Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 34km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
     
1WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 00:00:0400:54:5102:08:4503:08:31
2DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 00:00:0200:56:1802:10:0303:09:38
3ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:3302:09:0303:09:43
4KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:0502:10:0403:09:43
5OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0300:54:2702:09:0403:10:04
6GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0100:56:2003:11:23
7BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0400:55:4502:09:3503:13:06
8KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:4802:09:5203:14:14
9ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0200:56:0902:10:4103:15:09
10PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:1002:10:5503:17:31
11MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:5702:15:5303:20:53
12KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:0202:16:0803:20:56
13MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:0102:17:3503:22:06
14BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0800:59:3902:17:4003:22:08
15POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:0402:20:2403:26:54
16MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 00:00:0400:57:5302:19:1103:28:22
17CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:1202:21:0303:29:08
18PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0701:02:5002:23:5203:30:27
19DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 00:00:0400:59:4802:20:5603:31:11
20BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:2402:17:4903:31:31
21GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:01:5502:23:1203:31:42
22RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:2402:22:1503:33:21
23SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0100:59:5202:22:0803:33:24
Niesklasyfikowani
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF02:22:40 DNF03:33:27 DNF
25DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0501:01:4302:24:2903:33:55
26SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1001:01:0002:23:0303:34:02
27STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 00:00:0500:57:5602:19:5603:34:31
28BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:5202:26:5503:37:15
29RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 00:00:0301:03:5802:28:4603:37:40
30PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:3502:29:2603:38:18
31SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0301:03:0202:27:0503:38:39
32PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:5302:28:4003:39:12
33ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:5002:26:4403:39:20
34SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:00:0501:01:4802:26:4503:39:24
35GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:5202:29:3703:40:36
36ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0701:03:0002:27:0103:43:03
37MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 00:00:0801:01:4202:27:3003:43:53
38OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 00:00:3201:05:4702:33:0203:49:19
39KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:3902:33:2503:49:49
40DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 00:00:2301:05:5302:36:4503:50:20
41PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0101:03:2502:33:1103:50:35
42VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0801:01:1802:28:3703:51:17
43WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 4000:00:0901:07:3602:38:0603:53:07
44WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:3702:38:0603:53:09
45STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 00:00:0701:07:4002:38:1003:54:11
46ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:3802:35:1103:55:24
47KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:07:4502:38:5203:58:29
48JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 00:00:2201:05:1302:35:5903:58:40
49BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:3002:41:0104:00:31
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF04:00:39 DNF
51STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0101:09:5702:41:1504:00:42
52NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:13:2802:45:5104:00:43
53ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:08:2902:39:0904:02:27
54LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1601:09:3002:42:4804:02:41
55SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:5602:43:0704:03:00
56SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:2102:38:5504:03:07
57BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:3402:39:1004:05:00
58KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:3502:39:1004:05:01
59GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:5202:41:3904:05:13
60MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2401:10:0802:48:1004:05:14
61RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3201:14:3402:46:5704:05:26
62BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 00:01:1001:07:1802:39:4704:06:26
63KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:3902:39:0204:06:44
64DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0201:11:1102:44:0904:06:49
65KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 00:00:1701:09:3402:43:5504:06:52
66WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:5502:41:3804:07:29
67STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:07:2002:40:5704:07:34
68STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:09:5502:44:3404:07:36
69KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 00:00:1001:07:3802:42:3904:08:10
70SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0701:07:5002:42:4504:08:43
71UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:5102:42:1004:09:22
72WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 00:00:0401:06:1502:39:1104:10:19
73KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0601:14:3402:51:3204:10:32
74PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 2000:00:2601:17:1302:53:3704:10:41
75JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 00:01:0401:17:3002:49:0004:11:26
76ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 00:00:2001:13:5602:46:2704:11:29
77ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:0701:06:0302:37:3404:11:46
78DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 00:00:2001:14:3002:51:4904:12:33
79DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 00:00:1001:09:5702:45:3704:12:59
80DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:4502:52:2204:13:11
81SAWICKI Leszek 4368WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:0701:10:4402:46:3104:13:18
82WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 00:00:3601:09:3302:46:5204:13:31
83KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:3802:48:5604:13:51
84GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:0002:47:1304:13:57
85DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:2402:47:0404:14:22
86PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0301:04:1202:38:2904:14:25
87MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:3802:50:0404:14:32
88KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:4302:51:4404:14:44
89BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 00:00:1401:10:5702:48:0504:14:54
90MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:15:4602:52:3704:15:02
91GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 00:00:5301:17:3202:56:1204:15:05
92WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:4202:48:4504:15:12
93KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 4000:00:4601:16:5702:52:4404:15:19
94FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:2402:39:5804:15:22
95MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:3602:51:3804:15:43
96MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:1602:52:2504:15:49
97MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:14:1502:54:3404:15:51
98TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:2102:51:4604:17:01
99KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:2902:48:4004:17:21
100ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:0402:55:2104:17:25
101GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:2602:50:3604:18:34
102ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:4402:47:5804:18:42
103WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4501:16:5302:55:4004:18:59
104CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 00:01:1101:14:0502:51:0504:19:04
105SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 00:00:2001:12:2002:47:1904:19:10
106JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:1502:51:5704:20:01
107GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:0102:53:3304:20:02
108KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 00:00:3601:12:3202:53:0404:20:32
109PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:0002:53:0604:20:50
110ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 2000:00:1001:14:2502:53:5804:20:58
111KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:4401:14:2502:53:1804:22:08
112PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:3302:53:2304:22:09
113WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 00:00:1301:10:3302:49:2804:22:13
114BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:3702:56:3104:22:21
115SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 00:00:4201:10:3202:53:2304:22:23
116WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:0102:55:5204:22:49
117RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:09:4202:48:3204:23:53
118MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:0302:55:1804:24:30
119KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:3702:51:4404:25:11
120SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:01:0401:08:3302:46:2804:25:29
121LENARTOWICZ Adam 4402OZARÓW Weteran I M - 50 00:00:1601:12:4202:52:1804:25:52
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF02:49:07 DNF04:26:04 DNF
123PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:12:4702:52:5004:27:07
124LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:3703:00:4104:27:10
125CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:3303:00:5904:27:29
126BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 4000:00:2901:18:2703:00:2304:27:35
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF02:50:25 DNF04:27:42 DNF
128KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:5003:01:3604:27:44
129KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:5203:07:5504:27:48
130STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:1003:02:4904:28:18
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF04:28:34 DNF
132STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:0903:01:5204:28:38
133JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:2502:54:4204:29:13
134TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 00:01:1301:19:0803:04:1604:29:19
135PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:1103:04:1804:29:20
136MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3001:24:5503:06:5904:29:29
137KLAR Marek 4336BezŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 00:00:4701:17:5403:00:2504:30:05
138ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 00:00:4901:17:0202:59:3004:30:14
139DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:1803:00:5604:30:25
140GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 00:00:5601:17:4102:58:5904:30:29
141ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:3403:02:1804:32:07
142MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:1002:59:5004:32:37
143KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:5503:02:3204:32:39
144FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1901:16:1403:01:0304:32:39
145GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:0003:01:0404:32:41
146KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1601:13:5502:59:3404:32:43
147MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:5202:59:0304:32:44
148PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:3302:54:2304:32:46
149WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:0602:59:0104:32:52
150PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 00:00:2601:17:2902:57:3304:33:17
151SIWIEC Stanisław 4005RZESZÓWWeteran II M - 6000:00:0801:16:1103:00:2304:34:08
152STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 00:00:1201:10:5802:53:3804:34:25
153GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:4803:05:0404:34:36
154STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 00:01:2601:26:4803:07:1504:34:46
155KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:1203:01:2704:35:05
156POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:2303:01:3004:35:35
157KUBISIAK Dariusz 4180OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 00:00:3101:23:0103:06:5304:36:13
158MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:18:0403:02:4904:36:28
159SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:3303:07:0304:36:36
160PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:4503:01:1604:37:45
161JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 4000:01:1701:21:4903:07:4004:37:49
162GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:1503:11:0904:37:57
163CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 00:01:0801:19:1804:38:02
164WOLAŃSKI Witosław 4019Jeszcze Trochę - Trójmiasto / Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKWeteran I M - 50 00:01:2501:22:5403:10:0104:38:02
165DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 00:00:1601:18:3403:01:4704:38:49
166DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:2803:10:4704:39:52
167FEODORÓW Wojtek 4399SkurczyBykiZABRZEWeteran I M - 50 00:00:0701:20:0103:08:1604:40:10
168JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:19:3803:06:4204:40:32
169KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 00:00:3401:16:5703:07:1704:40:40
170NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:1203:06:0604:41:09
171PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:1503:10:5504:41:22
172BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 00:00:2301:14:4103:01:0704:41:25
173JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:3303:13:0704:41:45
174MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0901:25:0303:08:3104:42:02
175HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 00:00:0601:17:0103:06:0504:42:15
176KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 00:01:1301:25:2903:08:2104:42:51
177PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:0603:05:1504:43:05
178MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:0803:10:3004:43:24
179JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:4703:07:4004:43:30
180SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:3401:26:5303:16:4504:43:54
181JĘDRZEJCZAK Wojciech 4248ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:4301:17:5703:02:5104:44:14
182ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3101:22:3603:06:5304:44:17
182ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 00:00:3001:22:3703:06:5304:44:18
184SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 00:00:1901:20:0603:09:0604:44:20
185OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:1001:18:5803:08:2604:44:52
186ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2201:25:1103:12:2104:45:01
187JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 00:01:0901:22:2103:12:5404:45:10
188STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:5603:07:4204:45:32
189ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:4701:22:2603:09:2404:46:03
190HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:4703:12:4604:46:07
191TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 00:00:3601:17:4603:06:0704:46:09
192WOZNIAK Wojciech 4392Better than a thousandPOZNANWeteran I M - 50 00:00:1101:19:3303:09:0004:46:46
193WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1301:20:5603:09:1104:47:14
194AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2101:21:4703:12:0704:47:38
195PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 4000:01:1901:20:0603:04:5204:47:57
196GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:2603:13:1304:48:23
197KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:4503:13:3304:48:53
198BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 00:00:3501:20:4903:11:3504:48:55
199SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:5403:13:2504:48:57
200NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:3303:06:2404:48:58
201KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:4203:11:2604:49:00
202WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 5000:00:4901:20:3603:05:2504:49:06
203ZIÓŁEK Mirosław 4226STAY INSANEJACKÓWWeteran I M - 50 00:00:5001:20:4503:11:4504:49:07
204CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2201:22:3203:13:3004:49:21
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF02:57:51 DNF04:49:36 DNF
206TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:4603:01:1904:50:04
207JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 00:00:1201:18:3003:06:2304:50:07
208HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:5203:07:2304:50:17
209RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4101:22:3303:12:0804:50:17
210PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:3503:12:1504:50:18
211WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:4803:13:2704:50:22
212ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3401:19:3403:09:3204:50:28
213SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:2601:23:0003:13:2404:50:30
214KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 00:00:2301:26:5103:13:2404:50:43
215LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:2003:10:0904:51:01
216DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 5000:00:5801:29:4303:16:4704:51:20
217SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:4103:16:4404:51:21
218SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:5701:23:5103:16:4804:51:22
219SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:1503:17:4904:51:22
220FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:3503:10:4704:51:24
221BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:1603:14:2404:51:24
222WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4001:23:1403:19:2104:51:42
223DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:4001:17:5003:04:4604:51:45
224MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4001:17:5103:04:4504:51:46
225TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 2000:00:3101:23:5403:15:1204:51:50
226BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:3203:11:5604:52:05
227KACZMAREK Zbigniew 4307Rozbiegany KoszalinKOSZALINWeteran II M - 6000:00:3101:23:3903:14:1904:52:20
228LISZKA Piotr 4150BYTOMWeteran II M - 6000:00:2801:32:0803:23:4004:52:53
229DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:1803:18:0104:54:34
230CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 00:01:0101:23:1503:11:2204:54:40
231DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:1703:14:0504:55:01
232MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:1703:14:0004:55:02
233JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:4701:17:5203:09:3704:55:03
234GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 00:01:1001:25:1803:14:2404:55:06
235KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3701:22:1103:14:1204:55:17
236DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:2903:13:2404:55:18
237STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:5403:04:3004:55:42
238SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:1703:25:0004:55:59
239MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2801:25:3803:17:2204:56:34
240BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:2603:15:5804:56:41
241KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 00:00:4501:21:2503:15:5704:56:42
242GALASIŃSKI Andrzej 4239GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 00:00:1901:19:2003:15:0504:56:59
243SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:4003:08:5604:57:01
244KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 00:00:5301:19:3303:13:4604:58:01
245SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:2003:19:2304:58:37
246SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:1903:19:2304:58:42
247KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:5901:23:4803:17:0304:59:36
248GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 00:00:4401:26:0503:22:2904:59:50
249GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1601:23:0103:21:1005:01:08
250PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 5000:01:0301:32:3703:27:5305:02:23
251NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:4603:25:4305:02:30
252TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:2003:14:4405:02:35
253POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:14:4803:10:0005:02:36
254PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:2203:22:1305:02:44
255WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:3303:16:4505:03:06
256ŚLUZEK Mirosław 4077WARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:21:0203:19:1205:03:09
257KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1901:17:0103:13:2105:03:34
258OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0105:03:38
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF03:20:37 DNF05:03:51 DNF
260KOWALEWSKI Grzegorz 4242KRZEPTÓWWeteran I M - 50 00:01:0801:29:1403:26:3905:03:52
261MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:3403:23:1005:04:06
262DARSKI Rafał 4063RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3301:19:0803:14:3105:04:16
263MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4601:22:0503:19:0105:05:12
264MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4501:22:0603:19:0105:05:13
265WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:3703:22:3605:05:14
266KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 00:01:1901:34:5003:24:1105:05:19
267OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 00:00:1401:23:5503:16:4005:05:22
268SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 4000:01:0601:30:4203:24:2405:05:36
269SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4000:00:3101:23:0903:18:5505:05:47
270RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4000:00:3401:25:2003:23:1405:06:09
271PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:0003:21:1605:06:10
272WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:1503:16:4805:06:35
273KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:1603:28:3405:07:25
274ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:1503:27:4405:07:31
275BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 00:01:1401:25:1303:16:3705:07:39
276KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1901:17:0203:19:3705:07:54
277BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4101:23:1203:15:4105:09:04
278ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:1303:15:4205:09:05
279ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:4001:23:1503:21:5805:09:08
280KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:2703:25:0705:09:20
281BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:2901:26:0903:25:0305:09:20
282BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 00:01:0501:23:1303:18:5605:09:26
283WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:2703:26:3905:09:29
284WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 00:01:1501:26:2603:18:3205:09:30
285GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2501:26:5103:29:3505:10:05
286SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:1901:23:0303:20:4605:10:16
287KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 5000:00:1901:27:4403:26:2605:11:00
288KIERSKI Dariusz 4304PSZCZYNAWeteran I M - 50 00:00:1501:26:5203:26:4005:11:11
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF05:11:23 DNF
290POMASKI Paweł 4081Adidas Runner's WarsawWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1701:23:5103:22:1405:11:55
291ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:5303:16:4305:13:13
292RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 00:00:1801:21:1003:19:3305:13:26
293JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:2003:25:0005:15:09
294KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:5803:33:5805:15:27
295MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:2903:19:3305:15:31
296BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:0603:28:4905:16:21
297SZYGENDA Waldemar 4373KONINWeteran I M - 50 00:00:5501:27:5003:28:5905:16:39
298GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 00:00:5501:33:2603:36:4405:17:53
299LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 00:01:0401:27:0303:25:4005:18:16
300GRYGORUK Cezary 4186SZCZECINWeteran I M - 50 00:00:1601:23:5003:27:3305:18:24
301ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4000:00:1801:30:4903:34:2205:18:33
302JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2001:28:5503:35:2805:19:24
303ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 00:00:3601:27:2803:27:4705:19:29
304DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:5001:27:4003:26:2305:20:08
305PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:5603:30:0305:20:12
306PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5701:29:4803:34:4605:21:03
307SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 00:00:3901:26:2803:24:5505:21:19
308STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:5003:34:4705:21:31
309PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 00:00:4801:27:4903:25:5105:22:36
310GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:4703:33:1405:22:59
311IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:4601:25:4003:26:1605:23:16
312BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:2003:34:2705:24:59
313KOSEWSKI Marek 4338GOSTYŃWeteran I M - 50 00:00:3401:31:0403:32:1805:25:21
314NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:3403:32:1805:26:01
315WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:0803:37:1005:26:16
316SILSKI Marek 4177POTASZEWeteran I M - 50 00:01:0601:32:3503:35:0705:26:25
317ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5601:30:0503:33:3305:26:26
318REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:0603:40:4405:26:34
319BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:5603:40:4305:27:10
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF05:28:01 DNF
321WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:5903:17:1405:30:06
322WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:5303:41:1205:30:52
323WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:0103:34:0905:30:59
324PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:5703:44:3105:32:53
325OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:1403:39:1905:33:00
326MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:2403:40:3205:33:01
327MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4000:01:0301:31:2603:40:3605:33:03
328PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:33:5903:44:3405:33:31
329NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:4203:29:5205:34:50
330SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:4703:29:5105:35:20
331KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2201:32:3103:43:3505:35:39
332KOPKA Tomasz 4029AGB TorfyŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:2401:32:3103:43:3205:35:40
333BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3301:27:1903:32:1205:36:34
334SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 5000:01:0201:32:1603:34:4005:36:39
335BARANIECKI Zbigniew 4330100 Marathon Club PolandPOZNAŃWeteran II M - 6000:01:0101:33:5703:35:5205:36:41
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF03:32:26 DNF05:36:41 DNF
337KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2001:32:1203:40:2605:36:57
338KOTYSZ Waldemar 4234BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 00:00:5301:33:3703:47:0805:37:04
339KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:5301:33:3803:47:0805:37:04
340SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:1303:47:3805:37:43
341FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:5403:44:1705:38:39
342KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 00:00:2201:25:2903:41:4805:39:56
343KASPRZAK Jacek 4254ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 00:00:2201:27:3503:41:4805:39:59
344FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4000:00:1201:26:5603:45:5305:40:05
345BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:1403:51:5205:41:05
346HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:5003:44:5105:42:05
347DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4000:00:2801:33:3003:46:2605:43:50
348ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 5000:00:2701:36:1403:51:3205:44:05
349NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:1903:40:4305:46:37
350SZEWCZYK Marek 4179Cybina TeamPOZNAŃWeteran II M - 6000:00:2101:32:4003:47:1205:47:19
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
351WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:27:4903:40:3605:47:41
352KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:4803:37:0905:48:34
353TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:5101:33:2603:48:0405:49:52
354KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2701:39:2503:51:3105:50:07
355WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4000:01:1001:37:4803:49:4405:50:31
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF04:00:42 DNF05:52:08 DNF
357GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:5703:57:1505:52:52
358GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:4801:34:0703:57:1505:53:13
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF03:49:57 DNF05:53:25 DNF
360WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4000:00:4701:34:0903:47:0405:54:19
361SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 00:01:1801:29:2903:40:4005:56:11
362DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4000:00:2801:39:3704:01:1805:57:35
363GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:3004:00:5105:58:12
364SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4000:00:0901:39:3604:01:1805:59:17
365JASIŃSKI Mikołaj 4301UKA WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2001:31:3303:54:1306:01:11
366TOKARZ Jerzy 4316BBL KrakówKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:3901:34:0003:55:0006:01:51
367WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4000:00:2101:39:3803:56:2406:02:11
368WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:1103:49:4406:06:20
369LIPIŃSKI Krzysztof 4326KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:0101:41:5804:06:5706:08:49
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF06:08:49 DNF
371DOLIŃSKI Tomasz 4121UmawianienabieganieTeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:01:0801:46:5104:20:1806:17:05
372SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:3404:22:1706:20:51
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF06:22:10 DNF
374GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:2104:23:5706:32:21
375KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:3104:23:5806:32:29
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF06:46:58 DNF
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF04:30:03 DNF07:12:10 DNF
378RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:03
379ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0801:39:1203:49:10
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF DNF DNF
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF DNF DNF
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF DNF
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF04:06:47 DNF DNF
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF DNF DNF
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF DNF
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF02:46:37 DNF DNF
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF DNF
Znaleziono 387 wynik(ów)