BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-07-19
Miejsce/ Place:
Lądek-Zdrój
Dystans/ Distance:
68 km
Zgłoszonych/ Registered:
449
Wystartowało/ Started:
403
Nie ukończyło/ Not finished:
29
Ukończyło/ Finished:
374
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 24km | 34km | 46km | 56km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15 - OFFLINE
56km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WOLEK Szymon 324KS ŚCINKATYCHYSenior II M - 30 1M 100:53:5702:05:1803:09:0404:24:5405:35:4906:40:55.7006:40:56.70 5:5310.2
2TOMASIK Stanisław 413GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKSenior II M - 30 2M 200:56:3202:14:5303:19:0504:43:4405:53:1207:02:33.7007:02:43.35+00:21:466:129.7
3KOCZAJA Artur 6KRAKÓWSenior II M - 30 3M 300:56:2202:12:4803:18:0504:43:1705:58:5207:07:49.4007:07:53.85+00:26:576:179.5
4SOLIŃSKA Katarzyna 339CISOWIANKA TEAMKRAKÓWSenior I K - 201K 101:00:0202:17:0503:25:0704:46:5806:01:0507:08:22.2007:08:28.05+00:27:316:179.5
5NIEDŹWIADEK Kamil 353NIEDŹWIADKI RUNNING TEAMWARSZAWASenior I M - 20 1M 400:59:0302:14:3103:19:0804:44:4606:00:1107:09:59.4007:10:05.10+00:29:086:199.5
6BADOWSKI Aleksander 379TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKAWARSZAWASenior II M - 30 4M 500:55:2901:57:0003:03:3004:21:5305:33:5000:20:0007:10:45.9507:10:48.65+00:29:516:029.9
7KOPCEWICZ Tomasz 349STAWIGUDASenior II M - 30 5M 600:57:1302:16:3903:25:1004:52:4906:11:5507:22:14.4007:22:17.95+00:41:216:309.2
8PIECHA Artur 335HERCOG RUNNING TEAMRYBNIKMasters M - 40 1M 700:59:3702:17:1703:26:3604:55:2306:15:3507:23:11.1007:23:14.65+00:42:176:319.2
9GAPSKI Mateusz 219GDAŃSKSenior II M - 30 6M 800:55:5902:13:2303:16:3404:43:2906:00:1207:23:30.9507:23:34.85+00:42:386:319.2
10MAJER Janusz 443TOPOLÓWMasters M - 40 2M 900:56:3002:12:4803:16:3704:44:3306:08:2907:25:38.0007:25:40.95+00:44:446:339.2
11JURGA Marcin 435KOŚCIANSenior II M - 30 7M 1000:59:3702:18:2903:28:0605:00:2806:16:4207:29:06.4507:29:18.25+00:48:216:369.1
12MARCINIAK Przemysław 13ATHLETICS NYSAPRUDNIKSenior II M - 30 8M 1100:59:3602:17:1103:27:4704:57:3406:21:1307:37:47.5507:37:54.20+00:56:576:438.9
13URBAŃCZYK Karol 157NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICESenior I M - 20 2M 1200:56:0402:16:0703:25:1004:51:2006:12:3907:42:06.9507:42:10.30+01:01:136:478.8
14ZAJĄC Robert 164ORANGE POLSKAZĄBKIMasters M - 40 3M 1300:58:4402:17:0903:26:4305:03:1806:28:0707:46:10.5507:46:13.35+01:05:166:518.8
15BĄK Jarek 394ZABIEGANY WOŁOMINSTARE LIPINYMasters M - 40 4M 1401:08:0502:33:2803:43:3305:14:5706:38:5707:51:30.5007:51:47.50+01:10:506:568.7
16HYŻY Piotr 23-TARNOWIECSenior II M - 30 9M 1501:10:3402:41:1303:55:0205:25:5106:41:4207:54:49.6007:54:56.25+01:13:596:588.6
17BRYSZ Michał 336KRAKÓWSenior II M - 30 10M 1601:03:4402:27:1703:40:0305:09:1306:38:4707:54:48.4507:55:09.70+01:14:136:588.6
18ŻUBIŃSKI Piotr 418ACCELERATING POLANDWARSZAWAMasters M - 40 5M 1701:04:4302:32:0703:47:0205:20:2606:41:4307:56:32.2007:56:34.85+01:15:387:008.6
19KWIATKOWSKI Michael 383KRAKÓWSenior II M - 30 11M 1801:01:0902:24:1903:38:3805:19:0306:42:1207:56:49.8007:56:54.85+01:15:587:008.6
20SOBLIK Łukasz 388RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 12M 1901:04:4802:30:5703:49:0705:20:3806:43:2007:58:19.8507:58:25.95+01:17:297:028.5
21TRĄMPCZYŃSKI Jakub 411AHOJBABY.PLWARSZAWASenior II M - 30 13M 2001:00:4702:22:4403:36:0405:14:0606:41:2007:58:56.0007:59:02.30+01:18:057:028.5
22SKOREK Adam 295WARSZAWASenior II M - 30 14M 2100:59:4202:18:5003:29:2405:08:3506:39:5207:59:42.6007:59:46.45+01:18:497:038.5
23MCCONNELL Andrew 439RUN CREWCANBERRASenior II M - 30 15M 2201:01:2402:23:0103:42:4505:13:0806:41:2708:00:07.2508:00:11.40+01:19:147:038.5
24KMAK Sławek 365PAPIKIGRYBÓWMasters M - 40 6M 2301:07:1302:33:5903:49:4605:25:2106:45:4008:01:44.2008:01:54.45+01:20:577:058.5
25HERDZINA Przemysław 410KRAKÓWSenior II M - 30 16M 2401:04:3002:24:1403:36:0505:10:3306:39:5708:02:42.9008:02:48.65+01:21:517:058.5
26RADZEVIČIUS Vaidotas 288RUNGLORIOUS BASTARDSVILNIUSSenior II M - 30 17M 2501:04:0002:26:3503:42:3805:21:0406:45:4008:03:29.9008:03:39.55+01:22:427:068.4
27JANIK Rafał 163GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 7M 2600:59:5002:23:4603:37:0505:19:2106:46:4508:09:03.3008:09:08.05+01:28:117:118.3
28BARTOSIŃSKI Mariusz 28ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWAMasters M - 40 8M 2701:07:3902:35:2403:53:3905:30:3106:54:5308:09:20.6508:09:27.60+01:28:307:118.3
29OSTAPCZUK Karol 290RUNNERSCLUB.PLBIAŁA PODLASKASenior I M - 20 3M 2800:58:3802:18:3703:38:1805:18:5006:53:5508:12:07.4008:12:12.75+01:31:167:148.3
30SZAŁ Tomasz 213ETA UPS TEAM / NIE ZA DALEKOPOZNAŃSenior II M - 30 18M 2901:11:0502:41:3203:57:0305:33:0706:55:3508:12:35.6508:13:09.45+01:32:127:148.3
31SNARSKI Bogdan 302ALBATROSYWARSZAWASenior II M - 30 19M 3001:04:1602:27:5103:45:2105:21:3506:49:3908:13:34.8008:13:42.95+01:32:467:158.3
32PERYKASZA Paweł 294MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 20M 3101:03:5902:29:2803:51:1105:31:5806:54:0508:16:22.6008:16:26.45+01:35:297:178.2
33BIENIECKA Anna 442OTK RZEŹNIKGLIWICESenior II K - 301K 201:07:2102:36:1603:53:1505:31:5706:54:5808:16:20.8008:16:26.60+01:35:297:178.2
34MYSZCZYSZYN Łukasz 71KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 21M 3201:04:2202:29:1003:44:1505:23:1106:56:0008:17:38.2508:17:43.20+01:36:467:198.2
35RACZAK Maciej 364KATOWICESenior II M - 30 22M 3301:03:3902:22:5803:34:0205:03:1606:35:2608:17:46.2008:17:50.80+01:36:547:198.2
36BAR Stanislaw 407GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 9M 3401:09:3802:40:1203:51:5105:25:2306:56:2108:21:29.6008:21:30.60+01:40:337:228.1
37SZCZEPAŃSKI Andrzej 422WILD SKUNKSZIELONA GÓRAMasters M - 40 10M 3501:04:4402:28:0603:39:2505:14:0706:47:5108:21:58.5008:22:28.95+01:41:327:228.1
38ŁUCZKO Grzegorz 432NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 23M 3601:05:3602:28:1203:45:3505:24:3806:58:4708:27:28.0008:27:32.20+01:46:357:278
39BAŁYS Katarzyna 426HRTSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 302K 301:07:4902:39:2203:56:1505:32:4807:04:3208:28:09.0508:28:17.60+01:47:207:288
40LESZKO Adam 3983PPATRASSenior II M - 30 24M 3701:09:0102:41:0603:55:3505:33:1006:58:2108:28:21.7508:28:22.75+01:47:267:288
41NORBERT Michał 244ŚWIDNICASenior II M - 30 25M 3801:04:5102:31:1103:49:0805:27:1707:02:1908:28:20.0508:28:30.95+01:47:347:288
42JARMOLIŃSKI Piotr 386WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNMasters M - 40 11M 3901:09:3702:39:1103:55:4605:35:0707:07:1608:32:42.7508:32:57.60+01:52:007:328
43REJ Mirosław 7M&T WYJADACZE PARÓWKÓWMIELECSenior II M - 30 26M 4001:10:4402:40:5203:59:0405:39:4107:11:2608:34:02.9508:34:07.70+01:53:117:337.9
44LONC Tomasz 14M&T WYJADACZE PARÓWKÓWRZESZÓWMasters M - 40 12M 4101:09:3803:55:0405:38:2907:06:5708:34:06.0008:34:11.05+01:53:147:337.9
45KACZMAREK Magdalena 51STREFA PSYCHOLOGII SPORTUPOZNAŃSenior II K - 303K 401:12:0502:41:5504:01:2105:47:1407:12:2908:34:04.0008:34:16.60+01:53:197:337.9
46FURMAN Sławomir 30SZCZEPANÓW UL KOLEJOWA 8Masters M - 40 13M 4201:11:1502:37:4003:52:1505:40:2707:13:1608:36:14.3508:36:50.20+01:55:537:357.9
47SZYMCZAK Marek 326RUNICORN TEAMŻYRARDÓWMasters M - 40 14M 4301:05:4102:35:1303:54:1705:40:5407:12:3908:41:25.6508:41:29.70+02:00:337:407.8
48ZYCH Katarzyna 8-TARNÓWSenior II K - 304K 501:11:5802:50:2004:13:2205:53:4807:21:1708:43:24.7008:43:31.15+02:02:347:417.8
49SZKOŁA Wojciech 396NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 27M 4401:20:2402:53:4504:14:1405:52:5507:20:5808:42:55.0508:43:33.95+02:02:377:417.8
50KOMISARCZYK Anna 385WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINSenior II K - 305K 601:13:3002:45:5604:05:1705:48:0907:25:3508:43:46.4008:44:01.00+02:03:047:427.8
51CZERNIAWSKI Piotr 22WARSZAWASenior II M - 30 28M 4501:06:5002:33:4603:47:0305:25:0107:09:2008:46:54.6508:46:59.85+02:06:037:447.7
52SOIŃSKI Przemek 9KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 15M 4601:04:4202:33:4503:56:5905:46:2607:22:5908:47:58.5508:48:03.05+02:07:067:457.7
53STĘPNIK Paweł 359ŚMIGASIĘKIELCEMasters M - 40 16M 4701:09:2202:38:3104:02:5805:47:1807:22:3808:53:49.5008:54:02.60+02:13:057:517.6
54KAPUSTA Tomasz 248RUNNER'S POWERKÓRNIKSenior II M - 30 29M 4801:10:1702:42:0004:02:0705:47:2007:23:3408:54:10.6008:54:26.35+02:13:297:517.6
55ŚWIERCZ Szymon 243GŁOGÓWSenior I M - 20 4M 4901:10:3202:40:4203:57:2505:44:5607:25:0708:55:11.4008:55:23.05+02:14:267:527.6
56DZIUBAŁA Karolina 185HUSARIA RACE TEAMWARSZAWASenior I K - 202K 701:20:0602:56:5304:19:3806:06:2207:32:0308:55:19.0508:55:48.40+02:14:517:527.6
57BANDUROWSKI Andrzej 214KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLMasters M - 40 17M 5001:14:3802:46:2104:05:1305:54:3007:27:4908:57:07.5008:57:31.95+02:16:357:537.6
58KRZYSZŁOWSKI Rafał 165GYMBOXCF OPOLE I PRZYJACIELE BIEGNĄ PO BROWARAOPOLEMasters M - 40 18M 5101:16:2802:53:2105:55:5907:30:1808:57:22.6508:58:06.25+02:17:097:547.6
59ORACZ Mateusz 291KALENJI BY DECATHLONPLEWISKASenior II M - 30 30M 5201:10:5902:47:5704:07:2205:57:0807:34:5408:58:55.1508:59:02.50+02:18:057:557.6
60CYTACKI Dawid 352SAINT-GOBAIN SQUADPŁOCKMasters M - 40 19M 5301:09:0802:39:4103:59:3005:42:4307:21:3108:59:31.2508:59:39.65+02:18:427:567.6
61KOSMOWSKI Wiesław 76FAMILY RUN & FUNRYDZYNASenior II M - 30 31M 5401:13:0402:50:4904:14:2505:59:5407:37:2908:59:39.4508:59:59.30+02:19:027:567.6
62MICHNO Tomasz 245LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 20M 5501:09:3702:37:5503:58:0705:52:1907:30:5208:59:51.5009:00:25.20+02:19:287:567.6
63MORAWA Mateusz 429LACHO TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 32M 5601:09:3602:37:5203:57:5105:52:1807:29:5108:59:51.2009:00:25.30+02:19:287:567.6
64LIPERTOWICZ Sebastian 200LOVELASYPOLICESenior II M - 30 33M 5701:08:2402:40:5104:05:2705:56:4707:35:1609:00:23.5009:00:30.85+02:19:347:567.6
65SOSNOWSKI Michał 369PGB SPORTOWA PACZKACHORZÓWMasters M - 40 21M 5801:10:2402:44:5604:09:4106:04:4507:38:0209:02:35.4509:02:49.70+02:21:537:587.5
66GAŁAMAGA Radosław 60LOVELASY POLICEPOLICEMasters M - 40 22M 5901:13:0602:55:2404:16:5106:06:2207:39:2909:03:00.4509:03:08.15+02:22:117:597.5
67KWASNIEWSKI Krzysztof 255ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAMasters M - 40 23M 6001:11:4702:38:4503:58:1105:42:3307:23:0909:03:46.5009:04:18.25+02:23:217:597.5
68OLBORSKI Andrzej 375JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran I M - 50 1M 6101:12:4102:48:1504:09:4905:56:4107:32:4009:05:43.2509:05:55.55+02:24:588:017.5
69SZULTK Magdalena 2GDAŃSKSenior I K - 203K 801:13:2102:48:1104:09:4205:56:5507:31:5509:06:23.3009:06:46.10+02:25:498:027.5
70DAUKSZO Maciej 20WARSZAWASenior I M - 20 5M 6201:08:3402:45:3104:07:4305:55:4307:32:4609:06:43.0509:06:49.80+02:25:538:027.5
71KRÓL Marcin 446OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 34M 6301:13:1202:49:1704:10:1805:56:5507:34:5009:07:08.4009:07:31.50+02:26:348:027.5
72ZAWOJAK Aleksander 47RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior I M - 20 6M 6401:12:4302:46:1204:07:1005:57:1907:32:0509:07:26.8009:07:54.55+02:26:578:037.5
73MOLENDA Maciej 447RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior II M - 30 35M 6501:12:3302:46:0204:07:0105:57:0907:31:5609:07:15.7509:07:55.35+02:26:588:027.5
74KUCIA Szymon 57TARNOWIECSenior I M - 20 7M 6601:10:1702:47:2804:19:2906:10:2907:41:5609:07:08.3009:08:00.05+02:27:038:027.5
75BRZĄKAŁA Katarzyna 49WROCŁAWSenior I K - 204K 901:08:3602:42:5704:09:3305:58:0407:35:0309:08:11.8509:08:24.25+02:27:278:037.4
76CZARNY Mariusz 69JAWORZNOŁBCJAWORZNOMasters M - 40 24M 6701:15:1702:52:4404:16:0905:58:2607:32:2709:07:54.9509:08:24.85+02:27:288:037.4
77NOWAK Mariusz 423WROCŁAWSenior II M - 30 36M 6801:04:1202:30:2503:42:5905:24:0607:07:2809:10:18.4509:10:28.50+02:29:318:057.4
78JURCZAK Roman 89RZESZÓWWeteran II M - 601M 6901:08:2202:44:1004:11:4606:01:0807:35:3909:11:28.2009:11:30.65+02:30:338:067.4
79PAWŁOWSKI Marek 110KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAPOZNAŃWeteran I M - 50 2M 7001:07:2302:37:0504:01:2605:57:2507:38:0909:12:26.7009:12:38.65+02:31:418:077.4
80STODOLNY Krzysztof 4WORYTYWeteran I M - 50 3M 7101:14:4702:51:4604:16:2006:06:3707:45:4409:13:15.6009:13:22.70+02:32:268:087.4
81ŻUREK Damian 257LESZNOMasters M - 40 25M 7201:06:4802:35:2203:53:2905:42:1107:32:2809:13:16.5509:13:31.10+02:32:348:087.4
82PALIWODA Grzegorz 187ZABRZESenior II M - 30 37M 7301:10:3102:44:5804:11:0806:02:0207:40:0609:14:44.8009:15:00.75+02:34:048:097.4
83MAŁOLEPSZY Waldemar 275KS LENIWIECBARANÓWSenior II M - 30 38M 7401:05:2802:28:4503:43:2005:34:2107:30:2409:14:45.3509:15:07.85+02:34:118:097.4
84CZAJKOWSKI Krzysztof 125KOŁO BIEGAPOWIERCIE KOLONIAMasters M - 40 26M 7501:12:2702:46:0804:11:0405:57:2107:32:2009:14:52.6009:15:10.10+02:34:138:097.4
85KAMINSKI Robert 220GROSLAYMasters M - 40 27M 7601:12:3302:46:1004:11:0305:57:2107:32:2609:14:52.0509:15:10.40+02:34:138:097.4
86DETTLAFF Patrycja 361DREAM RUNWILCZA GÓRASenior II K - 306K 1001:10:4002:44:5804:09:1305:58:3407:37:1109:16:14.1509:16:24.25+02:35:278:107.3
87KRZEMIŃSKI Tomasz 406DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 39M 7701:11:0202:44:5904:09:1205:58:3107:37:1709:16:34.3009:16:46.90+02:35:508:117.3
88TUCHOŁKA Marta 341POCO LOCO ADVENTURE TEAMKROBIASenior II K - 307K 1101:14:5702:55:2204:27:2606:15:0307:51:1309:17:25.0509:17:32.45+02:36:358:117.3
89PASIECZNIK Miłosz 409MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 8M 7801:16:1802:49:4504:14:0406:08:2707:45:5009:17:52.9009:18:19.75+02:37:238:127.3
90JAZŁOCKI Łukasz 357TWDWWARSZAWASenior II M - 30 40M 7901:16:0903:01:5304:29:2906:18:1307:53:3009:19:17.3509:19:36.05+02:38:398:137.3
91SULIMA Grzegorz 168STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMWeteran I M - 50 4M 8001:09:0902:41:2204:03:2605:56:5307:42:0809:23:29.5009:23:43.00+02:42:468:177.2
92PAWLIŃSKI Adam 201PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 28M 8101:16:1202:58:1404:28:4806:16:0807:52:2509:23:30.0509:23:59.90+02:43:038:177.2
93KACZMAREK Tomasz 54STREFA PSYCHOLOGII SPORTUPOZNAŃSenior II M - 30 41M 8201:15:0902:57:0804:21:5006:15:2807:50:0809:24:19.6009:24:32.65+02:43:358:177.2
94WIERZCHOWIAK Jarosław 186WARSZAWASenior I M - 20 9M 8301:15:4802:55:2404:22:1106:12:1207:46:4309:24:57.3009:25:54.15+02:44:578:187.2
95GRYCMAN Łukasz 381SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAMasters M - 40 29M 8401:13:3602:43:3304:07:1605:57:4007:40:2609:22:52.5509:25:55.85+02:44:598:167.2
96TOMAKA Maciej 233TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 42M 8501:15:0602:58:5704:17:5506:16:4907:50:3709:25:04.6009:25:57.80+02:45:018:187.2
97DĄBROWSKI Marcin 265OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWASenior II M - 30 43M 8601:05:3402:35:1503:52:4205:44:4707:26:1009:25:56.4009:26:01.15+02:45:048:197.2
98BOCHENEK Krzysztof 144JAWORZNOSenior II M - 30 44M 8701:18:0302:56:5504:20:0106:06:3407:45:4409:26:33.9509:27:17.60+02:46:208:197.2
99SCHRODER Patryk 315ZIELONA GÓRAMasters M - 40 30M 8801:21:0302:59:2804:27:2806:18:0707:53:3609:28:33.2509:29:23.70+02:48:278:217.2
100BRUDEREK Tomasz 338RUNNERS TEAM JABŁONNAJABŁONNAMasters M - 40 31M 8901:22:0803:04:2004:45:4906:37:4308:03:0509:28:53.4009:29:24.75+02:48:288:217.2
101ŻEBROWSKI Jakub 420ALBATROSYWARSZAWASenior II M - 30 45M 9001:12:3302:50:3804:14:4206:11:4907:50:1109:30:15.8509:30:24.35+02:49:278:237.2
102KROSNY Sebastian 208BODYDRY BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWSenior II M - 30 46M 9102:00:5003:25:2004:40:2906:20:3307:55:5209:31:22.1509:31:27.20+02:50:308:247.1
103HARKIEWICZ Wiola 174NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 308K 1201:18:2003:00:5304:25:4106:19:5207:56:1109:31:18.1009:31:48.45+02:50:518:247.1
104MÓJTA Grzegorz 104KOŁOSenior II M - 30 47M 9201:14:4502:53:4304:24:0206:19:2407:58:2209:32:15.9509:32:35.30+02:51:388:247.1
105LACHERA Marek 430W POGONI ZA DUCHEMKATOWICESenior II M - 30 48M 9301:15:3302:56:5604:26:5006:23:3408:00:5209:32:55.3009:33:09.55+02:52:128:257.1
106PRZYJEMSKI Artur 441KM TRUCHCIKPIGZAMasters M - 40 32M 9401:08:4802:43:0004:06:0206:03:1407:50:4509:33:20.4009:33:27.65+02:52:308:257.1
107KIELASZEWSK Karol 215LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 49M 9501:21:2102:56:1204:20:1806:10:1707:48:4509:33:12.3009:33:46.90+02:52:508:257.1
108GEROWSKI Maciej 285NETBOX BIEGA / GOSTYŃ EASY TRAIL / LNLR / SWGGOSTYŃMasters M - 40 33M 9601:21:2102:56:1004:20:1706:08:5807:49:3409:33:12.9509:33:47.15+02:52:508:257.1
109PIECUCH Karolina 198LACHOTEAM/SKLEP BIEGACZAPRZEWORSKSenior II K - 309K 1301:15:2302:58:3104:30:3706:21:5407:56:4509:33:19.5509:33:53.40+02:52:568:257.1
110GARCZYŃSKI Darek 102KATOWICEMasters M - 40 34M 9701:07:2102:37:2304:02:1405:57:0507:47:4409:33:45.5509:33:54.15+02:52:578:267.1
111GOŚCIŃSKI Sławomir 366DOBRZEŃ MAŁYSenior II M - 30 50M 9801:17:0902:56:5104:31:2806:18:2507:58:0509:34:27.6509:35:13.80+02:54:178:267.1
112WÓJCIK Małgorzata 436WIĄZOWNAMasters K - 401K 1401:17:3903:02:3204:35:0906:27:4908:02:4609:35:07.7009:35:34.60+02:54:378:277.1
113PIASECKI Rafał 355UKA WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 51M 9901:12:4402:50:5804:20:0406:12:4807:53:2409:35:57.1009:36:02.80+02:55:068:287.1
114KWIATKOWSKI Przemysław 199VICTORIAPISARZOWICESenior I M - 20 10M 10001:10:1702:47:5004:19:3106:11:3707:57:4409:37:50.9009:38:41.55+02:57:448:297.1
115WIŚNIEWSKI Paweł 416RUN&BALANCEJELENIA GÓRASenior II M - 30 52M 10101:11:2002:45:5404:09:5806:12:1707:58:2709:39:05.5009:39:06.50+02:58:098:307
116TOJZA Tomasz 207DOBRZYCAMasters M - 40 35M 10201:12:3302:59:0304:25:4306:22:5608:03:3009:39:20.7009:39:47.80+02:58:518:317
117DUDEK Remigiusz 103ZIĘBICEZIĘBICESenior II M - 30 53M 10301:12:4402:51:2104:20:2606:18:3508:04:1909:39:25.5009:39:47.85+02:58:518:317
118MAJKOWSKI Jacek 77WROCŁAWSenior II M - 30 54M 10401:23:1403:08:3704:36:4806:23:0008:02:2709:41:29.3009:41:49.65+03:00:528:337
119CHOJNICKI Bartosz 368POZNAŃSenior II M - 30 55M 10501:20:5703:06:4404:31:3206:26:2508:08:4509:43:48.6509:44:05.65+03:03:088:357
120DYRKA Krzysztof 177POZNAŃMasters M - 40 36M 10601:13:2802:53:3804:20:3006:16:0408:01:3209:44:03.5509:44:18.20+03:03:218:357
121ŚMIAŁKOWSKA Jolanta 377ŁÓDŹWeteran K - 501K 1501:13:2602:54:1504:20:2206:16:5108:08:3409:44:44.5509:44:58.60+03:04:018:357
122MIKOŁAJCZYK Marcin 146HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 56M 10701:11:0102:45:5004:10:5906:09:2508:01:3509:47:03.7009:47:24.85+03:06:288:377
123APOSTOŁ Paweł 363KRAKÓWSenior II M - 30 57M 10801:12:3202:55:1504:33:4606:30:5508:11:2409:47:04.4509:47:41.15+03:06:448:386.9
124ADAMCZAK Michał 173MIELECSenior II M - 30 58M 10901:17:2102:59:1104:27:5006:24:4808:08:1009:46:56.3509:47:45.60+03:06:488:377
125MASALSKA-PAWLAK Agata 211CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANERADWANICESenior II K - 3010K 1601:16:1602:55:5604:21:4006:18:4008:09:4909:48:13.8009:49:29.80+03:08:338:396.9
126KOCEMBA Askaniusz 269NARVAL - EKSPEDYCJE POLARNELUBAWKASenior II M - 30 59M 11001:15:3302:52:2304:14:0806:28:1108:12:3709:49:26.7509:50:07.70+03:09:118:406.9
127RASAŁA Karolina 292BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/ CAŁA OLEŚNICA BIEGOLEŚNICASenior I K - 205K 1701:21:0102:59:1704:26:0706:20:3208:05:2509:49:47.5009:50:40.95+03:09:448:406.9
128GARCZYK Rafał 35PAN WUEFISTA TEAMKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 60M 11101:21:5702:59:3604:26:1206:20:5308:04:5209:50:10.3009:50:42.90+03:09:468:406.9
129KOSOWSKI Mateusz 397ANTYLEWAKWARSZAWASenior II M - 30 61M 11201:21:5203:02:0804:26:1806:17:4908:11:5309:50:44.5009:51:33.45+03:10:368:416.9
130SZEMIEL Maciej 183WROCŁAWSenior II M - 30 62M 11301:07:2202:38:4304:08:1306:09:1107:58:2709:51:35.6009:51:48.50+03:10:518:426.9
131LENKOWSKA Adrianna 266U-LOCKPOZNAŃSenior I K - 206K 1801:21:3703:08:5304:44:0406:34:1208:16:5309:52:27.0509:52:55.10+03:11:588:426.9
132SZCZESZEK Robert 449POZNAŃSenior I M - 20 11M 11401:21:3703:09:0404:44:0506:34:3608:17:0109:52:26.6509:52:55.35+03:11:588:426.9
133REJMAN Grzegorz 32DREAM RUNWAŁBRZYCHSenior II M - 30 63M 11501:16:3203:03:3704:37:2206:39:1908:22:1109:52:44.6009:52:59.45+03:12:028:436.9
134PARZONKA Paweł 98KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 37M 11601:11:0302:45:5504:25:4906:22:0508:09:2709:54:21.1009:54:42.70+03:13:468:446.9
135HAMPEL Hubert 151JW 1517CZEMPIŃSenior I M - 20 12M 11701:20:5403:28:0804:57:3306:36:5408:16:4709:55:32.1509:55:48.05+03:14:518:456.9
136KUK Urszula 3701977WARSZAWAMasters K - 402K 1901:19:0402:59:1005:05:5606:45:5708:27:0409:55:35.0009:56:38.90+03:15:428:456.9
137OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 74NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEMasters K - 403K 2001:20:2403:05:2904:37:2906:34:5908:22:0309:56:15.2509:56:50.70+03:15:548:466.8
138GRELA Kinga 348COSTA KLINY TEAMKRAKÓWSenior II K - 3011K 2101:24:4403:11:5004:41:3506:37:0308:21:0309:56:52.3509:57:28.30+03:16:318:466.8
139CHOJNACKI Przemysław 347OPOLEMasters M - 40 38M 11801:16:5203:00:4304:36:5606:35:3108:21:0009:56:51.4009:57:35.20+03:16:388:466.8
140GAWINKOWSKA Klaudia 82W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECSenior I K - 207K 2201:18:5903:07:5504:40:4806:40:2908:24:3709:57:30.2009:57:52.25+03:16:558:476.8
141DĄBKOWSKI Maciej 10SOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 39M 11901:11:4102:48:0404:18:1906:21:1108:08:2909:58:22.4509:58:40.65+03:17:438:476.8
142DĄBKOWSKI Wojciech 52SOLEC KUJAWSKISenior II M - 30 64M 12001:11:4202:48:1104:18:2006:26:1208:08:2809:58:22.5509:58:40.75+03:17:448:476.8
143PRUCIAK Krzysztof 65LECYMY DURŚOŁAWASenior II M - 30 65M 12101:08:1502:39:3504:08:1906:22:4208:14:4409:59:05.4509:59:09.05+03:18:128:486.8
144BARANOWSKI Michał 239MORALNI ZWYCIĘZCYWYSZKÓWSenior II M - 30 66M 12201:17:2702:57:4604:31:3106:34:3508:21:0009:58:46.6509:59:27.80+03:18:318:486.8
145CIEMBOROWICZ Karol 5#KATOWICESenior II M - 30 67M 12301:24:5403:11:0204:41:5806:38:3508:24:5709:58:35.7009:59:42.50+03:18:458:486.8
146MARKOWSKI Marek 242KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 40M 12401:15:4802:54:3304:26:0006:23:3408:08:3709:59:30.8010:00:31.40+03:19:348:486.8
147KNYCHAŁA Hubert 356ROSNÓWKOSenior II M - 30 68M 12501:21:0503:03:5904:34:3706:34:0608:18:1210:04:06.9010:04:32.05+03:23:358:536.8
148GARWOL Justyna 38OPOLE BIEGAOPOLESenior II K - 3012K 2301:20:5003:08:4704:41:3406:39:4508:22:3610:04:31.3010:04:32.30+03:23:358:536.7
149PIASECKA Monika 440DREAM RUNWARSZAWAMasters K - 404K 2401:22:2003:08:3404:42:4406:48:2908:37:5510:10:04.0510:10:14.40+03:29:178:586.7
150BAJSON Grzegorz 350GIEBUŁTÓW CIŚNIEGIEBUŁTÓWSenior II M - 30 69M 12601:18:2702:58:2904:31:0006:48:3708:28:3410:10:17.3010:11:05.65+03:30:088:586.7
151KRZOS Piotr 93ZABRZESenior II M - 30 70M 12701:20:4103:08:0104:42:1106:39:1408:28:4310:10:35.4510:11:29.15+03:30:328:586.7
152GŁÓD Łukasz 42KLUB BIEGACZA AZS UEKKRAKÓWSenior I M - 20 13M 12801:08:3902:41:0304:08:4206:20:3208:13:4910:12:00.1010:12:06.45+03:31:099:006.7
153CELER Emil 392POŁCZYN ZDRÓJSenior II M - 30 71M 12901:08:0002:43:2604:16:0506:24:4108:17:0910:12:18.2510:12:45.05+03:31:489:006.7
154JAKUSZEK Paweł 305CEGIELNIA PIASKIPIASKISenior II M - 30 72M 13001:22:0203:06:4004:39:0706:43:1108:29:5010:14:10.2510:15:00.85+03:34:049:016.6
155JAKUSZEK Krzysztof 197CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 41M 13101:22:0303:06:4204:39:0506:43:1008:29:4910:14:10.1010:15:01.00+03:34:049:016.6
156REDLER Paweł 293ŻARYMasters M - 40 42M 13201:21:1803:14:2904:42:3706:37:5908:27:0710:15:06.2010:15:35.95+03:34:399:026.6
157KONSTANTY Katarzyna 346-KRAKÓWMasters K - 405K 2501:22:4503:14:4004:51:4806:53:4208:39:2710:15:33.7010:16:06.10+03:35:099:036.6
158BUK Sławomir 45LESZ NO LIMITS RUNNERSŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 73M 13301:19:3603:06:5404:42:3306:40:1708:23:5610:15:57.5010:16:32.25+03:35:359:036.6
159FALKOWSKA Sandra 139MOTIV HOME TEAM/NIGHT RUNNERSSZCZECINEKSenior II K - 3013K 2601:12:5102:54:0704:25:1306:39:2008:27:1910:17:13.0510:17:37.70+03:36:419:046.6
160KOTWICKI Mateusz 230OŁAWASenior I M - 20 14M 13401:16:0102:56:5404:30:5506:36:4108:30:0210:17:35.4010:17:59.80+03:37:039:046.6
161SZCZESZEK Lukasz 217POZNANSenior II M - 30 74M 13501:21:3803:10:5904:49:4606:50:3908:33:1510:17:51.0510:18:20.00+03:37:239:056.6
162LECHOWSKI Bartlomiej 37WKURW_TEAMWROCLAWSenior II M - 30 75M 13601:21:1403:11:3504:49:2906:46:1508:34:3910:17:41.8010:18:25.85+03:37:299:056.6
163KOSTRZEWSKI Sławomir 9610 BRYGADA LOGISTYCZNAGŁUCHOŁAZYMasters M - 40 43M 13701:19:0402:59:3804:40:5806:43:1608:33:5110:18:20.6010:18:57.60+03:38:009:056.6
164POROWSKI Piotr 378MUAY RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 76M 13801:26:3403:19:3104:54:0506:41:3908:27:5110:18:33.6010:18:59.60+03:38:029:056.6
165SIKORA Grzegorz 340MCBIEGACZEKSIĄŻENICEMasters M - 40 44M 13901:20:0903:06:2404:41:0606:40:0508:29:1010:19:44.3010:20:05.55+03:39:089:066.6
166BAŤA Tomáš 261TEAM JESENÍKYJESENÍKSenior II M - 30 77M 14001:08:2402:44:4004:19:2706:27:3108:20:4810:20:53.9510:21:17.45+03:40:209:076.6
167ŠVÁBENSKÝ Jan 262TEAM JESENÍKYBRNOSenior II M - 30 78M 14101:08:2302:44:3804:19:3306:27:3008:20:3310:20:54.4510:21:17.70+03:40:219:076.6
168INGLANT Zbigniew 210RUN LOG COMCHORZÓWWeteran I M - 50 5M 14201:19:0403:03:1804:36:1806:41:1308:38:4310:22:26.1510:23:02.15+03:42:059:096.6
169ZIEMBA Michal 263ZIOMKIRZESZÓWSenior II M - 30 79M 14301:15:3402:54:4704:25:3306:31:5808:26:4610:24:11.5010:25:17.90+03:44:219:106.5
170MERKWA Wojciech 264ZIOMKIWARSZAWASenior II M - 30 80M 14401:15:3702:54:5104:25:5706:36:5708:31:0310:24:13.2510:25:19.05+03:44:229:106.5
171ADAMUS Jakub 389TRAILS OF POLANDCZĘSTOCHOWASenior I M - 20 15M 14501:15:5903:00:1004:26:0506:28:2008:42:1710:25:07.8510:25:19.95+03:44:239:116.5
172CYNIAK Marek 204EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 45M 14601:14:4502:57:4204:34:5206:39:0808:29:4710:25:08.0510:25:25.65+03:44:289:116.5
173GĘBKA Małgorzata 334BAD - BIEGNĘ ALE DOKĄDKĄTY WROCŁAWSKIESenior II K - 3014K 2701:21:2103:12:5904:46:5206:51:3608:42:0910:25:10.5010:25:52.55+03:44:559:116.5
174SZPULARZ Adam 333BAD - BIEGNĘ ALE DOKĄDKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 81M 14701:21:1903:13:0204:46:2706:51:3008:42:0310:25:11.2010:25:52.95+03:44:569:116.5
175HACZKIEWICZ Bartosz 307MILKY2017STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 82M 14801:35:1403:33:2105:09:1107:02:0108:44:4410:25:03.8010:26:00.75+03:45:049:116.5
176FRĄCKOWIAK Michał 254CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYMasters M - 40 46M 14901:10:4302:48:4404:30:5706:32:1308:30:1010:26:32.6510:26:45.35+03:45:489:126.5
177KOWALSKI Maciej 205LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKMasters M - 40 47M 15001:21:5503:06:5904:40:0506:42:5308:38:4710:28:14.0510:28:32.85+03:47:369:146.5
178KOZERA Waldemar 387KRAKÓWSenior II M - 30 83M 15101:22:0603:05:2804:41:3706:56:0108:47:0110:29:12.2010:29:48.15+03:48:519:156.5
179KUCHARSKI Piotr 412AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!GLINIK GM. DESZCZNOMasters M - 40 48M 15201:16:0903:02:1204:38:5806:53:2108:44:0410:31:32.7010:31:46.00+03:50:499:176.5
180SOBIERAJ Aleksander 332GRUPA BIEGOWA WALIMWALIMSenior II M - 30 84M 15301:15:2002:56:1904:34:4106:53:3208:46:4410:31:27.4010:31:48.85+03:50:529:176.5
181NOWAKOWSKI Leszek 97BIAŁOGARDSenior II M - 30 85M 15401:19:2403:04:2004:42:1906:53:0508:42:2010:31:32.2010:31:52.15+03:50:559:176.5
182CZUBAK Dariusz 408BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹMasters M - 40 49M 15501:14:5202:54:2504:33:3906:48:5008:47:2510:32:49.3010:33:02.30+03:52:059:186.4
183SKÓRA Szymon 260NYSAMasters M - 40 50M 15601:12:0702:50:3804:27:2506:40:2208:40:2810:32:41.5010:33:20.20+03:52:239:186.4
184MARCINKOWSKI Przemysław 427PROTON/ LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 51M 15701:16:0302:56:5704:30:0306:48:5908:40:3710:33:02.9510:33:38.60+03:52:419:186.4
185WOJTKOWSKI Ireneusz 301ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 15801:23:2303:12:1204:47:4706:47:4508:40:3110:33:29.5510:33:54.50+03:52:579:186.4
186OŚRÓDEK Piotr 402BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAMasters M - 40 52M 15901:16:5403:02:3304:39:0006:57:5709:04:3010:33:31.4510:34:06.00+03:53:099:196.4
187KONKIEWICZ Robert 437GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIMasters M - 40 53M 16001:23:1403:14:1104:56:1607:01:4108:51:2410:33:21.4510:34:11.55+03:53:149:186.4
188PERZ Marzenna 218NKB CHYŻY NOWY TOMYSLBUKOWIECWeteran K - 502K 2801:31:5503:26:2405:00:3807:05:0508:52:1510:33:20.0010:34:21.95+03:53:259:186.4
189BANKIEWICZ Damian 48CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 54M 16101:12:2602:49:1004:26:3506:43:3008:39:0310:36:22.4510:36:54.55+03:55:579:216.4
190CZERNIAK Tobiasz 362ANTONTEAMKRAPKOWICESenior II M - 30 86M 16201:19:0403:08:0504:42:2306:52:5708:46:5210:37:06.4010:37:44.05+03:56:479:226.4
191MACKIEWICZ Artur 73WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINMasters M - 40 55M 16301:12:1502:59:2504:44:3606:55:2608:51:1310:40:23.4510:40:38.90+03:59:429:256.4
192STĘPIEŃ Magdalena 91GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKISenior II K - 3015K 2901:25:1303:14:5804:56:1907:05:1608:52:3610:40:13.9510:41:03.85+04:00:079:246.4
193KRUPA Piotr 119PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 56M 16401:25:2303:11:0604:49:5907:01:4008:56:5510:42:06.7510:42:17.80+04:01:219:266.4
194BORUSIŃSKA Aleksandra 419AML SŁUPSKSŁUPSKSenior II K - 3016K 3001:21:1003:10:3904:50:0407:01:4508:57:4110:42:22.6510:42:27.30+04:01:309:266.4
195SZCZEPANIAK Artur 316KB CZESIO BIEGIAWARSZAWAMasters M - 40 57M 16501:25:2503:19:4604:59:5807:06:5208:57:5010:42:11.8010:42:38.45+04:01:419:266.4
196WYLEGAŁA Michał 33PCH_RUNRATAJEMasters M - 40 58M 16601:19:5803:08:5504:45:3106:57:4908:57:1810:42:45.0010:42:53.85+04:01:579:276.3
197PAWŁOWSKI Robert 68VEGE RUNNERSCHODZIEŻMasters M - 40 59M 16701:19:5703:09:5804:50:0307:02:1308:57:4710:42:44.7010:42:54.65+04:01:579:276.3
198GŁOWACKA Edyta 308WILKSZYNSenior II K - 3017K 3101:18:3203:02:0704:42:2006:56:1408:52:2110:42:27.2010:43:05.80+04:02:099:266.4
199GŁOWACKI Maciej 309WILKSZYNMasters M - 40 60M 16801:18:3203:02:0304:42:2106:56:1408:52:2810:42:27.3010:43:05.85+04:02:099:266.4
200NIEMIR Aleksander 342KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 7M 16901:11:0302:43:2104:08:3606:21:3808:44:0610:42:56.6010:43:39.40+04:02:429:276.3
201KAMZOL Roman 240BABIMOSTMasters M - 40 61M 17001:19:3303:06:4904:43:0107:00:0508:53:1110:43:43.3010:43:44.30+04:02:479:276.3
202WUJEK Marcin 431DZIKIE KUNY -GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 62M 17101:16:1903:00:5104:36:1106:41:0808:31:2910:43:40.1510:44:25.65+04:03:289:276.3
203PŁASKOCIŃSKI Robert 190PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 63M 17201:25:0003:18:5804:58:1307:08:5308:56:4410:43:28.3010:44:37.90+04:03:419:276.3
204WALESKA Nico 237LUBOSZYCESenior I M - 20 16M 17301:14:1603:01:2504:41:0106:57:0208:55:2410:47:20.6510:47:29.40+04:06:329:316.3
205SIWEK Jarek 95RAZ SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 64M 17401:21:3503:12:0204:46:4606:56:5208:57:5810:47:21.7010:47:58.95+04:07:029:316.3
206ŁABĘDZKI Mariusz 63STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDSenior II M - 30 87M 17501:21:3603:12:3504:50:1407:04:2408:57:1910:48:02.3010:48:34.35+04:07:379:316.3
207OCHOTA Rafał 232STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDMasters M - 40 65M 17601:21:3503:13:1704:52:1007:03:3608:56:5510:48:02.5010:48:34.50+04:07:379:316.3
208ZDUNEK Józef 79KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOWeteran I M - 50 8M 17701:20:4503:12:4504:52:1207:04:0809:02:1910:48:52.8510:48:58.70+04:08:029:326.3
209DZIUBA Emilian 345STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWMasters M - 40 66M 17801:15:5902:57:2004:37:1607:02:5308:53:1810:49:35.2510:49:42.95+04:08:469:336.3
210MARCINIAK Janusz 62NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 67M 17901:21:0203:15:0305:02:3607:12:1109:05:5610:50:28.9510:50:41.95+04:09:459:336.3
211KOZŁOWSKI Tomasz 143LESZ NO LIMITS RUNERSLESZNOMasters M - 40 68M 18003:07:3810:52:00.0010:52:01.00+04:11:049:356.3
212PRZYBYLSKI Piotr 271OPOLEMasters M - 40 69M 18101:29:0803:19:1904:59:0407:08:1408:57:1310:52:29.5510:53:04.95+04:12:089:356.3
213PRZYBYLSKA Katarzyna 272OPOLESenior I K - 208K 3201:28:4303:19:1704:58:3007:08:1308:57:1810:52:29.5510:53:04.95+04:12:089:356.3
214BAUGÄRTNER Marcin 298KLUBSILESIA.PLWROCŁAWMasters M - 40 70M 18201:28:0503:17:5404:49:3606:56:4208:55:5710:52:25.8010:53:06.70+04:12:109:356.3
215BIAŁECKI Zbigniew 137ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹMasters M - 40 71M 18301:22:1503:19:5905:02:4907:09:3409:02:1310:53:02.4510:53:18.30+04:12:219:366.2
216DĄBROWSKI Paweł 314KRAKOWSenior II M - 30 88M 18401:32:0603:30:1605:05:2407:10:4309:05:1010:52:57.8010:53:53.35+04:12:569:366.2
217SMOLIŃSKI Marcin 372WROCŁAWSenior I M - 20 17M 18501:16:3603:02:4104:39:4206:47:2108:54:0410:53:39.8510:54:37.20+04:13:409:366.2
218SIEROCIUK Adrian 317WROCŁAWSenior I M - 20 18M 18601:16:3703:02:4704:39:4606:47:1208:54:0510:53:40.9510:54:37.50+04:13:409:366.2
219WAWRZAK Łukasz 282KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOSenior II M - 30 89M 18701:15:3502:55:3604:33:4007:10:3809:05:4510:55:35.4510:56:31.55+04:15:349:386.2
220ŁAMPIKA Kinga 148NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECSenior II K - 3018K 3301:17:2703:06:3204:45:5307:02:5108:55:3110:56:53.6510:57:19.80+04:16:239:396.2
221BUDA Marzena 354WOJCIECHÓWSenior I K - 209K 3401:23:1903:16:5505:01:5007:23:3909:18:2410:57:31.9010:58:12.35+04:17:159:406.2
222KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 296TIGERS TEAMŁÓDŹMasters K - 406K 3501:26:2003:24:2505:04:2507:13:5509:10:0910:57:56.3510:58:14.00+04:17:179:406.2
223BIAŁCZYK Marcin 279SKY IS THE LIMITROŚCIMINSenior II M - 30 90M 18801:08:0502:48:3904:39:4207:05:4809:00:2310:59:02.8510:59:13.85+04:18:179:416.2
224BARAŃCZAK Kamil 280POZNAŃSenior II M - 30 91M 18901:13:0802:59:3304:41:0807:06:5608:51:5810:59:02.7010:59:14.30+04:18:179:416.2
225DOMINIAK Marcin 391PSIA EDUKACJABOBROWICEMasters M - 40 72M 19001:16:1902:56:2604:34:3307:11:2609:06:4411:00:49.7011:00:57.70+04:20:019:436.2
226ZAJĄC Krystian 131DRUŻYNA BARTKAPOZNAŃSenior II M - 30 92M 19101:15:5903:00:0304:37:3207:14:5509:11:1111:01:41.4511:02:12.90+04:21:169:436.2
227OGRODNIK Tomasz 117NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 93M 19201:16:0003:00:0704:37:3107:14:5509:11:2611:01:43.5511:02:14.45+04:21:179:436.2
228SUSMARSKA Ewa 16MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior I K - 2010K 3601:26:4103:19:3204:54:1307:06:4409:07:5711:02:47.4511:03:13.75+04:22:179:446.2
229KWIATKOWSKI Paweł 196PISARZOWICESenior II M - 30 94M 19301:11:4802:47:2504:19:2906:30:3408:50:5811:02:37.5511:03:29.70+04:22:339:446.2
230NOWAK Bartłomiej 289OLKUSZSenior I M - 20 19M 19401:29:2003:18:3604:53:1707:08:2509:10:1011:03:24.1511:03:44.80+04:22:489:456.2
231SULIN Marek 322SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEMasters M - 40 73M 19501:21:3903:17:1905:01:0607:15:3509:09:3711:03:04.5511:03:45.20+04:22:489:456.2
232KOWALCZYK Bartłomiej 390WARSZAWASenior I M - 20 20M 19601:22:3803:10:1204:46:1007:00:5608:58:1211:03:15.5511:04:18.60+04:23:219:456.2
233WAROWNY Dawid 274DOBROMIERZSenior II M - 30 95M 19701:22:1703:07:5604:44:2206:59:3209:01:5911:04:47.1011:05:41.55+04:24:449:466.1
234KARBOWSKI Jarosław 53K.S.LENIWIECSYCÓWMasters M - 40 74M 19801:19:2103:09:1304:53:1407:14:1209:22:5811:05:19.8011:05:41.70+04:24:459:476.1
235JEŻEWSKI Sławomir 149KGB GRZMOT KOMORNIKIROSNÓWKOMasters M - 40 75M 19901:13:1502:59:4204:40:1607:02:5509:03:1611:05:37.6011:05:43.90+04:24:479:476.1
236WIŚNIEWSKI Marek 331WILCZYNMasters M - 40 76M 20001:18:0903:00:5604:36:2506:57:4609:09:2811:06:40.2511:07:26.00+04:26:299:486.1
237WAŚCIŃSKI Roman 188PĘDZI - PARAGOŁASZYNMasters M - 40 77M 20101:34:2703:26:2505:09:1707:23:4509:19:0511:08:21.5011:08:44.30+04:27:479:496.1
238POMAGRUK Katarzyna 251BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ.KIELCESenior II K - 3019K 3701:25:0503:18:5405:06:2907:23:0309:22:5011:08:19.3011:08:55.30+04:27:589:496.1
239POMAGRUK Piotr 252PODZAMCZEMasters M - 40 78M 20201:25:0603:18:5605:06:3207:23:0409:23:0011:08:21.0511:08:57.30+04:28:009:496.1
240SZEWCZYK Michał 259BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 96M 20301:16:5703:02:4104:45:0506:58:5809:11:5211:08:47.3011:09:19.90+04:28:239:506.1
241KUŁAKOWSKI Piotr 184KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 602M 20401:34:5603:37:5805:19:1207:28:3309:25:0411:08:29.0011:09:29.00+04:28:329:496.1
242GRZĘDA Krzysztof 100KS PEGAZ / ANNA RUNNOWA WOLAWeteran I M - 50 9M 20501:18:5203:08:1204:55:1307:06:5209:03:2711:09:30.2511:09:41.20+04:28:449:506.1
243LEGENDZIEWICZ Iga 329MILICZSenior II K - 3020K 3801:24:5503:14:4504:52:3507:06:3309:03:2811:09:11.9511:09:41.85+04:28:459:506.1
244KADZISZEWSKI Radosław 360POZNAŃSenior I M - 20 21M 20601:28:5103:25:4705:11:0407:28:0609:24:4511:12:06.8511:12:56.70+04:32:009:536.1
245WIDŁAK Janusz 171WARSZAWAMasters M - 40 79M 20701:33:2603:45:0005:37:1707:49:4509:31:5311:12:45.4511:13:27.20+04:32:309:536.1
246HALBTUCH Grzegorz 451WROCŁAWSenior II M - 30 97M 20801:16:3603:08:5404:52:1607:14:2109:22:5711:14:29.3511:14:59.85+04:34:039:556
247GODLEWSKI Jakub 88RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWASenior II M - 30 98M 20901:25:3003:26:0304:57:5907:15:3509:20:1511:14:47.3011:15:11.15+04:34:149:556
248KOWALEWSKI Grzegorz 158KRZEPTÓWMasters M - 40 80M 21001:26:5503:19:4704:58:1007:16:3809:27:1811:15:31.3511:16:13.85+04:35:179:566
249SILSKA Sylwia 223POTASZEMasters K - 407K 3901:28:4903:20:1505:00:5707:17:3809:26:4511:15:43.9511:16:23.95+04:35:279:566
250WOJTCZAK Krzysztof 19WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 81M 21101:21:0503:11:0205:01:1707:30:2309:30:2111:15:53.6011:16:26.50+04:35:299:566
251OLESIŃSKA Martyna 224W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 2011K 4001:26:5803:28:3405:13:0807:28:4909:25:4511:17:01.2011:17:24.45+04:36:279:576
252LUBOCH Krzysztof 50TEAM DOBEERMANSZYDŁÓWMasters M - 40 82M 21201:27:5303:25:3505:09:1007:20:1209:28:3111:22:48.3511:23:33.25+04:42:3610:026
253ŚLEZIAK Tomek 367TĘCZAOPOLESenior II M - 30 99M 21301:27:5103:25:4305:09:0507:18:5509:28:3811:22:47.0011:23:33.65+04:42:3610:026
254MAZIEC Roman 281CHOJNÓWSenior II M - 30 100M 21401:22:0403:20:0605:02:0607:23:4409:18:2311:25:04.3511:25:33.40+04:44:3610:046
255MIKUŚKIEWICZ Piotr 67RUN TEAM CHMIELNIKCHMIELNIKSenior II M - 30 101M 21501:20:5803:08:3204:39:1506:51:4008:54:5311:25:33.1011:25:53.60+04:44:5610:046
256VON OSSOWSKA Aleksandra 106TJ!POZNAŃSenior II K - 3021K 4101:28:5003:25:4505:11:0307:28:0609:25:1411:25:13.7011:26:02.95+04:45:0610:046
257PTAK Jarosław 401KĘDZIERZYN-KOŻLEMasters M - 40 83M 21601:19:0003:10:2704:54:5407:17:4109:24:2611:25:42.2011:26:05.80+04:45:0910:056
258STANEK Bartosz 130ŚMIGIELŚMIGIELSenior II M - 30 102M 21701:26:0603:23:1305:14:2707:26:1109:23:5211:25:58.7011:26:38.70+04:45:4210:055.9
259GRYGORUK Cezary 247SZCZECINWeteran I M - 50 10M 21801:21:2603:14:3505:02:2507:28:4909:30:0211:26:37.8011:26:46.65+04:45:4910:055.9
260GURBIEL Tomasz 3ONEMAN TEAMGDYNIASenior II M - 30 103M 21901:23:4503:12:2804:51:5807:09:0209:30:5611:28:28.7011:29:36.15+04:48:3910:075.9
261SAMOLAK Łukasz 109MILITARIA TWIERDZA KŁODZKALĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 104M 22001:25:0703:24:2405:08:4907:35:2409:35:3011:28:46.8511:29:39.20+04:48:4210:075.9
262KICINSKA Dorota 136ROZBIEGANY RAWICZRAWICZSenior II K - 3022K 4201:22:1803:18:0105:02:4007:25:0709:26:1211:29:27.6011:29:45.20+04:48:4810:085.9
263SKOCZYLAS Jerzy 216WKURW_TEAMKRAKÓWMasters M - 40 84M 22101:24:3903:17:0905:03:2807:21:2609:19:2611:28:59.5511:29:45.30+04:48:4810:075.9
264RENS Gert 438MEERHOUTWeteran I M - 50 11M 22201:28:4803:19:5504:58:0807:24:4609:31:2911:29:06.6511:29:51.35+04:48:5410:085.9
265WOSZCZAK Jolanta 202STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 503K 4301:30:3703:34:1205:19:4107:38:1409:41:4211:30:23.6511:30:37.90+04:49:4110:095.9
266MULARCZYK Marta 323WKURW_TEAMPOZNAŃSenior I K - 2012K 4401:32:2203:36:4305:22:3007:43:5809:41:1911:30:02.3011:30:47.25+04:49:5010:085.9
267SZURKOWSKI Michał 159GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 105M 22301:29:3203:30:4705:13:1707:31:5409:31:4311:32:06.8511:32:33.80+04:51:3710:105.9
268ŹRÓDLEWSKA Anna 376OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3023K 4501:39:0903:53:1605:38:3207:47:5509:45:4511:35:43.8511:36:21.05+04:55:2410:135.9
269RADZIWOŃ Anna 181GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 408K 4601:29:2803:37:5505:23:4507:44:5409:45:0811:36:08.1511:36:33.90+04:55:3710:145.9
270MAŁOLEPSZY Damian 276SPARTA ULTRA TEAMKĘPNOSenior II M - 30 106M 22401:12:4003:21:4005:13:0607:32:3009:36:4511:36:40.9511:37:19.05+04:56:2210:145.9
271PIWOWARCZYK Przemysław 160SZCZAWNO-ZDRÓJMasters M - 40 85M 22501:31:2503:49:1105:34:5107:54:1709:46:2711:37:04.1511:37:52.05+04:56:5510:155.9
272SAMOLAK Maciek 140MILITARIA TWIERDZA KŁODZKAWAŁBRZYCHMasters M - 40 86M 22601:25:0703:19:4105:18:1907:35:4909:41:1411:40:05.3011:40:57.55+05:00:0010:175.8
273KONIECZNY Andrzej 1BRAKGOSTYŃMasters M - 40 87M 22701:26:5403:27:0105:19:2007:39:5609:33:4911:40:33.9511:41:24.45+05:00:2710:185.8
274WŁODARSKA Magdalena 448TARNÓWMasters K - 409K 4701:26:5803:27:5905:19:4007:44:3809:48:4711:41:10.5011:41:32.40+05:00:3510:185.8
275MISIAK Artur 327STRONIE SLASKIEWeteran I M - 50 12M 22801:25:3603:25:0005:17:4207:51:5109:47:5111:41:17.2011:42:12.85+05:01:1610:185.8
276SZUBA Teofil 417MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 88M 22901:22:0503:06:5604:58:0207:42:3509:47:0811:43:05.6011:43:15.75+05:02:1910:205.8
277SZUBA Tadeusz 403TKKF TRUCHT ŁOBEZŁOBEZWeteran II M - 603M 23001:22:1403:07:1404:58:2507:42:3809:49:2111:43:05.8011:43:15.75+05:02:1910:205.8
278CHILIŃSKI Karol 284KALENJI BY DECATHLONSTAWISKISenior I M - 20 22M 23101:25:1003:20:3905:03:0407:36:4809:46:0811:43:57.5011:44:06.95+05:03:1010:215.8
279CYGAN Krzysztof 123BŁONIEMasters M - 40 89M 23201:23:1003:14:4804:53:3607:31:3909:38:1711:46:46.1011:47:15.45+05:06:1810:235.8
280KRZEWIŃSKA Małgorzata 127TKKF KOSZALINKOSZALINWeteran K - 504K 4801:29:5103:30:4205:29:2908:02:0810:06:3111:47:17.6511:47:31.90+05:06:3510:245.8
281STROIŃSKI Wojciech 39C&C SPORTS TEAMWILKOWICEMasters M - 40 90M 23301:28:2203:40:2505:28:2407:57:5809:57:3611:47:03.7011:47:33.20+05:06:3610:235.8
282STROIŃSKA Iwona 36C&C SPORTS TEAMWILKOWICEMasters K - 4010K 4901:28:2803:40:3705:28:4208:01:2310:02:1211:47:05.9011:47:33.60+05:06:3610:235.8
283DZIENISZEWSKI Michał 249KONSTANCIN-JEZIORNASenior II M - 30 107M 23401:24:3103:17:1505:04:3307:36:3009:50:1511:51:14.2511:52:00.95+05:11:0410:275.7
284WALCZUK Paweł 61WROCŁAWSenior II M - 30 108M 23501:20:2103:17:3705:05:1807:48:3509:55:0911:52:17.6511:52:50.85+05:11:5410:285.7
285JANASZEK Michał 138KIELCESenior II M - 30 109M 23601:26:4203:17:1304:55:1307:08:3809:35:0311:51:56.9511:52:59.90+05:12:0310:285.7
286GŁUSZEK Tomasz 108KIELCESenior II M - 30 110M 23701:26:4203:17:0304:55:1107:08:3809:35:0111:51:57.8511:53:00.20+05:12:0310:285.7
287STROCZYŃSKI Paweł 303TYCHYSenior II M - 30 111M 23801:33:2003:39:1105:27:2807:50:1309:55:2111:52:50.8011:53:22.45+05:12:2510:285.7
288STOLARZ Paweł 250ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAWeteran I M - 50 13M 23901:33:1603:39:0705:28:1207:50:1009:55:0311:52:50.5511:53:23.75+05:12:2710:285.7
289KOZIOŁ Katarzyna 287KORFF TEAMSOBÓTKAMasters K - 4011K 5001:25:1703:26:2005:21:0907:51:0709:56:5011:54:06.2011:54:41.35+05:13:4410:305.7
290PIASECKA Jadwiga 286KORFF TEAMSOBÓTKAMasters K - 4012K 5101:25:2003:26:2505:21:1407:51:0909:56:4911:54:10.3011:54:45.00+05:13:4810:305.7
291JAMROZIK Zbigniew 203KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 91M 24001:31:5103:46:0105:29:0607:53:0510:02:1511:54:56.5511:55:13.90+05:14:1710:305.7
292SOKOŁOWSKA Adriana 70VEGE RUNNERSCHODZIEŻSenior II K - 3024K 5201:33:5503:49:5705:42:0208:12:0410:18:0711:56:44.0511:56:52.15+05:15:5510:325.7
293KORF Tomasz 228JEŹDŹCY APOKALIPSYBRZEGSenior II M - 30 112M 24101:18:4103:16:2705:00:3307:47:5711:57:29.9011:57:54.90+05:16:5810:335.7
294ZARCZUK Aleksandra 421GORSKIEWYZWANIA.WORDPRESS.COMOŁAWASenior I K - 2013K 5301:28:4903:26:4105:13:0507:53:1310:04:0111:58:01.9511:58:44.75+05:17:4810:335.7
295IMIOŁCZYK Roland 405RĄBIEŃ ABMasters M - 40 92M 24201:22:1503:20:0505:03:3107:32:0109:57:1911:58:43.8511:59:00.25+05:18:0310:345.7
296KUBACKI Sebastian 337STAL NIEWIAÓDWWARSZAWASenior II M - 30 113M 24301:22:1203:08:4304:54:1607:22:1109:38:4311:58:43.1011:59:13.75+05:18:1710:345.7
297SIECZKOWSKI Artur 300NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 93M 24401:30:2503:35:2605:26:5108:08:4110:09:2111:59:29.0512:00:14.65+05:19:1710:345.7
298FILIPIAK Sebastian 126LZS LIPALIPAMasters M - 40 94M 24501:21:5603:14:2205:02:3207:36:4709:44:3012:00:47.0512:01:18.70+05:20:2210:355.7
299LISIK Justyna 154PORANNY PATROLSŁUPSKSenior II K - 3025K 5401:36:2903:40:1705:32:5308:01:5810:09:3012:01:30.9012:01:58.30+05:21:0110:365.7
300RUTKOWSKI Adam 268WKWWROCŁAWSenior II M - 30 114M 24601:15:1502:54:3804:30:2107:58:1109:51:5912:04:33.3012:05:00.75+05:24:0410:395.6
301ZAKRZEWSKA Katarzyna 78MARCINSWIERCTEAMMIŁKÓWMasters K - 4013K 5501:31:1803:36:4405:39:0008:08:3610:12:4912:05:32.4012:05:38.10+05:24:4110:405.6
302RURKA Grzegorz 72SAMBIEGAMWARSZAWAWeteran I M - 50 14M 24701:33:2003:45:2705:36:3808:09:1010:10:5412:05:52.4012:06:41.25+05:25:4410:405.6
303ŚWISTUŃ Eugeniusz 27KRAPKOWICESenior I M - 20 23M 24801:26:5303:23:0805:06:1807:30:2509:50:0112:08:37.2512:09:30.70+05:28:3410:425.6
304WYLEGAŁA Izabela 34PCH_RUNRATAJESenior II K - 3026K 5601:33:5203:49:5805:42:0308:12:0310:18:0612:09:57.2512:10:06.60+05:29:0910:445.6
305WYKA Angelika 83PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3027K 5701:33:5303:49:5305:42:0208:12:0510:18:0712:09:58.7012:10:07.00+05:29:1010:445.6
306FOLARON Rafał 167MIŁOSZYCESenior II M - 30 115M 24901:26:3303:22:1805:12:2007:48:0110:07:3012:09:29.4012:10:22.05+05:29:2510:435.6
307OLESZAK Jacek 121ŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 116M 25001:20:3903:24:0505:29:2807:53:4510:10:5712:09:49.7012:10:29.35+05:29:3210:435.6
308KONOPIŃSKI Tomasz 267MEDIASYSTEM•••BYDGOSZCZMasters M - 40 95M 25101:09:2602:40:4903:58:5008:30:3610:13:1112:10:25.4012:10:50.75+05:29:5410:445.6
309LEHMANN Karolina 193WKURW_TEAMKASZCZORSenior II K - 3028K 5801:31:5403:43:4305:50:0508:21:1010:21:2812:11:51.7012:12:37.75+05:31:4110:455.6
310KŁOSOWICZ Monika 231GNIEZNOSenior I K - 2014K 5901:22:2103:23:5605:20:0407:52:1210:06:2212:13:26.4012:13:43.90+05:32:4710:475.6
311GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 58OSIECZNASenior II K - 3029K 6001:28:3703:34:0405:27:3307:56:0610:06:4312:13:24.4512:13:43.90+05:32:4710:475.6
312DĘBICKI Mariusz 132ORANGE POLSKAWRZEŚNIAMasters M - 40 96M 25201:25:0603:30:4305:20:0808:03:4210:08:5112:16:10.9512:16:21.80+05:35:2510:495.5
313GABRUK Michał 229JEŹDŹCY APOKALIPSYBRZEGSenior II M - 30 117M 25301:18:5603:16:3305:07:0107:52:4210:02:0112:15:56.9512:16:22.20+05:35:2510:495.5
314KRYGER Szymon 374ON SIGHTSIERAKÓWSenior II M - 30 118M 25401:27:0303:31:0205:14:4307:41:4709:57:1912:16:21.3012:16:22.30+05:35:2510:495.5
315ROSZAK Waldemar 256BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCEWARSZAWAWeteran I M - 50 15M 25501:34:4603:49:1505:43:5808:18:0610:18:3112:16:09.7012:17:31.70+05:36:3510:495.5
316KAZIMIERUK Grzegorz 176OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWASenior II M - 30 119M 25601:31:5003:36:4105:19:2207:46:3710:02:3612:18:06.1512:18:48.00+05:37:5110:515.5
317JAROSŁAWSKI Marcin 258KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ- LASKOWICESenior II M - 30 120M 25701:15:5203:09:0204:59:4507:32:4909:50:0312:18:23.5012:18:51.65+05:37:5410:515.5
318PRYSZCZ Mirosław 87RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 97M 25801:23:0103:20:1105:19:3108:00:1710:11:5412:19:45.3012:20:15.65+05:39:1810:525.5
319JADOWSKI Bartłomiej 278SIECHNICESenior II M - 30 121M 25901:26:2603:30:4705:29:4508:07:3810:15:5212:20:59.6012:21:20.85+05:40:2410:535.5
320PIWOWSKA Magda 241ZIELONA GÓRASenior II K - 3030K 6101:28:5903:50:0205:42:5608:10:2110:13:4812:21:59.7012:22:28.15+05:41:3110:545.5
321DĘBEK Piotrek 25ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAMasters M - 40 98M 26001:37:4203:51:5305:46:5108:16:3910:21:1212:22:08.2512:22:47.75+05:41:5110:545.5
322MAŚLANKIEWICZ Katarzyna 11POZNAŃMasters K - 4014K 6201:34:3503:40:3105:39:0708:19:3910:23:5012:25:28.7012:26:20.25+05:45:2310:575.5
323GMAJ Karolina 153GRÓJECSenior II K - 3031K 6301:28:5803:42:5505:42:5808:10:2310:13:4812:26:00.4512:26:28.15+05:45:3110:585.5
324CUPIAŁ Dariusz 40W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran I M - 50 16M 26101:24:5103:31:1805:29:2508:13:2910:22:0012:26:49.0512:27:10.65+05:46:1310:585.5
325JAWORSKI Paweł 81WEST SPORTS TEAMCEDYNIASenior I M - 20 24M 26201:27:4203:23:5005:18:1707:52:5510:07:1112:26:59.7012:27:14.55+05:46:1710:595.5
326MAŚLANKA Klaudia 90WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINSenior I K - 2015K 6401:27:2803:29:0805:18:1807:52:5510:06:5212:27:00.2512:27:14.60+05:46:1710:595.5
327LIPSKI Krzysztof 113ALLIANZ RUNNING TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 99M 26301:25:0703:29:0705:23:1708:04:4010:13:1512:27:08.0512:27:45.85+05:46:4910:595.5
328GĄSIOROWSKA Dorota 18ŚNIĘTY SUMWARSZAWAMasters K - 4015K 6501:37:4603:50:0705:44:2908:20:3310:20:5112:27:21.9012:27:49.35+05:46:5210:595.5
329PISKORZ Daria 128DRUŻYNA SZPIKU SITECHPOLKOWICEMasters K - 4016K 6601:32:4903:37:3005:27:1807:58:5010:09:3912:27:05.7512:28:00.50+05:47:0310:595.5
330PISKORZ Robert 129VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLKOWICEMasters M - 40 100M 26401:32:5203:37:3405:20:5807:58:5410:13:0812:27:05.8012:28:00.70+05:47:0410:595.5
331KUCHARSKI Jakub 235JKU1979GRUSZCZYNSenior II M - 30 122M 26501:25:4603:22:0605:12:4407:52:1610:11:5712:27:48.6012:28:51.45+05:47:5410:595.5
332SKOWRONEK Artur 59MARKOTNESKOWRONKIWROCŁAWMasters M - 40 101M 26601:29:2103:40:0105:40:1608:25:0710:36:1612:28:50.9512:29:29.95+05:48:3311:005.4
333MARKOWSKI Piotr 66WROCŁĄWMasters M - 40 102M 26701:29:2603:40:0205:41:0108:25:4610:36:1912:30:31.1512:31:11.05+05:50:1411:025.4
334NIEWIAROWSKI Jarosław 358BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹSenior II M - 30 123M 26801:35:2603:46:5005:35:0208:25:0510:26:0312:31:26.4512:32:22.15+05:51:2511:035.4
335NIEDŹWIECKA Katarzyna 444WARSZAWAMasters K - 4017K 6701:35:0403:46:0005:34:2408:04:2510:16:3012:32:29.4012:32:50.80+05:51:5411:035.4
336JABŁOŃSKA Agnieszka 142AGB NYGUSCHOJNAMasters K - 4018K 6801:21:1003:14:3904:55:3807:32:5210:16:3112:34:28.6012:34:56.95+05:54:0011:055.4
337BALUK Iwona 399BOREK-CHEŁMCHELMWeteran K - 505K 6901:38:0703:58:0205:47:4308:25:0810:37:1612:35:00.3012:35:25.65+05:54:2811:065.4
338DĄBROWSKI Ireneusz 12RAJSPORT ACTIVEOPOLEMasters M - 40 103M 26901:33:0903:54:3905:46:5108:43:2010:50:5212:36:34.9012:37:13.30+05:56:1611:075.4
339GAŁACKA Joanna 172WARSZAWAMasters K - 4019K 7001:33:2703:45:4505:40:0808:25:1710:24:0412:37:39.7012:38:21.75+05:57:2511:085.4
340TOKARZ Jerzy 425BIEGAMBOLUBIĘ KRAKÓWKRAKÓWWeteran I M - 50 17M 27001:29:3103:40:4605:44:1008:36:3210:40:4212:38:29.2512:39:04.05+05:58:0711:095.4
341KOTLICKA Beata 234FUDU&CO.SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4020K 7101:39:0603:59:2505:52:1808:30:2710:31:0212:38:37.3012:39:20.05+05:58:2311:095.4
342CEBULA-SOŁTYSIAK Ewelina 41PROCHOWICEMasters K - 4021K 7201:34:4603:57:5306:09:1308:46:4310:51:0812:39:59.8512:40:06.15+05:59:0911:105.4
343KUKLA-KOWALSKA Alicja 351BIEGAM BO NIE LUBIĘLUSÓWKOMasters K - 4022K 7301:37:0803:57:4305:58:5608:30:4910:35:5712:42:03.9512:42:51.50+06:01:5411:125.4
344PAWELCZYK Adriana 29WIOCHA BIEGAŚREMMasters K - 4023K 7401:31:0403:41:3005:39:4408:23:0610:36:2212:44:01.8012:44:22.15+06:03:2511:145.3
345ADAMSKI Łukasz 17WIOCHA BIEGAŚREMSenior II M - 30 124M 27101:31:0403:41:3105:39:4508:23:0510:36:2312:44:02.0012:44:22.15+06:03:2511:145.3
346BRYKSA Iwona 384OPOLEWeteran K - 506K 7501:37:2303:57:3805:51:4608:43:1910:52:2512:44:00.7512:44:38.85+06:03:4211:145.3
347PIETRZAK Dariusz 191WARSZAWAMasters M - 40 104M 27201:36:3203:59:0905:52:5708:30:4810:29:3712:46:11.7512:46:23.10+06:05:2611:165.3
348SIELUTIN Wadim 330LEGNICAWeteran II M - 604M 27301:31:0203:38:2605:36:5008:21:4810:33:3212:45:31.1012:46:39.65+06:05:4211:155.3
349OBSTARCZYK Andrzej 209ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMWeteran II M - 605M 27401:34:0903:49:4805:44:1808:21:4310:35:1712:47:07.9012:47:44.35+06:06:4711:165.3
350OSTROMĘCKI Waldemar 133ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZMasters M - 40 105M 27501:25:0003:32:3605:38:5208:24:2810:36:1412:46:27.4512:47:44.35+06:06:4711:165.3
351RYCHŁOWSKA Magdalena 134PIŁAMasters K - 4024K 7601:24:3803:30:2205:28:0808:12:2810:21:1812:48:17.0012:48:54.05+06:07:5711:175.3
352PIETRZAK Monika 192WARSZAWAMasters K - 4025K 7701:36:3003:59:1305:53:0208:32:2210:38:2312:49:08.2512:49:20.05+06:08:2311:185.3
353MATYJASIAK Konrad 371SOFTSOLWARSZAWAMasters M - 40 106M 27601:19:2503:07:2605:05:5308:22:3210:45:3812:55:02.6512:56:10.80+06:15:1411:235.3
354GODYŃ Jarosław 170SPORT IDWARSZAWASenior II M - 30 125M 27701:31:0203:41:2405:41:3408:33:5710:51:4912:56:09.5012:56:33.20+06:15:3611:245.3
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
355ŚWITALSKI Andrzej 85ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM/KAPITAN POLSKACZĘSTOCHOWASenior II M - 30 126M 27801:32:1803:50:5805:52:1208:38:2210:53:2913:03:36.7513:04:32.10+06:23:3511:315.2
356JAKÓBCZYK Bożena 404BEŁCHATÓWSenior II K - 3032K 7801:35:4803:51:2305:52:3208:38:4310:59:1913:03:58.6513:04:32.45+06:23:3511:315.2
357MAJEWSKI Jakub 56SZCZECINSenior II M - 30 127M 27901:36:0003:48:1305:49:3208:37:3710:59:5913:15:00.3513:15:14.95+06:34:1811:415.1
358ŻURAWIK Marcin 212SAINT GOBAIN SQUADKOŁOSenior II M - 30 128M 28001:34:4703:49:4605:48:0708:38:4511:01:3013:14:58.7513:15:17.55+06:34:2011:415.1
359KALLAS-LIPSKA Anetta 112AXA RUNNING TEAMBYDGOSZCZMasters K - 4026K 7901:38:0203:53:2205:59:0408:39:5410:53:4713:22:22.5013:23:00.00+06:42:0311:475.1
360MODLISZEWSKI Dariusz 118ORANGE POLSKASUCHY LASMasters M - 40 107M 28101:25:0603:32:3605:43:4808:43:3111:09:5713:22:50.1513:23:00.00+06:42:0311:485.1
361RZECZKOWSKI Piotr 156WROCLAWSenior II M - 30 129M 28201:16:4003:10:3305:29:1208:24:4110:57:5013:31:48.8013:32:04.10+06:51:0711:565
362KARALUS Dariusz 306FOREVER YOUNGŁÓDŹWeteran I M - 50 18M 28301:29:3903:25:3205:28:5208:42:5710:53:1413:33:49.0013:34:08.50+06:53:1111:585
363BORUSZEWSKA Magdalena 135KOŁO BIEGAKOŁOMasters K - 4027K 8001:34:4703:50:3605:52:2008:48:0811:23:0813:50:21.9513:50:38.45+07:09:4112:124.9
364NAMYŚLAK Radosław 195KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 108M 28401:33:5403:50:3105:52:0508:48:0711:23:3713:50:22.2513:50:40.85+07:09:4412:124.9
365KAŁWA Anna 147WROCŁAWSenior II K - 3033K 8101:44:3504:10:5306:16:5409:00:1311:21:2714:04:17.3014:06:02.05+07:25:0512:244.8
366SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 84SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWASenior II K - 3034K 8201:41:3204:10:2306:17:1509:00:5811:22:0914:05:02.8514:06:02.15+07:25:0512:254.8
367SPALIŃSKA Kamila 222WARSZAWAMasters K - 4028K 8301:41:2904:10:1906:15:2909:00:5811:28:2714:05:05.7514:06:05.60+07:25:0812:254.8
368RECZUCH Adam 226WROCŁAWMasters M - 40 109M 28501:32:1003:41:0305:47:1008:57:1511:27:2714:05:25.1514:06:25.25+07:25:2812:254.8
369SZELER Joanna 189BIEGAJĄCA Z PSAMIWARSZAWAMasters K - 4029K 8404:28:0006:54:5513:07:5115:51:24.3015:52:05.50+09:11:0813:594.3
DQWITEK Andrzej 393140MINUT.PLWROCŁAWSenior I M - 20 DQ DQ DQ DQ02:58:40 DQ03:52:41.20 DQ DQ--
DQPTASZYŃSKI Wojciech 122SPEED FEET '16KOŚCIANWeteran I M - 50 01:11:52 DQ02:44:39 DQ04:03:05 DQ DQ05:31:13 DQ06:58:16.40 DQ DQ--
DQMARCINIAK Maciej 169POZNAŃSenior II M - 30 01:09:36 DQ02:41:25 DQ04:01:37 DQ DQ06:16:48 DQ07:38:40.10 DQ DQ--
KOZIOŁ Bogusław 236GANG RÓŻOWYCH MISIÓWOLEŚNICAMasters M - 40 01:16:08 DNF03:01:40 DNF04:41:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUTKIEWICZ Jerzy 414BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran II M - 6001:44:07 DNF04:20:14 DNF06:36:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUDNIOK Rafał 304POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKAPIŁAMasters M - 40 01:07:12 DNF02:37:13 DNF03:57:28 DNF DNF05:35:50 DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Jacek 114FRANCISZKANIE-KROSNOBOCHNIAMasters M - 40 01:22:00 DNF03:23:45 DNF05:21:42 DNF07:58:00 DNF10:15:56 DNF DNF DNF--
HADAM Michał 120KB MANIAC POZNAŃ/NBRLUBOŃMasters M - 40 01:25:32 DNF03:21:30 DNF05:11:28 DNF07:49:31 DNF10:26:58 DNF DNF DNF--
ZGÓRSKI Grzegorz 107SBRT GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 01:22:48 DNF03:27:03 DNF05:28:20 DNF08:20:31 DNF11:19:48 DNF DNF DNF--
DARSKI Rafał 328RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 01:28:02 DNF03:36:17 DNF05:45:48 DNF08:48:12 DNF11:24:16 DNF DNF DNF--
LINKOWSKI Michał 415ILOVEZIEMEKSUCHY LASMasters M - 40 01:07:29 DNF02:37:40 DNF03:51:33 DNF05:30:59 DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Piotr 325JELENIA GÓRASenior I M - 20 01:05:25 DNF02:32:59 DNF03:50:05 DNF05:58:00 DNF DNF DNF DNF--
MORAWSKI Filip 145PUSZCZYKOWOMasters M - 40 01:07:02 DNF02:36:35 DNF03:59:42 DNF06:04:00 DNF DNF DNF DNF--
SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz 2461985SZPROTAWASenior II M - 30 01:07:15 DNF02:34:47 DNF03:58:19 DNF06:12:44 DNF DNF DNF DNF--
BONDZIAK Ernest 80TOBIASZ KLUB HULIGANZIELONA GÓRASenior II M - 30 01:35:02 DNF03:39:20 DNF05:39:10 DNF08:41:30 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKA Małgorzata 44POZNAŃSenior II K - 3001:34:06 DNF03:59:04 DNF06:14:59 DNF09:15:34 DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Monika 64DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4001:42:39 DNF04:11:15 DNF06:18:13 DNF09:15:36 DNF DNF DNF DNF--
CUPIAŁ Mariola 46W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran K - 5001:47:52 DNF04:18:55 DNF06:41:01 DNF09:38:29 DNF DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Paweł 227CZERWONAK BIEGAPOTASZEMasters M - 40 01:10:43 DNF02:48:48 DNF04:18:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
TIMOFIEJUK Paweł 310ALBATROSYWARSZAWAMasters M - 40 01:08:30 DNF02:48:41 DNF04:20:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
MĄDRZEJEWSKI Tomasz 152SPARTA ULTRA TEAMOLSZOWAMasters M - 40 01:10:57 DNF02:46:02 DNF04:25:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
HUZIOR Piotr 428ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGMasters M - 40 01:59:52 DNF03:22:56 DNF04:32:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEWIEJSKI Przemysław 179RUNNING TEAM MILICZMILICZSenior II M - 30 01:12:31 DNF02:49:44 DNF04:34:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
SITAK Adam 380CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 01:08:38 DNF02:53:04 DNF04:38:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEKSIEWICZ Maurycy 319SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹSenior II M - 30 02:00:53 DNF03:29:12 DNF04:50:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRZESZCZ Edyta 86BIEGAJĄC Z WILKAMIBOROWEMasters K - 4001:24:30 DNF03:20:03 DNF05:00:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWARZ Paweł 194KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAMasters M - 40 01:24:53 DNF03:15:13 DNF05:16:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
KLIMCZEWSKI Marek 253FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹWeteran I M - 50 01:26:01 DNF03:49:37 DNF06:12:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
LECH Agnieszka 166BEZ GRANICŚWIEBODZICEMasters K - 4001:37:21 DNF04:16:59 DNF06:43:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
KMIECIK Tomasz 283MUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 00:59:37 DNF02:18:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMCZYK Tomasz 445ZABRZESenior II M - 30 01:09:24 DNF02:56:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURCZAK Karolina 150LESZNOSenior I K - 2001:20:54 DNF03:28:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RADZIWOŃ Krzysztof 180GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 01:29:40 DNF03:41:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAK Cezary 26HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWSenior II M - 30 01:42:49 DNF05:03:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 403 wynik(ów)