BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
68 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
344
Wystartowało:
311
Nie ukończyło:
18
Ukończyło:
293
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 57km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1HETMAN Radosław 4323GRUPA NOMAXJAWORZNOSenior II M - 30 1M 12020-07-18 04:41:1800:57:0602:22:4903:18:3204:34:4905:34:1506:30:58.60 5:4410,4
2OLEKSIEWICZ Maurycy 4255ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 2M 22020-07-18 04:36:4800:53:2802:16:1703:11:2004:27:4305:33:3806:35:21.65+00:04:235:4810,3
3GAWLIK Sławek 4052DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 3M 32020-07-18 04:35:4800:56:0102:22:3603:20:4704:39:0005:39:4506:37:13.55+00:06:145:5010,3
4WOLEK Szymon 4269TYCHYSenior II M - 30 4M 42020-07-18 04:46:1701:02:1102:33:5403:35:1104:54:0305:57:0606:55:00.50+00:24:016:069,8
5KARWACZYŃSKI Roger 4276JELENIA GÓRASenior II M - 30 5M 52020-07-18 04:54:4700:58:3102:28:4203:32:0104:54:5806:07:0007:13:54.05+00:42:556:229,4
6AUGUSTYŃSKI Sylwester 4340Grupa LuktransKRAKÓWSenior II M - 30 6M 62020-07-18 04:46:3801:03:1202:37:2903:39:3005:03:0906:15:5307:22:22.75+00:51:246:309,2
7TOMASIAK Natalia 4319SALOMON SUUNTO TEAMKRYNCA-ZDRÓJSenior II K - 301K 12020-07-18 04:40:0800:59:5302:33:4303:36:1305:00:1506:11:4207:22:29.60+00:51:316:309,2
8NEHRING Karol 4042SULEJÓWEKSenior I M - 20 1M 72020-07-18 04:33:5901:06:1502:48:1803:51:3405:17:4806:26:0607:30:47.05+00:59:486:379,1
9WIŚNIEWSKI Paweł 4302KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRASenior II M - 30 7M 82020-07-18 04:40:1901:05:1102:45:0403:52:4505:23:1006:37:4507:50:30.30+01:19:316:558,7
10STACHOWIAK Adam 4225LESZ NO LIMITS RUNNERSDĄBCZESenior II M - 30 8M 92020-07-18 05:05:3701:02:0202:41:2703:49:0905:21:4206:41:2607:51:15.95+01:20:176:558,7
11BACYS Modestas 4290XTRASAGAILIUNAI, VILNIAUS RAJ.Senior II M - 30 9M 102020-07-18 05:51:2101:03:0802:42:0003:50:5705:23:4206:44:4407:59:37.65+01:28:397:038,5
12JABŁOŃSKA Sylwia 4094SBG PODBIEGKRAKÓWSenior II K - 302K 22020-07-18 04:41:2801:09:5102:52:3404:04:3605:39:4306:57:5008:12:12.75+01:41:147:148,3
13ZIĘBA Tomek 4264JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 1M 112020-07-18 04:34:1001:16:3803:07:2304:17:5305:45:3407:04:4008:16:28.65+01:45:307:188,2
14MIKEŠOVÁ Jana 4167SALMING CZNOVÁ PAKASenior I K - 201K 32020-07-18 05:43:3001:10:4302:58:1604:11:0105:44:5707:02:2308:17:12.20+01:46:137:188,2
15NOWACZYK Piotr 4159POZNAŃSenior II M - 30 10M 122020-07-18 04:55:3701:14:0803:03:5304:17:5005:50:2207:08:2608:19:26.30+01:48:277:208,2
16GALA Grzegorz 4244STC RUNNERSSOCHACZEWMasters M - 40 2M 132020-07-18 05:42:5001:10:2202:54:0904:05:5005:45:5307:03:2408:21:49.15+01:50:507:228,1
17WILK Jacek 4326WARSZAWAWeteran I M - 50 1M 142020-07-18 04:39:2701:10:2302:57:3004:10:4905:52:4107:13:5208:28:24.85+01:57:267:288,0
18KRZESZOWSKI Marcin 4341STRZEGOMMasters M - 40 3M 152020-07-18 05:26:1801:10:0503:02:3804:21:3905:58:0607:15:2808:29:39.30+01:58:407:298,0
19WARWAS Radosław 4199BISKUPICEMasters M - 40 4M 162020-07-18 05:18:3801:14:4303:03:4504:17:2905:50:3507:12:4608:29:50.20+01:58:517:298,0
20ŻURAW Wiktor 4321WROCŁAWSenior I M - 20 2M 172020-07-18 04:42:1801:13:0002:54:5804:06:2605:43:4807:10:4308:30:38.95+01:59:407:308,0
21TOMCZYK Tomasz 4306ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior II M - 30 11M 182020-07-18 04:47:0801:08:2402:55:1304:10:5705:52:2707:13:4408:33:28.95+02:02:307:337,9
22KUŁAKOWSKI Marcin 4275SOWIE TEAMJEDLINA ZDRÓJSenior I M - 20 3M 192020-07-18 04:37:1701:07:5002:48:3403:58:0805:35:1807:08:4508:34:46.90+02:03:487:347,9
23ROSOLSKI Dawid 4122KOŚCIANSenior II M - 30 12M 202020-07-18 04:51:5701:13:0703:01:3504:11:0305:47:1607:16:1208:34:57.45+02:03:587:347,9
24MUZYK Arkadiusz 4339OKNOPLAST RUNNING TEAMWIELICZKASenior II M - 30 13M 212020-07-18 05:10:0701:11:5702:56:0104:07:3305:44:0407:09:3508:36:38.65+02:05:407:357,9
25SIOMA Konrad 4137ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOSenior II M - 30 14M 222020-07-18 05:08:4801:04:3602:49:4904:01:1605:47:1707:28:1408:40:17.15+02:09:187:397,8
26FEDORCZAK Jacek 4293VETCAREKRAKÓWSenior II M - 30 15M 232020-07-18 04:37:5701:14:5803:13:2304:29:3606:06:1307:29:0808:46:06.25+02:15:077:447,8
27TAJCHMAN Jarosław 4313STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II M - 30 16M 242020-07-18 05:14:5701:12:2503:10:4304:38:0406:26:1607:43:0408:48:33.10+02:17:347:467,7
28SKRAJNY Łukasz 4153WROCŁAWSenior II M - 30 17M 252020-07-18 04:35:2801:07:2402:51:2204:11:3205:58:5907:28:2808:49:14.85+02:18:167:467,7
29ROMERO GARCIA Juan 4247WITCWARSZAWASenior II M - 30 18M 262020-07-18 05:04:3701:09:3903:01:3404:17:0706:02:0407:28:5108:50:28.55+02:19:297:487,7
30PASTERNOK Marian 4280ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 5M 272020-07-18 04:32:3701:13:5703:02:5204:22:0806:01:4107:28:5608:51:28.70+02:20:307:487,7
31SIKORA Łukasz 4344SKOCZÓWSenior II M - 30 19M 282020-07-18 04:42:5801:16:1503:09:2604:28:0806:07:2907:34:1208:52:09.25+02:21:107:497,7
32BOGUSZ Paweł 4158CYBINA TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 20M 292020-07-18 04:55:2801:14:2703:10:4204:26:1806:06:2807:32:1408:52:22.60+02:21:247:497,7
33PIETROSZEK Rafał 4301BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 4M 302020-07-18 04:32:0801:04:0902:54:4704:14:5206:02:1807:31:4908:52:31.65+02:21:337:497,7
34FLOREK Katarzyna 4024WROCŁAWSenior II K - 303K 42020-07-18 05:11:5701:17:1203:12:2904:33:3606:13:5507:37:0108:55:44.35+02:24:457:527,6
35GAPIŃSKI Łukasz 4170RYBNIKSenior II M - 30 21M 312020-07-18 05:06:3701:20:1903:17:4104:33:5206:10:4407:37:1908:56:07.05+02:25:087:537,6
36ŁABĘDZKA Agata 4191MARCIN ŚWIERC TEAMPABIANICESenior I K - 202K 52020-07-18 05:02:2701:16:4003:15:1304:33:0706:10:0207:36:1408:56:12.55+02:25:137:537,6
37KOCEMBA Askaniusz 4254LUBAWKAMasters M - 40 6M 322020-07-18 05:44:5801:13:1003:08:5304:34:4906:15:2807:39:2908:58:34.75+02:27:367:557,6
38ARDELLI Ewa 4311BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAMasters K - 401K 62020-07-18 04:33:3901:09:3803:05:5604:29:5406:15:4307:40:0108:59:17.45+02:28:187:557,6
39HERMAN Michal 4126WARSZAWASenior II M - 30 22M 332020-07-18 04:44:5801:14:2403:09:0504:26:3806:11:2207:41:3908:59:27.80+02:28:297:557,6
40BONIKOWSKI Tomasz 4207GRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 7M 342020-07-18 04:50:3701:22:0603:19:1404:38:1706:15:4407:39:1509:00:50.20+02:29:517:577,5
41PIOTROWSKI Paweł 4282PROTONGOSTYŃMasters M - 40 8M 352020-07-18 04:34:3101:17:2503:18:2804:38:4206:16:0107:44:0409:04:30.85+02:33:328:007,5
42TOMAKA Maciej 4233TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 23M 362020-07-18 04:38:4801:16:2303:10:3604:35:1106:26:0707:49:1409:04:56.70+02:33:588:007,5
43ŚLEZIAK Jarosław 4332MATNER RUNNING TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 9M 372020-07-18 04:58:1701:15:2402:59:4104:18:5506:06:4907:41:4409:07:46.70+02:36:488:037,4
44BOCHEŃSKA Aleksandra 4314MOUNTAIN POWERKIEŁCZÓWMasters K - 402K 72020-07-18 05:09:2701:17:0403:21:5604:43:0406:25:4307:51:4909:09:44.35+02:38:458:057,4
45POMAGRUK Piotr 4216DZIKI ZE ŚLICHOWICPODZAMCZEMasters M - 40 10M 382020-07-18 04:58:4701:17:0303:13:4204:33:5006:18:1307:47:0809:10:24.50+02:39:258:057,4
46BIENIECKA Anna 4342BIEG RZEŹNIKAGLIWICEMasters K - 403K 82020-07-18 05:11:1701:13:3503:07:3404:27:3206:11:3607:45:2709:10:32.40+02:39:338:057,4
47SOKULSKI Tomasz 4111WROCŁAWSenior II M - 30 24M 392020-07-18 05:28:0701:19:5303:17:2104:39:5306:26:0307:51:2709:12:22.15+02:41:238:077,4
48LESIAK Tomasz 4331ŁÓDŹSenior II M - 30 25M 402020-07-18 04:39:5701:14:5703:10:3904:27:1206:16:0207:43:1209:12:28.75+02:41:308:077,4
49CZYRNIA Andrzej 4210RAJSPORT ACTIVETURAWASenior II M - 30 26M 412020-07-18 04:56:1701:13:3703:00:2504:18:4305:59:0707:39:2409:13:53.05+02:42:548:087,4
50JAMROŻY Marcin 4328MARELLI SOSNOWIEC POLANDSOSNOWIECSenior II M - 30 27M 422020-07-18 05:10:4701:14:5103:15:0404:42:5606:26:4007:50:2109:14:09.25+02:43:108:087,4
51WYSMOLINSKI Rafał 4243BIERNATKIMasters M - 40 11M 432020-07-18 05:14:3801:17:3003:14:3004:49:0506:32:4907:56:0809:14:36.65+02:43:388:097,4
52BIERNACKA Edyta 4287PROTONGOSTYŃMasters K - 404K 92020-07-18 04:33:0501:18:5603:19:5204:40:0906:26:2007:54:4209:19:19.20+02:48:208:137,3
53GARBOWSKA Monika 4078COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 405K 102020-07-18 04:44:0901:25:3403:27:2104:49:2106:30:3407:56:4409:19:40.65+02:48:428:137,3
54SCHRODER Patryk 4315ULTRAFUNZIELONA GÓRAMasters M - 40 12M 442020-07-18 05:12:1801:16:5503:13:2304:33:3206:22:3007:54:4109:20:23.95+02:49:258:147,3
55GARCZYK Rafał 4187TARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 28M 452020-07-18 05:05:0701:18:3803:14:2404:38:1006:30:0407:55:2409:21:56.10+02:50:578:157,3
56PROSZAK Sebastian 4235TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOMasters M - 40 13M 462020-07-18 04:38:3701:16:3703:10:4604:35:2206:26:5007:58:2709:27:22.85+02:56:248:207,2
57MARON Jacek 4305ADIDAS RUNNERS WARSAW / JACK TEAMWARSZAWAWeteran I M - 50 2M 472020-07-18 05:32:5801:17:0903:11:2804:39:1706:31:5308:00:2209:27:52.00+02:56:538:217,2
58MAKOWSKI Michał 4278WROWELOWOLSZTYNSenior I M - 20 5M 482020-07-18 05:49:1101:13:2903:14:4204:40:5706:31:0307:57:4509:30:53.50+02:59:548:237,1
59CHOLEWA Tomasz 4285CHRZANÓWMasters M - 40 14M 492020-07-18 04:52:5701:22:5503:25:2104:46:5706:29:0508:00:1109:31:28.30+03:00:298:247,1
60WOSZEK Tomasz 4084BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 15M 502020-07-18 05:15:4701:16:2203:16:1304:38:4806:25:2108:00:1909:32:15.80+03:01:178:247,1
61WOSZEK Marzena 4083BBL OPOLEOPOLEMasters K - 406K 112020-07-18 05:15:3701:16:3103:16:2104:38:5706:25:2808:00:2609:32:25.50+03:01:268:257,1
62KUK Urszula 4135MONDELEZWARSZAWAMasters K - 407K 122020-07-18 05:07:3901:15:5803:10:4104:42:3606:31:3808:05:1209:32:53.55+03:01:548:257,1
63WALCZYŃSKI Robert 4112GDYNIAMasters M - 40 16M 512020-07-18 05:06:1801:15:4803:18:4504:47:1806:36:1508:09:5109:33:11.00+03:02:128:257,1
64ŁUCZYŃSKI Maciej 4227KŁODAWAMasters M - 40 17M 522020-07-18 05:07:4801:15:0303:04:4604:25:1206:18:3208:01:0809:34:54.45+03:03:558:277,1
65WYSOCZAŃSKI Adrian 4317PIETRZYKOWICEMasters M - 40 18M 532020-07-18 05:24:0801:21:0303:21:4204:50:2806:33:0108:09:5809:35:09.80+03:04:118:277,1
66BEDNARCZYK Magdalena 4156STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMSenior I K - 203K 132020-07-18 05:12:0801:17:2503:14:2704:34:5306:16:1607:58:0209:35:49.20+03:04:508:287,1
67LUPA Marcin 4260GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWSenior II M - 30 29M 542020-07-18 05:27:5601:20:0403:17:5504:42:0806:27:3408:01:4509:36:46.50+03:05:478:287,1
68BUK Sławomir 4288LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃSenior II M - 30 30M 552020-07-18 04:32:1701:15:5703:16:5704:37:5506:25:0708:04:2609:38:45.35+03:07:468:307,0
69KĄSIEL Paweł 4205MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 19M 562020-07-18 04:33:2501:16:2703:12:3304:29:5806:21:2808:02:5409:38:47.25+03:07:488:307,0
70DORNIAK Jarosław 4037PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 20M 572020-07-18 04:47:2701:22:1203:12:0204:45:4406:38:3308:13:4809:39:24.85+03:08:268:317,0
71GRABOWSKI Wojciech 4002WROCŁAWSenior II M - 30 31M 582020-07-18 04:52:4701:23:2703:26:2604:57:5906:42:3308:13:1809:40:11.95+03:09:138:317,0
72GRACZ Krzysztof 41741978NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 21M 592020-07-18 04:52:3701:23:3903:26:3504:57:4806:42:4508:13:2509:40:23.20+03:09:248:327,0
73BRODA Dominik 4089WROCŁAWSenior II M - 30 32M 602020-07-18 04:49:1801:16:3103:10:1904:31:2106:28:4708:09:0109:40:56.20+03:09:578:327,0
74HAJDUK Bartłomiej 4095SBG PODBIEGWIELICZKAMasters M - 40 22M 612020-07-18 04:41:3801:23:4503:26:4604:54:1706:48:2808:19:2309:42:35.00+03:11:368:347,0
75POPRAWSKI Mateusz 4029KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOSenior II M - 30 33M 622020-07-18 04:50:1101:19:5703:11:0904:41:0806:38:2708:15:1109:43:53.80+03:12:558:357,0
76ŁUKOWIAK Karol 4075KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOMasters M - 40 23M 632020-07-18 04:49:5701:20:1103:11:2504:41:2206:38:4108:15:2709:44:07.35+03:13:088:357,0
77LUBAŃSKI Robert 4215BUKOWICEWeteran I M - 50 3M 642020-07-18 04:59:5701:20:3103:19:3004:47:0106:35:2908:13:0809:44:16.95+03:13:188:357,0
78DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 4081ROKIETNICA BIEGAMROWINOSenior II K - 304K 142020-07-18 05:08:3701:21:4203:24:0704:51:1406:43:0608:19:0909:45:18.55+03:14:198:367,0
79KARPOWICZ Rafal 4085WROCLAWMasters M - 40 24M 652020-07-18 05:26:3801:15:5203:15:3304:47:3506:44:0808:19:2409:46:43.20+03:15:448:377,0
80LEŚNIAK Marcin 4219SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAMasters M - 40 25M 662020-07-18 04:55:5701:17:2803:15:4704:41:5206:32:3008:10:4709:47:24.70+03:16:268:386,9
81LASKOWSKI Radosław 4106KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAMasters M - 40 26M 672020-07-18 05:24:0001:19:5003:17:5904:46:4706:41:0208:14:1809:47:27.25+03:16:288:386,9
82WIERZBOWY Przemek 4295KOKO DŻAMBO I DO PRZODUNAMYSŁÓWSenior II M - 30 34M 682020-07-18 04:37:2701:14:2103:04:0504:29:5006:42:4008:20:2909:47:51.80+03:16:538:386,9
83KULGAJUK Michał 4218SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 35M 692020-07-18 04:40:5701:28:4303:31:1404:52:1106:44:0108:16:4909:48:28.65+03:17:308:396,9
84OBRZUD Krzysztof 4080BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 27M 702020-07-18 04:58:3701:19:4203:20:4804:50:4406:36:4008:14:1009:48:41.50+03:17:428:396,9
85LECZOWICZ Patryk 4248WROCŁAWSenior I M - 20 6M 712020-07-18 04:33:1701:14:4003:06:1104:36:1306:37:4508:18:1409:49:43.30+03:18:448:406,9
86STOŃ Wojciech 4320KORZONEKSenior II M - 30 36M 722020-07-18 05:26:2701:25:2103:30:3604:55:5806:41:5508:14:1609:49:53.25+03:18:548:406,9
87MATYJA Rafał 4256LESZNO LIMITS RUNNERSLIPNOSenior II M - 30 37M 732020-07-18 04:59:2801:22:5503:31:4805:03:2606:55:3208:28:3009:50:20.55+03:19:218:406,9
88BOGUCKA Emilia 4343WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 408K 152020-07-18 04:51:2801:22:3403:35:3005:03:3506:55:3308:26:2109:51:33.90+03:20:358:416,9
89WIELOSIK Michał 4274RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior I M - 20 7M 742020-07-18 04:37:0701:19:1603:25:3704:49:4306:39:4308:16:5009:51:40.80+03:20:428:426,9
90CORTEBEECK Bruno 4294SCHILDESenior II M - 30 38M 752020-07-18 05:01:4901:23:5403:28:5205:00:3706:51:0908:25:1009:51:53.45+03:20:548:426,9
91KOTLAREK Dawid 4067VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 28M 762020-07-18 05:00:0801:18:4003:18:5304:49:4206:43:0708:16:5609:53:40.15+03:22:418:436,9
92TABIŚ-HUBKA Rafał 4265ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 29M 772020-07-18 04:46:5701:17:4603:20:5804:47:0606:45:5608:24:2509:54:19.85+03:23:218:446,9
93PIETRZAK Paweł 4308DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters M - 40 30M 782020-07-18 05:17:0201:26:3103:27:2604:55:5506:43:3708:24:5709:55:33.00+03:24:348:456,9
94RUŚKIEWICZ Wojciech 4097DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 39M 792020-07-18 04:55:4701:14:1903:04:1404:44:1706:42:0108:21:3709:56:22.15+03:25:238:466,8
95SKRZYNIARZ Marek 4177C.K.MARUDERZYKIELCEMasters M - 40 31M 802020-07-18 04:37:4701:20:2103:28:4304:55:2106:56:1208:32:5909:57:40.70+03:26:428:476,8
96KOGUT Karol 4296FOREST WORKOUTBYDGOSZCZSenior II M - 30 40M 812020-07-18 04:53:5701:13:3703:12:4504:36:0806:24:0808:07:0709:57:43.40+03:26:448:476,8
97SIKORSKI Szymon 4223NOAKIEŁCZÓWSenior II M - 30 41M 822020-07-18 05:22:5101:21:4403:28:5505:04:2506:57:3408:31:1310:00:41.85+03:29:438:506,8
98WELTER Przemysław 4019KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 42M 832020-07-18 04:34:3601:17:1703:18:0704:51:0806:42:1108:24:3510:01:15.85+03:30:178:506,8
99TOMASZEWSKI Michał 4164OPOLEMasters M - 40 32M 842020-07-18 04:52:0801:20:2703:18:4904:41:5406:43:2408:23:0810:02:20.55+03:31:218:516,8
100KOLASA Filip 4267GDYNIASenior II M - 30 43M 852020-07-18 05:27:3201:18:0503:14:1604:56:0106:54:4108:36:5710:03:25.95+03:32:278:526,8
101PAWLAK Maciej 4261KONINMasters M - 40 33M 862020-07-18 05:21:5701:25:5503:24:5104:56:1306:52:4408:33:0410:03:37.65+03:32:398:526,8
102STACHURSKI Daniel 4032DRUŻBICEWeteran I M - 50 4M 872020-07-18 04:53:0701:29:4403:37:3005:11:3406:59:1208:35:4910:05:15.25+03:34:168:546,7
103PURA Robert 4192GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 34M 882020-07-18 04:49:4801:20:1003:23:3004:53:0506:51:3308:40:2310:10:34.15+03:39:358:586,7
104ZGRAJ Leszek 4316MIKOLOWMasters M - 40 35M 892020-07-18 05:34:3901:20:4903:26:1705:02:2407:02:0908:41:3810:12:49.20+03:41:509:006,7
105KWIATEK Agnieszka 4018ORZESZESenior II K - 305K 162020-07-18 05:04:5701:22:3103:33:1105:08:0206:59:3208:40:2710:14:32.20+03:43:339:026,6
106SZYMCZYK Michał 4318DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 36M 902020-07-18 04:38:0701:27:2703:35:4105:10:4307:06:3408:47:5510:16:25.70+03:45:279:036,6
107KOZŁOWSKA Iwona 4043LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters K - 409K 172020-07-18 04:54:5701:29:5403:44:1005:18:1807:14:1908:51:3110:18:01.85+03:47:039:056,6
108FALDZINSKI Bartosz 4173NYSASenior II M - 30 44M 912020-07-18 05:02:3801:23:5803:30:1105:00:4007:00:4608:44:2110:18:30.30+03:47:319:056,6
109KŁODZIŃSKI Karol 4231TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters M - 40 37M 922020-07-18 05:09:5701:25:2803:39:0305:14:5107:10:1108:51:1210:23:27.75+03:52:299:106,5
110CHOJNACKA Karolina 4232TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters K - 4010K 182020-07-18 05:09:4701:25:4103:39:1205:15:0007:10:2208:51:4810:23:37.90+03:52:399:106,5
111ZDANOWICZ Elżbieta 4253VEGE RUNNERSWROCŁAWMasters K - 4011K 192020-07-18 04:58:5901:27:3303:39:5805:11:3307:07:5808:48:1810:23:51.35+03:52:529:106,5
112SZAFRAŃSKI Dominik 4040OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II M - 30 45M 932020-07-18 05:23:3701:23:4103:27:5905:04:3107:15:0208:51:2810:25:39.85+03:54:419:126,5
113KOŁKOWSKI Przemysław 4338KIERUNEK HORYZONTWROCŁAWMasters M - 40 38M 942020-07-18 05:16:4001:29:4903:44:0005:19:0407:18:3908:58:3410:26:33.95+03:55:359:126,5
114STAROŃ Tomasz 4291WROCŁAWMasters M - 40 39M 952020-07-18 04:31:1701:20:3403:32:5005:00:4107:01:2508:48:2210:26:52.60+03:55:549:136,5
115RADZIWOŃ Anna 4145GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 4012K 202020-07-18 05:04:4701:26:2703:41:2305:16:5507:20:4209:01:4510:27:31.10+03:56:329:136,5
116SKŁADANOWSKA Beata 4263WARSZAWASenior II K - 306K 212020-07-18 05:24:3701:29:1403:29:3505:10:3407:12:3008:56:2410:28:30.15+03:57:319:146,5
117MAKSELON Anna 4201SZCZECINEKMasters K - 4013K 222020-07-18 05:03:4101:26:5303:36:5105:22:5307:19:5208:58:4010:28:37.70+03:57:399:146,5
118TYLIŃSKI Arkadiusz 4131LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 5M 962020-07-18 05:07:5901:17:3903:28:1405:21:4907:23:4109:02:1210:29:42.70+03:58:449:156,5
119LISZKA Piotrek 4100BYTOMWeteran II M - 601M 972020-07-18 05:05:2701:26:1503:36:5105:17:3907:17:0808:56:1510:30:04.70+03:59:069:156,5
120MARCINKOWSKI Przemysław 4283PROTON/LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 40M 982020-07-18 04:34:2001:30:3403:46:5305:25:2907:26:3609:02:1710:30:08.35+03:59:099:166,5
121KONOPKA Bartosz 4262BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMasters M - 40 41M 992020-07-18 04:56:0801:26:1003:31:0005:01:3207:07:3908:50:3210:31:04.60+04:00:069:166,5
122WOJAK Malwina 4125WROCŁAWSenior II K - 307K 232020-07-18 05:04:0701:29:2403:47:4005:18:5107:19:4008:57:0710:31:59.75+04:01:019:176,5
123BOK Rafał 4286ZABRZEMasters M - 40 42M 1002020-07-18 04:59:3701:24:5003:29:4505:17:3107:19:2109:02:3110:32:33.30+04:01:349:186,4
124KONIECZNY Marcin 4292GOSTYNMasters M - 40 43M 1012020-07-18 04:32:2801:19:1703:26:1804:56:3307:03:2708:51:5110:34:51.50+04:03:529:206,4
125FUKS Szymon 4141MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 44M 1022020-07-18 05:20:0801:21:3503:24:1404:57:0306:59:3708:53:2910:35:26.70+04:04:289:206,4
126BADOWSKI Rafał 4073WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMasters M - 40 45M 1032020-07-18 05:11:4701:14:4603:18:0804:46:2906:44:4108:41:4010:35:35.25+04:04:369:206,4
127ROSOŁOWSKI Grzegorz 4096DRUŻYNA SZPIKU SITECHNOWE MIASTECZKOMasters M - 40 46M 1042020-07-18 05:15:2701:28:0503:38:2905:17:2707:17:1609:00:3210:35:49.80+04:04:519:216,4
128QUIRINI Ewa 4172NOWY TARGSenior II K - 308K 242020-07-18 05:40:5801:28:0503:43:0005:19:1507:27:4209:07:3110:40:43.35+04:09:449:256,4
129MARZEC Dominik 4055WROCŁAWSenior II M - 30 46M 1052020-07-18 04:41:0801:26:1303:37:0605:09:3707:12:0808:59:5810:41:27.15+04:10:289:256,4
130DORDZIK Katarzyna 4188GDYNIASenior II K - 309K 252020-07-18 04:31:4701:28:3703:39:1605:08:2807:11:1809:01:2610:41:38.55+04:10:399:266,4
131MORAWSKI Bartosz 4013STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWASenior II M - 30 47M 1062020-07-18 04:52:1801:31:2103:53:4705:42:3407:44:5309:22:1510:42:06.50+04:11:079:266,4
132KUNECKI Norbert 4226KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERATOWICEMasters M - 40 47M 1072020-07-18 04:42:4701:29:1303:43:2805:18:1607:20:5009:10:2410:44:17.10+04:13:189:286,3
133WROE Agnieszka 4030POZNANSenior II K - 3010K 262020-07-18 05:37:4201:23:4503:35:3405:19:2807:26:4009:11:5710:45:22.20+04:14:239:296,3
134JURA Mariusz 4272ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMasters M - 40 48M 1082020-07-18 04:43:2801:24:3403:37:4705:18:1707:19:3809:06:2110:45:59.40+04:15:009:296,3
135KONIECZNA Paulina 4271CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3011K 272020-07-18 04:33:4901:23:0403:26:3905:08:3107:22:4409:14:5610:47:17.90+04:16:199:316,3
136PIETRZAK Agnieszka 4309DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters K - 4014K 282020-07-18 05:16:4801:27:4203:42:1405:25:3207:23:5309:12:5110:47:25.65+04:16:279:316,3
137ZAMBRZYCKI Maciej 4289SAP LABS POLAND TEAMGLIWICEMasters M - 40 49M 1092020-07-18 04:59:4801:24:3903:29:2805:17:2007:30:0309:13:1410:48:38.20+04:17:399:326,3
138KUBICA Bartosz 4258WISŁA WIELKAMasters M - 40 50M 1102020-07-18 05:52:2801:27:2303:37:5505:14:2207:23:0109:11:2410:48:44.75+04:17:469:326,3
139JUCHA Jacek 4246CARBO ASECURA/ CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters M - 40 51M 1112020-07-18 05:52:1801:27:3203:38:0405:14:3007:23:1009:10:1710:48:54.40+04:17:559:326,3
140GAWRON Bartłomiej 4279POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 52M 1122020-07-18 05:44:2401:20:3303:29:4605:07:4307:19:2909:09:4410:49:28.95+04:18:309:336,3
141GAŁWA Dawid 4074ŁÓDŹSenior II M - 30 48M 1132020-07-18 04:59:1801:25:3903:34:5705:21:5207:27:0409:20:4310:50:01.55+04:19:029:336,3
142PRYJMA Tomasz 4197FUNEXSPORTSWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 1142020-07-18 04:35:3901:31:5703:56:4105:37:0307:47:5909:23:1410:50:34.50+04:19:359:346,3
143SMYK Kamil 4117GDAŃSKSenior II M - 30 49M 1152020-07-18 04:58:2801:19:5303:21:1104:59:3807:07:0309:03:3110:52:05.95+04:21:079:356,3
144SZUMIEC Andrzej 4009LACHO TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 7M 1162020-07-18 04:38:1701:36:0103:55:3205:27:0107:29:4409:15:2410:52:23.15+04:21:249:356,3
145PUZIO Bartłomiej 4236KRAKÓWSenior II M - 30 50M 1172020-07-18 05:13:1901:14:0003:20:3304:54:5307:14:3709:17:1410:52:29.20+04:21:309:356,3
146KOŁODZIEJ Paweł 4214CZERNICAMasters M - 40 53M 1182020-07-18 05:44:4701:30:5303:48:2005:32:4007:35:2409:12:5910:53:40.65+04:22:429:366,2
147FEODORÓW Wojciech 4337SKURCZYBYKIZABRZEWeteran I M - 50 8M 1192020-07-18 04:43:3801:27:1503:47:5205:31:5607:31:5509:23:5910:57:32.80+04:26:349:406,2
148KUCHARSKI Waldemar 4109SZCZECINWeteran I M - 50 9M 1202020-07-18 04:35:1801:30:3303:43:5705:16:0207:22:1609:12:3110:59:52.80+04:28:549:426,2
149MICHAŁOWSKI Maciej 4020KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 51M 1212020-07-18 04:43:0801:23:1503:26:4905:10:4307:20:3609:18:5110:59:55.70+04:28:579:426,2
150STRONIKOWSKI Kamil 4134SZCZECINMasters M - 40 54M 1222020-07-18 04:35:0001:30:3803:44:2105:13:3707:22:4009:12:4411:00:10.15+04:29:119:426,2
151DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 4015POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKSenior II K - 3012K 292020-07-18 04:57:4701:31:2003:49:1005:36:0107:33:4609:21:0211:00:58.25+04:29:599:436,2
152KAKOSZKA Marcin 4076SALTY DOOGZAWADZKIESenior II M - 30 52M 1232020-07-18 05:10:1801:17:1203:21:4605:05:0807:19:0509:17:0711:01:28.00+04:30:299:436,2
153KULA Sebastian 4230SYCOWSKA POGOŃSYCÓWMasters M - 40 55M 1242020-07-18 04:44:4801:22:5003:36:0905:14:2607:23:5009:18:2611:02:39.60+04:31:419:446,2
154ŁUKAWSKI Krzysztof 4034ŚWIEBODZICESenior II M - 30 53M 1252020-07-18 04:47:1801:25:3003:28:3805:03:1907:22:2409:25:4211:02:50.75+04:31:529:446,2
155KOWALSKI Rafał 4217RADIO RODZINA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 56M 1262020-07-18 04:54:3901:25:5803:41:4205:23:3807:31:0109:24:4811:04:06.85+04:33:089:456,1
156KIERSKI Dariusz 4110PSZCZYNAWeteran I M - 50 10M 1272020-07-18 05:13:5801:32:4103:54:0005:35:2207:46:2309:31:4511:08:30.15+04:37:319:496,1
157KOPACKI Grzegorz 4108WAŁBRZYCHSenior II M - 30 54M 1282020-07-18 05:01:5801:24:1603:41:0705:21:2507:28:1709:27:3111:08:33.80+04:37:359:496,1
158SIENNICKI Leszek 4251SUCHY LASMasters M - 40 57M 1292020-07-18 05:14:4801:25:4203:39:2105:21:1107:33:1109:22:3911:09:39.95+04:38:419:506,1
159LEBODA Katarzyna 4014WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 3013K 302020-07-18 05:24:2801:28:1003:48:5305:33:5507:46:2209:33:1511:10:12.60+04:39:149:516,1
160HOLDCRAFT Nicholas 4185WYSOKAMasters M - 40 58M 1302020-07-18 05:27:2001:29:3703:26:0105:04:2307:19:1209:09:0111:11:06.35+04:40:079:526,1
161GIBALSKI Tomasz 4333OBORYGENIROŚCISŁAWICEWeteran I M - 50 11M 1312020-07-18 05:35:5801:25:4703:45:4405:26:1307:50:0109:36:0611:12:16.50+04:41:179:536,1
162STAJNIAK-STELIGA Izabela 4334OBORYGENIWILCZYNMasters K - 4015K 312020-07-18 05:35:4001:26:0503:46:0405:26:3107:50:1909:36:2311:12:34.70+04:41:369:536,1
163WIECZOREK Monika 4104BOLKÓWMasters K - 4016K 322020-07-18 04:56:2701:27:5503:45:4305:24:2607:40:2309:33:1111:12:59.55+04:42:009:536,1
164PRONOBIS-PROŃSKI Michał 4027SLOW JOGGINGWARSZAWASenior II M - 30 55M 1322020-07-18 04:36:3801:27:4103:32:4305:04:0707:19:3009:21:3511:13:01.70+04:42:039:536,1
165BUDYCH Arek 4303WRONKISenior II M - 30 56M 1332020-07-18 05:26:5701:23:5003:38:1305:21:4307:32:5809:29:1511:13:38.00+04:42:399:546,1
166GRYGORUK Cezary 4157SZCZECINWeteran I M - 50 12M 1342020-07-18 05:24:1701:25:0503:42:5005:25:4007:35:0909:31:0911:13:43.00+04:42:449:546,1
167NOWICKI Piotr 4149HTJWARSZAWASenior II M - 30 57M 1352020-07-18 05:42:1601:27:0603:49:1005:42:3907:46:1509:29:4911:13:48.55+04:42:499:546,1
168LEŚNIAK-POPIEL Marta 4012POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMasters K - 4017K 332020-07-18 04:57:3801:31:5804:00:3605:46:1607:53:4409:38:0511:15:12.95+04:44:149:556,0
169CEBRAT Ewa 4025POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECMasters K - 4018K 342020-07-18 04:57:2801:32:0604:01:2205:46:2607:53:5609:38:1711:15:22.50+04:44:239:556,0
170RADZIWOŃ Krzysztof 4142GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 59M 1362020-07-18 05:04:2701:30:3703:49:5905:32:1907:44:5309:34:1511:16:05.70+04:45:079:566,0
171RENKIEL Tomasz 4099COMPAÑEROS ASFALT ATEAMGLIWICEMasters M - 40 60M 1372020-07-18 04:43:5801:33:2203:48:4305:28:1607:44:3309:37:2611:16:53.30+04:45:549:576,0
172KRZYŻOSTANIAK Marcin 4325ZGRUBKA TEAM / MARCIN ŚWIERC TEAMPOZNANMasters M - 40 61M 1382020-07-18 05:29:5201:32:4103:56:3705:41:2107:55:5309:44:0911:18:59.45+04:48:009:596,0
173PARZONKA Paweł 4139KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 62M 1392020-07-18 04:49:0701:25:5603:35:5205:15:1207:26:2109:23:2911:19:40.05+04:48:419:596,0
174SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 4132PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters K - 4019K 352020-07-18 05:25:5701:30:1003:45:1205:28:1407:42:5609:33:5711:21:13.95+04:50:1510:016,0
175ZARĘBA Anna 4005SZCZECINEKSenior II K - 3014K 362020-07-18 04:57:1801:31:2303:45:4305:32:5207:38:2509:35:2311:21:44.10+04:50:4510:016,0
176ZARĘBA Adam 4008SZCZECINEKSenior II M - 30 58M 1402020-07-18 04:57:0701:31:3603:45:5305:33:0407:38:3709:35:3811:21:56.75+04:50:5810:016,0
177MURAWICZ Grzegorz 4327PODLESIEWeteran I M - 50 13M 1412020-07-18 04:56:5701:28:4903:41:0005:29:5107:41:5409:38:5311:22:10.35+04:51:1110:016,0
178MIKOLAJCZYK Lukasz 4007RUNTRIALCZELADŹSenior II M - 30 59M 1422020-07-18 05:06:5701:23:2403:44:1705:24:3107:42:0809:41:2111:22:20.85+04:51:2210:026,0
179SZCZUKA Joanna 4039WIRYSenior I K - 204K 372020-07-18 05:28:3401:31:0303:58:0305:47:0807:57:1209:42:4811:23:01.75+04:52:0310:026,0
180GRYS Paweł 4021BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 60M 1432020-07-18 05:42:2701:26:0103:52:4005:39:4708:03:3409:54:0911:24:15.65+04:53:1710:036,0
181FURTAK Krzysztof 4304KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran I M - 50 14M 1442020-07-18 04:44:3701:25:5103:44:3805:25:0407:32:2109:23:4311:25:35.10+04:54:3610:046,0
182JARASZEK Sanjaya 4335JASNASTRONAMOCY.INFONYSAWeteran II M - 602M 1452020-07-18 05:41:2801:34:2903:49:5305:33:1707:57:5509:54:4211:28:56.15+04:57:5710:075,9
183DUCH Emil 4329JB WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 61M 1462020-07-18 04:43:1801:33:1203:58:0605:42:2808:00:3109:49:1611:29:21.45+04:58:2210:085,9
184ROGOWSKI Tomasz 4336UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIESenior II M - 30 62M 1472020-07-18 04:30:5701:33:2403:57:3505:46:4707:59:2209:56:3011:32:05.25+05:01:0610:105,9
185DOBRENKO Edyta 4171RYBNIKMasters K - 4020K 382020-07-18 05:06:2801:35:2503:55:2605:42:3808:01:5009:50:2811:33:11.30+05:02:1210:115,9
186FRANKOWSKI Dariusz 4221SZAMANI W TRANSIEBYTOMWeteran I M - 50 15M 1482020-07-18 04:53:1801:29:2303:54:1105:40:0607:57:5909:52:2211:34:12.85+05:03:1410:125,9
187KONIECZNY Andrzej 4324GOSTYŃWeteran I M - 50 16M 1492020-07-18 04:41:4801:32:5804:00:0205:45:4707:57:4309:51:1711:36:27.00+05:05:2810:145,9
188KRUK Jacek 4119POWAŁKIMasters M - 40 63M 1502020-07-18 05:19:2701:31:3504:02:5305:41:1707:52:2009:52:0311:36:58.65+05:06:0010:145,9
189ŻABIEREK Tomek 4257GORZÓW WLKP.Masters M - 40 64M 1512020-07-18 04:49:3801:32:1003:50:5305:33:1407:58:4910:00:2511:37:17.45+05:06:1810:155,9
189KRYSKE Mariusz 4284SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTASenior II M - 30 63M 1512020-07-18 04:51:3701:29:0503:47:2505:36:0607:47:0109:45:2211:37:17.45+05:06:1810:155,9
191BLIŹNIEWSKI Marek 4213SNG WILD DUCKGŁOWNOMasters M - 40 65M 1532020-07-18 05:14:2201:40:2503:47:5405:50:4408:00:5509:57:0911:37:34.15+05:06:3510:155,8
192SZYMAŃSKA Agata 4064GDAŃSKSenior II K - 3015K 392020-07-18 05:40:2301:27:5903:56:1705:32:2307:46:5609:41:3911:41:25.65+05:10:2710:185,8
193GAWLAK Robert 4277ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 64M 1542020-07-18 05:09:0701:26:4103:45:5305:31:5907:57:4909:50:3211:41:37.40+05:10:3810:195,8
194BOGDAŁ Adam 4059OPOLESenior II M - 30 65M 1552020-07-18 04:45:3701:32:0103:51:4605:46:3108:13:1910:07:0811:41:54.00+05:10:5510:195,8
195DELONG Sebastian 4069RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 66M 1562020-07-18 04:59:0901:26:1103:47:2705:50:2008:09:0810:06:0911:42:22.15+05:11:2310:195,8
196FALBA Karol 4298#TEAMLATISGDAŃSKSenior II M - 30 66M 1572020-07-18 05:13:0701:22:4403:38:1505:24:1807:57:2609:57:4511:42:34.85+05:11:3610:195,8
197LUDEWICZ Mateusz 4203START JASTROWIEJASTROWIESenior II M - 30 67M 1582020-07-18 05:03:3001:27:0503:37:0205:23:0507:54:2309:56:0311:42:37.90+05:11:3910:195,8
198GIERSZEWSKI Marek 4086STAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 67M 1592020-07-18 05:00:1801:21:4603:25:0205:10:4607:18:3109:17:1711:42:51.55+05:11:5210:205,8
199PIOTROWSKI Michał 4058WROCŁAWSenior II M - 30 68M 1602020-07-18 05:30:3801:27:4103:54:0405:52:4508:08:5310:02:5511:44:13.35+05:13:1410:215,8
200KUPIEC Maciej 4046ŻEBERKA TEAMIWINYSenior II M - 30 69M 1612020-07-18 05:30:2801:27:4803:54:1705:52:5408:09:0210:03:0511:44:24.05+05:13:2510:215,8
201PÓŁGRABIA Dawid 4033WROCŁAWMasters M - 40 68M 1622020-07-18 05:30:2001:28:0503:54:2405:53:0208:09:0210:03:1211:44:30.45+05:13:3110:215,8
202AZAREWICZ Grzegorz 4322GDAŃSKMasters M - 40 69M 1632020-07-18 04:46:2701:37:1703:55:1706:07:4108:13:3310:02:3211:45:32.85+05:14:3410:225,8
203RACZKIEWICZ Jarosław 4234NATURAL BORN RUNNERSROKIETNICAMasters M - 40 70M 1642020-07-18 04:41:5801:32:3803:51:2705:37:0907:56:3309:52:1711:47:22.40+05:16:2310:245,8
204PURA Paweł 4114BACZYNAMasters M - 40 71M 1652020-07-18 04:49:2701:30:5003:52:2505:33:0807:59:5109:59:2711:48:55.05+05:17:5610:255,8
205RYCHTYK Dawid 4169WROCŁAWMasters M - 40 72M 1662020-07-18 05:30:0801:29:0503:54:5306:05:2308:22:1810:11:1511:51:00.45+05:20:0110:275,7
206PĘKAŁA Michał 4077POLARIS/BIEG OPOLSKIOPOLESenior II M - 30 70M 1672020-07-18 04:45:2701:40:0104:03:3006:04:3508:20:2010:12:0511:56:23.90+05:25:2510:325,7
207URBAŃSKA Katarzyna 4088BIEG OPOLSKIOPOLESenior II K - 3016K 402020-07-18 04:45:1301:39:4204:03:4306:04:0508:20:2110:11:4111:56:38.20+05:25:3910:325,7
208ZUBERT Marcin 4307PRESSGLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 73M 1682020-07-18 05:33:2801:26:4204:04:0705:48:4408:10:1910:12:5011:57:07.55+05:26:0810:325,7
209SZAFRAN Łukasz 4091ULTRINO AMATEURNIEZDÓWSenior II M - 30 71M 1692020-07-18 04:40:4701:30:4603:52:1605:36:0007:59:1809:54:4611:57:11.05+05:26:1210:325,7
210KOWALEWSKI Grzegorz 4113KRZEPRÓWWeteran I M - 50 17M 1702020-07-18 04:50:4601:34:0603:57:1305:49:4208:15:2710:12:4611:57:32.20+05:26:3310:335,7
211JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA Marta 4224BIAŁE BŁOTASenior I K - 205K 412020-07-18 05:03:0001:43:4104:18:2906:14:5508:31:5410:23:2411:57:52.15+05:26:5310:335,7
212ROŻKO Krzysztof 41634ROŻKIBRWINÓWMasters M - 40 74M 1712020-07-18 05:18:4701:31:0703:56:2505:48:2008:07:1610:14:2912:00:53.90+05:29:5510:365,7
213JAMROZ Mariola 4176KIELCEWeteran K - 501K 422020-07-18 04:37:3701:39:5604:15:2206:04:5808:21:1610:12:2712:02:00.45+05:31:0110:375,7
214SYNOWIEC Grzegorz 41181975WROCŁAWMasters M - 40 75M 1722020-07-18 04:50:2701:30:2303:59:1105:52:5408:14:3810:12:5912:03:26.95+05:32:2810:385,6
215KABAŁA Bartosz 4023GOSTYŃSenior I M - 20 8M 1732020-07-18 04:36:5701:18:0903:26:2805:22:5507:44:2309:46:1412:04:23.20+05:33:2410:395,6
216KUŚ Jakub 4179KRAKÓWSenior I M - 20 9M 1742020-07-18 06:14:4601:27:3204:25:1806:13:3908:34:2110:24:0412:06:20.85+05:35:2210:405,6
217JAMRÓZ Wojciech 4222KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 76M 1752020-07-18 05:41:1101:26:0103:55:3005:44:4008:17:2910:23:2812:06:48.75+05:35:5010:415,6
218ZYZAŃSKI Andrzej 4194ZIZUWROCŁAWMasters M - 40 77M 1762020-07-18 05:24:5701:28:2504:07:2306:02:4908:25:0410:25:0812:07:31.85+05:36:3310:415,6
219SZMYT Piotr 4193WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 78M 1772020-07-18 05:24:4901:28:3404:07:4506:02:5808:25:1510:25:1512:07:37.45+05:36:3810:425,6
220MARKOWSKI Marek 4268KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 79M 1782020-07-18 04:51:1601:27:4603:43:2605:35:2108:10:2010:21:3312:10:33.80+05:39:3510:445,6
221GĄSZCZAK Mariusz 4138KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 80M 1792020-07-18 04:48:5701:28:5903:44:1205:37:2708:12:3910:17:0312:10:41.05+05:39:4210:445,6
222KUCZYŃSKI Grzegorz 4200BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 81M 1802020-07-18 05:51:3501:37:0104:14:3806:13:0008:17:4010:25:3512:12:33.30+05:41:3410:465,6
223OZIMINA Hubert 4065OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 82M 1812020-07-18 05:36:0701:28:4203:54:3805:50:4608:17:3410:21:1312:13:31.95+05:42:3310:475,6
224GRZYWIŃSKI Wojtek 4127TORUŃSenior II M - 30 72M 1822020-07-18 05:26:0701:30:2704:03:5906:02:5908:28:4910:27:1012:13:51.45+05:42:5210:475,6
225SZCZEPANIAK Jadwiga 4120KS STASZEWSCYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWeteran K - 502K 432020-07-18 04:31:5801:37:1404:05:4305:52:3808:20:5210:23:4212:13:53.90+05:42:5510:475,6
226GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4143ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 4021K 442020-07-18 05:02:0701:37:3104:19:4506:10:4508:36:3310:29:0412:14:37.60+05:43:3910:485,6
227PODGÓRNY Mariusz 4166TEAM OZIMEKOZIMEKSenior I M - 20 10M 1832020-07-18 04:47:5801:24:1603:50:0705:47:4808:14:5510:15:2012:14:56.85+05:43:5810:485,6
228FIREK Rafał 4072LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 83M 1842020-07-18 04:38:2701:35:5003:55:2105:26:4407:35:4009:41:1812:15:15.70+05:44:1710:485,5
229FURMANIAK Mateusz 41821989MROWINOSenior II M - 30 73M 1852020-07-18 05:09:3701:32:4303:59:5705:53:4108:17:1110:30:4912:16:17.50+05:45:1810:495,5
230PÖPKE Anna 4079REEBOK RUN CREW CZĘSTOCHOWAKŁOMNICESenior I K - 206K 452020-07-18 05:14:1001:32:4803:55:5105:50:2208:29:3710:32:0912:16:25.60+05:45:2710:495,5
231KOŚKA Aleksandra 4160SPARTA RUNNERSPOZNAŃSenior II K - 3017K 462020-07-18 05:09:1701:33:0104:00:1805:54:0008:17:2410:31:1012:16:36.55+05:45:3710:495,5
232WOZNIAK Damian 4121CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 84M 1862020-07-18 05:16:0901:34:4904:14:1106:10:4308:36:4510:37:2212:20:06.95+05:49:0810:535,5
233CZEKA Rudolf 4168MYSŁOWICEWeteran II M - 603M 1872020-07-18 05:12:3801:37:5504:18:1506:15:3208:40:1510:36:1812:21:13.25+05:50:1410:545,5
234SÓJKA Szymon 4299TORUŃSenior II M - 30 74M 1882020-07-18 05:08:1701:38:4804:19:1006:22:0108:42:5910:40:4112:21:30.10+05:50:3110:545,5
235SÓJKA Agnieszka 4300TORUŃSenior II K - 3018K 472020-07-18 05:08:0701:38:5904:19:2806:21:2108:43:0910:40:4912:21:40.50+05:50:4110:545,5
236MISIAK Patryk 4124LESZNOMasters M - 40 85M 1892020-07-18 05:15:5701:35:0804:14:2906:11:0208:36:5910:37:3712:23:41.55+05:52:4210:565,5
237JAWORSKI Barłomiej 4057MIKOŁÓWWeteran I M - 50 18M 1902020-07-18 05:22:0801:24:2803:45:5805:58:2808:29:0110:30:3012:25:05.85+05:54:0710:575,5
238GAIDA Karol 4178WROCŁAWSKIE ŚWIRYWROCŁAWSenior I M - 20 11M 1912020-07-18 05:19:1201:27:4503:50:5005:45:2108:24:3610:33:2512:25:56.35+05:54:5710:585,5
239WRĘCZYCKI Łukasz 40165 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior II M - 30 75M 1922020-07-18 04:31:2801:31:4304:01:0405:54:2208:19:1610:24:0912:30:36.60+05:59:3811:025,4
240PLEWKA Sylwia 4129WARSZAWASenior II K - 3019K 482020-07-18 04:42:2801:37:0004:13:0206:07:0808:38:4110:38:2712:30:41.10+05:59:4211:025,4
241KOŁODZIEJ Jacek 4056COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 86M 1932020-07-18 04:43:4801:32:5803:53:0505:48:0308:20:5910:28:0712:32:08.50+06:01:0911:035,4
242BOCIAGA Paweł 4017RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 87M 1942020-07-18 05:00:4801:29:5603:50:5606:01:4208:57:5610:54:0712:38:57.60+06:07:5911:095,4
243SZEWCZYK Marek 4054CYBINA TEAMPOZNAŃWeteran II M - 604M 1952020-07-18 05:11:2701:39:2404:18:4506:10:4308:38:5510:40:1012:40:44.90+06:09:4611:115,4
244KLIMCZAK Marcin 4044PORAJSenior II M - 30 76M 1962020-07-18 04:48:1801:35:1904:27:5906:29:2908:52:1410:53:4112:41:14.20+06:10:1511:115,4
245GOZDAN Dariusz 4237WARSZAWAMasters M - 40 88M 1972020-07-18 04:46:4701:36:1204:05:1706:20:0308:56:5410:56:5012:41:45.30+06:10:4611:125,4
246SOBKOWIAK Ewa 4242100MCPPOZNAŃWeteran K - 503K 492020-07-18 05:11:0101:47:3304:21:5406:19:2908:52:0110:56:0912:43:45.25+06:12:4611:135,3
247ZGOŁA Przemysław 4092TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 89M 1982020-07-18 04:36:0801:38:1304:17:1406:08:5908:38:1810:41:5812:44:33.75+06:13:3511:145,3
248SZCZERBAL Agnieszka 4090TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4022K 502020-07-18 04:35:5801:38:3104:17:2206:09:0608:38:1710:42:0712:44:42.60+06:13:4411:145,3
249RULAK Jerzy 4273WARSZAWASenior II M - 30 77M 1992020-07-18 04:40:3801:42:5404:02:0706:04:3208:30:5710:41:2012:45:12.30+06:14:1311:155,3
250JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4310CZESTOCHOWAMasters K - 4023K 512020-07-18 04:39:4801:34:0704:06:1506:04:1808:31:4710:42:1212:46:02.15+06:15:0311:155,3
251MASŁO Andrzej 4006BYSTRZYCAMasters M - 40 90M 2002020-07-18 05:12:2701:41:5504:19:4406:13:3708:43:2210:44:5512:46:10.75+06:15:1211:165,3
252DARSKI Rafał 4144RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 19M 2012020-07-18 05:18:2301:34:5804:13:5306:28:5808:57:2011:07:4512:47:27.30+06:16:2811:175,3
253HANSZ Donat 4066NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 12M 2022020-07-18 04:48:4801:34:1404:09:2206:18:1609:09:0811:08:5412:51:24.95+06:20:2611:205,3
254GÓRCZYŃSKI Rafał 4105NOWY TOMYŚLMasters M - 40 91M 2032020-07-18 05:27:0701:40:3004:16:2606:22:3708:53:1011:04:4812:52:13.10+06:21:1411:215,3
255PIĄTEK Tomasz 4297WILD BUCHAYSPISARZOWICEMasters M - 40 92M 2042020-07-18 04:55:0701:33:4204:04:5506:04:0008:41:1611:03:4712:56:28.50+06:25:2911:255,3
256KORNAŚ Marcin 4001ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 93M 2052020-07-18 05:02:1801:37:2104:32:1406:29:0809:13:4411:06:0212:57:01.55+06:26:0211:255,3
257GARBACZ Damian 4070SOŚNICOWICESenior II M - 30 78M 2062020-07-18 05:22:3701:31:2504:10:2906:08:0008:38:2510:56:1612:58:32.00+06:27:3311:265,2
258MIELCZAREK Grzegorz 4048OPOLEWeteran I M - 50 20M 2072020-07-18 05:08:5801:23:1303:50:0305:48:2108:36:4410:41:2512:58:50.95+06:27:5211:275,2
259SULIGA Paweł 4010IBBENBÜRENMasters M - 40 94M 2082020-07-18 04:30:4801:38:3904:18:4706:18:0809:06:0711:15:0012:59:53.85+06:28:5511:285,2
260NOWAK Bartosz 4204POMIOTY SZATANAPOZNAŃSenior II M - 30 79M 2092020-07-18 04:57:5801:35:3504:13:4006:20:5008:59:3811:06:3413:02:08.40+06:31:0911:305,2
261WIÓREK Maciej 4196TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II M - 30 80M 2102020-07-18 05:03:5501:35:1503:57:3306:06:3408:56:4610:55:5013:02:38.35+06:31:3911:305,2
262POLIWKA-KISIEL Malgorzata 4209TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II K - 3020K 522020-07-18 05:03:1901:30:4603:55:3006:07:1008:57:1810:54:2513:03:13.95+06:32:1511:315,2
263MAKSELON Maciej 4202SZCZECINEKSenior II M - 30 81M 2112020-07-18 05:03:0901:40:4204:03:1206:07:2008:57:2810:54:1313:03:23.15+06:32:2411:315,2
264HALINIAK Marek 4053NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 95M 2122020-07-18 05:28:1701:39:1904:07:5006:15:1808:45:0811:03:3313:03:52.55+06:32:5311:315,2
265JUROWSKA Agata 4240ACTIV RUN ŁASKŁASKSenior II K - 3021K 532020-07-18 05:10:3701:38:2104:37:0806:38:4509:08:4611:14:5613:06:33.30+06:35:3411:345,2
266KISIELEWSKA Katarzyna 4238ACTIV RUN ŁASKŁASKMasters K - 4024K 542020-07-18 05:10:2801:38:3004:37:1806:38:5809:08:5511:15:0613:06:42.65+06:35:4411:345,2
267KUNKEL Anna 4165PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKMasters K - 4025K 552020-07-18 04:42:3801:48:3904:41:0606:49:1809:23:4111:25:4813:09:12.70+06:38:1411:365,2
268DOMAGAŁA Konrad 4107KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 82M 2132020-07-18 05:04:1901:32:1704:01:0905:53:4608:08:3110:30:0513:15:27.25+06:44:2811:415,1
269SIUDZIŃSKA Anna 4259DRUŻYNA LISKABYDGOSZCZMasters K - 4026K 562020-07-18 04:51:4701:41:4204:30:2206:39:5809:18:3611:27:3813:19:16.60+06:48:1811:455,1
270BARTOSZEK Dawid 4162LUTUTÓWSenior I M - 20 13M 2142020-07-18 04:36:2801:35:1604:00:2906:14:4709:12:5211:15:0613:24:33.70+06:53:3511:495,1
271TRZEBSKI Adam 4161LUTUTÓWSenior II M - 30 83M 2152020-07-18 04:36:1801:35:0704:04:5806:14:5609:13:0311:15:3613:24:46.05+06:53:4711:505,1
272KONARSKA Aleksandra 4229WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.Senior II K - 3022K 572020-07-18 04:39:3801:45:4704:29:5406:49:0009:36:3511:34:3613:27:46.60+06:56:4811:525,1
273OLECHNOWICZ Magda 4228BBL GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPMasters K - 4027K 582020-07-18 04:39:1801:46:0704:30:3206:49:2209:33:5611:34:5513:28:05.90+06:57:0711:535,0
274CHRZUSZCZ Anna 4270GORZÓW WLKPSenior II K - 3023K 592020-07-18 04:39:0901:46:1604:30:3806:49:2909:34:0211:35:0413:28:14.90+06:57:1611:535,0
275KĘPSKI Grzegorz 4035WROCŁAWSenior II M - 30 84M 2162020-07-18 04:55:1901:42:4304:24:5406:28:3109:07:3111:23:3613:30:01.50+06:59:0211:545,0
276LENARCZYK Michał 4155BIESZCZADZKI WAGABUNDAWARSZAWASenior II M - 30 85M 2172020-07-18 04:32:5701:39:2504:15:4806:10:2508:54:5511:10:4713:31:31.70+07:00:3311:565,0
277LENARCZYK Marcin 4154BIESZCZADZKI WAGABUNDAPOZNAŃSenior II M - 30 86M 2182020-07-18 04:32:4801:39:3504:15:5706:10:3408:55:0511:11:0113:31:40.85+07:00:4211:565,0
278JAKIMKO Monika 4175LZS LIPALIPAMasters K - 4028K 602020-07-18 04:56:3701:44:1904:35:2506:46:3709:33:5911:45:1513:35:18.10+07:04:1911:595,0
279STRZAŁKOWSKA Urszula 4147BBL OPOLEOPOLESenior II K - 3024K 612020-07-18 05:08:2701:40:2004:26:2006:37:2609:23:3511:42:1713:39:00.30+07:08:0112:025,0
280KLAWIKOWSKI Maciej 4184SOPOTMasters M - 40 96M 2192020-07-18 05:06:0701:52:4704:28:3006:40:0509:25:5611:44:2813:40:43.15+07:09:4412:045,0
281MACKIEWICZ Dorota 422012TRI.PLWARSZAWAMasters K - 4029K 622020-07-18 04:48:3701:49:1004:53:2507:07:5909:47:5311:53:1613:42:19.20+07:11:2012:055,0
282MARCINIAK Anna 4038CHOCIANÓWMasters K - 4030K 632020-07-18 05:11:3801:41:3104:38:3706:47:2909:32:1411:39:5313:48:02.10+07:17:0312:104,9
283SZYGENDA Waldemar 4239KONINWeteran I M - 50 21M 2202020-07-18 04:53:3801:48:3904:39:3906:53:1009:39:0311:57:0113:53:58.65+07:23:0012:154,9
284MIĘTEK Agnieszka 4050ŻAGAŃMasters K - 4031K 642020-07-18 04:30:3801:59:1305:03:3107:11:1409:56:2212:10:5314:00:16.60+07:29:1812:214,9
285MIĘTEK Dariusz 4049ŻAGAŃMasters M - 40 97M 2212020-07-18 04:30:2801:59:2205:03:4307:11:2409:56:3012:11:0114:01:12.05+07:30:1312:224,9
286MACKIEWICZ Magdalena 4004DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters K - 4032K 652020-07-18 05:21:4701:43:4804:40:3806:57:4309:37:3711:54:1214:18:56.30+07:47:5712:374,7
287SZYMANKIEWICZ Edyta 4068CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters K - 4033K 662020-07-18 05:16:2901:49:0704:45:5707:03:0009:43:0811:59:2614:24:14.90+07:53:1612:424,7
Przekroczony limit czasu: 14:30:00
288MUCHAJER Dawid 4152CSWLĄDPOZNAŃMasters M - 40 98M 2222020-07-18 05:38:2801:33:1204:20:3706:25:5209:18:2912:01:4114:39:24.85+08:08:2612:554,6
289PRUCHNIEWSKA Agnieszka 4063ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 4034K 672020-07-18 05:38:2001:33:1904:20:4506:26:0109:18:3712:01:4614:39:32.45+08:08:3312:564,6
290NADOBNIK Beata 4123TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 4035K 682020-07-18 05:05:1901:44:5604:47:2706:59:5809:51:5312:10:3514:46:50.05+08:15:5113:024,6
291NATKANIEC Grażyna 4087LZS LIPABOLKÓWWeteran K - 504K 692020-07-18 04:56:4701:40:4804:34:2806:46:4309:39:0012:19:1014:49:14.30+08:18:1513:044,6
292RURKA Grzegorz Rurka 4060SAMBIEGAMWARSAWWeteran I M - 50 22M 2232020-07-18 05:36:2601:45:19+00:48:1310:315,7
DQMASIAREK Maciej 4195PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2020-07-18 05:06:4701:00:53 DQ02:30:45 DQ03:33:52 DQ DQ DQ04:33:53.80 DQ0:0014,9
BUJLIS Eugeniusz 4151DZIARALNIA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:5701:26:56 DNF04:07:17 DNF06:24:03 DNF DNF DNF DNF--
JASTRZĄBEK Marek 4041OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYROŻNOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:23:5001:23:36 DNF03:27:45 DNF05:04:17 DNF07:14:55 DNF09:31:54 DNF DNF--
FALISZEWSKI Sebastian 4003ŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:3801:30:05 DNF03:51:00 DNF06:01:52 DNF08:58:05 DNF11:10:15 DNF DNF--
SAMBORSKI Piotr 4198WKURW_TEAMTORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:05:5701:42:33 DNF04:40:14 DNF06:34:23 DNF09:05:00 DNF11:39:13 DNF DNF--
MULARCZYK Marta 4047WKURW_TEAMPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:05:4701:42:42 DNF04:40:23 DNF06:34:33 DNF09:05:08 DNF11:39:22 DNF DNF--
KORZHUN Aliaksandr 4212KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:31:0701:43:20 DNF04:37:54 DNF06:58:57 DNF10:14:22 DNF13:56:54 DNF DNF--
STEFAŃSKI Krystian 4250KS KANAŁEKOLSZTYNSenior II M - 30 2020-07-18 05:02:4701:07:01 DNF02:50:41 DNF04:01:34 DNF DNF DNF DNF--
ZDZIARSKI Tomasz 4249WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:52:0601:35:59 DNF04:14:08 DNF06:07:42 DNF DNF DNF DNF--
JESIOŁOWSKI Robert 4022WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:58:0701:35:04 DNF04:06:46 DNF06:16:16 DNF DNF DNF DNF--
KINDRA Marek 4011FC KACZOR LUBINLUBINMasters M - 40 2020-07-18 04:45:4701:33:48 DNF04:08:58 DNF06:46:09 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Tom 4062QCE SPARTYSZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 05:59:1901:40:28 DNF04:40:51 DNF06:52:51 DNF DNF DNF DNF--
WARSKI Patryk 4252KATOWICESenior II M - 30 2020-07-18 04:54:2701:11:14 DNF03:13:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASZCZYK Andrzej 4180LUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:46:0701:32:58 DNF04:20:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Aga 418677CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 402020-07-18 04:50:5701:59:17 DNF05:30:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Tomasz 4181LUBINSenior II M - 30 2020-07-18 04:45:5701:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUPIŃSKA Wiola 4241TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWASenior I K - 202020-07-18 04:40:2801:51:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYLAK Michał 4208WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:22:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ASŁANOWICZ Marcin 4093WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:47:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 311 wynik(ów)