Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
    
1KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:3502:39:10
2BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:3002:41:01
3GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:5202:41:39
Niesklasyfikowani
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF
5JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:1502:51:57
6MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:1602:52:25
7POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:2303:01:30
8STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:0903:01:52
9GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:4803:05:04
10SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:3303:07:03
11HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:5203:07:23
12LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:2003:10:09
13KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:4503:13:33
14MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:1703:14:00
15DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:1703:14:05
16ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:1303:15:42
17BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:2603:15:58
18WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:3303:16:45
19PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:0003:21:16
20WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:3703:22:36
21KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:2703:25:07
22NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:4603:25:43
23WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:2703:26:39
24BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:0603:28:49
25PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:5603:30:03
26GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:4703:33:14
27WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:0103:34:09
28BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:2003:34:27
29STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:5003:34:47
30KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:4803:37:09
31OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:1403:39:19
32REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:0603:40:44
33SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:1303:47:38
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
34GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:3004:00:51
Znaleziono 34 wynik(ów)