BIEG TRZECH KRÓLI - II ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
256
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RYBACZEK Sebastian 1968PPLOTROSNOWOM-401M 700:18:27.13 3:4116,2
2WALEŃSKI Michał 239TKKF KOSZALINSKIBIENKOM-402M 1000:19:09.31+00:00:423:5015,7
3SZULC Arek 230MARYCZ.COMKOSZALINM-403M 1100:19:22.86+00:00:553:5215,5
4LEWANDOWSKI Jacek 135TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-404M 1600:19:37.43+00:01:103:5515,3
5DUDA Grzegorz 47BEST BEASTSSŁUPSKM-405M 1500:19:37.60+00:01:103:5515,3
6TRĘBSKI Krzysztof 236#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 2000:20:03.24+00:01:364:0015,0
7BRALSKI Andrzej 19#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-407M 2100:20:22.29+00:01:554:0414,7
8JANKOWSKI Grzegorz 78POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-408M 2200:20:30.91+00:02:034:0614,6
9KOZIEŁ Paweł 119RĄBINOM-409M 2300:20:34.43+00:02:074:0614,6
10KUCAL Paweł 131KOSZALINM-4010M 2500:20:40.19+00:02:134:0814,5
11PĘKAŁA Piotr 180SP MANOWOKOSZALINM-4011M 2600:20:46.92+00:02:194:0914,4
12SZAMOTULSKI Henryk 222TRZEBIATÓWM-4012M 3000:20:57.22+00:02:304:1114,3
13WIKTOROWSKI Maciej 246KOSZALINM-4013M 3300:21:05.52+00:02:384:1314,2
14GÓRA Sylwester 61#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4014M 3700:21:15.60+00:02:484:1514,1
15BUDZIŃSKI Paweł 25TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-4015M 4400:21:39.00+00:03:114:1913,9
16BŁASZCZYK Piotr 14CZAPLINEKM-4016M 4600:21:42.83+00:03:154:2013,8
17CIASTOŃ Tomasz 33ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-4017M 4800:21:43.79+00:03:164:2013,8
18GAWRYSIAK Przemysław 52WŁODARKAM-4018M 5100:22:03.93+00:03:364:2413,6
19PŁAŻALSKI Przemysław 186BROJCEM-4019M 5400:22:13.50+00:03:464:2613,5
20JAKÓBCZYK Sławomir 76BRAKZŁOTÓWM-4020M 5900:22:49.13+00:04:224:3313,1
21PIETRYKA Artur 182KARLINOBIEGAJKARLINOM-4021M 6100:22:58.80+00:04:314:3513,1
22BAWOŁ Andrzej 10:-)KRĘPAM-4022M 6300:23:02.51+00:04:354:3613,0
23HAŁKA Arkadiusz 66TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4023M 6400:23:07.12+00:04:394:3713,0
24KONKEL Łukasz 111KOSZALINM-4024M 6700:23:26.70+00:04:594:4112,8
25SAWIŃSKI Jacek 201KOSZALINM-4025M 6800:23:28.12+00:05:004:4112,8
26MONGIAŁO Marcin 158FAST FEET K-LINKOSZALINM-4026M 7100:23:36.01+00:05:084:4312,7
27SARBIEWSKI Przemysław 200MRZEŻYNOM-4027M 7500:23:52.63+00:05:254:4612,6
28ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4028M 7600:23:52.88+00:05:254:4612,6
29MARCINKOWSKI Jacek 146SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4029M 7900:24:10.36+00:05:434:5012,4
30KRASIŃSKI Witold 122KOSZALINM-4030M 8000:24:10.39+00:05:434:5012,4
31PAWŁOWSKI Grzegorz 178GAMMAXMIELNOM-4031M 8200:24:16.85+00:05:494:5112,4
32KAJKOWSKI Rafał 93CSSPKOSZALINM-4032M 8700:24:43.14+00:06:164:5612,1
33STALUSZKA Dariusz 21021BLTŚWIDWINM-4033M 8800:24:54.13+00:06:274:5812,0
34KAMYK Piotr 95HTTPS://MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-4034M 8900:24:59.89+00:06:325:0012,0
35KUSZYŃSKI Dariusz 133KOSZALINM-4035M 9000:25:00.04+00:06:325:0012,0
36URBANOWICZ Michał 237KOSZALINM-4036M 9400:25:21.52+00:06:545:0411,8
37KOPEĆ Krzysztof 113KOŁOBRZEGM-4037M 9800:25:44.74+00:07:175:0911,7
38JĘDRZEJKO Mirosław 83NOWE BIELICEM-4038M 10500:26:38.21+00:08:115:1911,3
39BEDNAREK Krzysztof 11MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-4039M 10600:27:05.13+00:08:385:2511,1
40KAMINSKI Tomasz 948PPLOTKOSZALINM-4040M 11100:27:27.22+00:09:005:2910,9
41KLONOWSKI Artur 106KOSZALINM-4041M 11900:27:50.61+00:09:235:3410,8
42RUSIECKI Paweł 193WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4042M 12000:27:55.00+00:09:275:3510,7
43STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 218SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4043M 12400:28:09.38+00:09:425:3710,7
44BRZEZIŃSKI Paweł 21KOSZALINM-4044M 12600:28:18.96+00:09:515:3910,6
45CHAMERA Tomasz 31WATAHAKOSZALINM-4045M 13200:29:27.05+00:10:595:5310,2
46KARPIŃSKI Tomek 99AKADEMIA MALUCHAGOLENIÓWM-4046M 13400:29:40.74+00:11:135:5610,1
47HARASYM Daniel 68FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-4047M 13600:29:41.18+00:11:145:5610,1
48BABIARZ Jacek 3PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4048M 14700:32:34.07+00:14:066:309,2
49KARNICKI Artur 97TKKF KOSZALINKOSZALINM-4049M 14900:35:24.74+00:16:577:058,5
50KHOURI Michał 198KLUB ROGATEGO MORSAWARSZAWAM-4050M 15000:35:30.95+00:17:037:068,4
Znaleziono 50 wynik(ów)