Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2018-07-19 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Zgłoszonych : | 449 |
Wystartowało : | 403 |
Nie ukończyło : | 29 |
Ukończyło : | 374 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | D1 24km | B1 34km | B2 46km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADOWSKI Aleksander | 379 | Team Mountain Fuel Polska | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 00:55:29 | 01:57:00 | 03:03:30 | 04:21:53 | |
2 | WOLEK Szymon | 324 | Ks Ścinka | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 00:53:57 | 02:05:18 | 03:09:04 | 04:24:54 | |
3 | KOCZAJA Artur | 6 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:56:22 | 02:12:48 | 03:18:05 | 04:43:17 | ||
4 | GAPSKI Mateusz | 219 | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:55:59 | 02:13:23 | 03:16:34 | 04:43:29 | ||
5 | TOMASIK Stanisław | 413 | Gorlicka Grupa Biegowa | SZYMBARK | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 00:56:32 | 02:14:53 | 03:19:05 | 04:43:44 | |
6 | MAJER Janusz | 443 | TOPOLÓW | Masters M - 40 | 00:00:02 | 00:56:30 | 02:12:48 | 03:16:37 | 04:44:33 | ||
7 | NIEDŹWIADEK Kamil | 353 | Niedźwiadki Running Team | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 00:59:03 | 02:14:31 | 03:19:08 | 04:44:46 | |
8 | SOLIŃSKA Katarzyna | 339 | Cisowianka Team | KRAKÓW | Senior I K - 20 | 00:00:05 | 01:00:02 | 02:17:05 | 03:25:07 | 04:46:58 | |
9 | URBAŃCZYK Karol | 157 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 00:56:04 | 02:16:07 | 03:25:10 | 04:51:20 | |
10 | KOPCEWICZ Tomasz | 349 | STAWIGUDA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:57:13 | 02:16:39 | 03:25:10 | 04:52:49 | ||
11 | PIECHA Artur | 335 | Hercog Running Team | RYBNIK | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:59:37 | 02:17:17 | 03:26:36 | 04:55:23 | |
12 | MARCINIAK Przemysław | 13 | Athletics Nysa | PRUDNIK | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 00:59:36 | 02:17:11 | 03:27:47 | 04:57:34 | |
13 | JURGA Marcin | 435 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 00:59:37 | 02:18:29 | 03:28:06 | 05:00:28 | ||
14 | RACZAK Maciej | 364 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:03:39 | 02:22:58 | 03:34:02 | 05:03:16 | ||
15 | ZAJĄC Robert | 164 | Orange Polska | ZĄBKI | Masters M - 40 | 00:00:02 | 00:58:44 | 02:17:09 | 03:26:43 | 05:03:18 | |
16 | SKOREK Adam | 295 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:59:42 | 02:18:50 | 03:29:24 | 05:08:35 | ||
17 | BRYSZ Michał | 336 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:03:44 | 02:27:17 | 03:40:03 | 05:09:13 | ||
18 | HERDZINA Przemysław | 410 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:04:30 | 02:24:14 | 03:36:05 | 05:10:33 | ||
19 | MCCONNELL Andrew | 439 | Run Crew | CANBERRA | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:01:24 | 02:23:01 | 03:42:45 | 05:13:08 | |
20 | TRĄMPCZYŃSKI Jakub | 411 | AHOJBABY.PL | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:00:47 | 02:22:44 | 03:36:04 | 05:14:06 | |
21 | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 422 | Wild Skunks | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:04:44 | 02:28:06 | 03:39:25 | 05:14:07 | |
22 | BĄK Jarek | 394 | Zabiegany Wołomin | STARE LIPINY | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:08:05 | 02:33:28 | 03:43:33 | 05:14:57 | |
23 | OSTAPCZUK Karol | 290 | RUNNERSCLUB.PL | BIAŁA PODLASKA | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 00:58:38 | 02:18:37 | 03:38:18 | 05:18:50 | |
24 | KWIATKOWSKI Michael | 383 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:01:09 | 02:24:19 | 03:38:38 | 05:19:03 | ||
25 | JANIK Rafał | 163 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 00:00:04 | 00:59:50 | 02:23:46 | 03:37:05 | 05:19:21 | |
26 | ŻUBIŃSKI Piotr | 418 | ACCELERATING POLAND | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:43 | 02:32:07 | 03:47:02 | 05:20:26 | |
27 | SOBLIK Łukasz | 388 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:04:48 | 02:30:57 | 03:49:07 | 05:20:38 | ||
28 | RADZEVIČIUS Vaidotas | 288 | Runglorious Bastards | VILNIUS | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:04:00 | 02:26:35 | 03:42:38 | 05:21:04 | |
29 | SNARSKI Bogdan | 302 | Albatrosy | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:04:16 | 02:27:51 | 03:45:21 | 05:21:35 | |
30 | MYSZCZYSZYN Łukasz | 71 | Kudowa Biega | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:04:22 | 02:29:10 | 03:44:15 | 05:23:11 | |
31 | NOWAK Mariusz | 423 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:04:12 | 02:30:25 | 03:42:59 | 05:24:06 | ||
32 | ŁUCZKO Grzegorz | 432 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:05:36 | 02:28:12 | 03:45:35 | 05:24:38 | |
33 | CZERNIAWSKI Piotr | 22 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:06:50 | 02:33:46 | 03:47:03 | 05:25:01 | ||
34 | KMAK Sławek | 365 | PAPIKI | GRYBÓW | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:07:13 | 02:33:59 | 03:49:46 | 05:25:21 | |
35 | BAR Stanislaw | 407 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:09:38 | 02:40:12 | 03:51:51 | 05:25:23 | |
36 | HYŻY Piotr | 23 | - | TARNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:10:34 | 02:41:13 | 03:55:02 | 05:25:51 | |
37 | NORBERT Michał | 244 | ŚWIDNICA | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:04:51 | 02:31:11 | 03:49:08 | 05:27:17 | ||
38 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 28 | Załoga Górska | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:07:39 | 02:35:24 | 03:53:39 | 05:30:31 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
LINKOWSKI Michał | 415 | ILoveZiemek | SUCHY LAS | Masters M - 40 | DNF | 01:07:29 DNF | 02:37:40 DNF | 03:51:33 DNF | 05:30:59 DNF | ||
40 | BIENIECKA Anna | 442 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:07:21 | 02:36:16 | 03:53:15 | 05:31:57 | |
41 | PERYKASZA Paweł | 294 | Muay Running Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:03:59 | 02:29:28 | 03:51:11 | 05:31:58 | |
42 | BAŁYS Katarzyna | 426 | HRT | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:07:49 | 02:39:22 | 03:56:15 | 05:32:48 | |
43 | SZAŁ Tomasz | 213 | ETA UPS TEAM / NIE ZA DALEKO | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:11:05 | 02:41:32 | 03:57:03 | 05:33:07 | |
44 | LESZKO Adam | 398 | 3P | PATRAS | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:09:01 | 02:41:06 | 03:55:35 | 05:33:10 | |
45 | MAŁOLEPSZY Waldemar | 275 | KS Leniwiec | BARANÓW | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:05:28 | 02:28:45 | 03:43:20 | 05:34:21 | |
46 | JARMOLIŃSKI Piotr | 386 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN MIERZYN | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:09:37 | 02:39:11 | 03:55:46 | 05:35:07 | |
47 | LONC Tomasz | 14 | M&T wyjadacze parówków | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:09:38 | 03:55:04 | 05:38:29 | ||
48 | REJ Mirosław | 7 | M&T wyjadacze parówków | MIELEC | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:10:44 | 02:40:52 | 03:59:04 | 05:39:41 | |
49 | FURMAN Sławomir | 30 | SZCZEPANÓW UL KOLEJOWA 8 | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:11:15 | 02:37:40 | 03:52:15 | 05:40:27 | ||
50 | SZYMCZAK Marek | 326 | RUNICORN Team | ŻYRARDÓW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:05:41 | 02:35:13 | 03:54:17 | 05:40:54 | |
51 | ŻUREK Damian | 257 | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:06:48 | 02:35:22 | 03:53:29 | 05:42:11 | ||
52 | KWASNIEWSKI Krzysztof | 255 | Żywcem Zabiegani | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:11:47 | 02:38:45 | 03:58:11 | 05:42:33 | |
53 | CYTACKI Dawid | 352 | Saint-Gobain Squad | PŁOCK | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:09:08 | 02:39:41 | 03:59:30 | 05:42:43 | |
54 | DĄBROWSKI Marcin | 265 | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:05:34 | 02:35:15 | 03:52:42 | 05:44:47 | |
55 | ŚWIERCZ Szymon | 243 | GŁOGÓW | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:10:32 | 02:40:42 | 03:57:25 | 05:44:56 | ||
56 | SOIŃSKI Przemek | 9 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:04:42 | 02:33:45 | 03:56:59 | 05:46:26 | |
57 | KACZMAREK Magdalena | 51 | Strefa Psychologii Sportu | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:12 | 01:12:05 | 02:41:55 | 04:01:21 | 05:47:14 | |
58 | STĘPNIK Paweł | 359 | ŚmigaSię | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:09:22 | 02:38:31 | 04:02:58 | 05:47:18 | |
59 | KAPUSTA Tomasz | 248 | Runner's Power | KÓRNIK | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:10:17 | 02:42:00 | 04:02:07 | 05:47:20 | |
60 | KOMISARCZYK Anna | 385 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:13:30 | 02:45:56 | 04:05:17 | 05:48:09 | |
61 | MORAWA Mateusz | 429 | Lacho Team | RADZISZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:09:36 | 02:37:52 | 03:57:51 | 05:52:18 | |
62 | MICHNO Tomasz | 245 | Lacho Team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:09:37 | 02:37:55 | 03:58:07 | 05:52:19 | |
63 | SZKOŁA Wojciech | 396 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:20:24 | 02:53:45 | 04:14:14 | 05:52:55 | |
64 | ZYCH Katarzyna | 8 | - | TARNÓW | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:11:58 | 02:50:20 | 04:13:22 | 05:53:48 | |
65 | BANDUROWSKI Andrzej | 214 | KB Spoceni Nowa Sól | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:14:38 | 02:46:21 | 04:05:13 | 05:54:30 | |
66 | DAUKSZO Maciej | 20 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:08:34 | 02:45:31 | 04:07:43 | 05:55:43 | ||
67 | KRZYSZŁOWSKI Rafał | 165 | GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:16:28 | 02:53:21 | 05:55:59 | ||
68 | OLBORSKI Andrzej | 375 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:12:41 | 02:48:15 | 04:09:49 | 05:56:41 | ||
69 | LIPERTOWICZ Sebastian | 200 | LoveLasy | POLICE | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:08:24 | 02:40:51 | 04:05:27 | 05:56:47 | |
70 | SULIMA Grzegorz | 168 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:09:09 | 02:41:22 | 04:03:26 | 05:56:53 | |
71 | SZULTK Magdalena | 2 | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:13:21 | 02:48:11 | 04:09:42 | 05:56:55 | ||
72 | KRÓL Marcin | 446 | OŚ Racing Team | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:13:12 | 02:49:17 | 04:10:18 | 05:56:55 | |
73 | GARCZYŃSKI Darek | 102 | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:07:21 | 02:37:23 | 04:02:14 | 05:57:05 | ||
74 | ORACZ Mateusz | 291 | Kalenji by Decathlon | PLEWISKA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:10:59 | 02:47:57 | 04:07:22 | 05:57:08 | |
75 | MOLENDA Maciej | 447 | Ronal Polska Run | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:12:33 | 02:46:02 | 04:07:01 | 05:57:09 | |
76 | ZAWOJAK Aleksander | 47 | Ronal Polska Run | WAŁBRZYCH | Senior I M - 20 | 00:00:27 | 01:12:43 | 02:46:12 | 04:07:10 | 05:57:19 | |
77 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 125 | Koło Biega | POWIERCIE KOLONIA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:12:27 | 02:46:08 | 04:11:04 | 05:57:21 | |
78 | KAMINSKI Robert | 220 | GROSLAY | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:12:33 | 02:46:10 | 04:11:03 | 05:57:21 | ||
79 | PAWŁOWSKI Marek | 110 | Klub Biegacza Kompania Piwowarska | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:07:23 | 02:37:05 | 04:01:26 | 05:57:25 | |
80 | GRYCMAN Łukasz | 381 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Masters M - 40 | 00:03:03 | 01:13:36 | 02:43:33 | 04:07:16 | 05:57:40 | |
LEWANDOWSKI Piotr | 325 | JELENIA GÓRA | Senior I M - 20 | DNF | 01:05:25 DNF | 02:32:59 DNF | 03:50:05 DNF | 05:58:00 DNF | |||
82 | BRZĄKAŁA Katarzyna | 49 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:12 | 01:08:36 | 02:42:57 | 04:09:33 | 05:58:04 | ||
83 | CZARNY Mariusz | 69 | JaworznoŁBC | JAWORZNO | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:15:17 | 02:52:44 | 04:16:09 | 05:58:26 | |
84 | KRZEMIŃSKI Tomasz | 406 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:11:02 | 02:44:59 | 04:09:12 | 05:58:31 | ||
85 | DETTLAFF Patrycja | 361 | DREAM RUN | WILCZA GÓRA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:10:40 | 02:44:58 | 04:09:13 | 05:58:34 | |
86 | KOSMOWSKI Wiesław | 76 | Family Run & Fun | RYDZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:13:04 | 02:50:49 | 04:14:25 | 05:59:54 | |
87 | JURCZAK Roman | 89 | RZESZÓW | Weteran II M - 60 | 00:00:02 | 01:08:22 | 02:44:10 | 04:11:46 | 06:01:08 | ||
88 | PALIWODA Grzegorz | 187 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:10:31 | 02:44:58 | 04:11:08 | 06:02:02 | ||
89 | PRZYJEMSKI Artur | 441 | Km Truchcik | PIGZA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:08:48 | 02:43:00 | 04:06:02 | 06:03:14 | |
MORAWSKI Filip | 145 | PUSZCZYKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:07:02 DNF | 02:36:35 DNF | 03:59:42 DNF | 06:04:00 DNF | |||
91 | SOSNOWSKI Michał | 369 | PGB Sportowa Paczka | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:10:24 | 02:44:56 | 04:09:41 | 06:04:45 | |
92 | GAŁAMAGA Radosław | 60 | LoveLasy Police | POLICE | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:13:06 | 02:55:24 | 04:16:51 | 06:06:22 | |
93 | DZIUBAŁA Karolina | 185 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Senior I K - 20 | 00:00:29 | 01:20:06 | 02:56:53 | 04:19:38 | 06:06:22 | |
94 | BOCHENEK Krzysztof | 144 | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:18:03 | 02:56:55 | 04:20:01 | 06:06:34 | ||
95 | STODOLNY Krzysztof | 4 | WORYTY | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:14:47 | 02:51:46 | 04:16:20 | 06:06:37 | ||
96 | PASIECZNIK Miłosz | 409 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:16:18 | 02:49:45 | 04:14:04 | 06:08:27 | |
97 | GEROWSKI Maciej | 285 | Netbox biega / Gostyń Easy Trail / LNLR / SWG | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:21 | 02:56:10 | 04:20:17 | 06:08:58 | |
98 | SZEMIEL Maciej | 183 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:07:22 | 02:38:43 | 04:08:13 | 06:09:11 | ||
99 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 146 | Husaria Race Team | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:11:01 | 02:45:50 | 04:10:59 | 06:09:25 | |
100 | KIELASZEWSK Karol | 215 | Lesz NO Limits Runners | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:21:21 | 02:56:12 | 04:20:18 | 06:10:17 | |
101 | KUCIA Szymon | 57 | TARNOWIEC | Senior I M - 20 | 00:00:51 | 01:10:17 | 02:47:28 | 04:19:29 | 06:10:29 | ||
102 | KWIATKOWSKI Przemysław | 199 | Victoria | PISARZOWICE | Senior I M - 20 | 00:00:50 | 01:10:17 | 02:47:50 | 04:19:31 | 06:11:37 | |
103 | ŻEBROWSKI Jakub | 420 | Albatrosy | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:12:33 | 02:50:38 | 04:14:42 | 06:11:49 | |
104 | WIERZCHOWIAK Jarosław | 186 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:56 | 01:15:48 | 02:55:24 | 04:22:11 | 06:12:12 | ||
105 | WIŚNIEWSKI Paweł | 416 | Run&Balance | JELENIA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:11:20 | 02:45:54 | 04:09:58 | 06:12:17 | |
SZLACHCIKOWSKI Arkadiusz | 246 | 1985 | SZPROTAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:07:15 DNF | 02:34:47 DNF | 03:58:19 DNF | 06:12:44 DNF | ||
107 | PIASECKI Rafał | 355 | UKA Warszawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:44 | 02:50:58 | 04:20:04 | 06:12:48 | |
108 | TUCHOŁKA Marta | 341 | Poco Loco Adventure Team | KROBIA | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:14:57 | 02:55:22 | 04:27:26 | 06:15:03 | |
109 | KACZMAREK Tomasz | 54 | Strefa Psychologii Sportu | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:15:09 | 02:57:08 | 04:21:50 | 06:15:28 | |
110 | DYRKA Krzysztof | 177 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:13:28 | 02:53:38 | 04:20:30 | 06:16:04 | ||
111 | PAWLIŃSKI Adam | 201 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:16:12 | 02:58:14 | 04:28:48 | 06:16:08 | |
112 | TOMAKA Maciej | 233 | Team Kurort Lądek-Zdrój | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:53 | 01:15:06 | 02:58:57 | 04:17:55 | 06:16:49 | |
113 | ŚMIAŁKOWSKA Jolanta | 377 | ŁÓDŹ | Weteran K - 50 | 00:00:14 | 01:13:26 | 02:54:15 | 04:20:22 | 06:16:51 | ||
114 | KOSOWSKI Mateusz | 397 | Antylewak | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:21:52 | 03:02:08 | 04:26:18 | 06:17:49 | |
115 | SCHRODER Patryk | 315 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:21:03 | 02:59:28 | 04:27:28 | 06:18:07 | ||
116 | JAZŁOCKI Łukasz | 357 | TWDW | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:16:09 | 03:01:53 | 04:29:29 | 06:18:13 | |
117 | GOŚCIŃSKI Sławomir | 366 | DOBRZEŃ MAŁY | Senior II M - 30 | 00:00:46 | 01:17:09 | 02:56:51 | 04:31:28 | 06:18:25 | ||
118 | DUDEK Remigiusz | 103 | Ziębice | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:12:44 | 02:51:21 | 04:20:26 | 06:18:35 | |
119 | MASALSKA-PAWLAK Agata | 211 | CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE | RADWANICE | Senior II K - 30 | 00:01:16 | 01:16:16 | 02:55:56 | 04:21:40 | 06:18:40 | |
120 | MÓJTA Grzegorz | 104 | KOŁO | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:14:45 | 02:53:43 | 04:24:02 | 06:19:24 | ||
121 | HARKIEWICZ Wiola | 174 | Naramowice Biegają | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:18:20 | 03:00:53 | 04:25:41 | 06:19:52 | |
122 | GŁÓD Łukasz | 42 | Klub Biegacza AZS UEK | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:08:39 | 02:41:03 | 04:08:42 | 06:20:32 | |
123 | RASAŁA Karolina | 292 | Biegiem po marzenia TEAM/ Cała Oleśnica Bieg | OLEŚNICA | Senior I K - 20 | 00:00:53 | 01:21:01 | 02:59:17 | 04:26:07 | 06:20:32 | |
124 | KROSNY Sebastian | 208 | BodyDry Biegaton Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 02:00:50 | 03:25:20 | 04:40:29 | 06:20:33 | |
125 | GARCZYK Rafał | 35 | Pan Wuefista Team | KOZIEGŁOWY | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:21:57 | 02:59:36 | 04:26:12 | 06:20:53 | |
126 | DĄBKOWSKI Maciej | 10 | SOLEC KUJAWSKI | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:11:41 | 02:48:04 | 04:18:19 | 06:21:11 | ||
127 | NIEMIR Aleksander | 342 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:42 | 01:11:03 | 02:43:21 | 04:08:36 | 06:21:38 | |
128 | PIECUCH Karolina | 198 | LachoTeam/Sklep Biegacza | PRZEWORSK | Senior II K - 30 | 00:00:33 | 01:15:23 | 02:58:31 | 04:30:37 | 06:21:54 | |
129 | PARZONKA Paweł | 98 | KS Leniwiec | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:11:03 | 02:45:55 | 04:25:49 | 06:22:05 | |
130 | PRUCIAK Krzysztof | 65 | Lecymy Durś | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:08:15 | 02:39:35 | 04:08:19 | 06:22:42 | |
131 | TOJZA Tomasz | 207 | DOBRZYCA | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:12:33 | 02:59:03 | 04:25:43 | 06:22:56 | ||
132 | MAJKOWSKI Jacek | 77 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:23:14 | 03:08:37 | 04:36:48 | 06:23:00 | ||
133 | LACHERA Marek | 430 | W pogoni za duchem | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:15:33 | 02:56:56 | 04:26:50 | 06:23:34 | |
134 | MARKOWSKI Marek | 242 | KS LENIWIEC | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:01:00 | 01:15:48 | 02:54:33 | 04:26:00 | 06:23:34 | |
135 | CELER Emil | 392 | POŁCZYN ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:08:00 | 02:43:26 | 04:16:05 | 06:24:41 | ||
136 | ADAMCZAK Michał | 173 | MIELEC | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:17:21 | 02:59:11 | 04:27:50 | 06:24:48 | ||
137 | DĄBKOWSKI Wojciech | 52 | SOLEC KUJAWSKI | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:11:42 | 02:48:11 | 04:18:20 | 06:26:12 | ||
138 | CHOJNICKI Bartosz | 368 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:20:57 | 03:06:44 | 04:31:32 | 06:26:25 | ||
139 | ŠVÁBENSKÝ Jan | 262 | Team Jeseníky | BRNO | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:08:23 | 02:44:38 | 04:19:33 | 06:27:30 | |
140 | BAŤA Tomáš | 261 | Team Jeseníky | JESENÍK | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:08:24 | 02:44:40 | 04:19:27 | 06:27:31 | |
141 | WÓJCIK Małgorzata | 436 | WIĄZOWNA | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:17:39 | 03:02:32 | 04:35:09 | 06:27:49 | ||
142 | KOCEMBA Askaniusz | 269 | Narval - Ekspedycje Polarne | LUBAWKA | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:15:33 | 02:52:23 | 04:14:08 | 06:28:11 | |
143 | ADAMUS Jakub | 389 | Trails of Poland | CZĘSTOCHOWA | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:15:59 | 03:00:10 | 04:26:05 | 06:28:20 | |
144 | KWIATKOWSKI Paweł | 196 | PISARZOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:11:48 | 02:47:25 | 04:19:29 | 06:30:34 | ||
145 | APOSTOŁ Paweł | 363 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:12:32 | 02:55:15 | 04:33:46 | 06:30:55 | ||
146 | ZIEMBA Michal | 263 | Ziomki | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:01:06 | 01:15:34 | 02:54:47 | 04:25:33 | 06:31:58 | |
147 | FRĄCKOWIAK Michał | 254 | Czerwonak Biega | KOZIEGŁOWY | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:10:43 | 02:48:44 | 04:30:57 | 06:32:13 | |
148 | KNYCHAŁA Hubert | 356 | ROSNÓWKO | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:21:05 | 03:03:59 | 04:34:37 | 06:34:06 | ||
149 | LENKOWSKA Adrianna | 266 | U-lock | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:28 | 01:21:37 | 03:08:53 | 04:44:04 | 06:34:12 | |
150 | BARANOWSKI Michał | 239 | Moralni Zwycięzcy | WYSZKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:17:27 | 02:57:46 | 04:31:31 | 06:34:35 | |
151 | SZCZESZEK Robert | 449 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:21:37 | 03:09:04 | 04:44:05 | 06:34:36 | ||
152 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 74 | Night Runners Śląsk | KATOWICE | Masters K - 40 | 00:00:35 | 01:20:24 | 03:05:29 | 04:37:29 | 06:34:59 | |
153 | CHOJNACKI Przemysław | 347 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:16:52 | 03:00:43 | 04:36:56 | 06:35:31 | ||
154 | KOTWICKI Mateusz | 230 | OŁAWA | Senior I M - 20 | 00:00:24 | 01:16:01 | 02:56:54 | 04:30:55 | 06:36:41 | ||
155 | HAMPEL Hubert | 151 | jw 1517 | CZEMPIŃ | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 01:20:54 | 03:28:08 | 04:57:33 | 06:36:54 | |
156 | MERKWA Wojciech | 264 | Ziomki | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:01:05 | 01:15:37 | 02:54:51 | 04:25:57 | 06:36:57 | |
157 | GRELA Kinga | 348 | Costa Kliny Team | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:35 | 01:24:44 | 03:11:50 | 04:41:35 | 06:37:03 | |
158 | BRUDEREK Tomasz | 338 | Runners Team Jabłonna | JABŁONNA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:22:08 | 03:04:20 | 04:45:49 | 06:37:43 | |
159 | REDLER Paweł | 293 | ŻARY | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:21:18 | 03:14:29 | 04:42:37 | 06:37:59 | ||
160 | CIEMBOROWICZ Karol | 5 | # | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:01:06 | 01:24:54 | 03:11:02 | 04:41:58 | 06:38:35 | |
161 | CYNIAK Marek | 204 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:14:45 | 02:57:42 | 04:34:52 | 06:39:08 | |
162 | KRZOS Piotr | 93 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:53 | 01:20:41 | 03:08:01 | 04:42:11 | 06:39:14 | ||
163 | REJMAN Grzegorz | 32 | Dream Run | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:16:32 | 03:03:37 | 04:37:22 | 06:39:19 | |
164 | FALKOWSKA Sandra | 139 | Motiv Home Team/Night Runners | SZCZECINEK | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:12:51 | 02:54:07 | 04:25:13 | 06:39:20 | |
165 | GARWOL Justyna | 38 | Opole Biega | OPOLE | Senior II K - 30 | 00:00:01 | 01:20:50 | 03:08:47 | 04:41:34 | 06:39:45 | |
166 | SIKORA Grzegorz | 340 | McBiegacze | KSIĄŻENICE | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:09 | 03:06:24 | 04:41:06 | 06:40:05 | |
167 | BUK Sławomir | 45 | Lesz No Limits Runners | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:19:36 | 03:06:54 | 04:42:33 | 06:40:17 | |
168 | SKÓRA Szymon | 260 | NYSA | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:12:07 | 02:50:38 | 04:27:25 | 06:40:22 | ||
169 | GAWINKOWSKA Klaudia | 82 | W pogoni za duchem | SOSNOWIEC | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:18:59 | 03:07:55 | 04:40:48 | 06:40:29 | |
170 | WUJEK Marcin | 431 | Dzikie Kuny -Gostyń | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:16:19 | 03:00:51 | 04:36:11 | 06:41:08 | |
171 | INGLANT Zbigniew | 210 | Run log com | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:36 | 01:19:04 | 03:03:18 | 04:36:18 | 06:41:13 | |
172 | POROWSKI Piotr | 378 | Muay running team | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:26:34 | 03:19:31 | 04:54:05 | 06:41:39 | |
173 | KOWALSKI Maciej | 205 | LOTOS Running Team | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:21:55 | 03:06:59 | 04:40:05 | 06:42:53 | |
174 | JAKUSZEK Krzysztof | 197 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:22:03 | 03:06:42 | 04:39:05 | 06:43:10 | |
175 | JAKUSZEK Paweł | 305 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:22:02 | 03:06:40 | 04:39:07 | 06:43:11 | |
176 | KOSTRZEWSKI Sławomir | 96 | 10 Brygada Logistyczna | GŁUCHOŁAZY | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:19:04 | 02:59:38 | 04:40:58 | 06:43:16 | |
177 | BANKIEWICZ Damian | 48 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:12:26 | 02:49:10 | 04:26:35 | 06:43:30 | ||
178 | KUK Urszula | 370 | 1977 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:01:03 | 01:19:04 | 02:59:10 | 05:05:56 | 06:45:57 | |
179 | LECHOWSKI Bartlomiej | 37 | WKURW_TEAM | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:44 | 01:21:14 | 03:11:35 | 04:49:29 | 06:46:15 | |
180 | SIEROCIUK Adrian | 317 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:56 | 01:16:37 | 03:02:47 | 04:39:46 | 06:47:12 | ||
181 | SMOLIŃSKI Marcin | 372 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:57 | 01:16:36 | 03:02:41 | 04:39:42 | 06:47:21 | ||
182 | WOJTKOWSKI Ireneusz | 301 | Asseco Active Team | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:23:23 | 03:12:12 | 04:47:47 | 06:47:45 | |
183 | PIASECKA Monika | 440 | Dream Run | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:10 | 01:22:20 | 03:08:34 | 04:42:44 | 06:48:29 | |
184 | BAJSON Grzegorz | 350 | Giebułtów ciśnie | GIEBUŁTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:18:27 | 02:58:29 | 04:31:00 | 06:48:37 | |
185 | CZUBAK Dariusz | 408 | Biegiem Po Piwo | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:14:52 | 02:54:25 | 04:33:39 | 06:48:50 | |
186 | MARCINKOWSKI Przemysław | 427 | PROTON/ LESZ NO LIMITS RUNNERS | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:16:03 | 02:56:57 | 04:30:03 | 06:48:59 | |
187 | SZCZESZEK Lukasz | 217 | POZNAN | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:21:38 | 03:10:59 | 04:49:46 | 06:50:39 | ||
188 | SZPULARZ Adam | 333 | BAD - Biegnę ale dokąd | KĄTY WROCŁAWSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:21:19 | 03:13:02 | 04:46:27 | 06:51:30 | |
189 | GĘBKA Małgorzata | 334 | BAD - Biegnę ale dokąd | KĄTY WROCŁAWSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:42 | 01:21:21 | 03:12:59 | 04:46:52 | 06:51:36 | |
190 | MIKUŚKIEWICZ Piotr | 67 | Run Team Chmielnik | CHMIELNIK | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:20:58 | 03:08:32 | 04:39:15 | 06:51:40 | |
191 | CZERNIAK Tobiasz | 362 | Antonteam | KRAPKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:19:04 | 03:08:05 | 04:42:23 | 06:52:57 | |
192 | NOWAKOWSKI Leszek | 97 | BIAŁOGARD | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:19:24 | 03:04:20 | 04:42:19 | 06:53:05 | ||
193 | KUCHARSKI Piotr | 412 | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | GLINIK GM. DESZCZNO | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:16:09 | 03:02:12 | 04:38:58 | 06:53:21 | |
194 | SOBIERAJ Aleksander | 332 | Grupa Biegowa Walim | WALIM | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:15:20 | 02:56:19 | 04:34:41 | 06:53:32 | |
195 | KONSTANTY Katarzyna | 346 | - | KRAKÓW | Masters K - 40 | 00:00:32 | 01:22:45 | 03:14:40 | 04:51:48 | 06:53:42 | |
196 | MACKIEWICZ Artur | 73 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:12:15 | 02:59:25 | 04:44:36 | 06:55:26 | |
197 | KOZERA Waldemar | 387 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:22:06 | 03:05:28 | 04:41:37 | 06:56:01 | ||
198 | GŁOWACKA Edyta | 308 | WILKSZYN | Senior II K - 30 | 00:00:38 | 01:18:32 | 03:02:07 | 04:42:20 | 06:56:14 | ||
199 | GŁOWACKI Maciej | 309 | WILKSZYN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:18:32 | 03:02:03 | 04:42:21 | 06:56:14 | ||
200 | BAUGÄRTNER Marcin | 298 | klubsilesia.pl | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:28:05 | 03:17:54 | 04:49:36 | 06:56:42 | |
201 | SIWEK Jarek | 95 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:21:35 | 03:12:02 | 04:46:46 | 06:56:52 | |
202 | WALESKA Nico | 237 | LUBOSZYCE | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:14:16 | 03:01:25 | 04:41:01 | 06:57:02 | ||
203 | WIŚNIEWSKI Marek | 331 | WILCZYN | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:18:09 | 03:00:56 | 04:36:25 | 06:57:46 | ||
204 | WYLEGAŁA Michał | 33 | PCH_RUN | RATAJE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:19:58 | 03:08:55 | 04:45:31 | 06:57:49 | |
205 | OŚRÓDEK Piotr | 402 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:16:54 | 03:02:33 | 04:39:00 | 06:57:57 | |
206 | SZEWCZYK Michał | 259 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:16:57 | 03:02:41 | 04:45:05 | 06:58:58 | |
207 | WAROWNY Dawid | 274 | DOBROMIERZ | Senior II M - 30 | 00:00:54 | 01:22:17 | 03:07:56 | 04:44:22 | 06:59:32 | ||
208 | KAMZOL Roman | 240 | BABIMOST | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:19:33 | 03:06:49 | 04:43:01 | 07:00:05 | ||
209 | KOWALCZYK Bartłomiej | 390 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:01:03 | 01:22:38 | 03:10:12 | 04:46:10 | 07:00:56 | ||
210 | KRUPA Piotr | 119 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:25:23 | 03:11:06 | 04:49:59 | 07:01:40 | |
211 | KONKIEWICZ Robert | 437 | Grodziski Klub Biegacza | GRODZISK WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:23:14 | 03:14:11 | 04:56:16 | 07:01:41 | |
212 | BORUSIŃSKA Aleksandra | 419 | AML Słupsk | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:21:10 | 03:10:39 | 04:50:04 | 07:01:45 | |
213 | HACZKIEWICZ Bartosz | 307 | Milky2017 | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:56 | 01:35:14 | 03:33:21 | 05:09:11 | 07:02:01 | |
214 | PAWŁOWSKI Robert | 68 | Vege Runners | CHODZIEŻ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:19:57 | 03:09:58 | 04:50:03 | 07:02:13 | |
215 | ŁAMPIKA Kinga | 148 | Night Runners Wrocław | SMOLEC | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 01:17:27 | 03:06:32 | 04:45:53 | 07:02:51 | |
216 | DZIUBA Emilian | 345 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:15:59 | 02:57:20 | 04:37:16 | 07:02:53 | |
217 | JEŻEWSKI Sławomir | 149 | KGB Grzmot Komorniki | ROSNÓWKO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:15 | 02:59:42 | 04:40:16 | 07:02:55 | |
218 | OCHOTA Rafał | 232 | Stargard. Ja się nie ścigam. | STARGARD | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:21:35 | 03:13:17 | 04:52:10 | 07:03:36 | |
219 | ZDUNEK Józef | 79 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | SZCZYTNO | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 01:20:45 | 03:12:45 | 04:52:12 | 07:04:08 | |
220 | ŁABĘDZKI Mariusz | 63 | Stargard Ja Się Nie Ścigam | STARGARD | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:21:36 | 03:12:35 | 04:50:14 | 07:04:24 | |
221 | PERZ Marzenna | 218 | NKB Chyży Nowy Tomysl | BUKOWIEC | Weteran K - 50 | 00:01:01 | 01:31:55 | 03:26:24 | 05:00:38 | 07:05:05 | |
222 | STĘPIEŃ Magdalena | 91 | Grodziski Klub Biegacza | GRODZISK WIELKOPOLSKI | Senior II K - 30 | 00:00:49 | 01:25:13 | 03:14:58 | 04:56:19 | 07:05:16 | |
223 | BIAŁCZYK Marcin | 279 | Sky is the Limit | ROŚCIMIN | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:08:05 | 02:48:39 | 04:39:42 | 07:05:48 | |
224 | LEGENDZIEWICZ Iga | 329 | MILICZ | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 01:24:55 | 03:14:45 | 04:52:35 | 07:06:33 | ||
225 | SUSMARSKA Ewa | 16 | MUAY Running Team | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:26 | 01:26:41 | 03:19:32 | 04:54:13 | 07:06:44 | |
226 | GRZĘDA Krzysztof | 100 | KS Pegaz / Anna Run | NOWA WOLA | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:18:52 | 03:08:12 | 04:55:13 | 07:06:52 | |
227 | SZCZEPANIAK Artur | 316 | KB Czesio Biegia | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:25:25 | 03:19:46 | 04:59:58 | 07:06:52 | |
228 | BARAŃCZAK Kamil | 280 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:08 | 02:59:33 | 04:41:08 | 07:06:56 | ||
229 | PRZYBYLSKA Katarzyna | 272 | OPOLE | Senior I K - 20 | 00:00:35 | 01:28:43 | 03:19:17 | 04:58:30 | 07:08:13 | ||
229 | PRZYBYLSKI Piotr | 271 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:29:08 | 03:19:19 | 04:59:04 | 07:08:14 | ||
231 | NOWAK Bartłomiej | 289 | OLKUSZ | Senior I M - 20 | 00:00:20 | 01:29:20 | 03:18:36 | 04:53:17 | 07:08:25 | ||
232 | JANASZEK Michał | 138 | KIELCE | Senior II M - 30 | 00:01:02 | 01:26:42 | 03:17:13 | 04:55:13 | 07:08:38 | ||
233 | GŁUSZEK Tomasz | 108 | KIELCE | Senior II M - 30 | 00:01:02 | 01:26:42 | 03:17:03 | 04:55:11 | 07:08:38 | ||
234 | PŁASKOCIŃSKI Robert | 190 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:01:09 | 01:25:00 | 03:18:58 | 04:58:13 | 07:08:53 | |
235 | GURBIEL Tomasz | 3 | OneMan Team | GDYNIA | Senior II M - 30 | 00:01:07 | 01:23:45 | 03:12:28 | 04:51:58 | 07:09:02 | |
236 | BIAŁECKI Zbigniew | 137 | Łódź Running Team | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:22:15 | 03:19:59 | 05:02:49 | 07:09:34 | |
237 | WAWRZAK Łukasz | 282 | Klub Biegacza Warta | PAJĘCZNO | Senior II M - 30 | 00:00:56 | 01:15:35 | 02:55:36 | 04:33:40 | 07:10:38 | |
238 | DĄBROWSKI Paweł | 314 | KRAKOW | Senior II M - 30 | 00:00:55 | 01:32:06 | 03:30:16 | 05:05:24 | 07:10:43 | ||
239 | DOMINIAK Marcin | 391 | Psia Edukacja | BOBROWICE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:16:19 | 02:56:26 | 04:34:33 | 07:11:26 | |
240 | MARCINIAK Janusz | 62 | Night runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:21:02 | 03:15:03 | 05:02:36 | 07:12:11 | |
241 | KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila | 296 | Tigers Team | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | 00:00:17 | 01:26:20 | 03:24:25 | 05:04:25 | 07:13:55 | |
242 | KARBOWSKI Jarosław | 53 | K.S.LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:19:21 | 03:09:13 | 04:53:14 | 07:14:12 | |
243 | HALBTUCH Grzegorz | 451 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:16:36 | 03:08:54 | 04:52:16 | 07:14:21 | ||
244 | OGRODNIK Tomasz | 117 | Night Runners | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:16:00 | 03:00:07 | 04:37:31 | 07:14:55 | |
245 | ZAJĄC Krystian | 131 | Drużyna Bartka | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:15:59 | 03:00:03 | 04:37:32 | 07:14:55 | |
246 | GODLEWSKI Jakub | 88 | Runners Team Quibl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:25:30 | 03:26:03 | 04:57:59 | 07:15:35 | |
247 | SULIN Marek | 322 | Spartanie Dzieciom | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:21:39 | 03:17:19 | 05:01:06 | 07:15:35 | |
248 | KOWALEWSKI Grzegorz | 158 | KRZEPTÓW | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:26:55 | 03:19:47 | 04:58:10 | 07:16:38 | ||
249 | SILSKA Sylwia | 223 | POTASZE | Masters K - 40 | 00:00:40 | 01:28:49 | 03:20:15 | 05:00:57 | 07:17:38 | ||
250 | PTAK Jarosław | 401 | KĘDZIERZYN-KOŻLE | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:19:00 | 03:10:27 | 04:54:54 | 07:17:41 | ||
251 | ŚLEZIAK Tomek | 367 | Tęcza | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:46 | 01:27:51 | 03:25:43 | 05:09:05 | 07:18:55 | |
252 | LUBOCH Krzysztof | 50 | Team Dobeerman | SZYDŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:27:53 | 03:25:35 | 05:09:10 | 07:20:12 | |
253 | SKOCZYLAS Jerzy | 216 | wkurw_team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:24:39 | 03:17:09 | 05:03:28 | 07:21:26 | |
254 | KUBACKI Sebastian | 337 | Stal Niewiaódw | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:22:12 | 03:08:43 | 04:54:16 | 07:22:11 | |
255 | POMAGRUK Katarzyna | 251 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. | KIELCE | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:25:05 | 03:18:54 | 05:06:29 | 07:23:03 | |
256 | POMAGRUK Piotr | 252 | PODZAMCZE | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:25:06 | 03:18:56 | 05:06:32 | 07:23:04 | ||
257 | BUDA Marzena | 354 | WOJCIECHÓW | Senior I K - 20 | 00:00:40 | 01:23:19 | 03:16:55 | 05:01:50 | 07:23:39 | ||
258 | MAZIEC Roman | 281 | CHOJNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:22:04 | 03:20:06 | 05:02:06 | 07:23:44 | ||
259 | WAŚCIŃSKI Roman | 188 | Pędzi - Para | GOŁASZYN | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:34:27 | 03:26:25 | 05:09:17 | 07:23:45 | |
260 | RENS Gert | 438 | MEERHOUT | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:28:48 | 03:19:55 | 04:58:08 | 07:24:46 | ||
261 | KICINSKA Dorota | 136 | rozbiegany rawicz | RAWICZ | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:22:18 | 03:18:01 | 05:02:40 | 07:25:07 | |
262 | STANEK Bartosz | 130 | Śmigiel | ŚMIGIEL | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:26:06 | 03:23:13 | 05:14:27 | 07:26:11 | |
263 | VON OSSOWSKA Aleksandra | 106 | TJ! | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:49 | 01:28:50 | 03:25:45 | 05:11:03 | 07:28:06 | |
264 | KADZISZEWSKI Radosław | 360 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:49 | 01:28:51 | 03:25:47 | 05:11:04 | 07:28:06 | ||
265 | KUŁAKOWSKI Piotr | 184 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Weteran II M - 60 | 00:01:00 | 01:34:56 | 03:37:58 | 05:19:12 | 07:28:33 | ||
266 | GRYGORUK Cezary | 247 | SZCZECIN | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:21:26 | 03:14:35 | 05:02:25 | 07:28:49 | ||
267 | OLESIŃSKA Martyna | 224 | W POGONI ZA DUCHEM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 00:00:23 | 01:26:58 | 03:28:34 | 05:13:08 | 07:28:49 | |
268 | WOJTCZAK Krzysztof | 19 | WKB Piast Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:21:05 | 03:11:02 | 05:01:17 | 07:30:23 | |
269 | ŚWISTUŃ Eugeniusz | 27 | KRAPKOWICE | Senior I M - 20 | 00:00:53 | 01:26:53 | 03:23:08 | 05:06:18 | 07:30:25 | ||
270 | CYGAN Krzysztof | 123 | BŁONIE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:23:10 | 03:14:48 | 04:53:36 | 07:31:39 | ||
271 | SZURKOWSKI Michał | 159 | gRUNwald team Poznań | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:29:32 | 03:30:47 | 05:13:17 | 07:31:54 | |
272 | IMIOŁCZYK Roland | 405 | RĄBIEŃ AB | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:22:15 | 03:20:05 | 05:03:31 | 07:32:01 | ||
273 | MAŁOLEPSZY Damian | 276 | Sparta Ultra Team | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:12:40 | 03:21:40 | 05:13:06 | 07:32:30 | |
274 | JAROSŁAWSKI Marcin | 258 | KB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice | JELCZ- LASKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:15:52 | 03:09:02 | 04:59:45 | 07:32:49 | |
275 | JABŁOŃSKA Agnieszka | 142 | AGB NYGUS | CHOJNA | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:21:10 | 03:14:39 | 04:55:38 | 07:32:52 | |
276 | SAMOLAK Łukasz | 109 | MILITARIA TWIERDZA KŁODZKA | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:25:07 | 03:24:24 | 05:08:49 | 07:35:24 | |
277 | SAMOLAK Maciek | 140 | MILITARIA TWIERDZA KŁODZKA | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:25:07 | 03:19:41 | 05:18:19 | 07:35:49 | |
278 | DZIENISZEWSKI Michał | 249 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Senior II M - 30 | 00:00:46 | 01:24:31 | 03:17:15 | 05:04:33 | 07:36:30 | ||
279 | FILIPIAK Sebastian | 126 | LZS Lipa | LIPA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:21:56 | 03:14:22 | 05:02:32 | 07:36:47 | |
280 | CHILIŃSKI Karol | 284 | Kalenji by Decathlon | STAWISKI | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 01:25:10 | 03:20:39 | 05:03:04 | 07:36:48 | |
281 | WOSZCZAK Jolanta | 202 | STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran K - 50 | 00:00:14 | 01:30:37 | 03:34:12 | 05:19:41 | 07:38:14 | |
282 | KONIECZNY Andrzej | 1 | brak | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:26:54 | 03:27:01 | 05:19:20 | 07:39:56 | |
283 | KRYGER Szymon | 374 | on sight | SIERAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:27:03 | 03:31:02 | 05:14:43 | 07:41:47 | |
284 | SZUBA Teofil | 417 | Maratończyk Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:22:05 | 03:06:56 | 04:58:02 | 07:42:35 | |
284 | SZUBA Tadeusz | 403 | TKKF Trucht Łobez | ŁOBEZ | Weteran II M - 60 | 00:00:09 | 01:22:14 | 03:07:14 | 04:58:25 | 07:42:38 | |
286 | MULARCZYK Marta | 323 | wkurw_team | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:32:22 | 03:36:43 | 05:22:30 | 07:43:58 | |
287 | WŁODARSKA Magdalena | 448 | TARNÓW | Masters K - 40 | 00:00:21 | 01:26:58 | 03:27:59 | 05:19:40 | 07:44:38 | ||
288 | RADZIWOŃ Anna | 181 | Grupa Nienachalnie Heroiczna | POLKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:25 | 01:29:28 | 03:37:55 | 05:23:45 | 07:44:54 | |
289 | KAZIMIERUK Grzegorz | 176 | ObozyBiegowe.pl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:31:50 | 03:36:41 | 05:19:22 | 07:46:37 | |
290 | ŹRÓDLEWSKA Anna | 376 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II K - 30 | 00:00:37 | 01:39:09 | 03:53:16 | 05:38:32 | 07:47:55 | ||
291 | KORF Tomasz | 228 | Jeźdźcy Apokalipsy | BRZEG | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:18:41 | 03:16:27 | 05:00:33 | 07:47:57 | |
292 | FOLARON Rafał | 167 | MIŁOSZYCE | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:26:33 | 03:22:18 | 05:12:20 | 07:48:01 | ||
293 | WALCZUK Paweł | 61 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:20:21 | 03:17:37 | 05:05:18 | 07:48:35 | ||
HADAM Michał | 120 | KB Maniac Poznań/NBR | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:25:32 DNF | 03:21:30 DNF | 05:11:28 DNF | 07:49:31 DNF | ||
295 | WIDŁAK Janusz | 171 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:33:26 | 03:45:00 | 05:37:17 | 07:49:45 | ||
296 | STOLARZ Paweł | 250 | Żywcem Zabiegani | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:33 | 01:33:16 | 03:39:07 | 05:28:12 | 07:50:10 | |
297 | STROCZYŃSKI Paweł | 303 | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:33:20 | 03:39:11 | 05:27:28 | 07:50:13 | ||
298 | KOZIOŁ Katarzyna | 287 | Korff Team | SOBÓTKA | Masters K - 40 | 00:00:35 | 01:25:17 | 03:26:20 | 05:21:09 | 07:51:07 | |
299 | PIASECKA Jadwiga | 286 | Korff Team | SOBÓTKA | Masters K - 40 | 00:00:34 | 01:25:20 | 03:26:25 | 05:21:14 | 07:51:09 | |
300 | MISIAK Artur | 327 | STRONIE SLASKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:55 | 01:25:36 | 03:25:00 | 05:17:42 | 07:51:51 | ||
301 | KŁOSOWICZ Monika | 231 | GNIEZNO | Senior I K - 20 | 00:00:17 | 01:22:21 | 03:23:56 | 05:20:04 | 07:52:12 | ||
302 | KUCHARSKI Jakub | 235 | jku1979 | GRUSZCZYN | Senior II M - 30 | 00:01:02 | 01:25:46 | 03:22:06 | 05:12:44 | 07:52:16 | |
303 | GABRUK Michał | 229 | Jeźdźcy Apokalipsy | BRZEG | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:18:56 | 03:16:33 | 05:07:01 | 07:52:42 | |
304 | JAWORSKI Paweł | 81 | West Sports Team | CEDYNIA | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 01:27:42 | 03:23:50 | 05:18:17 | 07:52:55 | |
305 | MAŚLANKA Klaudia | 90 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | Senior I K - 20 | 00:00:14 | 01:27:28 | 03:29:08 | 05:18:18 | 07:52:55 | |
306 | JAMROZIK Zbigniew | 203 | Koło Biega | KOŁO | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:31:51 | 03:46:01 | 05:29:06 | 07:53:05 | |
307 | ZARCZUK Aleksandra | 421 | gorskiewyzwania.wordpress.com | OŁAWA | Senior I K - 20 | 00:00:42 | 01:28:49 | 03:26:41 | 05:13:05 | 07:53:13 | |
308 | OLESZAK Jacek | 121 | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:20:39 | 03:24:05 | 05:29:28 | 07:53:45 | ||
309 | PIWOWARCZYK Przemysław | 160 | SZCZAWNO-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:31:25 | 03:49:11 | 05:34:51 | 07:54:17 | ||
310 | GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka | 58 | OSIECZNA | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 01:28:37 | 03:34:04 | 05:27:33 | 07:56:06 | ||
311 | STROIŃSKI Wojciech | 39 | C&C Sports Team | WILKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:22 | 03:40:25 | 05:28:24 | 07:57:58 | |
WÓJTOWICZ Jacek | 114 | Franciszkanie-Krosno | BOCHNIA | Masters M - 40 | DNF | 01:22:00 DNF | 03:23:45 DNF | 05:21:42 DNF | 07:58:00 DNF | ||
313 | RUTKOWSKI Adam | 268 | WKW | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:15:15 | 02:54:38 | 04:30:21 | 07:58:11 | |
314 | PISKORZ Daria | 128 | Drużyna Szpiku Sitech | POLKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:54 | 01:32:49 | 03:37:30 | 05:27:18 | 07:58:50 | |
315 | PISKORZ Robert | 129 | Volkswagen Motor Polska | POLKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:54 | 01:32:52 | 03:37:34 | 05:20:58 | 07:58:54 | |
316 | PRYSZCZ Mirosław | 87 | RUDA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:23:01 | 03:20:11 | 05:19:31 | 08:00:17 | ||
317 | STROIŃSKA Iwona | 36 | C&C Sports Team | WILKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:28:28 | 03:40:37 | 05:28:42 | 08:01:23 | |
318 | LISIK Justyna | 154 | Poranny patrol | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:36:29 | 03:40:17 | 05:32:53 | 08:01:58 | |
319 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 127 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | Weteran K - 50 | 00:00:14 | 01:29:51 | 03:30:42 | 05:29:29 | 08:02:08 | |
320 | DĘBICKI Mariusz | 132 | Orange Polska | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:25:06 | 03:30:43 | 05:20:08 | 08:03:42 | |
321 | NIEDŹWIECKA Katarzyna | 444 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:21 | 01:35:04 | 03:46:00 | 05:34:24 | 08:04:25 | ||
322 | LIPSKI Krzysztof | 113 | Allianz Running Team | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:25:07 | 03:29:07 | 05:23:17 | 08:04:40 | |
323 | JADOWSKI Bartłomiej | 278 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:26:26 | 03:30:47 | 05:29:45 | 08:07:38 | ||
324 | ZAKRZEWSKA Katarzyna | 78 | MarcinSwiercTeam | MIŁKÓW | Masters K - 40 | 00:00:05 | 01:31:18 | 03:36:44 | 05:39:00 | 08:08:36 | |
325 | SIECZKOWSKI Artur | 300 | NATURAL BORN RUNNERS TEAM | KOSTRZYN NAD ODRĄ | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:30:25 | 03:35:26 | 05:26:51 | 08:08:41 | |
326 | RURKA Grzegorz | 72 | SamBiegam | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:48 | 01:33:20 | 03:45:27 | 05:36:38 | 08:09:10 | |
327 | PIWOWSKA Magda | 241 | ZIELONA GÓRA | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 01:28:59 | 03:50:02 | 05:42:56 | 08:10:21 | ||
328 | GMAJ Karolina | 153 | GRÓJEC | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:28:58 | 03:42:55 | 05:42:58 | 08:10:23 | ||
329 | WYLEGAŁA Izabela | 34 | PCH_RUN | RATAJE | Senior II K - 30 | 00:00:09 | 01:33:52 | 03:49:58 | 05:42:03 | 08:12:03 | |
330 | SOKOŁOWSKA Adriana | 70 | Vege Runners | CHODZIEŻ | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:33:55 | 03:49:57 | 05:42:02 | 08:12:04 | |
331 | WYKA Angelika | 83 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:33:53 | 03:49:53 | 05:42:02 | 08:12:05 | |
332 | RYCHŁOWSKA Magdalena | 134 | PIŁA | Masters K - 40 | 00:00:37 | 01:24:38 | 03:30:22 | 05:28:08 | 08:12:28 | ||
333 | CUPIAŁ Dariusz | 40 | W pogoni za duchem | SOSNOWIEC | Weteran I M - 50 | 00:00:21 | 01:24:51 | 03:31:18 | 05:29:25 | 08:13:29 | |
334 | DĘBEK Piotrek | 25 | Świdnicka Grupa Biegowa | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:37:42 | 03:51:53 | 05:46:51 | 08:16:39 | |
335 | ROSZAK Waldemar | 256 | Biegam na Zielonej Białołęce | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:01:22 | 01:34:46 | 03:49:15 | 05:43:58 | 08:18:06 | |
336 | MAŚLANKIEWICZ Katarzyna | 11 | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:51 | 01:34:35 | 03:40:31 | 05:39:07 | 08:19:39 | ||
ZGÓRSKI Grzegorz | 107 | SBRT Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:22:48 DNF | 03:27:03 DNF | 05:28:20 DNF | 08:20:31 DNF | ||
338 | GĄSIOROWSKA Dorota | 18 | Śnięty Sum | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:37:46 | 03:50:07 | 05:44:29 | 08:20:33 | |
339 | LEHMANN Karolina | 193 | WKURW_TEAM | KASZCZOR | Senior II K - 30 | 00:00:46 | 01:31:54 | 03:43:43 | 05:50:05 | 08:21:10 | |
340 | OBSTARCZYK Andrzej | 209 | Zadyszka Oświęcim | OŚWIĘCIM | Weteran II M - 60 | 00:00:36 | 01:34:09 | 03:49:48 | 05:44:18 | 08:21:43 | |
341 | SIELUTIN Wadim | 330 | LEGNICA | Weteran II M - 60 | 00:01:08 | 01:31:02 | 03:38:26 | 05:36:50 | 08:21:48 | ||
342 | MATYJASIAK Konrad | 371 | softsol | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:01:08 | 01:19:25 | 03:07:26 | 05:05:53 | 08:22:32 | |
343 | ADAMSKI Łukasz | 17 | wiocha biega | ŚREM | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:31:04 | 03:41:31 | 05:39:45 | 08:23:05 | |
343 | PAWELCZYK Adriana | 29 | wiocha biega | ŚREM | Masters K - 40 | 00:00:20 | 01:31:04 | 03:41:30 | 05:39:44 | 08:23:06 | |
345 | OSTROMĘCKI Waldemar | 133 | ROWEROWA BRZOZA | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:01:16 | 01:25:00 | 03:32:36 | 05:38:52 | 08:24:28 | |
Przekroczony limit czasu: 13:00:00 | |||||||||||
346 | RZECZKOWSKI Piotr | 156 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:16:40 | 03:10:33 | 05:29:12 | 08:24:41 | ||
347 | NIEWIAROWSKI Jarosław | 358 | Biegiem po Piwo | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:55 | 01:35:26 | 03:46:50 | 05:35:02 | 08:25:05 | |
348 | SKOWRONEK Artur | 59 | MarkotneSkowronki | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:29:21 | 03:40:01 | 05:40:16 | 08:25:07 | |
349 | BALUK Iwona | 399 | Borek-Chełm | CHELM | Weteran K - 50 | 00:00:25 | 01:38:07 | 03:58:02 | 05:47:43 | 08:25:08 | |
350 | GAŁACKA Joanna | 172 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:33:27 | 03:45:45 | 05:40:08 | 08:25:17 | ||
351 | MARKOWSKI Piotr | 66 | WROCŁĄW | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:29:26 | 03:40:02 | 05:41:01 | 08:25:46 | ||
352 | KOTLICKA Beata | 234 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:39:06 | 03:59:25 | 05:52:18 | 08:30:27 | |
353 | KONOPIŃSKI Tomasz | 267 | mediasystem••• | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:09:26 | 02:40:49 | 03:58:50 | 08:30:36 | |
354 | PIETRZAK Dariusz | 191 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:36:32 | 03:59:09 | 05:52:57 | 08:30:48 | ||
355 | KUKLA-KOWALSKA Alicja | 351 | BIEGAM BO NIE LUBIĘ | LUSÓWKO | Masters K - 40 | 00:00:47 | 01:37:08 | 03:57:43 | 05:58:56 | 08:30:49 | |
356 | PIETRZAK Monika | 192 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:11 | 01:36:30 | 03:59:13 | 05:53:02 | 08:32:22 | ||
357 | GODYŃ Jarosław | 170 | Sport ID | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:31:02 | 03:41:24 | 05:41:34 | 08:33:57 | |
358 | TOKARZ Jerzy | 425 | BiegamBoLubię Kraków | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:34 | 01:29:31 | 03:40:46 | 05:44:10 | 08:36:32 | |
359 | MAJEWSKI Jakub | 56 | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:36:00 | 03:48:13 | 05:49:32 | 08:37:37 | ||
360 | ŚWITALSKI Andrzej | 85 | Życie Częstochowy Team/Kapitan Polska | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 00:00:55 | 01:32:18 | 03:50:58 | 05:52:12 | 08:38:22 | |
361 | JAKÓBCZYK Bożena | 404 | BEŁCHATÓW | Senior II K - 30 | 00:00:33 | 01:35:48 | 03:51:23 | 05:52:32 | 08:38:43 | ||
362 | ŻURAWIK Marcin | 212 | SAINT GOBAIN SQUAD | KOŁO | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:34:47 | 03:49:46 | 05:48:07 | 08:38:45 | |
363 | KALLAS-LIPSKA Anetta | 112 | AXA Running Team | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 00:00:37 | 01:38:02 | 03:53:22 | 05:59:04 | 08:39:54 | |
BONDZIAK Ernest | 80 | Tobiasz Klub Huligan | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | DNF | 01:35:02 DNF | 03:39:20 DNF | 05:39:10 DNF | 08:41:30 DNF | ||
365 | KARALUS Dariusz | 306 | Forever young | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:29:39 | 03:25:32 | 05:28:52 | 08:42:57 | |
366 | BRYKSA Iwona | 384 | OPOLE | Weteran K - 50 | 00:00:38 | 01:37:23 | 03:57:38 | 05:51:46 | 08:43:19 | ||
367 | DĄBROWSKI Ireneusz | 12 | Rajsport Active | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:33:09 | 03:54:39 | 05:46:51 | 08:43:20 | |
368 | MODLISZEWSKI Dariusz | 118 | Orange Polska | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:25:06 | 03:32:36 | 05:43:48 | 08:43:31 | |
369 | CEBULA-SOŁTYSIAK Ewelina | 41 | PROCHOWICE | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:34:46 | 03:57:53 | 06:09:13 | 08:46:43 | ||
370 | NAMYŚLAK Radosław | 195 | KOŁO Biega | KOŁO | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:33:54 | 03:50:31 | 05:52:05 | 08:48:07 | |
371 | BORUSZEWSKA Magdalena | 135 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:34:47 | 03:50:36 | 05:52:20 | 08:48:08 | |
DARSKI Rafał | 328 | Recamiere | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:28:02 DNF | 03:36:17 DNF | 05:45:48 DNF | 08:48:12 DNF | ||
373 | RECZUCH Adam | 226 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:01:00 | 01:32:10 | 03:41:03 | 05:47:10 | 08:57:15 | ||
374 | KAŁWA Anna | 147 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:01:44 | 01:44:35 | 04:10:53 | 06:16:54 | 09:00:13 | ||
375 | SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria | 84 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:59 | 01:41:32 | 04:10:23 | 06:17:15 | 09:00:58 | |
376 | SPALIŃSKA Kamila | 222 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:59 | 01:41:29 | 04:10:19 | 06:15:29 | 09:00:58 | ||
JANKOWSKA Małgorzata | 44 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | 01:34:06 DNF | 03:59:04 DNF | 06:14:59 DNF | 09:15:34 DNF | |||
ZAJĄC Monika | 64 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters K - 40 | DNF | 01:42:39 DNF | 04:11:15 DNF | 06:18:13 DNF | 09:15:36 DNF | |||
CUPIAŁ Mariola | 46 | W pogoni za duchem | SOSNOWIEC | Weteran K - 50 | DNF | 01:47:52 DNF | 04:18:55 DNF | 06:41:01 DNF | 09:38:29 DNF | ||
380 | KOZŁOWSKI Tomasz | 143 | Lesz No Limits Runers | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:01 | 03:07:38 | ||||
381 | SZELER Joanna | 189 | Biegająca z psami | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:41 | 04:28:00 | 06:54:55 | |||
TOMCZYK Tomasz | 445 | ZABRZE | Senior II M - 30 | DNF | 01:09:24 DNF | 02:56:53 DNF | DNF | DNF | |||
RAK Cezary | 26 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | Senior II M - 30 | DNF | 01:42:49 DNF | 05:03:48 DNF | DNF | DNF | ||
MĄDRZEJEWSKI Tomasz | 152 | SPARTA ULTRA TEAM | OLSZOWA | Masters M - 40 | DNF | 01:10:57 DNF | 02:46:02 DNF | 04:25:52 DNF | DNF | ||
NIEWIEJSKI Przemysław | 179 | RUNNING TEAM MILICZ | MILICZ | Senior II M - 30 | DNF | 01:12:31 DNF | 02:49:44 DNF | 04:34:53 DNF | DNF | ||
STANKIEWICZ Paweł | 227 | Czerwonak Biega | POTASZE | Masters M - 40 | DNF | 01:10:43 DNF | 02:48:48 DNF | 04:18:21 DNF | DNF | ||
KOZIOŁ Bogusław | 236 | Gang Różowych Misiów | OLEŚNICA | Masters M - 40 | DNF | 01:16:08 DNF | 03:01:40 DNF | 04:41:55 DNF | DNF | ||
KLIMCZEWSKI Marek | 253 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:26:01 DNF | 03:49:37 DNF | 06:12:48 DNF | DNF | ||
KMIECIK Tomasz | 283 | MUROWANA GOŚLINA | Masters M - 40 | DNF | 00:59:37 DNF | 02:18:57 DNF | DNF | DNF | |||
BUDNIOK Rafał | 304 | POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA | PIŁA | Masters M - 40 | DNF | 01:07:12 DNF | 02:37:13 DNF | 03:57:28 DNF | DNF | ||
CHUTKIEWICZ Jerzy | 414 | Biegacze w Radomsku | RADOMSKO | Weteran II M - 60 | DNF | 01:44:07 DNF | 04:20:14 DNF | 06:36:17 DNF | DNF | ||
HUZIOR Piotr | 428 | Attiq Team/Salming | NOWY TARG | Masters M - 40 | DNF | 01:59:52 DNF | 03:22:56 DNF | 04:32:43 DNF | DNF | ||
RADZIWOŃ Krzysztof | 180 | Grupa Nienachalnie Heroiczna | POLKOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:29:40 DNF | 03:41:28 DNF | DNF | DNF | ||
JURCZAK Karolina | 150 | LESZNO | Senior I K - 20 | DNF | 01:20:54 DNF | 03:28:15 DNF | DNF | DNF | |||
LECH Agnieszka | 166 | beZ GRANIc | ŚWIEBODZICE | Masters K - 40 | DNF | 01:37:21 DNF | 04:16:59 DNF | 06:43:39 DNF | DNF | ||
STAWARZ Paweł | 194 | KB LUPUS Oleśnica | OLEŚNICA | Masters M - 40 | DNF | 01:24:53 DNF | 03:15:13 DNF | 05:16:28 DNF | DNF | ||
WRZESZCZ Edyta | 86 | Biegając z Wilkami | BOROWE | Masters K - 40 | DNF | 01:24:30 DNF | 03:20:03 DNF | 05:00:44 DNF | DNF | ||
OLEKSIEWICZ Maurycy | 319 | Szakale Bałut Łódź | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | DNF | 02:00:53 DNF | 03:29:12 DNF | 04:50:15 DNF | DNF | ||
SITAK Adam | 380 | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:38 DNF | 02:53:04 DNF | 04:38:56 DNF | DNF | |||
TIMOFIEJUK Paweł | 310 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:08:30 DNF | 02:48:41 DNF | 04:20:45 DNF | DNF | ||
DQ | PTASZYŃSKI Wojciech | 122 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | DQ | 01:11:52 DQ | 02:44:39 DQ | 04:03:05 DQ | DQ | |
DQ | MARCINIAK Maciej | 169 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DQ | 01:09:36 DQ | 02:41:25 DQ | 04:01:37 DQ | DQ | ||
DQ | WITEK Andrzej | 393 | 140MINUT.PL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 403 wynik(ów)