BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-20
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
68 km
Zgłoszonych:
280
Wystartowało:
238
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
219
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 56km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
56km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KLECHA Rafał 4232Dacza Turysty i BiegaczaZAKOPANESenior II M - 30 1M 100:00:0100:56:0502:09:4403:06:3904:11:2305:11:5906:10:28.7506:10:30.60 5:2611
2BARTOLO Pau 4264BARCELONASenior II M - 30 2M 200:00:0000:56:0602:09:4403:06:3804:13:0305:21:1606:27:21.7506:27:21.85+00:16:515:4110.5
3GUTT Piotr 4272Senior I M - 20 1M 300:00:0200:56:3002:09:4303:11:4804:30:0005:42:3806:48:42.4506:48:45.35+00:38:146:0010
4STARPEK Jan 4274Masters M - 40 1M 400:00:0100:57:1302:16:3503:22:0704:39:4705:58:1307:13:18.1507:13:20.05+01:02:496:229.4
5TOMASIK Stanisław 4222Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior I M - 20 2M 500:00:0300:56:0402:09:5003:19:0004:41:2506:03:0707:22:17.1507:22:20.90+01:11:506:309.2
6KOCZAJA Artur 4192KRAKÓWSenior II M - 30 3M 600:00:0200:57:3302:17:0903:27:0204:45:5006:09:2007:23:22.8507:23:25.65+01:12:556:319.2
7STAWSKI Michał 4169mBankŁÓDŹSenior II M - 30 4M 700:00:0400:59:1902:17:3803:22:3404:47:2406:13:5807:24:09.6007:24:13.70+01:13:436:319.2
8KORDECKI Łukasz 4199WCHSZTBRZESKOSenior II M - 30 5M 800:00:0301:01:1302:23:2803:35:4404:59:4706:16:2607:26:35.9507:26:38.95+01:16:086:349.1
9JURGA Marcin 4073Speed Feet '16KOŚCIANSenior II M - 30 6M 900:00:0401:02:2502:24:4603:37:4905:04:0007:31:44.2507:31:49.10+01:21:186:389
10BOSIANEK Rafał 41244RUN Team PiłaPIŁAMasters M - 40 2M 1000:00:0201:02:5702:25:1003:37:0805:06:5206:33:3607:47:51.2007:47:53.90+01:37:236:528.7
11WOLBACH Tomasz 4211Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 7M 1100:00:0601:01:5102:23:3103:36:0405:04:0006:29:5607:48:05.2507:48:12.05+01:37:416:538.7
12GAWLIK Sławek 4075MarcinSwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 8M 1200:00:0000:57:3402:17:0903:27:0404:56:4306:24:3407:48:20.8007:48:20.80+01:37:506:538.7
13DZIUBAN Łukasz 4224Zaporowy Maraton / GOPR BieszczadyORELECSenior II M - 30 9M 1300:00:1401:09:1702:36:4703:48:2205:12:4406:33:2407:50:05.0007:50:19.45+01:39:486:548.7
14JAROSZ Anna 4030KŁODZKOSenior I K - 201K 100:00:1501:10:2202:38:5703:49:4505:15:0306:35:1907:50:58.6007:51:14.45+01:40:436:558.7
15BADOWSKI Aleksander 4210Marcin Świerc TEAMWARSZAWASenior II M - 30 10M 1400:00:0300:56:0402:14:3003:24:4004:52:3406:34:2207:53:26.1507:53:29.85+01:42:596:578.6
16WOJCIECHOWSKI Mateusz 4256Off-Trail WalshKOMORNIKISenior II M - 30 11M 1500:00:0401:02:5002:28:0003:39:4205:08:1006:38:4608:02:39.3508:02:43.60+01:52:137:058.5
17STYPEREK Jakub 4225Vege RunnersŚREMSenior II M - 30 12M 1600:00:0401:02:2502:26:5003:41:1305:07:1206:38:2908:06:24.2008:06:28.75+01:55:587:098.4
18GAPSKI Mateusz 4207programistabiega.plGDAŃSKSenior II M - 30 13M 1700:00:0301:01:2502:22:2603:49:3705:14:4406:47:0308:08:00.9008:08:04.35+01:57:337:108.4
19LEWANDOWSKI Piotr 4215JELENIA GÓRASenior I M - 20 3M 1800:00:1101:05:4002:32:5803:52:5705:20:1706:50:2308:10:06.1508:10:17.25+01:59:467:128.3
20URBAŃCZYK Karol 4028Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 4M 1900:00:0601:06:1802:37:3703:55:5405:24:3106:56:1608:14:30.6508:14:36.75+02:04:067:168.3
21BORÓWKA Ryszard 4131GDYNIAMasters M - 40 3M 2000:00:0501:06:1202:33:1903:50:1005:21:1206:56:2208:21:37.8508:21:42.90+02:11:127:228.1
22OSTAPCZUK Karol 4271Senior I M - 20 5M 2100:00:0501:03:0702:27:0003:47:0905:19:4206:57:4608:22:40.4008:22:45.55+02:12:147:238.1
23PIOTROWSKI Michal 4078Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOSenior II M - 30 14M 2200:00:0301:01:3502:27:2203:47:1205:28:3207:07:4708:27:33.5008:27:36.50+02:17:057:278
24SZAŁ Tomasz 4099Nie za dalekoPOZNAŃSenior II M - 30 15M 2300:00:1601:13:5902:49:3504:11:2905:43:3607:12:2208:27:27.0008:27:43.75+02:17:137:278
25BULIŃSKI Piotr 4267Night RunnersKRAKÓWSenior II M - 30 16M 2400:00:1401:09:0002:38:4404:00:0805:29:1207:02:1908:28:16.3008:28:30.95+02:18:007:288
26BAKALARZ Emil 4214WROCŁAWSenior I M - 20 6M 2500:00:0201:02:3602:33:3003:49:3505:18:5206:58:1108:30:40.6508:30:43.35+02:20:127:308
27MACHUL Ewa 4260Dream RunWARSZAWASenior II K - 301K 200:00:0401:08:3602:38:5404:03:3505:41:2007:14:5108:32:01.4008:32:06.15+02:21:357:318
28JĘDRZEJEWSKI Łukasz 4254WATAHASŁAWAMasters M - 40 4M 2600:00:0701:06:1202:35:5703:56:2805:33:4407:09:4008:35:15.7008:35:23.00+02:24:527:347.9
29KARCZYŃSKI Dariusz 4275Cała Oleśnica BiegaMasters M - 40 5M 2700:00:0601:09:0402:38:5204:00:5705:36:0907:10:2908:35:17.1008:35:23.20+02:24:527:347.9
30BUKOWSKI Marcin 4262Spartanie DzieciomŻELECHÓWSenior II M - 30 17M 2800:00:2801:14:1902:50:1204:16:0605:50:4507:18:0808:35:00.8008:35:29.50+02:24:587:347.9
31KUCA Szymon 4180OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 18M 2900:00:0201:14:0702:53:4004:14:1505:39:5207:12:2408:37:58.5008:38:00.60+02:27:307:377.9
32PIECUCH Marcin 4117Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 19M 3000:00:1401:05:4602:33:2604:01:2405:43:1107:18:2908:44:59.0008:45:13.70+02:34:437:437.8
33URAMEK Grzegorz 4280Masters M - 40 6M 3100:00:0301:06:3102:37:4603:59:4205:40:5707:16:3308:45:15.7008:45:19.45+02:34:487:437.8
34SITEK Andrzej 4008WROCŁAWMasters M - 40 7M 3200:00:0301:09:1702:39:0304:05:2305:43:5507:16:2408:45:51.6008:45:55.20+02:35:247:447.8
35BUCHLA Marcin 4082GT RATWROCŁAWMasters M - 40 8M 3300:00:1501:12:3802:50:0704:10:4605:45:4207:19:3108:50:45.2008:51:00.90+02:40:307:487.7
36WOŹNIAK Marcin 4152KW P(oznań)MOSINAMasters M - 40 9M 3400:00:0701:07:4502:39:0004:12:4305:51:0407:28:5908:55:17.8508:55:25.45+02:44:547:527.6
37TITZ KOZA Julita 4184ŁÓDŹSenior II K - 302K 300:00:0701:14:0302:49:5404:15:5905:54:5608:56:20.9508:56:28.30+02:45:577:537.6
38OBRADOVIĆ Paweł 4070CZELADŹMasters M - 40 10M 3500:00:2401:08:3102:44:5904:08:4005:48:1807:27:3608:56:35.0508:56:59.05+02:46:287:537.6
39WILK Jacek 4239WARSZAWAMasters M - 40 11M 3600:00:2901:09:0502:44:3204:08:1305:56:3907:33:0608:56:53.6008:57:23.30+02:46:527:537.6
40KLATKA Michał 4007Bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 12M 3700:00:0901:09:3602:50:1404:19:0705:55:0507:37:2108:58:47.1008:58:56.90+02:48:267:557.6
41BUDNIOK Rafał 4123Pocztowa Grupa Biegowa/4RUN Team PiłaPIŁAMasters M - 40 13M 3800:00:0301:07:1302:40:2004:08:0805:53:4307:31:0509:00:20.9509:00:24.05+02:49:537:567.6
42WUJEK Marcin 4183AkantReh-GostyńGOSTYŃMasters M - 40 14M 3900:00:0901:09:4502:49:5304:20:3605:56:0607:34:0209:00:48.1509:00:57.45+02:50:267:577.5
43MARCINIAK Maciej 4013Night RunnersPOZNANSenior II M - 30 20M 4000:00:0401:07:5602:41:4904:09:4005:53:2407:30:1909:01:23.5009:01:28.20+02:50:577:577.5
44PRUCIAK Krzysztof 4112RUN-LOG.COM / WKURW_TEAMOŁAWASenior II M - 30 21M 4100:00:0301:08:5902:39:3104:07:0505:51:0907:31:4809:02:51.9009:02:55.20+02:52:247:597.5
45SŁOCIAK Rafał 4032RAJSPORT ACTIVEOZIMEKSenior I M - 20 7M 4200:00:0801:03:3102:33:2103:57:2605:36:2007:23:5809:02:59.6509:03:07.70+02:52:377:597.5
46BUŁA Jan 4248BYTOMSenior I M - 20 8M 4300:00:1201:15:4102:53:2404:20:3005:58:2007:40:5209:04:03.4509:04:16.35+02:53:458:007.5
47SOŁOWIEJ Łukasz 4227OIRP WarszawaWARSZAWASenior II M - 30 22M 4400:00:2001:09:2902:38:4504:09:0405:45:3607:28:3709:04:20.7009:04:40.85+02:54:108:007.5
48BIERNACKA Edyta 4097FUNFITGOSTYŃSenior II K - 303K 400:00:1501:15:4102:57:5804:27:4506:07:1607:40:2109:05:07.4509:05:23.00+02:54:528:017.5
49GUZOWSKI Andrzej 4231WĘGROWOWeteran I M - 50 1M 4500:00:1801:20:2003:02:2904:33:1606:10:5807:43:3709:05:06.8509:05:25.20+02:54:548:007.5
50WARSKI Patryk 4204KATOWICESenior II M - 30 23M 4600:00:1201:17:3502:54:3904:20:5105:56:3907:34:1909:05:41.6009:05:54.45+02:55:238:017.5
51BAR Tomasz 4206Aliplast Team1LUBLINSenior II M - 30 24M 4700:00:1201:16:5802:54:4004:20:5105:56:4007:34:2109:06:33.5509:06:46.25+02:56:158:027.5
52BARTOSIŃSKI Mariusz 4005WARSZAWAMasters M - 40 15M 4800:00:1101:13:1402:51:3004:22:4906:01:5807:43:2009:09:03.1009:09:14.80+02:58:448:047.4
53WALACIK Adam 4135WieRUNszówWIERUSZÓWSenior I M - 20 9M 4900:00:0701:07:5202:40:3904:10:1405:54:4607:37:0809:10:34.2009:10:41.50+03:00:108:057.4
54NOWAK Katarzyna 4165TKKF HADES MIKOŁÓWMIKOŁÓWSenior II K - 304K 500:00:3101:15:1902:54:3504:25:3806:07:2607:48:1409:10:21.1509:10:52.60+03:00:228:057.4
55SZCZEPAŃSKI Andrzej 4234Wild SkunksZIELONA GÓRAMasters M - 40 16M 5000:00:1801:06:3502:37:2404:16:5806:01:3007:42:1709:11:48.5009:12:07.40+03:01:368:067.4
56LACHOWICZ Jacek 4068ESKILSTUNAMasters M - 40 17M 5100:00:0901:14:1802:54:5704:24:3806:03:2507:40:2109:12:28.1509:12:37.15+03:02:068:077.4
57MORAWA Mateusz 4200Lacho TeamRADZISZÓWSenior II M - 30 25M 5200:00:1401:05:4602:33:3104:01:2505:46:4807:43:3509:12:39.2509:12:53.25+03:02:228:077.4
58BANDUROWSKI Andrzej 4084KB Spoceni Nowa SólNOWA SÓLMasters M - 40 18M 5300:00:2601:17:0302:54:3904:27:3606:02:2907:40:0509:12:46.1509:13:12.55+03:02:418:077.4
59KRÓL Marcin 4279Senior II M - 30 26M 5400:00:1901:15:3002:54:2704:19:3506:00:3707:40:1709:16:00.8509:16:20.25+03:05:498:107.3
60KRAMER Rafał 4164Lug TeamZIELONA GÓRAMasters M - 40 19M 5500:00:1901:15:4502:55:3804:25:0206:05:1407:45:5309:20:54.8009:21:14.40+03:10:438:147.3
61FOĆ Grzegorz 4216Volkswagen PoznańZALASEWOMasters M - 40 20M 5600:00:1101:06:0602:35:4504:09:4005:55:0207:46:1009:24:48.3009:24:59.30+03:14:288:187.2
62DĄBROWSKI Jacek 4009Dąbrowski BrothersWILCZYCESenior II M - 30 27M 5700:00:0401:07:5902:43:2504:10:1105:57:1407:42:1609:25:52.0009:25:56.25+03:15:258:197.2
63KMIEĆ Norbert 4236COMP TEAMJACHRANKASenior II M - 30 28M 5800:00:0401:00:4402:24:1104:00:1105:48:0707:45:3209:26:04.1009:26:08.45+03:15:378:197.2
64STABLA Katarzyna 4026LUXTORPEDA CzerwionkaSTANOWICEMasters K - 401K 600:00:2001:17:0602:59:4804:37:4906:22:5707:59:4409:26:55.5509:27:16.10+03:16:458:207.2
65ZYDROŃ Tymoteusz 4012Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 21M 5900:00:1601:21:3103:10:4304:42:4806:22:5007:59:4709:28:24.8509:28:41.00+03:18:108:217.2
66KUSZTELAK Jacek 4237PIERWOSZÓWSenior II M - 30 29M 6000:00:1201:19:1303:02:4404:36:5106:16:1807:57:2809:29:17.5509:29:30.45+03:18:598:227.2
67SOJKA Jakub 4001WILKSZYNSenior II M - 30 30M 6100:00:0501:12:3302:53:4304:32:1606:16:4108:03:0209:30:11.5509:30:17.35+03:19:468:237.2
68PABICH Krzysztof 41164 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 22M 6200:00:0601:14:2402:55:4804:26:2206:01:3407:53:0909:30:36.7009:30:43.50+03:20:128:237.2
69CHRZĄŚCIK Anna 4251Płomyk Olkusz Harmonia FitnessKRZESZOWICESenior II K - 305K 700:00:0601:15:2502:56:2104:27:4406:14:5307:58:3009:31:03.6509:31:09.70+03:20:398:237.1
70LULIŃSKI Paweł 4181WWAAWARSZAWASenior II M - 30 31M 6300:00:0601:08:1302:46:5204:23:1106:04:3207:51:3509:32:22.8509:32:29.00+03:21:588:257.1
71KŁOSOWSKI Piotr 4266Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMMasters M - 40 23M 6400:00:0701:12:4502:53:3504:28:0106:07:4607:55:2909:32:44.2009:32:51.90+03:22:218:257.1
72GRYCMAN Łukasz 4238SPARTA LASKI ULTRA TEAMSMARDZESenior II M - 30 32M 6500:00:3201:20:2602:56:1304:22:5106:08:1507:55:2109:33:31.2509:34:03.80+03:23:338:267.1
73GOLDMAN Agata 4141LODZSenior II K - 306K 800:00:2501:15:3502:54:0904:23:2206:07:3907:55:1109:34:42.7009:35:08.15+03:24:378:277.1
74MATYJASEK Paulina 4137JÓZEFÓWSenior II K - 307K 900:00:0501:21:2203:12:1904:42:0106:27:4208:11:0609:37:09.2009:37:14.70+03:26:448:297.1
75SCHRODER Patryk 4132ZIELONA GÓRASenior II M - 30 33M 6600:00:2901:21:1203:05:0504:37:4606:19:0308:01:0809:37:39.3509:38:08.45+03:27:378:297.1
76MEDEJSZO Mariusz 4110nowosolska grupa biegowaNOWA SÓLMasters M - 40 24M 6700:00:2601:17:0102:54:3904:37:3606:22:3008:01:3409:39:01.2509:39:27.80+03:28:578:307
77GRYSKA Piotr 4049BrakKOBIELAMasters M - 40 25M 6800:00:3801:20:4703:02:4804:36:5106:18:2508:01:1909:39:14.2509:39:53.15+03:29:228:317
78KWIATKOWSKI Paweł 4085PISARZOWICESenior II M - 30 34M 6900:00:1101:08:5302:51:5504:30:0206:14:5408:04:4509:41:18.4509:41:30.10+03:30:598:327
79HOROWSKI Tomasz 4022Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYMasters M - 40 26M 7000:00:2601:26:2403:13:0004:41:3706:27:2408:12:0409:41:27.2509:41:53.30+03:31:228:337
80WAWER Piotr 4175WARSZAWASenior II M - 30 35M 7100:00:1901:16:0102:59:4204:31:5306:17:4108:03:2509:44:36.9009:44:56.40+03:34:258:357
81KAYSIEWICZ Maciej 4004Natural Born RunnersPOZNAŃMasters M - 40 27M 7200:00:2201:24:0103:10:4104:39:4706:27:3208:13:1309:45:23.1009:45:45.10+03:35:148:367
82FERCHMIN Aleksander 4122JESUS IS MY LEADERPOZNANMasters M - 40 28M 7300:00:0701:09:2602:40:1204:09:4306:02:1608:01:2709:46:12.5509:46:19.65+03:35:498:377
83ZAPADKA Elżbieta 4244MarcinŚwiercTEAMMRĄGOWOSenior II K - 308K 1000:00:1101:22:2703:06:5404:41:0906:28:3308:14:5909:47:56.0509:48:07.80+03:37:378:386.9
84SOBOCIŃSKI Marcin 4059ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 36M 7400:00:2701:19:1002:56:4004:29:3706:24:1308:16:1509:47:45.1509:48:12.70+03:37:428:386.9
85KUSZEL Bartłomiej 4018KATOWICESenior II M - 30 37M 7500:00:2101:22:1403:06:2504:37:0206:18:4408:10:4309:48:30.6509:48:52.30+03:38:218:396.9
86BIELECKI Sławomir 4190KRAKÓWWeteran I M - 50 2M 7600:00:1501:21:0803:03:0404:32:4506:15:0108:12:1109:49:40.0509:49:55.15+03:39:248:406.9
87KAPAŁKA Adrian 4044BBL MikołówMIKOŁÓWSenior II M - 30 38M 7700:00:3101:17:2403:04:1904:43:3306:32:4808:18:5209:54:59.7509:55:30.75+03:45:008:446.9
88KOPACKI Grzegorz 4038FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHSenior II M - 30 39M 7800:00:0801:21:3203:06:1004:44:5406:30:2608:20:3709:55:49.9509:55:58.85+03:45:288:456.8
89GŁOWACKI Artur 4118ZZPPM O/ZG RudnaGŁOGÓWMasters M - 40 29M 7900:00:2601:15:5702:53:1204:26:2406:14:3908:12:1709:57:54.9009:58:21.20+03:47:508:476.8
90LASEK Mikołaj 4089PAN WUEFISTACZMOŃSenior II M - 30 40M 8000:00:1101:13:1502:52:3304:26:4706:10:2808:01:2309:59:11.5509:59:23.10+03:48:528:486.8
91KINECKI Norbert 4177NOWESenior II M - 30 41M 8100:00:1101:13:1602:51:3404:26:4806:09:4007:58:2709:59:11.7009:59:23.45+03:48:528:486.8
92KRYM Katarzyna 4062Matner Running Team/Night Runners WrocławSMOLECMasters K - 402K 1100:00:1301:24:0303:04:2204:34:0206:17:4808:04:0109:59:09.6009:59:23.50+03:48:528:486.8
93GARCZYK Rafał 4265KOZIEGŁOWYSenior II M - 30 42M 8200:00:1001:10:0302:43:3804:12:1306:08:4108:05:2409:59:13.2509:59:23.50+03:48:528:486.8
94PRZYSIWEK Patryk 4179POZNAŃSenior II M - 30 43M 8300:00:2701:27:1203:21:5905:03:1906:49:2708:32:3710:01:32.3510:02:00.20+03:51:298:506.8
95KOSOWSKI Mateusz 4247AntylewakWARSZAWASenior II M - 30 44M 8400:00:3601:23:2903:06:1704:41:1906:31:5708:24:5510:04:49.8510:05:26.25+03:54:558:536.7
96NAUDZIUNAS Agnieszka 4067Natural Born RunnersPOZNAŃSenior II K - 309K 1200:00:2201:27:0003:20:5804:59:4306:38:4508:28:2310:06:15.2510:06:37.50+03:56:068:546.7
97CZAJKOWSKI Rafał 4039EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 30M 8500:00:1301:20:5603:09:2804:44:0406:33:5608:29:5910:07:51.0010:08:04.15+03:57:338:566.7
98PANEK Michał 4218BIAŁYSTOKSenior I M - 20 10M 8600:00:3501:16:4503:00:1604:46:5106:32:3908:37:1110:08:59.5510:09:35.25+03:59:048:576.7
99ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4087'PI'POZNAŃSenior I M - 20 11M 8700:00:1801:21:0303:09:4704:48:3906:40:0208:27:4610:09:31.3010:09:50.10+03:59:198:576.7
100KOPACZ Mirosław 4188POZNANWeteran II M - 601M 8800:00:1101:20:5703:10:5104:47:5606:35:2808:32:5710:09:51.2510:10:02.95+03:59:328:586.7
101MARCINIAK Izabela 4101kobiety biegająSUCHY LASSenior I K - 202K 1300:00:3201:24:0403:15:1204:56:3006:48:3108:38:0110:11:23.7510:11:55.80+04:01:258:596.7
102PALACZ Anna 4156Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior I K - 203K 1400:00:2201:34:1803:30:5005:09:0506:58:2208:39:3210:13:47.3510:14:09.40+04:03:389:016.6
103SKUDLARSKI Jakub 4157Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior I M - 20 12M 8900:00:2201:34:2003:30:4805:09:0506:58:2208:39:3210:13:47.3010:14:09.75+04:03:399:016.6
104PĘDZIK Renata 4185Nysa BiegaNYSAMasters K - 403K 1500:00:0801:21:2203:12:1004:56:1806:47:3408:38:0510:15:21.5510:15:30.35+04:04:599:026.6
105KOZA Rafał 4046ARAŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 31M 9000:00:3501:20:2503:15:4004:56:0306:46:1908:34:4010:14:55.4010:15:30.50+04:04:599:026.6
106MRÓZ Marcin 4217STR Poznań / Dzikie BobryZALASEWOSenior II M - 30 45M 9100:00:1001:18:2203:04:3104:47:0406:38:5608:37:4610:16:30.4510:16:41.10+04:06:109:036.6
107MASALSKA-PAWLAK Agata 4021RADWANICESenior II K - 3010K 1600:00:1201:25:2703:18:5404:59:2206:52:0908:39:4510:18:09.7010:18:22.55+04:07:519:056.6
108TURLEJ Dariusz 4061KondycjaWARSZAWAWeteran II M - 602M 9200:00:2501:27:4703:22:4405:05:0006:55:4608:45:5010:19:28.2010:19:53.55+04:09:229:066.6
109KONIECZNY Tomasz 4079SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 46M 9300:00:1201:20:4903:05:3304:46:0306:40:0408:30:5010:20:06.7510:20:19.65+04:09:499:076.6
110KUCHARSKI Waldemar 4220SZCZECINMasters M - 40 32M 9400:00:3701:25:4103:17:5705:00:4606:50:2408:39:4210:19:43.2510:20:20.80+04:09:509:066.6
111LEŃCZUK Waldemar 4201WROCŁAWWeteran I M - 50 3M 9500:00:2301:19:1503:04:1104:45:3806:40:4408:34:1310:20:41.4510:21:04.65+04:10:349:076.6
112SKÓRA Mirosław 4051SpartaUltraTeamLASKIMasters M - 40 33M 9600:00:1701:14:0502:59:4504:41:1506:29:4908:33:3710:20:47.0510:21:04.75+04:10:349:076.6
113PARZONKA Paweł 4053K.S. LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 34M 9700:00:2101:14:0102:56:2304:32:5606:26:0808:24:5810:20:43.7010:21:05.20+04:10:349:076.6
114KNAPP Janusz 4063NETBOX BIEGA / Lesz No Limits RunnersGOSTYŃSenior II M - 30 47M 9800:00:1501:15:3203:00:2604:38:2506:28:3308:39:5210:21:32.8510:21:48.60+04:11:189:086.6
115OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 4041Night Runners SląskKATOWICEMasters K - 404K 1700:00:2801:29:5503:24:4805:02:2406:53:2508:43:3610:22:43.9010:23:11.95+04:12:419:096.6
116CHRZĄSZCZ Bartłomiej 4245Pruszcz BiegaPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 48M 9900:00:2001:25:4103:17:3504:57:4106:49:2608:40:0310:23:47.5510:24:08.30+04:13:379:106.5
117KRAWCZYŃSKA Anna 4208POZNANSenior I K - 204K 1800:00:1901:26:4603:20:3705:20:5007:08:3108:54:0710:25:15.0010:25:34.50+04:15:039:116.5
118ŁYSIAK Sylwia 4130Rozbiegany RawiczMIEJSKA GÓRKA-DĄBROWAMasters K - 405K 1900:00:1301:21:2403:12:5104:56:3606:52:5108:45:5210:25:23.3510:25:37.05+04:15:069:116.5
119GRAMZA Katarzyna 4024EUFORIABIEGACZA.PLRAWICZSenior II K - 3011K 2000:00:1401:21:1503:11:1104:56:3706:52:3608:46:1010:25:24.6510:25:38.85+04:15:089:116.5
120WOŹNA Magdalena 4153Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRAMasters K - 406K 2100:00:2001:27:1603:26:2605:09:3907:06:4508:54:3310:26:18.6510:26:38.65+04:16:089:126.5
121JURA Mariusz 4219ŁÓDŹSenior II M - 30 49M 10000:00:2301:21:2303:09:1304:47:5006:45:4008:42:1510:26:46.3010:27:09.50+04:16:389:136.5
122TOMAN Andrzej 4025LUXTORPEDA CzerwionkaSTANOWICEWeteran I M - 50 4M 10100:00:2001:21:2903:11:4804:48:3606:46:2808:36:5110:28:16.4510:28:37.05+04:18:069:146.5
123KOŁODZIEJSKI Michał 4252WARSZAWAMasters M - 40 35M 10200:00:1701:17:5603:03:2004:49:1106:40:3508:38:2710:29:05.4010:29:22.45+04:18:519:156.5
124BAUGÄRTNER Marcin 4182klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 36M 10300:00:3301:27:2503:19:1204:57:0806:51:1508:42:1710:29:24.7510:29:57.90+04:19:279:156.5
125ROWIŃSKI Marek 4228KRAKÓWMasters M - 40 37M 10400:00:0901:21:4703:12:3204:56:1606:49:2508:41:3010:31:21.1010:31:30.55+04:20:599:176.5
126SAWICKI Krzysztof 4273Senior I M - 20 13M 10500:00:1401:23:1003:13:2704:51:4706:48:1608:44:0110:31:52.7010:32:07.40+04:21:369:176.5
127CHWAŁOWSKA Agnieszka 4015FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.Senior II K - 3012K 2200:00:1501:28:3503:27:3505:10:1807:04:3408:53:0810:32:33.5010:32:49.10+04:22:189:186.4
128KADECKI Marek 4196KARGOSZYNMasters M - 40 38M 10600:00:1701:26:0703:19:2405:05:4206:58:0008:44:2710:33:01.6510:33:18.75+04:22:489:186.4
129ŚWIATOWIEC Anna 4102I LOVE MY ROTTWEILERKRAKÓWMasters K - 407K 2300:00:2801:30:0103:24:2405:15:1007:13:1309:00:4210:34:15.0510:34:43.95+04:24:139:196.4
130CEGLARZ Jacek 4240Jacek i RadekKIELNAROWASenior II M - 30 50M 10700:00:3201:20:4803:04:2604:41:0206:36:2008:39:5210:34:24.2510:34:56.60+04:24:269:196.4
131WIERZOCH Radosław 4259RZESZÓWSenior II M - 30 51M 10800:00:3201:20:5603:04:2804:41:1506:36:2008:39:5310:34:23.9010:34:56.60+04:24:269:196.4
132SIEKIERA Paweł 4158KĘPNOSenior II M - 30 52M 10900:00:2001:20:5702:58:2704:47:1806:47:4408:45:3110:34:45.9510:35:06.40+04:24:359:206.4
133SKORUPINSKI Piotr 4171POZNAŃSenior II M - 30 53M 11000:00:1601:17:3603:00:3904:48:4506:41:0408:36:2610:35:15.9510:35:32.70+04:25:029:206.4
134GORGOL Tomasz 4241LP 500BYDGOSZCZSenior II M - 30 54M 11100:00:2601:16:0203:04:1704:46:1506:50:5508:46:1510:35:36.7010:36:03.00+04:25:329:206.4
135ORDON Zbigniew 4193KM Truchcik ŁubiankaŁUBIANKAMasters M - 40 39M 11200:00:0901:20:0703:04:2204:45:3706:43:1508:39:1810:36:17.1510:36:26.90+04:25:569:216.4
136WYSMOLIŃSKI Rafał 4139BIERNATKIMasters M - 40 40M 11300:00:3401:17:2503:03:3404:47:3906:45:1408:44:2310:40:37.9010:41:12.45+04:30:419:256.4
137STRONIKOWSKI Kamil 4058szczecin biegaSZCZECINSenior II M - 30 55M 11400:00:3701:25:3903:17:5804:59:1606:59:3009:03:0410:44:17.7510:44:54.75+04:34:249:286.3
138PLEWA Tomasz 4091KIELCEMasters M - 40 41M 11500:00:1001:08:4102:46:1104:25:1806:24:4408:38:0710:44:51.4010:45:01.90+04:34:319:286.3
139KOWALEWSKI Grzegorz 4047KRZEPTÓWMasters M - 40 42M 11600:00:3301:23:3303:17:3904:56:1506:52:4208:54:5310:44:39.8510:45:13.40+04:34:429:286.3
140TARGIEL Damian 4212INVICTUS 3CITYGDAŃSKSenior I M - 20 14M 11700:00:0701:10:4802:55:1104:59:1506:50:4208:54:5010:45:42.1510:45:49.75+04:35:199:296.3
141SZCZEPANIAK Karol 4125Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 43M 11800:00:0501:21:3803:16:2005:04:3606:59:0108:51:4110:45:54.4010:45:59.85+04:35:299:296.3
142TOMCZAK Mariusz 4048Fighters MosinaMOSINAMasters M - 40 44M 11900:00:0801:18:1103:11:3704:51:1906:51:1108:55:5510:45:52.5010:46:01.00+04:35:309:296.3
143KLATKA Arleta 4010Bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 408K 2400:00:1001:22:0303:19:1605:02:3306:59:1508:56:0910:46:45.4010:46:56.10+04:36:259:306.3
144NUŻ Jacek 4221Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIMasters M - 40 45M 12000:00:2101:25:4003:17:3305:06:0707:07:0709:07:5910:50:30.4510:50:51.50+04:40:209:336.3
145KUCNER Monika 4072Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOMasters K - 409K 2500:00:2901:29:5303:29:1405:15:0407:15:3909:08:4510:51:22.5510:51:52.45+04:41:219:346.3
146KAZIMIERUK Grzegorz 4167WARSZAWASenior II M - 30 56M 12100:00:0701:24:2703:22:3705:09:5207:04:3709:03:4910:55:04.6510:55:12.05+04:44:419:386.2
147PORĘBA Tomasz 4055MTS Drużyna Szpiku KGHMGŁOGÓWMasters M - 40 46M 12200:00:3101:24:4003:17:2604:59:5406:58:1409:07:2410:54:58.9010:55:30.40+04:44:599:376.2
148RYBACKI Dariusz 4029nauczycielSIERADZMasters M - 40 47M 12300:00:2301:19:5703:12:1905:07:0907:09:3209:08:1910:55:45.7010:56:08.90+04:45:389:386.2
149PIETRASZEWSKI Witold 4003Netbox Biega / LeszNo Limits RunnersGOSTYŃSenior II M - 30 57M 12400:00:1501:15:3903:00:5204:42:2006:46:2109:00:1510:58:46.4010:59:02.30+04:48:319:416.2
150NĄCKIEWICZ Justyna 4019BRZESKOMasters K - 4010K 2600:00:0601:31:0403:37:1805:30:0207:25:4509:16:4110:59:05.2010:59:11.20+04:48:409:416.2
151SZUMLEWICZ Sebastian 4083SUCHY LASMasters M - 40 48M 12500:00:1701:26:1003:18:1305:04:5207:03:0609:04:4610:59:40.3010:59:58.00+04:49:279:426.2
152MISIAK Artur 4257TEAM BAZYLSTRONIE SLASKIEWeteran I M - 50 5M 12600:00:3501:29:5703:32:2905:15:3807:25:1109:19:4511:02:22.5511:02:57.65+04:52:279:446.2
153STEFAŃCZYK Monika 4138Les femmes courant dans les foretsKRAKÓWSenior II K - 3013K 2700:08:4201:30:4003:24:5605:08:0307:03:5509:06:2910:54:54.3511:03:37.05+04:53:069:376.2
154PARTYKA Andrzej 4242Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWSenior II M - 30 58M 12700:00:3101:32:4803:27:5105:16:5107:21:1209:11:3311:03:23.2511:03:54.70+04:53:249:456.2
155KARBOWSKI Jarosław 4043K.S.LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 49M 12800:00:1901:14:5203:03:0404:49:0406:51:0709:07:2611:04:11.5511:04:30.75+04:54:009:466.1
156SILSKA Sylwia 4146POTASZEMasters K - 4011K 2800:00:1001:25:5303:20:2105:18:3107:14:4709:16:0111:04:48.9011:04:59.10+04:54:289:466.1
157JUCHA Michał 4170RYSIOTEAMŁÓDŹMasters M - 40 50M 12900:00:0601:15:5503:02:1104:48:4006:57:1108:57:1811:05:00.9511:05:07.60+04:54:379:466.1
158POMIANOWSKI Szymon 4106KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 59M 13000:00:3401:14:3403:09:5505:04:4507:04:3809:09:4211:06:47.3511:07:21.55+04:56:509:486.1
159ROGALA Anna 4105POZNAŃSenior I K - 205K 2900:00:3001:34:1503:40:5205:33:5507:32:3709:28:3011:07:15.2011:07:45.50+04:57:149:486.1
160HALBTUCH Grzegorz 4142WROCŁAWSenior II M - 30 60M 13100:00:3401:20:3003:19:4205:15:4507:08:1509:12:1411:07:46.2511:08:21.05+04:57:509:496.1
161SZYMAŁA Marcin 4258KLUCZBORKMasters M - 40 51M 13200:00:1201:21:4803:19:3405:12:1807:08:2509:10:1811:08:48.6511:09:01.45+04:58:309:506.1
162SZYMAŁA Mateusz 4226Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 61M 13300:00:1201:22:4503:19:3505:12:1707:08:2409:10:2611:08:49.0011:09:01.50+04:58:309:506.1
163ZAWADA Maciej 4235Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKMasters M - 40 52M 13400:00:1101:22:4703:19:4005:12:1807:08:2509:11:4411:08:50.0511:09:01.80+04:58:319:506.1
164FOLĘGA Justyna 4100POPIELÓWSenior II K - 3014K 3000:00:2401:21:1503:11:4805:02:5006:57:1009:11:3611:09:39.1011:10:03.30+04:59:329:506.1
165KACZYŃSKI Artur 4145nc+WARSZAWAMasters M - 40 53M 13500:00:3301:24:0903:18:5505:13:1307:15:0409:18:3411:10:23.7011:10:57.40+05:00:269:516.1
166MARCINKIEWICZ Marta 4014Matner Running TeamWROCŁAWMasters K - 4012K 3100:00:1501:34:2803:39:5605:29:5207:29:2609:27:2311:11:06.2011:11:21.50+05:00:509:526.1
167HEJZA Michał 4033Kamil Leśniak Fanpage TeamNAKŁO NAD NOTECIĄSenior I M - 20 15M 13600:00:1401:10:0002:49:3404:23:5606:29:5808:44:0611:14:16.0511:14:30.85+05:04:009:546.1
168PACANOWSKI Robert 4186Wełnica BiegaWEŁNICAMasters M - 40 54M 13700:00:1301:24:1403:19:2605:10:2607:13:5709:14:5011:15:21.1511:15:35.05+05:05:049:556
169KRZEMIŃSKI Jacek 4148KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 62M 13800:00:1601:27:4303:23:0205:12:0607:13:3309:19:5811:15:30.4511:15:46.90+05:05:169:566
170KRZEMIŃSKA Aleksandra 4149KW OPOLEOPOLESenior II K - 3015K 3200:00:1601:27:4403:23:0205:12:0707:13:3209:19:5811:15:30.9511:15:47.15+05:05:169:566
171MIZERA Joanna 4002Sutton RunnersSUTTONSenior II K - 3016K 3300:00:2801:26:4003:27:3605:17:5607:23:4709:22:4211:15:27.5011:15:56.30+05:05:259:566
172SKOKOWSKI Tomasz Skokowski 4006Sutton runnersSUTTONSenior II M - 30 63M 13900:00:2901:26:3903:27:3305:17:5507:23:4409:22:1611:15:28.5011:15:57.50+05:05:269:566
173MORGA Cezary 4189WiatrołapyWARSZAWASenior II M - 30 64M 14000:00:0601:23:2703:16:0805:05:1506:59:0109:04:4611:16:19.3511:16:25.75+05:05:559:566
174MAZEPA Tomasz 4115oławska grupa biegowaOŁAWAMasters M - 40 55M 14100:00:2201:29:0403:23:1105:24:5307:26:3909:24:2611:17:00.6011:17:23.20+05:06:529:576
175KIRKIEWICZ Ireneusz 4108Kolega Maćka OławaOŁAWAMasters M - 40 56M 14200:00:2501:29:0003:23:0805:24:5107:26:3609:24:2111:16:58.2511:17:23.40+05:06:529:576
176WABERSKI Przemysław 4140Muszix teamPOZNAŃSenior I M - 20 16M 14300:00:2701:27:0203:21:5905:13:2707:10:3909:18:2211:19:29.4011:19:56.90+05:09:269:596
177MORAWSKA Anna 4060WARSZAWAWeteran II K - 601K 3400:00:2501:30:4503:34:4205:25:0407:28:0209:28:5611:20:39.4011:21:04.40+05:10:3310:006
178LENKOWSKA Adrianna 4187BIEGAM BO NIE LUBIEPOZNAŃSenior I K - 206K 3500:00:2901:25:5003:19:3804:56:3607:02:2409:11:4711:21:50.8011:22:20.70+05:11:5010:016
179PERZ Marzenna 4178NKB Chyży Nowy TomyślBUKOWIECMasters K - 4013K 3600:00:0901:34:4603:42:0805:23:0507:29:4009:27:1411:22:18.1511:22:27.90+05:11:5710:026
180JANECKI Przemysław 4263WARSZAWASenior II M - 30 65M 14400:00:2801:25:2703:20:1205:21:1107:25:2609:31:3311:22:45.6511:23:13.80+05:12:4310:026
181KOWALSKI Maciej 4194LOTOS Running TeamGDAŃSKMasters M - 40 57M 14500:00:1501:26:0103:19:2805:01:5007:11:3809:22:1911:27:21.9511:27:37.30+05:17:0610:065.9
182FRANEK Sebastian 4020WLKP Mountains UltraLUBOŃMasters M - 40 58M 14600:00:3201:24:0103:21:2105:25:5207:33:0309:42:2311:31:11.7011:31:44.05+05:21:1310:095.9
183GORCZYCA Aneta 4151JASŁOSenior II K - 3017K 3700:00:2401:30:0203:31:4605:22:5007:38:1309:38:5311:31:54.7511:32:19.25+05:21:4810:105.9
184STAFIEJ Anna 4150ŚWINOUJSCIEMasters K - 4014K 3800:00:2501:30:0003:31:4405:22:4907:38:1209:38:5511:31:54.4011:32:19.50+05:21:4810:105.9
185WIĘCKOWSKA Marta 4134MLBRADZISZEWOSenior II K - 3018K 3900:00:3101:26:5603:27:0405:24:5007:23:3609:27:0511:32:10.1011:32:41.40+05:22:1010:105.9
186KOZIOŁ Krzysztof 4133MLBSZCZECINSenior II M - 30 66M 14700:00:3001:27:2503:27:0605:24:5207:23:4509:27:0411:32:12.1511:32:42.80+05:22:1210:105.9
187KOŁODZIEJ Mariusz 4031Triathlon Mietków TeamLEGNICAMasters M - 40 59M 14800:00:2401:24:2503:21:1505:24:5207:37:5609:42:4611:33:24.6011:33:49.00+05:23:1810:115.9
188OLSZEWSKI Łukasz 4249DĄBROWA GÓRNICZASenior I M - 20 17M 14900:00:0801:20:5703:10:5305:01:5207:07:5409:16:5511:33:46.9011:33:55.50+05:23:2410:125.9
189CZESKA Karolina 4027Mosina biegaMOSINASenior I K - 207K 4000:00:2401:28:5403:29:2205:26:4807:27:2009:36:4811:33:56.4511:34:20.95+05:23:5010:125.9
190WAGNER Ewa 4034WROCŁAWSenior II K - 3019K 4100:00:2501:29:2303:34:0905:25:0707:32:3709:36:3711:34:34.1011:34:59.25+05:24:2810:125.9
191JAZY Szymon 4159Pomioty SzatanaLUBOŃSenior II M - 30 67M 15000:00:2001:26:4603:20:3005:20:4907:30:3809:35:5411:35:07.4011:35:27.70+05:24:5710:135.9
192GRZESZCZUK Grzegorz 4095KB Galeria WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 15100:00:1801:27:4403:33:5005:20:5007:26:2809:35:2511:35:52.5011:36:11.30+05:25:4010:145.9
193DZIDEK Marcin 4109MK-TEAMJAWORZYNA ŚLĄSKAMasters M - 40 60M 15200:00:3601:28:4603:26:5805:21:4907:28:1909:42:4011:36:02.9011:36:39.35+05:26:0810:145.9
194WALCZYŃSKA Karolina 4144BIELSKO-BIAŁASenior II K - 3020K 4200:00:2601:38:5903:51:4005:45:1707:51:2609:52:3411:36:43.2511:37:09.50+05:26:3810:145.9
195KOJDER Grzegorz 4094KRĘCZKISenior I M - 20 18M 15300:00:0501:23:2103:18:0505:10:0807:23:5109:35:0511:37:56.4011:38:01.55+05:27:3010:155.8
196DŁUGOSZ Marek 4098KB Geotermia UniejówWARTKOWICEWeteran I M - 50 7M 15400:00:1201:22:3603:27:3705:16:4507:31:1509:31:3411:37:53.9011:38:06.05+05:27:3510:155.8
197DARSKI Rafał 4114RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 8M 15500:00:3001:20:5203:15:0405:09:2307:30:0409:42:4011:37:37.8011:38:08.20+05:27:3710:155.8
198JAWORSKI Jarosław 4223bbl MikołówWYRYSenior II M - 30 68M 15600:00:3101:20:4503:13:4505:00:3507:08:2409:30:0411:37:52.3011:38:23.45+05:27:5210:155.8
199POLAKOWSKI Tomasz 4143Biegiem Radom!RADOMMasters M - 40 61M 15700:00:2101:24:0403:15:2505:14:1707:30:4709:35:3511:39:07.9511:39:29.60+05:28:5910:165.8
200KUŁAKOWSKI Piotr 4076CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 603M 15800:00:3501:33:4503:39:4305:31:2207:37:4109:48:0811:41:13.8011:41:49.35+05:31:1810:185.8
201KRYZA Agnieszka 4037Życie jest piękneWROCŁAWSenior II K - 3021K 4300:00:2701:27:3303:35:4305:43:3607:49:2209:49:5911:42:11.6011:42:38.90+05:32:0810:195.8
202SIKORSKA Agnieszka 4107WARSZAWAMasters K - 4015K 4400:00:1301:31:3403:35:1405:30:1907:38:5609:43:2211:42:37.3511:42:51.05+05:32:2010:195.8
203HATALSKI Wojciech 4126KEREMEFESYSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 69M 15900:00:3301:32:5003:30:0605:18:3007:33:5509:42:3511:43:05.6511:43:39.30+05:33:0810:205.8
204MACHOWSKA Joanna 4209Bez GranicCHORZÓWSenior II K - 3022K 4500:00:2301:28:0903:31:5005:28:1607:40:2609:51:5011:44:42.8511:45:06.40+05:34:3510:215.8
205KRYZA Grzegorz 4036Życie jest piękneWROCŁAWMasters M - 40 62M 16000:00:2701:27:3203:35:4305:43:3507:50:4309:50:0211:46:59.8511:47:26.90+05:36:5610:235.8
206LEŚNIK Wojciech 4092WROCŁAWWeteran I M - 50 9M 16100:00:1701:30:3103:39:4905:43:2407:52:3609:59:5311:47:49.5011:48:06.95+05:37:3610:245.8
207STROCZYŃSKI Paweł 4086TYCHYSenior II M - 30 70M 16200:00:3001:31:1903:30:2405:45:4107:51:3609:54:5711:47:57.5011:48:28.05+05:37:5710:245.8
208STOLARZ Paweł 4093Żywcem ZabieganiWARSZAWAWeteran I M - 50 10M 16300:00:1701:26:3803:27:1605:45:5407:51:5009:55:0911:48:11.0011:48:28.35+05:37:5710:245.8
209BRZEZOWSKA Beata 4205Polska BiegaWARSZAWAWeteran K - 501K 4600:00:3301:35:1703:40:2105:45:1007:41:5709:54:4011:49:41.7511:50:15.15+05:39:4410:265.7
210GALIŃSKI Rafał 4250PARKOSZOWICEMasters M - 40 63M 16400:00:2801:28:0103:34:5605:39:0607:50:3210:07:5411:56:58.4011:57:26.50+05:46:5510:325.7
211GRYGORUK Cezary 4128SZCZECINWeteran I M - 50 11M 16500:00:0601:30:2903:39:5905:43:3707:52:4810:00:0712:05:31.2012:05:37.95+05:55:0710:405.6
212STROIŃSKA Iwona 4277Masters K - 4016K 4700:00:2201:31:3503:42:3705:44:3307:52:3510:12:0612:17:26.2512:17:48.30+06:07:1710:505.5
213GÓRNY Sławomir 4119Górny TeamGOSTYŃWeteran I M - 50 12M 16600:00:1001:26:5003:39:5105:49:0108:03:0610:15:1312:26:02.1512:26:12.50+06:15:4110:585.5
214ABRAMEK Tomasz 4268WARSZAWASenior II M - 30 71M 16700:00:3301:32:4003:35:5505:44:4108:02:2210:11:1712:25:42.5512:26:16.20+06:15:4510:575.5
215GÓRNY Jakub 4120Górny TeamGOSTYŃSenior I M - 20 19M 16800:00:1101:26:4903:40:0205:49:1208:03:3210:16:0912:26:06.9512:26:18.10+06:15:4710:585.5
216MOŃKA Łukasz 4191SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior II M - 30 72M 16900:00:1801:19:0703:30:2105:30:2508:02:5610:33:3012:53:55.6012:54:13.90+06:43:4311:225.3
217SPYCHAŁA Marek 4066Nie za dalekoPOZNAŃMasters M - 40 64M 17000:00:1701:27:4503:33:3305:23:3807:45:0210:00:0412:59:14.3012:59:31.75+06:49:0111:275.2
218CAPY Thierry 4161JASZKOTLEMasters M - 40 65M 17100:00:1701:27:5703:40:4905:51:4708:08:1010:38:3913:06:36.6013:06:54.40+06:56:2311:345.2
219GEZELA Joanna 4054EuforiaBiegacza.plGÓRAMasters K - 4017K 4800:00:1401:40:4504:05:1806:15:5608:34:4313:12:07.4513:12:21.45+07:01:5011:385.2
KURAS-SMOLNIK Magdalena 4071sieradzbiega.plCHOJNESenior II K - 3000:00:3401:37:2503:49:2905:56:0908:09:0810:21:53--
ZAJĄC Leszek 4040-ŚWIEBODZICESenior II M - 30 DNF01:02:27 DNF02:28:25 DNF04:32:03 DNF06:56:01 DNF09:32:12 DNF DNF DNF--
KROSNY Sebastian 4080Body Dry Team - STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWSenior II M - 30 DNF00:57:48 DNF02:18:16 DNF03:31:36 DNF05:17:15 DNF DNF DNF DNF--
TERZONI Christian 4253MARCIN ŚWIERC TEAMCASTELNOVO NE MONTISenior II M - 30 DNF01:01:16 DNF02:24:45 DNF03:47:11 DNF05:29:39 DNF DNF DNF DNF--
KAMINSKA Karolina 4136Shell Kraków / Les fammes courant dans les foretsKRAKÓWSenior II K - 30DNF01:24:37 DNF03:30:07 DNF05:30:43 DNF07:42:26 DNF DNF DNF DNF--
GRYCZKA Tomasz 4173OPOLESenior II M - 30 DNF01:11:05 DNF02:59:17 DNF05:25:29 DNF07:42:54 DNF DNF DNF DNF--
GALLARDO Lina 4269Masters K - 40DNF01:22:38 DNF03:40:53 DNF05:28:52 DNF07:49:30 DNF DNF DNF DNF--
AGOSTINI Juan Gustavo 4270Masters M - 40 DNF01:34:36 DNF03:43:48 DNF05:28:57 DNF07:55:27 DNF DNF DNF DNF--
CZUBA Michał 4255Ligota ZameckaKLUCZBORKSenior II M - 30 DNF01:29:46 DNF03:33:48 DNF05:39:51 DNF08:13:04 DNF DNF DNF DNF--
PIETRAKOWSKI Grzegorz 4042Tt szczecinSZCZECINSenior II M - 30 DNF01:25:38 DNF03:19:55 DNF05:45:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
RURKA Grzegorz 4195MrWARSZAWAWeteran I M - 50 DNF01:37:21 DNF03:48:40 DNF05:56:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
MORAWSKI Filip 4166MarcinŚwiercTeamPUSZCZYKOWOMasters M - 40 DNF01:07:34 DNF02:42:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁÓCIENNICZAK Jakub 4261Dream RunWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:08:36 DNF02:42:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CABAJ Przemysław 4276Senior II M - 30 DNF01:14:14 DNF03:06:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BANERT Adam 4045ARAŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 DNF01:21:47 DNF03:29:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STROIŃSKI Wojciech 4278Masters M - 40 DNF01:31:32 DNF03:42:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUZIK Mateusz 4088Night RunnersKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:28:41 DNF03:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DŁUGOSZ Agata 4246Biegam z Pasją/Nessi TeamTYCHYSenior II K - 30DNF01:20:37 DNF03:51:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONKIEWICZ Katarzyna 4229grodziski klub biegaczaGRODZISK WLKPMasters K - 40DNF01:47:21 DNF04:15:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 238 wynik(ów)