Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Zgłoszonych : | 280 |
Wystartowało : | 238 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 219 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 10km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STARPEK Jan | 4274 | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:57:13 | |||
2 | BOSIANEK Rafał | 4124 | 4RUN Team Piła | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:02:57 | |
3 | FOĆ Grzegorz | 4216 | Volkswagen Poznań | ZALASEWO | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:06:06 | |
4 | BORÓWKA Ryszard | 4131 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:06:12 | ||
5 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 4254 | WATAHA | SŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:06:12 | |
6 | URAMEK Grzegorz | 4280 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:06:31 | |||
7 | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 4234 | Wild Skunks | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:06:35 | |
8 | BUDNIOK Rafał | 4123 | Pocztowa Grupa Biegowa/4RUN Team Piła | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:13 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
MORAWSKI Filip | 4166 | MarcinŚwiercTeam | PUSZCZYKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:07:34 DNF | ||
10 | WOŹNIAK Marcin | 4152 | KW P(oznań) | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:07:45 | |
11 | OBRADOVIĆ Paweł | 4070 | CZELADŹ | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:08:31 | ||
PŁÓCIENNICZAK Jakub | 4261 | Dream Run | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:08:36 DNF | ||
13 | PLEWA Tomasz | 4091 | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:08:41 | ||
14 | KARCZYŃSKI Dariusz | 4275 | Cała Oleśnica Biega | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:09:04 | ||
15 | WILK Jacek | 4239 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:09:05 | ||
16 | SITEK Andrzej | 4008 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:09:17 | ||
17 | FERCHMIN Aleksander | 4122 | JESUS IS MY LEADER | POZNAN | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:26 | |
18 | KLATKA Michał | 4007 | Bbl Tomaszów Mazowiecki | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:09:36 | |
19 | WUJEK Marcin | 4183 | AkantReh-Gostyń | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:09:45 | |
20 | BUCHLA Marcin | 4082 | GT RAT | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:12:38 | |
21 | KŁOSOWSKI Piotr | 4266 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:12:45 | |
22 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 4005 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:13:14 | ||
23 | PARZONKA Paweł | 4053 | K.S. Leniwiec | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:14:01 | |
24 | SKÓRA Mirosław | 4051 | SpartaUltraTeam | LASKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:14:05 | |
25 | LACHOWICZ Jacek | 4068 | ESKILSTUNA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:14:18 | ||
26 | PABICH Krzysztof | 4116 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:24 | |
27 | KARBOWSKI Jarosław | 4043 | K.S.Leniwiec | SYCÓW | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:14:52 | |
28 | KRAMER Rafał | 4164 | Lug Team | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:15:45 | |
29 | JUCHA Michał | 4170 | RYSIOTEAM | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:15:55 | |
30 | GŁOWACKI Artur | 4118 | ZZPPM O/ZG Rudna | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:15:57 | |
31 | MEDEJSZO Mariusz | 4110 | nowosolska grupa biegowa | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:01 | |
32 | BANDUROWSKI Andrzej | 4084 | KB Spoceni Nowa Sól | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:03 | |
33 | WYSMOLIŃSKI Rafał | 4139 | BIERNATKI | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:17:25 | ||
34 | KOŁODZIEJSKI Michał | 4252 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:17:56 | ||
35 | TOMCZAK Mariusz | 4048 | Fighters Mosina | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:11 | |
36 | RYBACKI Dariusz | 4029 | nauczyciel | SIERADZ | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:19:57 | |
37 | ORDON Zbigniew | 4193 | KM Truchcik Łubianka | ŁUBIANKA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:07 | |
38 | KOZA Rafał | 4046 | ARA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:20:25 | |
39 | GRYSKA Piotr | 4049 | Brak | KOBIELA | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:20:47 | |
40 | CZAJKOWSKI Rafał | 4039 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:20:56 | |
41 | ZYDROŃ Tymoteusz | 4012 | Visegrad Maraton Rytro | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:21:31 | |
42 | SZCZEPANIAK Karol | 4125 | Cross Straceńców Team | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:21:38 | |
43 | ROWIŃSKI Marek | 4228 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:21:47 | ||
BANERT Adam | 4045 | ARA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:21:47 DNF | ||
45 | SZYMAŁA Marcin | 4258 | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:21:48 | ||
46 | ZAWADA Maciej | 4235 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:47 | |
47 | KOWALEWSKI Grzegorz | 4047 | KRZEPTÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:23:33 | ||
48 | KAYSIEWICZ Maciej | 4004 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:24:01 | |
49 | FRANEK Sebastian | 4020 | WLKP Mountains Ultra | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:24:01 | |
50 | POLAKOWSKI Tomasz | 4143 | Biegiem Radom! | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:24:04 | |
51 | KACZYŃSKI Artur | 4145 | nc+ | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:24:09 | |
52 | PACANOWSKI Robert | 4186 | Wełnica Biega | WEŁNICA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:24:14 | |
53 | KOŁODZIEJ Mariusz | 4031 | Triathlon Mietków Team | LEGNICA | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:24:25 | |
54 | PORĘBA Tomasz | 4055 | MTS Drużyna Szpiku KGHM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:24:40 | |
55 | NUŻ Jacek | 4221 | Straszyn Ultra Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:25:40 | |
56 | KUCHARSKI Waldemar | 4220 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:25:41 | ||
57 | KOWALSKI Maciej | 4194 | LOTOS Running Team | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:26:01 | |
58 | KADECKI Marek | 4196 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:07 | ||
59 | SZUMLEWICZ Sebastian | 4083 | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:10 | ||
60 | HOROWSKI Tomasz | 4022 | Urodzeni Biegacze www.bornrunners.pl | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:24 | |
61 | BAUGÄRTNER Marcin | 4182 | klubsilesia.pl | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:27:25 | |
62 | KRYZA Grzegorz | 4036 | Życie jest piękne | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:27:32 | |
63 | SPYCHAŁA Marek | 4066 | Nie za daleko | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:27:45 | |
64 | CAPY Thierry | 4161 | JASZKOTLE | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:27:57 | ||
65 | GALIŃSKI Rafał | 4250 | PARKOSZOWICE | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:28:01 | ||
66 | DZIDEK Marcin | 4109 | MK-TEAM | JAWORZYNA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:28:46 | |
67 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 4108 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:29:00 | |
68 | MAZEPA Tomasz | 4115 | oławska grupa biegowa | OŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:29:04 | |
STROIŃSKI Wojciech | 4278 | Masters M - 40 | DNF | 01:31:32 DNF | ||||
AGOSTINI Juan Gustavo | 4270 | Masters M - 40 | DNF | 01:34:36 DNF |
Znaleziono 70 wynik(ów)