Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0501:09:3002:41:0104:00:3105:43:0907:03:5208:26:29.8008:26:35.40 7:268,1
2WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 401K 200:00:0901:07:3602:38:0603:53:0705:42:3807:14:5408:44:09.1008:44:18.70+00:17:437:427,8
3GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 302K 300:01:0701:08:5202:41:3904:05:1305:59:1507:23:4108:46:18.4008:47:25.80+00:20:507:447,8
4STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 402K 400:00:0501:09:5502:44:3404:07:3605:54:5907:22:4408:48:48.8008:48:54.45+00:22:197:467,7
5KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 403K 500:00:4601:16:5702:52:4404:15:1906:05:3307:28:5608:54:03.7508:54:50.30+00:28:147:517,6
6PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 201K 600:00:2601:17:1302:53:3704:10:4105:59:2307:31:4709:06:21.8009:06:47.90+00:40:128:027,5
7KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 303K 700:00:0801:07:3502:39:1004:05:0105:57:3407:32:5609:08:28.2509:08:37.15+00:42:018:037,4
8SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 202K 800:00:0701:07:5002:42:4504:08:4306:04:2007:35:5909:11:34.7009:11:42.55+00:45:078:067,4
9BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 404K 900:00:2901:18:2703:00:2304:27:3506:15:3507:44:1109:11:41.6009:12:11.40+00:45:368:067,4
10MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 304K 1000:00:1001:15:1602:52:2504:15:4906:08:2107:43:2909:24:45.4009:24:55.80+00:58:208:187,2
11ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 203K 1100:00:1001:14:2502:53:5804:20:5806:14:2107:49:1009:25:32.7009:25:42.80+00:59:078:197,2
12JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 305K 1200:00:5001:12:1502:51:5704:20:0106:18:4807:53:2209:34:30.2509:35:20.85+01:08:458:267,1
13STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 306K 1300:00:2701:18:0903:01:5204:28:3806:30:0408:06:4209:41:41.4009:42:09.05+01:15:338:337,0
14JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 405K 1400:01:1701:21:4903:07:4004:37:4906:33:0008:10:2009:44:38.8009:45:56.05+01:19:208:357,0
15SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 307K 1500:00:0601:14:3303:07:0304:36:3606:30:5808:16:0409:59:35.2509:59:41.70+01:33:068:496,8
16PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 406K 1600:01:1901:20:0603:04:5204:47:5706:44:4908:21:4009:58:25.8509:59:45.40+01:33:108:486,8
17GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 308K 1700:00:1301:18:4803:05:0404:34:3606:43:2908:29:2310:09:56.7510:10:09.90+01:43:348:586,7
18PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 501K 1800:01:0301:32:3703:27:5305:02:2307:03:1908:41:1010:13:21.3010:14:24.50+01:47:499:016,7
19KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 309K 1900:00:2201:23:4503:13:3304:48:5306:59:0508:34:5510:15:31.3010:15:53.65+01:49:189:036,6
20POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3010K 2000:00:2801:19:2303:01:3004:35:3506:49:4608:29:3610:17:37.3510:18:06.10+01:51:309:046,6
21WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 502K 2100:00:4901:20:3603:05:2504:49:0606:55:3608:36:5310:18:11.9010:19:01.45+01:52:269:056,6
22NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3011K 2200:01:0301:30:4603:25:4305:02:3007:00:0408:43:2010:18:39.5010:19:43.10+01:53:079:056,6
23RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 407K 2300:00:4101:22:3303:12:0804:50:1707:01:2708:40:1310:24:39.2510:25:20.85+01:58:459:116,5
24WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 408K 2400:00:4001:23:1403:19:2104:51:4207:01:2808:41:2910:24:40.0010:25:20.95+01:58:459:116,5
25HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3012K 2500:00:4001:19:5203:07:2304:50:1707:01:2008:48:5810:25:48.2010:26:28.35+01:59:529:126,5
26DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 503K 2600:00:5801:29:4303:16:4704:51:2007:07:0708:47:1310:34:57.4010:35:55.65+02:09:209:206,4
27TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 204K 2700:00:3101:23:5403:15:1204:51:5007:03:1508:49:3910:36:11.7010:36:43.35+02:10:079:216,4
28LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3013K 2800:01:1901:21:2003:10:0904:51:0107:09:0408:59:5110:48:57.8510:50:17.55+02:23:429:326,3
29MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3014K 2900:00:5501:23:1703:14:0004:55:0207:19:2609:00:3110:49:25.3010:50:21.00+02:23:459:336,3
30DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3015K 3000:00:5601:23:1703:14:0504:55:0107:19:2609:00:2910:49:24.9010:50:21.15+02:23:459:336,3
31SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 409K 3100:01:0601:30:4203:24:2405:05:3607:22:4209:07:5610:49:37.8010:50:44.15+02:24:089:336,3
32RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4010K 3200:00:3401:25:2003:23:1405:06:0907:22:2809:06:0210:50:40.8510:51:15.55+02:24:409:346,3
33WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3016K 3300:00:2001:21:3303:16:4505:03:0607:24:5909:09:5110:51:21.4010:51:41.40+02:25:069:346,3
34MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4011K 3400:00:2801:25:3803:17:2204:56:3407:17:2009:05:5510:55:35.7010:56:04.65+02:29:299:386,2
35JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4012K 3500:00:4701:17:5203:09:3704:55:0307:17:0009:05:4310:55:18.4010:56:06.10+02:29:309:386,2
36WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3017K 3600:00:2701:25:3703:22:3605:05:1407:15:3809:03:2210:55:48.6010:56:15.90+02:29:409:386,2
37WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3018K 3700:01:1401:26:2703:26:3905:09:2907:25:4709:11:3611:02:00.9011:03:15.40+02:36:409:446,2
38KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 504K 3800:00:1901:27:4403:26:2605:11:0007:29:3109:23:4511:04:21.0511:04:40.10+02:38:049:466,1
39KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4013K 3900:00:5901:23:4803:17:0304:59:3607:18:0109:08:3311:06:52.5011:07:51.50+02:41:169:486,1
40ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4014K 4000:00:1801:30:4903:34:2205:18:3307:34:4509:26:2811:17:49.0011:18:07.75+02:51:329:586,0
41BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3019K 4100:00:4501:21:2603:15:5804:56:4107:26:0609:27:3911:28:25.2011:29:10.95+03:02:3510:075,9
42ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4015K 4200:00:4001:23:1503:21:5805:09:0807:37:2409:31:3211:31:31.2511:32:11.75+03:05:3610:105,9
43SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4016K 4300:00:1901:23:0303:20:4605:10:1607:36:5209:39:0011:32:21.7511:32:40.90+03:06:0510:105,9
44SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4017K 4400:00:3101:23:0903:18:5505:05:4707:35:4709:34:2211:34:29.5511:35:01.50+03:08:2610:125,9
45KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3020K 4500:00:2701:28:2703:25:0705:09:2007:37:1409:37:3111:42:18.1011:42:45.70+03:16:1010:195,8
46BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3021K 4600:01:1401:32:0603:28:4905:16:2107:48:1709:49:0811:45:57.7511:47:11.75+03:20:3610:225,8
47REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3022K 4700:00:1001:34:0603:40:4405:26:3407:48:1609:46:0811:47:11.1511:47:21.85+03:20:4610:235,8
48SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3023K 4800:00:1801:34:1303:47:3805:37:4308:01:2809:58:5911:47:18.7511:47:37.45+03:21:0210:245,8
49GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3024K 4900:00:2501:26:4703:33:1405:22:5907:44:5609:50:4711:47:18.3011:47:44.05+03:21:0810:245,8
50BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3025K 5000:00:2701:27:2003:34:2705:24:5908:01:0409:59:0211:51:50.7011:52:18.35+03:25:4210:285,7
51OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3026K 5100:01:0401:31:1403:39:1905:33:0008:06:2009:56:2711:51:19.8511:52:23.95+03:25:4810:275,7
52MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4018K 5200:01:0301:31:2603:40:3605:33:0308:07:0309:56:2911:51:20.6511:52:24.40+03:25:4910:275,7
53KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 505K 5300:00:5301:33:3803:47:0805:37:0408:25:4910:10:3811:55:30.5511:56:23.95+03:29:4810:315,7
54STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3027K 5400:00:5601:29:5003:34:4705:21:3107:53:1509:52:1311:55:59.4011:56:56.35+03:30:2010:315,7
55PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3028K 5500:00:5401:26:5603:30:0305:20:1207:56:0312:01:11.1512:02:05.70+03:35:3010:365,7
56PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3029K 5600:00:3101:23:0003:21:1605:06:1007:47:4309:47:4912:04:02.4512:04:34.15+03:37:5810:385,6
57ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3030K 5700:00:4001:23:1303:15:4205:09:0508:10:2209:58:0412:07:48.0012:08:28.70+03:41:5310:425,6
58KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3031K 5800:00:4701:27:4803:37:0905:48:3408:22:3710:24:3812:16:18.3012:17:05.50+03:50:3010:495,5
59SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 506K 5900:01:0201:32:1603:34:4005:36:3908:21:4510:19:0412:17:39.1012:18:41.80+03:52:0610:505,5
60WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4019K 6000:00:4701:34:0903:47:0405:54:1908:34:2310:25:4912:20:26.3512:21:13.55+03:54:3810:535,5
61FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4020K 6100:00:1201:26:5603:45:5305:40:0508:27:0310:22:2912:25:31.2012:25:43.30+03:59:0710:575,5
62DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4021K 6200:00:2801:33:3003:46:2605:43:5008:25:2910:25:2812:26:07.9012:26:36.65+04:00:0110:585,5
63PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4022K 6300:00:1601:33:5903:44:3405:33:3108:11:1610:13:4112:28:05.5012:28:22.10+04:01:4611:005,5
64WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4023K 6400:01:1001:37:4803:49:4405:50:3108:24:1710:29:3912:29:01.5512:30:12.50+04:03:3711:005,4
65ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 507K 6500:00:2701:36:1403:51:3205:44:0508:18:5510:25:2912:31:07.3012:31:34.90+04:04:5911:025,4
66WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3032K 6600:00:3701:28:0103:34:0905:30:5908:22:2610:41:5512:32:55.1012:33:32.55+04:06:5711:045,4
67KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4024K 6700:00:2701:39:2503:51:3105:50:0708:33:5810:29:0412:33:44.5512:34:11.80+04:07:3611:055,4
68SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4025K 6800:00:0901:39:3604:01:1805:59:1708:33:4310:30:4412:37:29.8012:37:38.80+04:11:0311:085,4
69KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4026K 6900:00:2201:32:3103:43:3505:35:3908:13:4210:17:5112:38:41.5512:39:04.30+04:12:2811:095,4
70DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4027K 7000:00:2801:39:3704:01:1805:57:3508:32:5910:42:1012:42:25.6012:42:53.75+04:16:1811:125,4
71GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4028K 7100:00:4801:34:0703:57:1505:53:1308:32:3410:32:5012:48:25.1012:49:13.40+04:22:3811:185,3
72WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4029K 7200:00:2101:39:3803:56:2406:02:1108:44:4910:48:0112:50:43.7512:51:05.15+04:24:2911:205,3
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
73GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3033K 7300:01:1801:39:3004:00:5105:58:1208:45:4910:53:0312:59:30.8513:00:48.90+04:34:1311:275,2
Niesklasyfikowani
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF04:00:42 DNF05:52:08 DNF08:45:55 DNF DNF DNF DNF--
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF06:08:49 DNF08:51:00 DNF DNF DNF DNF--
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF04:00:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF06:46:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF04:30:03 DNF07:12:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 81 wynik(ów)