Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
    
1WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 00:00:0400:54:5102:08:45
2ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:3302:09:03
3OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0300:54:2702:09:04
4BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0400:55:4502:09:35
5KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:4802:09:52
6DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 00:00:0200:56:1802:10:03
7KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:0502:10:04
8ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0200:56:0902:10:41
9PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:1002:10:55
10MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:5702:15:53
11KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:0202:16:08
12MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:0102:17:35
13BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0800:59:3902:17:40
14BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:2402:17:49
15MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 00:00:0400:57:5302:19:11
16STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 00:00:0500:57:5602:19:56
17POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:0402:20:24
18DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 00:00:0400:59:4802:20:56
19CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:1202:21:03
20SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0100:59:5202:22:08
21RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:2402:22:15
Niesklasyfikowani
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF02:22:40 DNF
23SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1001:01:0002:23:03
24GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:01:5502:23:12
25PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0701:02:5002:23:52
26DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0501:01:4302:24:29
27ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:5002:26:44
28SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:00:0501:01:4802:26:45
29BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:5202:26:55
30ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0701:03:0002:27:01
31SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0301:03:0202:27:05
32MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 00:00:0801:01:4202:27:30
33VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0801:01:1802:28:37
34PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:5302:28:40
35RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 00:00:0301:03:5802:28:46
36PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:3502:29:26
37GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:5202:29:37
38OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 00:00:3201:05:4702:33:02
39PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0101:03:2502:33:11
40KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:3902:33:25
41ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:3802:35:11
42JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 00:00:2201:05:1302:35:59
43DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 00:00:2301:05:5302:36:45
44ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:0701:06:0302:37:34
45WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 4000:00:0901:07:3602:38:06
46WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:3702:38:06
47STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 00:00:0701:07:4002:38:10
48PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0301:04:1202:38:29
49KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:07:4502:38:52
50SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:2102:38:55
51KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:3902:39:02
52ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:08:2902:39:09
53KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:3502:39:10
54BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:3402:39:10
55WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 00:00:0401:06:1502:39:11
56BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 00:01:1001:07:1802:39:47
57FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:2402:39:58
58STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:07:2002:40:57
59BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:3002:41:01
60STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0101:09:5702:41:15
61WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:5502:41:38
62GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:5202:41:39
63UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:5102:42:10
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF
65KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 00:00:1001:07:3802:42:39
66SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0701:07:5002:42:45
67LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1601:09:3002:42:48
68SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:5602:43:07
69KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 00:00:1701:09:3402:43:55
70DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0201:11:1102:44:09
71STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:09:5502:44:34
72DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 00:00:1001:09:5702:45:37
73NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:13:2802:45:51
74ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 00:00:2001:13:5602:46:27
75SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:01:0401:08:3302:46:28
76SAWICKI Leszek 4368WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:0701:10:4402:46:31
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF02:46:37 DNF
78WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 00:00:3601:09:3302:46:52
79RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3201:14:3402:46:57
80DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:2402:47:04
81GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:0002:47:13
82SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 00:00:2001:12:2002:47:19
83ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:4402:47:58
84BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 00:00:1401:10:5702:48:05
85MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2401:10:0802:48:10
86RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:09:4202:48:32
87KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:2902:48:40
88WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:4202:48:45
89KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:3802:48:56
90JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 00:01:0401:17:3002:49:00
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF02:49:07 DNF
92WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 00:00:1301:10:3302:49:28
93MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:3802:50:04
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF02:50:25 DNF
95GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:2602:50:36
96CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 00:01:1101:14:0502:51:05
97KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0601:14:3402:51:32
98MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:3602:51:38
99KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:3702:51:44
100KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:4302:51:44
101TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:2102:51:46
102DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 00:00:2001:14:3002:51:49
103JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:1502:51:57
104LENARTOWICZ Adam 4402OZARÓW Weteran I M - 50 00:00:1601:12:4202:52:18
105DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:4502:52:22
106MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:1602:52:25
107MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:15:4602:52:37
108KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 4000:00:4601:16:5702:52:44
109PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:12:4702:52:50
110KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 00:00:3601:12:3202:53:04
111PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:0002:53:06
112KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:4401:14:2502:53:18
113PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:3302:53:23
114SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 00:00:4201:10:3202:53:23
115GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:0102:53:33
116PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 2000:00:2601:17:1302:53:37
117STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 00:00:1201:10:5802:53:38
118ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 2000:00:1001:14:2502:53:58
119PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:3302:54:23
120MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:14:1502:54:34
121JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:2502:54:42
122MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:0302:55:18
123ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:0402:55:21
124WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4501:16:5302:55:40
125WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:0102:55:52
126GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 00:00:5301:17:3202:56:12
127BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:3702:56:31
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF
129PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 00:00:2601:17:2902:57:33
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF02:57:51 DNF
131GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 00:00:5601:17:4102:58:59
132WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:0602:59:01
133MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:5202:59:03
134ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 00:00:4901:17:0202:59:30
135KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1601:13:5502:59:34
136MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:1002:59:50
137SIWIEC Stanisław 4005RZESZÓWWeteran II M - 6000:00:0801:16:1103:00:23
138BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 4000:00:2901:18:2703:00:23
139KLAR Marek 4336BezŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 00:00:4701:17:5403:00:25
140LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:3703:00:41
141DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:1803:00:56
142CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:3303:00:59
143FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1901:16:1403:01:03
144GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:0003:01:04
145BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 00:00:2301:14:4103:01:07
146PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:4503:01:16
147TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:4603:01:19
148KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:1203:01:27
149POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:2303:01:30
150KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:5003:01:36
151DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 00:00:1601:18:3403:01:47
152STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:0903:01:52
153ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:3403:02:18
154KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:5503:02:32
155MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:18:0403:02:49
156STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:1003:02:49
157JĘDRZEJCZAK Wojciech 4248ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:4301:17:5703:02:51
158TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 00:01:1301:19:0803:04:16
159PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:1103:04:18
160STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:5403:04:30
161MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4001:17:5103:04:45
162DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:4001:17:5003:04:46
163PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 4000:01:1901:20:0603:04:52
164GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:4803:05:04
165PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:0603:05:15
166WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 5000:00:4901:20:3603:05:25
167HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 00:00:0601:17:0103:06:05
168NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:1203:06:06
169TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 00:00:3601:17:4603:06:07
170JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 00:00:1201:18:3003:06:23
171NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:3303:06:24
172JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:19:3803:06:42
173ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 00:00:3001:22:3703:06:53
174KUBISIAK Dariusz 4180OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 00:00:3101:23:0103:06:53
175ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3101:22:3603:06:53
176MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3001:24:5503:06:59
177SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:3303:07:03
178STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 00:01:2601:26:4803:07:15
179KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 00:00:3401:16:5703:07:17
180HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:5203:07:23
181JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 4000:01:1701:21:4903:07:40
182JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:4703:07:40
183STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:5603:07:42
184KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:5203:07:55
185FEODORÓW Wojtek 4399SkurczyBykiZABRZEWeteran I M - 50 00:00:0701:20:0103:08:16
186KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 00:01:1301:25:2903:08:21
187OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:1001:18:5803:08:26
188MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0901:25:0303:08:31
189SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:4003:08:56
190WOZNIAK Wojciech 4392Better than a thousandPOZNANWeteran I M - 50 00:00:1101:19:3303:09:00
191SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 00:00:1901:20:0603:09:06
192WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1301:20:5603:09:11
193ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:4701:22:2603:09:24
194ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3401:19:3403:09:32
195JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:4701:17:5203:09:37
196POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:14:4803:10:00
197WOLAŃSKI Witosław 4019Jeszcze Trochę - Trójmiasto / Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKWeteran I M - 50 00:01:2501:22:5403:10:01
198LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:2003:10:09
199MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:0803:10:30
200FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:3503:10:47
201DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:2803:10:47
202PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:1503:10:55
203GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:1503:11:09
204CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 00:01:0101:23:1503:11:22
205KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:4203:11:26
206BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 00:00:3501:20:4903:11:35
207ZIÓŁEK Mirosław 4226STAY INSANEJACKÓWWeteran I M - 50 00:00:5001:20:4503:11:45
208BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:3203:11:56
209AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2101:21:4703:12:07
210RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4101:22:3303:12:08
211PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:3503:12:15
212ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2201:25:1103:12:21
213HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:4703:12:46
214JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 00:01:0901:22:2103:12:54
215JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:3303:13:07
216GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:2603:13:13
217KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1901:17:0103:13:21
218KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 00:00:2301:26:5103:13:24
219DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:2903:13:24
220SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:2601:23:0003:13:24
221SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:5403:13:25
222WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:4803:13:27
223CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2201:22:3203:13:30
224KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:4503:13:33
225KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 00:00:5301:19:3303:13:46
226MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:1703:14:00
227DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:1703:14:05
228KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3701:22:1103:14:12
229KACZMAREK Zbigniew 4307Rozbiegany KoszalinKOSZALINWeteran II M - 6000:00:3101:23:3903:14:19
230BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:1603:14:24
231GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 00:01:1001:25:1803:14:24
232DARSKI Rafał 4063RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3301:19:0803:14:31
233TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:2003:14:44
234GALASIŃSKI Andrzej 4239GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 00:00:1901:19:2003:15:05
235TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 2000:00:3101:23:5403:15:12
236BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4101:23:1203:15:41
237ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:1303:15:42
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF
239KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 00:00:4501:21:2503:15:57
240BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:2603:15:58
241BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 00:01:1401:25:1303:16:37
242OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 00:00:1401:23:5503:16:40
243ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:5303:16:43
244SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:4103:16:44
245WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:3303:16:45
246SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:3401:26:5303:16:45
247DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 5000:00:5801:29:4303:16:47
248SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:5701:23:5103:16:48
249WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:1503:16:48
250KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:5901:23:4803:17:03
251WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:5903:17:14
252MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2801:25:3803:17:22
253SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:1503:17:49
254DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:1803:18:01
255WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 00:01:1501:26:2603:18:32
256SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4000:00:3101:23:0903:18:55
257BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 00:01:0501:23:1303:18:56
258MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4501:22:0603:19:01
259MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4601:22:0503:19:01
260ŚLUZEK Mirosław 4077WARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:21:0203:19:12
261WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4001:23:1403:19:21
262SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:2003:19:23
263SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:1903:19:23
264RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 00:00:1801:21:1003:19:33
265MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:2903:19:33
266KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1901:17:0203:19:37
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF03:20:37 DNF
269SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:1901:23:0303:20:46
270GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1601:23:0103:21:10
271PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:0003:21:16
272ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:4001:23:1503:21:58
273PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:2203:22:13
274POMASKI Paweł 4081Adidas Runner's WarsawWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1701:23:5103:22:14
275GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 00:00:4401:26:0503:22:29
276WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:3703:22:36
277MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:3403:23:10
278RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4000:00:3401:25:2003:23:14
279LISZKA Piotr 4150BYTOMWeteran II M - 6000:00:2801:32:0803:23:40
280KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 00:01:1901:34:5003:24:11
281SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 4000:01:0601:30:4203:24:24
282SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 00:00:3901:26:2803:24:55
283JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:2003:25:00
284SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:1703:25:00
285BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:2901:26:0903:25:03
286KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:2703:25:07
287LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 00:01:0401:27:0303:25:40
288NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:4603:25:43
289PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 00:00:4801:27:4903:25:51
290IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:4601:25:4003:26:16
291DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:5001:27:4003:26:23
292KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 5000:00:1901:27:4403:26:26
293KOWALEWSKI Grzegorz 4242KRZEPTÓWWeteran I M - 50 00:01:0801:29:1403:26:39
294WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:2703:26:39
295KIERSKI Dariusz 4304PSZCZYNAWeteran I M - 50 00:00:1501:26:5203:26:40
296GRYGORUK Cezary 4186SZCZECINWeteran I M - 50 00:00:1601:23:5003:27:33
297ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:1503:27:44
298ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 00:00:3601:27:2803:27:47
299PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 5000:01:0301:32:3703:27:53
300KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:1603:28:34
301BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:0603:28:49
302SZYGENDA Waldemar 4373KONINWeteran I M - 50 00:00:5501:27:5003:28:59
303GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2501:26:5103:29:35
304SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:4703:29:51
305NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:4203:29:52
306PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:5603:30:03
307BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3301:27:1903:32:12
308KOSEWSKI Marek 4338GOSTYŃWeteran I M - 50 00:00:3401:31:0403:32:18
309NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:3403:32:18
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF03:32:26 DNF
311GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:4703:33:14
312ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5601:30:0503:33:33
313KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:5803:33:58
314WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:0103:34:09
315ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4000:00:1801:30:4903:34:22
316BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:2003:34:27
317SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 5000:01:0201:32:1603:34:40
318PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5701:29:4803:34:46
319STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:5003:34:47
320SILSKI Marek 4177POTASZEWeteran I M - 50 00:01:0601:32:3503:35:07
321JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2001:28:5503:35:28
322BARANIECKI Zbigniew 4330100 Marathon Club PolandPOZNAŃWeteran II M - 6000:01:0101:33:5703:35:52
323GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 00:00:5501:33:2603:36:44
324KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:4803:37:09
325WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:0803:37:10
326OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:1403:39:19
327KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2001:32:1203:40:26
328MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:2403:40:32
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
329WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:27:4903:40:36
330MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4000:01:0301:31:2603:40:36
331SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 00:01:1801:29:2903:40:40
332BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:5603:40:43
333NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:1903:40:43
334REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:0603:40:44
335WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:5303:41:12
336KASPRZAK Jacek 4254ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 00:00:2201:27:3503:41:48
337KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 00:00:2201:25:2903:41:48
338KOPKA Tomasz 4029AGB TorfyŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:2401:32:3103:43:32
339KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2201:32:3103:43:35
340FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:5403:44:17
341PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:5703:44:31
342PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:33:5903:44:34
343HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:5003:44:51
344FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4000:00:1201:26:5603:45:53
345DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4000:00:2801:33:3003:46:26
346WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4000:00:4701:34:0903:47:04
347KOTYSZ Waldemar 4234BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 00:00:5301:33:3703:47:08
348KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:5301:33:3803:47:08
349SZEWCZYK Marek 4179Cybina TeamPOZNAŃWeteran II M - 6000:00:2101:32:4003:47:12
350SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:1303:47:38
351TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:5101:33:2603:48:04
352ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0801:39:1203:49:10
353WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4000:01:1001:37:4803:49:44
354WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:1103:49:44
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF03:49:57 DNF
356KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2701:39:2503:51:31
357ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 5000:00:2701:36:1403:51:32
358BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:1403:51:52
359JASIŃSKI Mikołaj 4301UKA WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2001:31:3303:54:13
360TOKARZ Jerzy 4316BBL KrakówKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:3901:34:0003:55:00
361WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4000:00:2101:39:3803:56:24
362GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:4801:34:0703:57:15
363GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:5703:57:15
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF04:00:42 DNF
365GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:3004:00:51
366SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4000:00:0901:39:3604:01:18
367DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4000:00:2801:39:3704:01:18
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF04:06:47 DNF
371LIPIŃSKI Krzysztof 4326KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:0101:41:5804:06:57
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF
373DOLIŃSKI Tomasz 4121UmawianienabieganieTeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:01:0801:46:5104:20:18
374SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:3404:22:17
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF
376GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:2104:23:57
377KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:3104:23:58
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF04:30:03 DNF
379GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0100:56:20
380OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:01
381RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:03
382CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 00:01:0801:19:18
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF DNF
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF DNF
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF DNF
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF
Znaleziono 387 wynik(ów)