Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
    
1ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:3302:09:03
2KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:4802:09:52
3KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:0502:10:04
4PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:1002:10:55
5MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:5702:15:53
6KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:0202:16:08
7MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:0102:17:35
8BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:2402:17:49
9POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:0402:20:24
10CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:1202:21:03
11RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:2402:22:15
12ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:5002:26:44
13BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:5202:26:55
14PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:5302:28:40
15PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:3502:29:26
16GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:5202:29:37
17KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:3902:33:25
18ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:3802:35:11
19WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:3702:38:06
20SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:2102:38:55
21KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:3902:39:02
22BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:3402:39:10
23FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:2402:39:58
24WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:5502:41:38
25UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:5102:42:10
26SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:5602:43:07
27DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:2402:47:04
28GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:0002:47:13
29ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:4402:47:58
30KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:2902:48:40
31WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:4202:48:45
32KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:3802:48:56
33MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:3802:50:04
34GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:2602:50:36
35MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:3602:51:38
36KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:3702:51:44
37KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:4302:51:44
38TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:2102:51:46
39DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:4502:52:22
40PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:0002:53:06
41PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:3302:53:23
42GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:0102:53:33
43PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:3302:54:23
44JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:2502:54:42
45MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:0302:55:18
46ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:0402:55:21
47WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:0102:55:52
48BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:3702:56:31
Niesklasyfikowani
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF
50WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:0602:59:01
51MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:5202:59:03
52MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:1002:59:50
53LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:3703:00:41
54DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:1803:00:56
55CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:3303:00:59
56GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:0003:01:04
57PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:4503:01:16
58TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:4603:01:19
59KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:1203:01:27
60KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:5003:01:36
61ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:3403:02:18
62KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:5503:02:32
63STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:1003:02:49
64PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:1103:04:18
65STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:5403:04:30
66PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:0603:05:15
67NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:1203:06:06
68NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:3303:06:24
69JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:4703:07:40
70STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:5603:07:42
71KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:5203:07:55
72SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:4003:08:56
73MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:0803:10:30
74FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:3503:10:47
75DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:2803:10:47
76PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:1503:10:55
77GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:1503:11:09
78KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:4203:11:26
79BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:3203:11:56
80PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:3503:12:15
81HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:4703:12:46
82JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:3303:13:07
83GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:2603:13:13
84DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:2903:13:24
85SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:5403:13:25
86WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:4803:13:27
87BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:1603:14:24
88TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:2003:14:44
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF
90ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:5303:16:43
91SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:4103:16:44
92WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:1503:16:48
93WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:5903:17:14
94SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:1503:17:49
95DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:1803:18:01
96SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:2003:19:23
97SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:1903:19:23
98MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:2903:19:33
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF
100PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:2203:22:13
101MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:3403:23:10
102JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:2003:25:00
103SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:1703:25:00
104ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:1503:27:44
105KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:1603:28:34
106SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:4703:29:51
107NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:4203:29:52
108NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:3403:32:18
109KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:5803:33:58
110WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:0803:37:10
111MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:2403:40:32
112BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:5603:40:43
113NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:1903:40:43
114WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:5303:41:12
115FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:5403:44:17
116PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:5703:44:31
117HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:5003:44:51
118WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:1103:49:44
119BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:1403:51:52
120GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:5703:57:15
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF
122SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:3404:22:17
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
123GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:2104:23:57
124KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:3104:23:58
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF
Znaleziono 125 wynik(ów)