Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
   
1OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0300:54:27
2ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:33
3WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 00:00:0400:54:51
4BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0400:55:45
5KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:48
6KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:05
7ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0200:56:09
8PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:10
9DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 00:00:0200:56:18
10GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0100:56:20
11BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:24
12MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 00:00:0400:57:53
13STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 00:00:0500:57:56
14MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:57
15KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:02
16BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0800:59:39
17DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 00:00:0400:59:48
18SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0100:59:52
19RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:24
20SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1001:01:00
21MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:01
Niesklasyfikowani
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF
23POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:04
24CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:12
25VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0801:01:18
26MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 00:00:0801:01:42
27DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0501:01:43
28SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:00:0501:01:48
29ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:50
30GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:01:55
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF
32PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0701:02:50
33BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:52
34ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0701:03:00
35SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0301:03:02
36PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0101:03:25
37GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:52
38RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 00:00:0301:03:58
39PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0301:04:12
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF
41ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:38
42KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:39
43PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:53
44JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 00:00:2201:05:13
45PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:35
46OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 00:00:3201:05:47
47DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 00:00:2301:05:53
48WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:55
49ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:0701:06:03
50WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 00:00:0401:06:15
51BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 00:01:1001:07:18
52STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:07:20
53SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:21
54FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:24
55BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:34
56KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:35
57WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 4000:00:0901:07:36
58WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:37
59KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 00:00:1001:07:38
60STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 00:00:0701:07:40
61KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:07:45
62SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0701:07:50
63ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:08:29
64SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:01:0401:08:33
65KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:39
66UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:51
67GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:52
68DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:24
69BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:30
70LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1601:09:30
71PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:33
72WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 00:00:3601:09:33
73KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 00:00:1701:09:34
74RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:09:42
75ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:44
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF
77STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:09:55
78SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:56
79STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0101:09:57
80DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 00:00:1001:09:57
81GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:00
82MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2401:10:08
83SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 00:00:4201:10:32
84WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 00:00:1301:10:33
85PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:33
86MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:38
87SAWICKI Leszek 4368WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:0701:10:44
88BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 00:00:1401:10:57
89STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 00:00:1201:10:58
90GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:01
91DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0201:11:11
92MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:36
93JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:15
94SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 00:00:2001:12:20
95KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 00:00:3601:12:32
96KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:38
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF
98LENARTOWICZ Adam 4402OZARÓW Weteran I M - 50 00:00:1601:12:42
99WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:42
100PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:12:47
101MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:03
102TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:21
103NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:13:28
104KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:37
105KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1601:13:55
106ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 00:00:2001:13:56
107CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 00:01:1101:14:05
108WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:06
109MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:14:15
110ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 2000:00:1001:14:25
111JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:25
112KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:4401:14:25
113GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:26
114DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 00:00:2001:14:30
115SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:33
116NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:33
117KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0601:14:34
118RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3201:14:34
119BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:37
120BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 00:00:2301:14:41
121KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:43
122TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:46
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF
124POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:14:48
125MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:52
126ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:04
127MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:16
128DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:45
129MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:15:46
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF
131PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:00
132WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:01
133SIWIEC Stanisław 4005RZESZÓWWeteran II M - 6000:00:0801:16:11
134KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:12
135FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1901:16:14
136DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:18
137WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4501:16:53
138STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:54
139KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:55
140KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 00:00:3401:16:57
141KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 4000:00:4601:16:57
142GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:00
143HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 00:00:0601:17:01
144KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1901:17:01
145KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1901:17:02
146ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 00:00:4901:17:02
147MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:10
148PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 2000:00:2601:17:13
149PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 00:00:2601:17:29
150KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:29
151JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 00:01:0401:17:30
152GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 00:00:5301:17:32
153GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 00:00:5601:17:41
154TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 00:00:3601:17:46
155DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:4001:17:50
156KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:50
157MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4001:17:51
158JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:4701:17:52
159KLAR Marek 4336BezŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 00:00:4701:17:54
160JĘDRZEJCZAK Wojciech 4248ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:4301:17:57
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF
162MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:18:04
163PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:06
164STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:09
164STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:10
166NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:12
167BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 4000:00:2901:18:27
168JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 00:00:1201:18:30
169DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 00:00:1601:18:34
170GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:48
171STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:56
172OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:1001:18:58
173DARSKI Rafał 4063RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3301:19:08
174TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 00:01:1301:19:08
175PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:11
176CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 00:01:0801:19:18
177GALASIŃSKI Andrzej 4239GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 00:00:1901:19:20
178POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:23
179BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:32
180WOZNIAK Wojciech 4392Better than a thousandPOZNANWeteran I M - 50 00:00:1101:19:33
181CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:33
182KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 00:00:5301:19:33
183ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3401:19:34
184LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:37
185JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:19:38
186SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:40
187PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:45
188HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:52
189FEODORÓW Wojtek 4399SkurczyBykiZABRZEWeteran I M - 50 00:00:0701:20:01
190SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 00:00:1901:20:06
191PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 4000:01:1901:20:06
192ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:34
193WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 5000:00:4901:20:36
194KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:42
195ZIÓŁEK Mirosław 4226STAY INSANEJACKÓWWeteran I M - 50 00:00:5001:20:45
196BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 00:00:3501:20:49
197WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1301:20:56
198ŚLUZEK Mirosław 4077WARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:21:02
199RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 00:00:1801:21:10
200LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:20
201KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 00:00:4501:21:25
202BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:26
203DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:29
204WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:33
205AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2101:21:47
206HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:47
207JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:47
208JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 4000:01:1701:21:49
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF
210MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4601:22:05
211MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4501:22:06
212MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:08
213KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3701:22:11
214JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 00:01:0901:22:21
215ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:4701:22:26
216CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2201:22:32
217RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4101:22:33
218JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:33
219FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:35
220PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:35
221ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3101:22:36
221ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 00:00:3001:22:37
223ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:53
224WOLAŃSKI Witosław 4019Jeszcze Trochę - Trójmiasto / Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKWeteran I M - 50 00:01:2501:22:54
225WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:59
226SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:2601:23:00
227PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:00
228KUBISIAK Dariusz 4180OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 00:00:3101:23:01
229GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1601:23:01
230SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:1901:23:03
231SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4000:00:3101:23:09
232BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4101:23:12
233ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:13
234BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 00:01:0501:23:13
235WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4001:23:14
236PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:15
237ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:4001:23:15
238GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:15
239CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 00:01:0101:23:15
240BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:16
241MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:17
242DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:17
243TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:20
244DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:28
245MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:29
246KACZMAREK Zbigniew 4307Rozbiegany KoszalinKOSZALINWeteran II M - 6000:00:3101:23:39
247KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:45
248KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:5901:23:48
249GRYGORUK Cezary 4186SZCZECINWeteran I M - 50 00:00:1601:23:50
250POMASKI Paweł 4081Adidas Runner's WarsawWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1701:23:51
251SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:5701:23:51
252KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:52
253TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 2000:00:3101:23:54
254OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 00:00:1401:23:55
255WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:48
256MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3001:24:55
257MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0901:25:03
258ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2201:25:11
259BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 00:01:1401:25:13
260WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:15
261ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:15
262SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:15
263GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 00:01:1001:25:18
264DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:18
265RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4000:00:3401:25:20
266JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:20
267KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 00:00:2201:25:29
268KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 00:01:1301:25:29
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF
270WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:37
271MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2801:25:38
272IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:4601:25:40
273SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:47
274GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 00:00:4401:26:05
275BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:2901:26:09
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF
277GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:26
278WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 00:01:1501:26:26
279WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:27
280SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 00:00:3901:26:28
281GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:47
282STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 00:01:2601:26:48
283KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 00:00:2301:26:51
284GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2501:26:51
285KIERSKI Dariusz 4304PSZCZYNAWeteran I M - 50 00:00:1501:26:52
286SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:3401:26:53
287FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:54
288SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:54
289FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4000:00:1201:26:56
290PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:56
291LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 00:01:0401:27:03
292BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3301:27:19
293SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:19
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF
295BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:20
296SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:20
297PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:22
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF
300ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 00:00:3601:27:28
301MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:34
302KASPRZAK Jacek 4254ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 00:00:2201:27:35
303DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:5001:27:40
304NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:42
305KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 5000:00:1901:27:44
306KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:48
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
307WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:27:49
308PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 00:00:4801:27:49
309SZYGENDA Waldemar 4373KONINWeteran I M - 50 00:00:5501:27:50
310WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:01
311KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:27
312JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2001:28:55
313KOWALEWSKI Grzegorz 4242KRZEPTÓWWeteran I M - 50 00:01:0801:29:14
314SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 00:01:1801:29:29
315SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:41
316DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 5000:00:5801:29:43
317PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5701:29:48
318STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:50
319ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5601:30:05
320NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:19
321NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:34
322SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 4000:01:0601:30:42
323NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:46
324ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4000:00:1801:30:49
325KOSEWSKI Marek 4338GOSTYŃWeteran I M - 50 00:00:3401:31:04
326OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:14
327KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:16
328SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:17
329MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:24
330MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4000:01:0301:31:26
331JASIŃSKI Mikołaj 4301UKA WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2001:31:33
332BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:06
333LISZKA Piotr 4150BYTOMWeteran II M - 6000:00:2801:32:08
334WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:08
335KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2001:32:12
336SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 5000:01:0201:32:16
337KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2201:32:31
338KOPKA Tomasz 4029AGB TorfyŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:2401:32:31
339SILSKI Marek 4177POTASZEWeteran I M - 50 00:01:0601:32:35
340PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 5000:01:0301:32:37
341SZEWCZYK Marek 4179Cybina TeamPOZNAŃWeteran II M - 6000:00:2101:32:40
342HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:50
343WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:53
344WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:11
345TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:5101:33:26
346GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 00:00:5501:33:26
347DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4000:00:2801:33:30
348KOTYSZ Waldemar 4234BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 00:00:5301:33:37
349KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:5301:33:38
350BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:56
351PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:57
352GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:57
353BARANIECKI Zbigniew 4330100 Marathon Club PolandPOZNAŃWeteran II M - 6000:01:0101:33:57
354KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:58
355PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:33:59
356TOKARZ Jerzy 4316BBL KrakówKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:3901:34:00
357REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:06
358GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:4801:34:07
359WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4000:00:4701:34:09
360SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:13
361KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 00:01:1901:34:50
362ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 5000:00:2701:36:14
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF
365WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4000:01:1001:37:48
366ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0801:39:12
367KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2701:39:25
368GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:30
369SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4000:00:0901:39:36
370DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4000:00:2801:39:37
371WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4000:00:2101:39:38
372BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:14
373SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:34
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF
376LIPIŃSKI Krzysztof 4326KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:0101:41:58
377DOLIŃSKI Tomasz 4121UmawianienabieganieTeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:01:0801:46:51
378GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:21
379KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:31
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF
384OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:01
385RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:03
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF
Znaleziono 387 wynik(ów)