Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
    
1WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 4000:00:0901:07:3602:38:06
2STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:09:5502:44:34
3KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 4000:00:4601:16:5702:52:44
4BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 4000:00:2901:18:2703:00:23
5PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 4000:01:1901:20:0603:04:52
6JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 4000:01:1701:21:4903:07:40
7JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:4701:17:5203:09:37
8RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4101:22:3303:12:08
9KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:5901:23:4803:17:03
10MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2801:25:3803:17:22
11SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4000:00:3101:23:0903:18:55
12WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4001:23:1403:19:21
13SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:1901:23:0303:20:46
14ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:4001:23:1503:21:58
15RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4000:00:3401:25:2003:23:14
16SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 4000:01:0601:30:4203:24:24
17ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4000:00:1801:30:4903:34:22
18MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4000:01:0301:31:2603:40:36
19KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2201:32:3103:43:35
20PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:33:5903:44:34
21FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4000:00:1201:26:5603:45:53
22DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4000:00:2801:33:3003:46:26
23WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4000:00:4701:34:0903:47:04
24WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4000:01:1001:37:4803:49:44
25KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2701:39:2503:51:31
26WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4000:00:2101:39:3803:56:24
27GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:4801:34:0703:57:15
28SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4000:00:0901:39:3604:01:18
29DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4000:00:2801:39:3704:01:18
Niesklasyfikowani
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF
Znaleziono 33 wynik(ów)