BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZIEMAN Michał 259404 NOT FOUNDBYTÓWM-301M 200:17:38.80 3:3117
2HUBERT Łukasz 72TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 300:17:45.61+00:00:063:3316.9
3RYKIEL Michał 197DĄBROWSKI TEAMBONINM-303M 400:17:55.83+00:00:173:3516.7
4MAJKOWICZ Rafał 141KOSZALINM-304M 500:18:01.08+00:00:223:3616.6
5MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-305M 600:18:07.09+00:00:283:3716.6
6KAWKA Adrian 100BEST BEASTSSŁUPSKM-306M 900:19:00.94+00:01:223:4815.8
7GOSTKOWSKI Łukasz 59404 NOT FOUNDBYTÓWM-307M 1400:19:34.41+00:01:553:5415.3
8CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 35POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-308M 1700:19:42.42+00:02:033:5615.2
9CUBER Wojciech 37#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-309M 2900:20:52.64+00:03:134:1014.4
10WEBER Paweł 241FPPKOSZALINM-3010M 3100:21:01.67+00:03:224:1214.3
11ŁUKAWSKI Mariusz 1398PPLOTCHAŁUPYM-3011M 3600:21:10.11+00:03:314:1414.2
12ŻUREK Mateusz 263KOSZALINM-3012M 3800:21:17.47+00:03:384:1514.1
13OLCZAK Krzysztof 169SIANÓWM-3013M 3900:21:18.13+00:03:394:1514.1
14SITARCZYK Damian 205FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3014M 4000:21:21.76+00:03:424:1614.1
15CZYŻYKOWSKI Łukasz 40KOSZALINM-3015M 4200:21:27.85+00:03:494:1714
16SZULC Szymon 228SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3016M 4500:21:41.85+00:04:034:2013.8
17NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-3017M 5200:22:06.02+00:04:274:2513.6
18BARTHA Adrian 9KOŁOBRZEGM-3018M 5500:22:14.78+00:04:354:2713.5
19ŻUKOWSKI Cezary 262KOSZALINM-3019M 5700:22:41.35+00:05:024:3213.2
20HARASIMOWICZ Michał 6712BBSPSZCZECINEKM-3020M 6500:23:13.78+00:05:344:3812.9
21BAGNIUK Piotr 4DOBIESŁAWIECM-3021M 6600:23:19.00+00:05:404:3912.9
22GĄSIOR Grzegorz 53CSSPKOSZALINM-3022M 7000:23:32.12+00:05:534:4212.7
23CHOŁUJ Karol 29ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3023M 7200:23:40.41+00:06:014:4412.7
24BODO Rafał 15ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-3024M 7300:23:41.41+00:06:024:4412.7
25MICHALCZYK Kamil 151KOSZALINM-3025M 7800:24:06.06+00:06:274:4912.4
26SKOKOWSKI Marek 206SZCZECINEKM-3026M 8100:24:15.02+00:06:364:5112.4
27DĘBSKI Damian 42KOSZALINM-3027M 8300:24:20.40+00:06:414:5212.3
28JASIEK Paweł 80#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3028M 8400:24:23.02+00:06:444:5212.3
29GONTEK Łukasz 58VW BATORYSŁUPSKM-3029M 9200:25:12.19+00:07:335:0211.9
30LIPNIEWICZ Paweł 136KOSZALINM-3030M 9300:25:20.81+00:07:425:0411.8
31CIEŚLAK Grzegorz 36KOŁOBRZEGM-3031M 9600:25:40.42+00:08:015:0811.7
32ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-3032M 10200:26:02.43+00:08:235:1211.5
33ŁODYGA Łukasz 138KOSZALINM-3033M 10300:26:16.40+00:08:375:1511.4
34SZWEDA Mateusz 231WATACHKOSZALINM-3034M 10400:26:38.08+00:08:595:1911.3
35WESOŁOWSKI Łukasz 244KOSZALINM-3035M 10900:27:12.50+00:09:335:2611
36ŚWIDERSKI Marcin 234KOSZALINM-3036M 11300:27:33.84+00:09:555:3010.9
37MITUNIEWICZ Adrian 156KOSZALINM-3037M 11400:27:33.91+00:09:555:3010.9
38KACZMAREK Łukasz 88WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3038M 11600:27:42.41+00:10:035:3210.8
39ORYSZCZYN Arkadiusz 172DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3039M 11700:27:46.46+00:10:075:3310.8
40SZYMAŃSKI Patryk 194SŁUPSKM-3040M 12100:28:03.77+00:10:245:3610.7
41MASŁOWSKI Artur 149ZŁOCIENIECM-3041M 12200:28:04.86+00:10:265:3710.7
42SIGNAROWSKI Dawid 204PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3042M 12500:28:17.36+00:10:385:3910.6
43TABISZ Sławomir 23512BBSPCZAPLINEKM-3043M 12700:28:26.39+00:10:475:4110.6
44SZCZESIAK Paweł 223ROWERY MAŁGOŚKAKOSZALINM-3044M 12800:28:28.48+00:10:495:4110.5
45SPICA Łukasz 209DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3045M 13100:29:12.77+00:11:335:5010.3
46ORLIKOWSKI Robert 171POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM-3046M 13700:30:00.58+00:12:216:0010
47KULIGOWSKI Maksym 132PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3047M 14100:30:53.02+00:13:146:109.7
48POŁOCZAŃSKI Piotr 189KOSZALINM-3048M 14200:32:01.65+00:14:226:249.4
49SZMYT Marcin 225KOSZALINM-3049M 14300:32:01.66+00:14:226:249.4
50KIEDOS Dariusz 1048PPLOTKOSZALINM-3050M 14400:32:19.90+00:14:416:289.3
51ŚCIEPŁEK Mateusz 233FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3051M 15100:36:17.85+00:18:397:158.3
Znaleziono 51 wynik(ów)