAŁEK-201K 100:19:16.23 3:5115.6
2SKROBANEK Hanna 207MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 200:20:29.59+00:01:134:0614.6
3KONKEL Agnieszka 110KOSZALINK-301K 300:20:41.07+00:01:244:0814.5
4ZATOŃ Olga 257ŚWIDWINK-302K 400:20:46.32+00:01:304:0914.4
5NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-303K 500:21:04.44+00:01:484:1314.2
6ŁAWNICZAK Justyna 137#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-304K 600:21:15.60+00:01:594:1514.1
7HISZCZYŃSKA Aleksandra 70CSSPKOSZALINK-202K 700:21:16.07+00:01:594:1514.1
8BARGAŃSKA Justyna 8404 NOT FOUNDBYTÓWK-401K 800:21:22.60+00:02:064:1614
9KLUCZEWSKA Emilia 1077 DAYSBYTÓWK-305K 900:21:23.92+00:02:074:1614
10HAŁKA Justyna 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-402K 1000:21:28.20+00:02:114:1714
11BIAŁECKA Paula 13KOSZALINK-306K 1100:21:49.00+00:02:324:2113.8
12SZCZĘK Małgorzata 224404 NOT FOUNDBYTÓWK-307K 1200:22:00.35+00:02:444:2413.6
13PAŁASZEWSKA Karolina 176KOŁOBRZEGK-308K 1300:22:03.99+00:02:474:2413.6
14GÓRA Agnieszka 60#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-403K 1400:22:30.37+00:03:144:3013.3
15KRYNICKA Magdalena 126TRZEBIATÓWK-203K 1500:22:34.73+00:03:184:3113.3
16WOŹNIECKA Karolina 253SEASIDE TEAM RUNKOŁOBRZEGK-309K 1600:22:39.65+00:03:234:3213.2
17KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINEKK-404K 1700:22:44.16+00:03:274:3213.2
18KRZEWIŃSKA Małgorzata 129TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1800:23:05.86+00:03:494:3713
19ZAGALSKA Paulina 255POŁCZYN ZDRÓJK-3010K 1900:23:17.02+00:04:004:3912.9
20NOSAL Martyna 166PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-142K 2000:23:19.47+00:04:034:3912.9
21GIEDROWICZ Aleksandra 55KOSZALINK-3011K 2100:23:39.64+00:04:234:4412.7
22KNUT-POTOCZNIK Gabriela 108STOWARZYSZENIE KIERUNEK POLANÓWPOLANÓWK-3012K 2200:23:52.57+00:04:364:4612.6
23DRULIK-HOŁUB Marta 46TORNADO KOSZALINKOSZALINK-405K 2300:24:02.04+00:04:454:4812.5
24USTJANOWSKA Katarzyna 238BIAŁAK-3013K 2400:24:07.41+00:04:514:4912.4
25KOPIEC-PARYSIAK Joanna 114DOBRZYCAK-3014K 2500:24:15.91+00:04:594:5112.4
26KRUPIŃSKA Beata 124E-UROLOG.EUKOSZALINK-501K 2600:24:16.25+00:05:004:5112.4
27SZOSTAK Marta 226KOSZALINK-204K 2700:24:20.38+00:05:044:5212.3
28CZAPLA Paulina 38KOŁOBRZEGK-3015K 2800:24:22.29+00:05:064:5212.3
29DRABKOWSKA Agnieszka 44CUDAKI❤️BIAŁOGARDK-406K 2900:24:36.14+00:05:194:5512.2
30DEJNAK Mariola 41GRYFICEK-602K 3000:24:39.45+00:05:234:5512.2
31WĄSOWICZ Anna 240KOŁOBRZEGK-3016K 3100:24:39.70+00:05:234:5612.2
32MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-3017K 3200:24:48.23+00:05:324:5712.1
33GOLEC Anna 57KOSZALINK-407K 3300:25:03.83+00:05:475:0012
34KACZMARYK Jolanta 90KOSZALINK-408K 3400:25:04.04+00:05:475:0012
35METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-409K 3500:25:08.72+00:05:525:0111.9
36PACAN Mira 174POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3018K 3600:25:08.87+00:05:525:0111.9
37KOWALCZYK Karolina 118NIEKŁONICEK-4010K 3700:25:21.23+00:06:055:0411.8
38KOLIGAT Anna 109KOSZALINK-4011K 3800:25:35.44+00:06:195:0711.7
39JUSZCZYK Agnieszka 87ANOX TEAMKOSZALINK-4012K 3900:25:47.15+00:06:305:0911.6
40PŁATOSZ Magda 184KARLINOK-205K 4000:25:57.11+00:06:405:1111.6
41MAJEWSKA Dorota 140REDLINOK-502K 4100:25:58.19+00:06:415:1111.6
42JAGŁA Żaneta 75KOSZALINK-4013K 4200:25:59.01+00:06:425:1111.5
43SUCHODOLSKA Aleksandra 219DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-3019K 4300:26:08.54+00:06:525:1311.5
44STRZELECKA Małgorzata 217SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4014K 4400:26:08.78+00:06:525:1311.5
45ROMANOWICZ Monika 191DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4500:26:09.12+00:06:525:1411.5
46BUCZKO Katarzyna 24KOSZALINK-206K 4600:26:17.85+00:07:015:1511.4
47MARCZAK Małgorzata 147ŻELKOWOK-603K 4700:26:22.13+00:07:055:1611.4
48BRZOZOWSKA Barbara 23TYCHOWOK-4015K 4800:26:38.17+00:07:215:1911.3
49MIELEWCZYK Magdalena 153GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK-3021K 4900:26:56.49+00:07:405:2311.1
50JOŃCA Klaudia 84BEST BEASTSSŁUPSKK-143K 5000:27:06.45+00:07:505:2511.1
51PŁAŻALSKA Sylwia 185RUNGRYFBROJCEK-3022K 5100:27:07.31+00:07:515:2511.1
52DORAWA-ZIOMEK Anna 43DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3023K 5200:27:10.78+00:07:545:2611
53PISKÓRZ Justyna 183ROSNOWOK-3024K 5300:27:12.29+00:07:565:2611
54BARANEK Aleksandra 7MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-144K 5400:27:20.18+00:08:035:2811
55CZUPAJŁO Marta 39KOSZALINK-4016K 5500:27:24.59+00:08:085:2910.9
56HUBKO Janina 73PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3025K 5600:28:01.62+00:08:455:3610.7
57WŁODARCZYK Emilia 249KOŁOBRZEGK-3026K 5700:28:03.99+00:08:475:3610.7
58GROCHOWSKA Agnieszka 63SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4017K 5800:28:11.33+00:08:555:3810.6
59MITUNIEWICZ Renata 154KOSZALINK-503K 5900:28:18.08+00:09:015:3910.6
60BOKOTA Katarzyna 16BIAŁOGARDK-4018K 6000:28:18.77+00:09:025:3910.6
61MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 142KOSZALINK-3027K 6100:28:22.89+00:09:065:4010.6
62GÓRALSKA Monika 62BIAŁOGARDK-4019K 6200:28:30.36+00:09:145:4210.5
63NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-3028K 6300:28:30.71+00:09:145:4210.5
64SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 220USTRONIE MORSKIEK-3029K 6400:28:33.69+00:09:175:4210.5
65WIDERA Anna 245BIAŁOGARDK-3030K 6500:28:38.34+00:09:225:4310.5
66WOJTKOWIAK Wioleta 252KOSZALINK-3031K 6600:28:40.37+00:09:245:4410.5
67HRYNCEWICZ Anna 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4020K 6700:28:45.61+00:09:295:4510.4
68BEDNARZ Katarzyna 12KOŁOBRZEGK-4021K 6800:28:46.46+00:09:305:4510.4
69BORSUK Dorota 18KOSZALINK-4022K 6900:28:57.47+00:09:415:4710.4
70JĄCZKOWSKA Wioleta 81KOSZALINK-4023K 7000:29:05.70+00:09:495:4910.3
71MITUNIEWICZ Natalia 155KOSZALINK-3032K 7100:29:10.59+00:09:545:5010.3
72SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-3033K 7200:29:15.60+00:09:595:5110.3
73WENTA Malwina 243KOŁOBRZEGK-3034K 7300:29:16.12+00:09:595:5110.3
74ZAKOŚCIELNA Katarzyna 256DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3035K 7400:29:16.64+00:10:005:5110.3
75JEWUŁA Agata 82DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-3036K 7500:29:18.93+00:10:025:5110.2
76KOPEĆ Magdalena 112KOŁOBRZEGK-4024K 7600:29:19.62+00:10:035:5110.2
77RYBA Milena 195KOSZALINK-3037K 7700:29:25.79+00:10:095:5310.2
78ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 258MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4025K 7800:29:27.82+00:10:115:5310.2
79STRACH Martyna 215NIEKOSZALINK-207K 7900:29:36.13+00:10:195:5510.1
80KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-4026K 8000:29:40.87+00:10:245:5610.1
81ZYGMAŃSKA Justyna 260AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWK-3038K 8100:29:42.04+00:10:255:5610.1
82WOJANOWSKA Maryla 250SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-604K 8200:29:43.33+00:10:275:5610.1
83BRZEZIŃSKA Beata 20TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDK-504K 8300:29:51.23+00:10:355:5810.1
84GIEDO Joanna 54KOSZALINK-3039K 8400:30:16.55+00:11:006:039.9
85BUDZYŃSKA Elżbieta 26SŁUPSKK-505K 8500:30:39.36+00:11:236:079.8
86PEŁKA Iwona 179KOSZALINK-506K 8600:30:50.00+00:11:336:109.7
87STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-4027K 8700:31:09.39+00:11:536:149.6
88SWOROWSKA Katarzyna 221KOSZALINK-3040K 8800:31:10.19+00:11:536:149.6
89MOŻEJKO Anna 159KOSZALINK-4028K 8900:31:10.58+00:11:546:149.6
90KOROL Elżbieta 116KOSZALINK-4029K 9000:31:10.70+00:11:546:149.6
91KRYSTOSIK Paulina 128BIEGAM BO LUBIĘ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-208K 9100:31:39.73+00:12:236:209.5
92STRACH Agnieszka 214NIEKOSZALINK-507K 9200:31:43.43+00:12:276:209.5
93SARBIEWSKA Gabriela 199MRZEŻYNOK-4030K 9300:32:03.06+00:12:466:249.4
94BOROŃ Aleksandra 17KOŁOBRZEGK-3041K 9400:32:21.90+00:13:056:289.3
95KOZŁOWIECKA Małgorzata 121KOSZALINK-605K 9500:32:27.03+00:13:106:299.2
96WEISS-SZULC Barbara 242KOSZALINK-4031K 9600:32:32.92+00:13:166:309.2
97MAŁYSZEWICZ Teresa 145BIAŁY BÓRK-508K 9700:32:49.54+00:13:336:349.1
98SIENKIEWICZ Ewelina 202KOSZALINK-209K 9800:33:10.99+00:13:546:389
99SIENKIEWICZ Monika 203KOSZALINK-509K 9900:33:11.01+00:13:546:389
100KACZMAREK Dominika 89PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-2010K 10000:33:47.65+00:14:316:458.9
101PAŁASZ Karolina 175FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-3042K 10100:33:56.28+00:14:406:478.8
102JANUS- KHOURI Ewa 247KLUB ROGATEGO MORSAWARSZAWAK-3043K 10200:35:31.70+00:16:157:068.4
103SZULC Martyna 227SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3044K 10300:35:58.81+00:16:427:118.3
104STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-3045K 10400:35:59.77+00:16:437:128.3
Znaleziono 104 wynik(ów)