Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2018-07-19 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Zgłoszonych : | 449 |
Wystartowało : | 403 |
Nie ukończyło : | 29 |
Ukończyło : | 374 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJER Janusz | 443 | TOPOLÓW | Masters M - 40 | 00:00:02 | 00:56:30 | ||
2 | ZAJĄC Robert | 164 | Orange Polska | ZĄBKI | Masters M - 40 | 00:00:02 | 00:58:44 | |
3 | PIECHA Artur | 335 | Hercog Running Team | RYBNIK | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:59:37 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KMIECIK Tomasz | 283 | MUROWANA GOŚLINA | Masters M - 40 | DNF | 00:59:37 DNF | |||
5 | JANIK Rafał | 163 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 00:00:04 | 00:59:50 | |
6 | SOIŃSKI Przemek | 9 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:04:42 | |
7 | ŻUBIŃSKI Piotr | 418 | ACCELERATING POLAND | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:43 | |
8 | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 422 | Wild Skunks | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:04:44 | |
9 | SZYMCZAK Marek | 326 | RUNICORN Team | ŻYRARDÓW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:05:41 | |
10 | ŻUREK Damian | 257 | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:06:48 | ||
MORAWSKI Filip | 145 | PUSZCZYKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:07:02 DNF | |||
BUDNIOK Rafał | 304 | POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA | PIŁA | Masters M - 40 | DNF | 01:07:12 DNF | ||
13 | KMAK Sławek | 365 | PAPIKI | GRYBÓW | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:07:13 | |
14 | GARCZYŃSKI Darek | 102 | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:07:21 | ||
LINKOWSKI Michał | 415 | ILoveZiemek | SUCHY LAS | Masters M - 40 | DNF | 01:07:29 DNF | ||
16 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 28 | Załoga Górska | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:07:39 | |
17 | BĄK Jarek | 394 | Zabiegany Wołomin | STARE LIPINY | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:08:05 | |
TIMOFIEJUK Paweł | 310 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:08:30 DNF | ||
19 | PRZYJEMSKI Artur | 441 | Km Truchcik | PIGZA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:08:48 | |
20 | CYTACKI Dawid | 352 | Saint-Gobain Squad | PŁOCK | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:09:08 | |
21 | STĘPNIK Paweł | 359 | ŚmigaSię | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:09:22 | |
22 | KONOPIŃSKI Tomasz | 267 | mediasystem••• | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:09:26 | |
23 | JARMOLIŃSKI Piotr | 386 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN MIERZYN | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:09:37 | |
24 | MICHNO Tomasz | 245 | Lacho Team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:09:37 | |
25 | BAR Stanislaw | 407 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:09:38 | |
26 | LONC Tomasz | 14 | M&T wyjadacze parówków | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:09:38 | |
27 | SOSNOWSKI Michał | 369 | PGB Sportowa Paczka | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:10:24 | |
28 | FRĄCKOWIAK Michał | 254 | Czerwonak Biega | KOZIEGŁOWY | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:10:43 | |
STANKIEWICZ Paweł | 227 | Czerwonak Biega | POTASZE | Masters M - 40 | DNF | 01:10:43 DNF | ||
MĄDRZEJEWSKI Tomasz | 152 | SPARTA ULTRA TEAM | OLSZOWA | Masters M - 40 | DNF | 01:10:57 DNF | ||
31 | PARZONKA Paweł | 98 | KS Leniwiec | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:11:03 | |
32 | FURMAN Sławomir | 30 | SZCZEPANÓW UL KOLEJOWA 8 | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:11:15 | ||
33 | DĄBKOWSKI Maciej | 10 | SOLEC KUJAWSKI | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:11:41 | ||
34 | KWASNIEWSKI Krzysztof | 255 | Żywcem Zabiegani | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:11:47 | |
35 | SKÓRA Szymon | 260 | NYSA | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:12:07 | ||
36 | MACKIEWICZ Artur | 73 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:12:15 | |
37 | BANKIEWICZ Damian | 48 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:12:26 | ||
38 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 125 | Koło Biega | POWIERCIE KOLONIA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:12:27 | |
39 | KAMINSKI Robert | 220 | GROSLAY | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:12:33 | ||
40 | TOJZA Tomasz | 207 | DOBRZYCA | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:12:33 | ||
41 | GAŁAMAGA Radosław | 60 | LoveLasy Police | POLICE | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:13:06 | |
42 | JEŻEWSKI Sławomir | 149 | KGB Grzmot Komorniki | ROSNÓWKO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:15 | |
43 | DYRKA Krzysztof | 177 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:13:28 | ||
44 | GRYCMAN Łukasz | 381 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Masters M - 40 | 00:03:03 | 01:13:36 | |
45 | BANDUROWSKI Andrzej | 214 | KB Spoceni Nowa Sól | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:14:38 | |
46 | CYNIAK Marek | 204 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:14:45 | |
47 | CZUBAK Dariusz | 408 | Biegiem Po Piwo | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:14:52 | |
48 | CZARNY Mariusz | 69 | JaworznoŁBC | JAWORZNO | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:15:17 | |
49 | MARKOWSKI Marek | 242 | KS LENIWIEC | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:01:00 | 01:15:48 | |
50 | DZIUBA Emilian | 345 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:15:59 | |
51 | MARCINKOWSKI Przemysław | 427 | PROTON/ LESZ NO LIMITS RUNNERS | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:16:03 | |
KOZIOŁ Bogusław | 236 | Gang Różowych Misiów | OLEŚNICA | Masters M - 40 | DNF | 01:16:08 DNF | ||
53 | KUCHARSKI Piotr | 412 | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | GLINIK GM. DESZCZNO | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:16:09 | |
54 | PAWLIŃSKI Adam | 201 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:16:12 | |
55 | DOMINIAK Marcin | 391 | Psia Edukacja | BOBROWICE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:16:19 | |
56 | WUJEK Marcin | 431 | Dzikie Kuny -Gostyń | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:16:19 | |
57 | KRZYSZŁOWSKI Rafał | 165 | GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:16:28 | |
58 | CHOJNACKI Przemysław | 347 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:16:52 | ||
59 | OŚRÓDEK Piotr | 402 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:16:54 | |
60 | WIŚNIEWSKI Marek | 331 | WILCZYN | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:18:09 | ||
61 | GŁOWACKI Maciej | 309 | WILKSZYN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:18:32 | ||
62 | PTAK Jarosław | 401 | KĘDZIERZYN-KOŻLE | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:19:00 | ||
63 | KOSTRZEWSKI Sławomir | 96 | 10 Brygada Logistyczna | GŁUCHOŁAZY | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:19:04 | |
64 | KARBOWSKI Jarosław | 53 | K.S.LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:19:21 | |
65 | MATYJASIAK Konrad | 371 | softsol | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:01:08 | 01:19:25 | |
66 | KAMZOL Roman | 240 | BABIMOST | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:19:33 | ||
67 | PAWŁOWSKI Robert | 68 | Vege Runners | CHODZIEŻ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:19:57 | |
68 | WYLEGAŁA Michał | 33 | PCH_RUN | RATAJE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:19:58 | |
69 | SIKORA Grzegorz | 340 | McBiegacze | KSIĄŻENICE | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:09 | |
70 | MARCINIAK Janusz | 62 | Night runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:21:02 | |
71 | SCHRODER Patryk | 315 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:21:03 | ||
72 | WOJTCZAK Krzysztof | 19 | WKB Piast Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:21:05 | |
73 | REDLER Paweł | 293 | ŻARY | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:21:18 | ||
74 | GEROWSKI Maciej | 285 | Netbox biega / Gostyń Easy Trail / LNLR / SWG | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:21 | |
75 | OCHOTA Rafał | 232 | Stargard. Ja się nie ścigam. | STARGARD | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:21:35 | |
76 | SIWEK Jarek | 95 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:21:35 | |
77 | SULIN Marek | 322 | Spartanie Dzieciom | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:21:39 | |
78 | KOWALSKI Maciej | 205 | LOTOS Running Team | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:21:55 | |
79 | FILIPIAK Sebastian | 126 | LZS Lipa | LIPA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:21:56 | |
WÓJTOWICZ Jacek | 114 | Franciszkanie-Krosno | BOCHNIA | Masters M - 40 | DNF | 01:22:00 DNF | ||
81 | JAKUSZEK Krzysztof | 197 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:22:03 | |
82 | SZUBA Teofil | 417 | Maratończyk Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:22:05 | |
83 | BRUDEREK Tomasz | 338 | Runners Team Jabłonna | JABŁONNA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:22:08 | |
84 | BIAŁECKI Zbigniew | 137 | Łódź Running Team | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:22:15 | |
85 | IMIOŁCZYK Roland | 405 | RĄBIEŃ AB | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:22:15 | ||
ZGÓRSKI Grzegorz | 107 | SBRT Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:22:48 DNF | ||
87 | PRYSZCZ Mirosław | 87 | RUDA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:23:01 | ||
88 | CYGAN Krzysztof | 123 | BŁONIE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:23:10 | ||
89 | KONKIEWICZ Robert | 437 | Grodziski Klub Biegacza | GRODZISK WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:23:14 | |
90 | SKOCZYLAS Jerzy | 216 | wkurw_team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:24:39 | |
STAWARZ Paweł | 194 | KB LUPUS Oleśnica | OLEŚNICA | Masters M - 40 | DNF | 01:24:53 DNF | ||
92 | PŁASKOCIŃSKI Robert | 190 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:01:09 | 01:25:00 | |
93 | OSTROMĘCKI Waldemar | 133 | ROWEROWA BRZOZA | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:01:16 | 01:25:00 | |
Przekroczony limit czasu: 13:00:00 | ||||||||
94 | MODLISZEWSKI Dariusz | 118 | Orange Polska | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:25:06 | |
95 | DĘBICKI Mariusz | 132 | Orange Polska | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:25:06 | |
96 | POMAGRUK Piotr | 252 | PODZAMCZE | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:25:06 | ||
97 | LIPSKI Krzysztof | 113 | Allianz Running Team | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:25:07 | |
98 | SAMOLAK Maciek | 140 | MILITARIA TWIERDZA KŁODZKA | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:25:07 | |
99 | KRUPA Piotr | 119 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:25:23 | |
100 | SZCZEPANIAK Artur | 316 | KB Czesio Biegia | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:25:25 | |
HADAM Michał | 120 | KB Maniac Poznań/NBR | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:25:32 DNF | ||
102 | KONIECZNY Andrzej | 1 | brak | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:26:54 | |
103 | KOWALEWSKI Grzegorz | 158 | KRZEPTÓW | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:26:55 | ||
104 | LUBOCH Krzysztof | 50 | Team Dobeerman | SZYDŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:27:53 | |
105 | BAUGÄRTNER Marcin | 298 | klubsilesia.pl | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:28:05 | |
106 | STROIŃSKI Wojciech | 39 | C&C Sports Team | WILKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:22 | |
107 | PRZYBYLSKI Piotr | 271 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:29:08 | ||
108 | SKOWRONEK Artur | 59 | MarkotneSkowronki | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:29:21 | |
109 | MARKOWSKI Piotr | 66 | WROCŁĄW | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:29:26 | ||
RADZIWOŃ Krzysztof | 180 | Grupa Nienachalnie Heroiczna | POLKOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:29:40 DNF | ||
111 | SIECZKOWSKI Artur | 300 | NATURAL BORN RUNNERS TEAM | KOSTRZYN NAD ODRĄ | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:30:25 | |
112 | PIWOWARCZYK Przemysław | 160 | SZCZAWNO-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:31:25 | ||
113 | JAMROZIK Zbigniew | 203 | Koło Biega | KOŁO | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:31:51 | |
114 | RECZUCH Adam | 226 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:01:00 | 01:32:10 | ||
115 | PISKORZ Robert | 129 | Volkswagen Motor Polska | POLKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:54 | 01:32:52 | |
116 | DĄBROWSKI Ireneusz | 12 | Rajsport Active | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:33:09 | |
117 | WIDŁAK Janusz | 171 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:33:26 | ||
118 | NAMYŚLAK Radosław | 195 | KOŁO Biega | KOŁO | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:33:54 | |
119 | WAŚCIŃSKI Roman | 188 | Pędzi - Para | GOŁASZYN | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:34:27 | |
120 | PIETRZAK Dariusz | 191 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:36:32 | ||
121 | DĘBEK Piotrek | 25 | Świdnicka Grupa Biegowa | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:37:42 | |
HUZIOR Piotr | 428 | Attiq Team/Salming | NOWY TARG | Masters M - 40 | DNF | 01:59:52 DNF | ||
123 | KOZŁOWSKI Tomasz | 143 | Lesz No Limits Runers | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:01 |
Znaleziono 123 wynik(ów)