Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 1M 300:00:0200:56:0502:10:0403:09:4304:23:4105:33:3406:41:49.2006:41:51.95 5:5410,2
2ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 2M 400:00:0100:54:3302:09:0303:09:4304:32:4205:46:0406:50:48.9506:50:50.50+00:08:586:029,9
3KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 3M 600:00:0200:55:4802:09:5203:14:1404:37:0305:48:0406:59:26.2006:59:28.80+00:17:366:109,7
4MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 4M 700:00:0601:01:0102:17:3503:22:0604:43:0505:53:5107:02:36.0007:02:42.50+00:20:506:129,7
5POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 5M 800:00:0301:01:0402:20:2403:26:5404:55:3206:00:4807:05:51.9007:05:55.80+00:24:036:159,6
6KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 6M 900:00:0000:58:0202:16:0803:20:5604:45:5206:00:5907:11:39.8007:11:39.80+00:29:476:209,5
7MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 7M 1100:00:0200:57:5702:15:5303:20:5304:45:4506:03:5007:13:48.3507:13:50.85+00:31:586:229,4
8PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 8M 1200:00:0300:56:1002:10:5503:17:3104:51:3106:05:0407:15:07.7507:15:11.20+00:33:196:239,4
9GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 9M 1800:00:0301:03:5202:29:3703:40:3605:10:1306:26:0007:39:05.2507:39:08.50+00:57:166:458,9
10BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 10M 1900:00:0601:02:5202:26:5503:37:1505:10:0206:28:4407:39:37.7007:39:43.85+00:57:516:458,9
11RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 11M 2200:00:0301:00:2402:22:1503:33:2105:09:4206:30:4307:43:35.2507:43:39.15+01:01:476:498,8
12PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 12M 2500:00:0201:05:3502:29:2603:38:1805:11:4406:35:2007:54:22.3007:54:24.95+01:12:336:588,6
13BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 13M 2700:00:1100:57:2402:17:4903:31:3105:13:4606:42:1808:04:06.9008:04:18.25+01:22:267:078,4
14ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 14M 2800:00:0501:01:5002:26:4403:39:2005:16:1806:40:1008:04:54.2508:05:00.15+01:23:087:078,4
15CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 15M 3200:00:0301:01:1202:21:0303:29:0805:15:2406:43:1308:11:46.2508:11:50.15+01:29:587:138,3
16KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 16M 3300:00:0401:04:3902:33:2503:49:4905:26:0806:52:5008:16:28.7008:16:33.60+01:34:417:188,2
17PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 17M 3700:00:0501:04:5302:28:4003:39:1205:16:1506:55:0008:25:35.6008:25:41.20+01:43:497:268,1
18SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 18M 4000:00:1201:07:2102:38:5504:03:0705:45:5607:10:0408:31:43.4008:31:55.95+01:50:047:318,0
19SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 19M 4100:00:0601:09:5602:43:0704:03:0005:46:0507:09:5508:32:19.2508:32:25.40+01:50:337:328,0
20WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 20M 4700:00:0901:07:3702:38:0603:53:0905:42:3907:15:2308:44:09.0008:44:18.90+02:02:267:427,8
21DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 21M 5000:01:1601:15:4502:52:2204:13:1105:57:4207:25:5508:50:35.4008:51:51.55+02:09:597:487,7
22WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 22M 5100:00:1101:05:5502:41:3804:07:2906:00:1207:29:1608:51:46.3008:51:58.05+02:10:067:497,7
23ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 23M 5400:00:0801:15:0402:55:2104:17:2506:05:2107:33:2809:01:10.0009:01:18.00+02:19:267:577,5
24BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 24M 5500:00:0901:07:3402:39:1004:05:0006:00:2407:32:5509:08:29.1509:08:38.55+02:26:468:037,4
25ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 25M 5600:00:1301:09:4402:47:5804:18:4206:13:1107:41:3909:09:35.1509:09:48.80+02:27:568:047,4
26LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 26M 5800:00:4801:19:3703:00:4104:27:1006:25:4407:50:3509:14:11.1509:14:59.95+02:33:088:087,4
27MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 27M 6500:00:0901:10:3802:50:0404:14:3206:05:1307:41:2109:19:51.9509:20:01.50+02:38:098:147,3
28KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 28M 7000:00:5801:23:5203:07:5504:27:4806:21:2507:47:2209:20:48.5509:21:46.65+02:39:548:147,3
29PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 29M 7200:00:5001:16:0002:53:0604:20:5006:20:2907:49:1709:21:57.8509:22:48.00+02:40:568:157,3
30CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 30M 7500:00:5301:19:3303:00:5904:27:2906:21:3507:51:4509:22:43.9009:23:36.95+02:41:458:167,3
31UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 31M 7800:00:5101:08:5102:42:1004:09:2206:08:4907:47:2209:24:04.4009:24:55.45+02:43:038:177,2
32WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 32M 8200:00:2501:16:0102:55:5204:22:4906:25:5007:56:0109:30:26.1009:30:51.70+02:48:598:237,2
33GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 33M 8400:00:3801:14:2602:50:3604:18:3406:21:2807:57:2809:32:13.8509:32:51.85+02:50:598:247,1
34KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 34M 8500:00:1401:08:3902:39:0204:06:4406:14:4407:48:0509:33:27.1509:33:41.20+02:51:498:257,1
35ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 35M 8600:00:0401:20:3403:02:1804:32:0706:29:3108:02:2909:33:54.7509:33:59.55+02:52:078:267,1
36WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 36M 8700:00:3601:12:4202:48:4504:15:1206:17:1907:53:5309:34:44.9009:35:21.35+02:53:298:277,1
37KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 37M 8900:00:3501:12:3802:48:5604:13:5106:15:1207:55:0909:36:00.2509:36:35.75+02:54:438:287,1
38KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 38M 9100:00:4101:17:5003:01:3604:27:4406:24:1408:02:0409:37:41.1509:38:23.05+02:56:318:297,1
39KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 39M 9200:00:1801:16:5503:02:3204:32:3906:29:2408:02:1509:41:14.5009:41:32.60+02:59:408:327,0
40STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 40M 9300:00:2601:18:1003:02:4904:28:1806:30:0508:06:4309:41:42.3009:42:09.05+03:00:178:337,0
41DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 41M 9400:00:3401:09:2402:47:0404:14:2206:21:4107:59:5609:41:55.8509:42:30.80+03:00:388:337,0
42BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 42M 9500:00:3801:14:3702:56:3104:22:2106:33:4108:06:2109:42:11.9509:42:50.50+03:00:588:337,0
43KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 43M 9700:00:3301:14:4302:51:4404:14:4406:17:2507:57:3209:44:28.7009:45:02.10+03:03:108:357,0
44MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 44M 9800:00:5201:11:3602:51:3804:15:4306:23:5408:04:0409:45:53.9509:46:46.55+03:04:548:367,0
45FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 45M 10000:00:2601:07:2402:39:5804:15:2206:30:2708:15:3409:48:26.4009:48:52.70+03:07:008:396,9
46SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 46M 10200:00:2401:26:5403:13:2504:48:5706:45:5208:19:2309:49:23.4509:49:48.35+03:07:568:406,9
47KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 47M 10500:00:2601:13:3702:51:4404:25:1106:31:5908:11:5109:50:33.1009:50:59.70+03:09:078:416,9
48GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 48M 10600:00:1501:10:0002:47:1304:13:5706:43:1908:15:3109:50:56.6009:51:12.10+03:09:208:416,9
49PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 49M 10700:00:2501:23:1503:10:5504:41:2206:46:2508:25:2009:52:38.3509:53:03.75+03:11:118:426,9
50DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 50M 11000:01:0101:16:1803:00:5604:30:2506:40:0508:18:5309:54:46.6509:55:48.50+03:13:568:446,9
51KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 51M 11300:01:0401:17:2902:48:4004:17:2106:37:4908:10:5909:56:01.9509:57:06.60+03:15:148:456,8
52MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 52M 11600:01:0301:22:0803:10:3004:43:2406:47:1408:21:2609:57:15.9009:58:19.30+03:16:278:476,8
53STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 53M 11700:00:1301:18:5603:07:4204:45:3206:45:2708:21:3809:59:25.3009:59:39.25+03:17:478:486,8
54SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 54M 11900:00:3601:27:1903:19:2304:58:4207:00:4308:27:5010:00:31.1010:01:07.25+03:19:158:496,8
55ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 55M 12000:00:0401:04:3802:35:1103:55:2406:13:3708:09:4810:01:25.0010:01:29.60+03:19:378:506,8
56TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 56M 12100:00:5401:13:2102:51:4604:17:0106:25:3708:10:5410:02:59.9010:03:54.65+03:22:028:526,8
57WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 57M 12400:00:3001:14:0602:59:0104:32:5206:39:1208:21:2910:05:05.8510:05:36.35+03:23:448:536,7
58MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 58M 12600:00:2801:17:1002:59:5004:32:3706:40:3308:25:2510:07:25.3510:07:53.55+03:26:018:556,7
59JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 59M 12700:00:1201:14:2502:54:4204:29:1306:36:5808:21:5710:08:15.3010:08:28.15+03:26:368:566,7
60JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 60M 12900:01:1701:21:4703:07:4004:43:3006:44:0308:24:5010:10:13.1010:11:30.85+03:29:388:586,7
61GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 61M 13000:00:1101:17:0003:01:0404:32:4106:49:3308:28:3510:12:29.1010:12:40.55+03:30:489:006,7
62HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 62M 13100:00:5101:21:4703:12:4604:46:0706:54:2208:34:5410:11:52.6510:12:43.75+03:30:518:596,7
63GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 63M 13700:00:2901:11:0102:53:3304:20:0206:47:0808:25:5210:15:18.6010:15:47.65+03:33:559:026,6
64DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 64M 14000:00:4301:23:2803:10:4704:39:5206:51:4208:39:4110:19:29.5010:20:13.10+03:38:219:066,6
65GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 65M 14300:00:4401:26:2603:13:1304:48:2307:00:2308:36:5410:23:17.5510:24:02.20+03:42:109:096,5
66GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 66M 14500:00:5501:23:1503:11:0904:37:5706:48:4708:32:1410:23:34.8510:24:30.05+03:42:389:106,5
67JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 67M 14600:00:5301:22:3303:13:0704:41:4506:49:4908:36:3210:23:47.4510:24:40.50+03:42:489:106,5
68PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 68M 14700:00:4001:22:3503:12:1504:50:1807:01:2508:40:2310:24:39.9010:25:20.75+03:43:289:116,5
69NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 69M 14800:00:1501:18:1203:06:0604:41:0907:04:2908:40:1710:25:58.8510:26:14.45+03:44:229:126,5
70SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 70M 15500:00:5801:29:4103:16:4404:51:2107:06:5108:47:1310:34:57.0010:35:55.25+03:54:039:206,4
71PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 71M 15800:00:3901:27:2203:22:1305:02:4407:13:2908:54:5010:38:50.2010:39:29.95+03:57:389:236,4
72KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 72M 16000:00:1501:16:1203:01:2704:35:0506:43:5008:37:5510:39:53.9010:40:09.10+03:58:179:246,4
73PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 73M 16100:00:1501:09:3302:54:2304:32:4606:44:2808:39:0610:40:03.0510:40:18.05+03:58:269:246,4
74SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 74M 16200:01:2601:31:1703:25:0004:55:5907:05:0508:53:1710:40:45.9510:42:12.85+04:00:209:256,4
75PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 75M 16300:00:4101:10:3302:53:2304:22:0906:47:4008:40:5410:43:47.0510:44:28.95+04:02:379:286,3
76MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 76M 16500:00:4201:13:0302:55:1804:24:3006:47:4008:38:4410:43:48.2010:44:30.30+04:02:389:286,3
77SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 77M 16800:01:2901:25:1503:17:4904:51:2207:04:3308:54:3410:44:47.4510:46:17.10+04:04:259:286,3
78WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 78M 16900:00:4301:24:4803:13:2704:50:2207:03:1208:52:4810:47:27.8510:48:11.40+04:06:199:316,3
79NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 79M 17200:00:3801:14:3303:06:2404:48:5806:55:5108:53:5310:48:15.1510:48:54.05+04:07:029:326,3
80KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 80M 17300:01:2001:20:4203:11:2604:49:0007:05:3408:50:2210:47:45.5510:49:05.85+04:07:139:316,3
81BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 81M 17500:00:2201:19:3203:11:5604:52:0507:10:5308:59:3210:50:40.4510:51:02.60+04:09:109:346,3
82PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 82M 17900:00:2201:18:0603:05:1504:43:0507:01:1408:45:4010:52:01.3010:52:23.35+04:10:319:356,3
83BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 83M 18000:01:0501:23:1603:14:2404:51:2407:07:5608:58:1810:51:29.0510:52:34.30+04:10:429:346,3
84SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 84M 18100:00:3501:27:2003:19:2304:58:3707:23:5409:07:5910:52:02.0510:52:37.70+04:10:459:356,3
85DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 85M 19000:00:2601:21:2903:13:2404:55:1807:19:4809:13:3111:05:08.0011:05:34.60+04:23:429:466,1
86TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 86M 19100:00:5401:23:2003:14:4405:02:3507:28:1709:16:4711:05:59.0011:06:53.15+04:25:019:476,1
87MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 87M 19300:00:5201:27:3403:23:1005:04:0607:27:5609:19:5711:09:20.6011:10:12.90+04:28:209:506,1
88KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 88M 19600:01:1501:33:5803:33:5805:15:2707:30:4209:15:5511:10:25.7511:11:41.10+04:29:499:516,1
89PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 89M 19900:01:1201:19:1103:04:1804:29:2007:01:4708:45:1711:17:06.9511:18:19.80+04:36:279:576,0
90FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 90M 20100:00:1801:22:3503:10:4704:51:2407:19:5109:15:0911:19:29.3511:19:47.60+04:37:559:596,0
91KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 91M 20200:01:1801:31:1603:28:3405:07:2507:38:0709:27:3611:20:31.1511:21:49.70+04:39:5710:006,0
92ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 92M 20900:01:1401:25:1503:27:4405:07:3107:28:3109:19:4211:25:03.7011:26:17.75+04:44:2510:046,0
93PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 93M 21500:00:4801:19:4503:01:1604:37:4507:31:2109:23:4411:28:32.5511:29:20.65+04:47:2810:075,9
94STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 94M 21700:00:0601:16:5403:04:3004:55:4207:30:5109:32:3811:30:03.7011:30:09.95+04:48:1810:085,9
95DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 95M 21900:01:2301:25:1803:18:0104:54:3407:28:0709:23:4311:29:41.0011:31:04.20+04:49:1210:085,9
96TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 96M 22300:00:5101:14:4603:01:1904:50:0407:34:4409:35:4411:36:44.5511:37:36.20+04:55:4410:145,9
97WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 97M 22500:01:1301:25:1503:16:4805:06:3507:33:4609:41:5711:37:11.4011:38:25.10+04:56:3310:155,9
98ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 98M 22600:00:3001:22:5303:16:4305:13:1307:51:4309:56:4511:38:43.1511:39:13.15+04:57:2110:165,8
99NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 99M 23300:01:0601:30:3403:32:1805:26:0107:55:5409:55:1711:48:43.4011:49:49.60+05:07:5710:255,8
100MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 100M 23600:01:0401:31:2403:40:3205:33:0108:07:0209:56:2811:51:21.1011:52:25.20+05:10:3310:275,7
101SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 101M 23700:00:1001:19:4003:08:5604:57:0107:36:0309:36:5411:54:41.3511:54:51.95+05:13:0010:305,7
102BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 102M 24200:00:3201:33:5603:40:4305:27:1007:56:4909:58:4311:57:16.4011:57:48.80+05:15:5610:325,7
103WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 103M 25200:01:2001:32:0803:37:1005:26:1608:03:4510:04:1212:10:06.4012:11:26.70+05:29:3410:445,6
104MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 104M 25400:00:4301:23:2903:19:3305:15:3107:59:5510:05:3012:17:48.8512:18:32.75+05:36:4010:515,5
105WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 105M 25600:00:4401:22:5903:17:1405:30:0608:21:4310:24:0012:19:32.7512:20:17.15+05:38:2510:525,5
106SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 106M 25800:00:1501:25:4703:29:5105:35:2008:27:0910:22:2612:22:06.3012:22:21.75+05:40:2910:545,5
107FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 107M 26000:00:1201:26:5403:44:1705:38:3908:27:0410:22:2812:25:30.3512:25:43.20+05:43:5110:575,5
108WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 108M 26200:00:5901:32:5303:41:1205:30:5208:08:2410:18:3012:26:00.8512:27:00.25+05:45:0810:585,5
109PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 109M 26300:00:1701:33:5703:44:3105:32:5308:11:1410:13:3912:27:15.1512:27:32.30+05:45:4010:595,5
110JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 110M 26400:01:1001:25:2003:25:0005:15:0908:19:1610:19:0012:28:12.9512:29:23.10+05:47:3111:005,5
111BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 111M 26500:01:2001:41:1403:51:5205:41:0508:31:0410:26:2612:28:49.1012:30:09.85+05:48:1711:005,4
112HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 112M 26600:01:0701:32:5003:44:5105:42:0508:34:0310:25:2112:29:20.1012:30:27.90+05:48:3511:015,4
113NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 113M 27100:01:0401:30:1903:40:4305:46:3708:32:0910:33:2812:36:35.2012:37:39.25+05:55:4711:075,4
114SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 114M 27700:00:5001:41:3404:22:1706:20:5108:40:5110:32:4012:42:49.6512:43:40.60+06:01:4811:135,3
115WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 115M 27800:01:2401:33:1103:49:4406:06:2008:42:0710:31:5912:45:43.7512:47:07.85+06:05:1511:155,3
116GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 116M 28000:00:4801:33:5703:57:1505:52:5208:32:2410:32:3812:48:19.0012:49:07.30+06:07:1511:175,3
117NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 117M 28300:01:0401:27:4203:29:5205:34:5008:23:1310:35:1612:58:20.1012:59:25.05+06:17:3311:265,2
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
118GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 118M 28800:01:2201:47:2104:23:5706:32:2109:34:5111:59:0414:15:16.6514:16:38.95+07:34:4712:344,8
119KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 119M 28900:01:2201:47:3104:23:5806:32:2909:34:5611:59:0514:15:18.0514:16:40.20+07:34:4812:344,8
120MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 120M 29000:00:0901:14:5202:59:0304:32:44+01:23:078:017,5
Niesklasyfikowani
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF04:28:34 DNF06:52:14 DNF DNF DNF DNF--
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF05:11:23 DNF08:12:05 DNF DNF DNF DNF--
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF05:28:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF06:22:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 125 wynik(ów)