Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 1M 100:00:0200:56:1802:10:0303:09:3804:23:0205:27:2206:30:47.5506:30:49.55 5:4410,4
2WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 2M 200:00:0400:54:5102:08:4503:08:3104:24:1005:30:1906:34:08.9506:34:13.35+00:03:235:4710,4
3GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 3M 500:00:0100:56:2003:11:2304:35:2705:49:2106:54:24.7506:54:26.60+00:23:376:059,8
4BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 4M 1000:00:0800:59:3902:17:4003:22:0804:44:4106:03:1907:13:34.0507:13:42.15+00:42:526:229,4
5OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 5M 1300:00:0300:54:2702:09:0403:10:0404:53:4306:09:4207:16:22.9507:16:26.70+00:45:376:259,3
6PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 6M 1400:00:0701:02:5002:23:5203:30:2704:57:5606:08:2707:16:22.0507:16:29.30+00:45:396:259,3
7BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 7M 1500:00:0400:55:4502:09:3503:13:0604:44:4206:05:4607:24:11.2507:24:15.45+00:53:256:319,2
8ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 8M 1600:00:0200:56:0902:10:4103:15:0904:42:4406:03:0307:27:11.8007:27:14.60+00:56:256:349,1
9GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 9M 1700:00:0701:01:5502:23:1203:31:4205:05:5206:19:5407:36:55.9507:37:03.05+01:06:136:438,9
10SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 10M 2000:00:0100:59:5202:22:0803:33:2405:02:5706:22:5507:42:38.7507:42:40.30+01:11:506:488,8
11RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 11M 2100:00:0301:03:5802:28:4603:37:4005:10:4206:30:0807:42:42.7507:42:46.15+01:11:566:488,8
12MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 12M 2300:00:0801:01:4202:27:3003:43:5305:16:1306:34:1007:48:33.7507:48:42.70+01:17:536:538,7
13DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 13M 2600:00:0400:59:4802:20:5603:31:1105:14:3906:35:2507:54:49.8507:54:54.15+01:24:046:588,6
14SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 14M 2900:00:0501:01:4802:26:4503:39:2405:16:1706:40:1108:05:41.0008:05:46.85+01:34:577:088,4
15SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 15M 3000:00:1001:01:0002:23:0303:34:0205:13:4106:40:1808:08:52.8508:09:03.55+01:38:147:118,3
16SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 16M 3100:00:0301:03:0202:27:0503:38:3905:19:2706:43:4808:11:30.9508:11:34.40+01:40:447:138,3
17MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 17M 3400:00:0400:57:5302:19:1103:28:2205:03:4306:52:0708:17:39.2508:17:43.85+01:46:547:198,2
18ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 18M 3500:00:0701:03:0002:27:0103:43:0305:27:0306:56:5108:24:28.6008:24:35.95+01:53:467:258,1
19OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 19M 3800:00:3201:05:4702:33:0203:49:1905:31:4607:02:4808:29:41.4008:30:14.00+01:59:247:298,0
20DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 20M 3900:00:2301:05:5302:36:4503:50:2005:38:4307:04:0208:31:16.7508:31:40.00+02:00:507:318,0
21VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 21M 4200:00:0801:01:1802:28:3703:51:1705:40:3907:08:0808:36:42.0508:36:50.75+02:06:017:357,9
22LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 22M 4300:00:1601:09:3002:42:4804:02:4105:48:5607:16:0608:38:11.7008:38:28.00+02:07:387:377,9
23KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 23M 4400:00:1801:07:4502:38:5203:58:2905:44:3507:09:4008:38:23.4008:38:41.90+02:07:527:377,9
24MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 24M 4500:00:2401:10:0802:48:1004:05:1405:52:5607:12:4608:39:58.6008:40:22.60+02:09:337:387,8
25ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 25M 4600:00:0801:08:2902:39:0904:02:2705:48:2607:12:0308:41:54.8008:42:03.35+02:11:137:407,8
26RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 26M 4800:00:3201:14:3402:46:5704:05:2605:51:3507:14:3108:44:03.0508:44:35.85+02:13:467:427,8
27NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 27M 4900:00:0801:13:2802:45:5104:00:4305:44:0607:13:5008:45:43.5508:45:52.50+02:15:027:437,8
28PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 28M 5200:00:0101:03:2502:33:1103:50:3505:44:5507:17:0808:52:02.8008:52:03.80+02:21:147:497,7
29STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 29M 5300:00:0701:07:4002:38:1003:54:1105:44:4907:17:0108:51:57.0508:52:04.10+02:21:147:497,7
30ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 30M 5700:00:0701:06:0302:37:3404:11:4606:07:4307:40:5809:11:52.8509:12:00.55+02:41:118:067,4
31JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 31M 6000:01:0401:17:3002:49:0004:11:2606:14:5707:46:5209:15:44.7009:16:49.20+02:45:598:107,3
32ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 32M 6200:00:2001:13:5602:46:2704:11:2906:08:0207:42:3009:18:05.9509:18:26.05+02:47:368:127,3
33STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 33M 6300:00:0101:09:5702:41:1504:00:4205:55:5007:39:2509:19:20.9509:19:21.95+02:48:328:137,3
34WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 34M 6400:00:4501:16:5302:55:4004:18:5906:22:2507:50:0709:18:41.8009:19:27.55+02:48:388:127,3
35JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 35M 6600:00:2201:05:1302:35:5903:58:4005:59:5107:38:0109:20:51.5509:21:14.25+02:50:248:147,3
36WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 36M 6700:00:3601:09:3302:46:5204:13:3106:19:3407:50:3209:20:49.0509:21:25.90+02:50:368:147,3
37WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 37M 6800:00:0401:06:1502:39:1104:10:1906:09:0007:47:0709:21:22.8009:21:27.30+02:50:378:157,3
38MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 38M 6900:00:3001:24:5503:06:5904:29:2906:18:5807:50:4109:21:05.5009:21:36.10+02:50:468:157,3
39KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 39M 7100:00:1701:09:3402:43:5504:06:5206:01:5007:42:2409:22:05.0509:22:22.30+02:51:328:157,3
40KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 40M 7300:00:0601:14:3402:51:3204:10:3206:01:0607:39:5509:23:23.1509:23:29.30+02:52:398:177,2
41KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 41M 7600:00:1001:07:3802:42:3904:08:1006:06:4807:41:0709:23:43.9509:23:54.20+02:53:048:177,2
42BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 42M 7700:01:1001:07:1802:39:4704:06:2606:18:0207:48:5309:22:55.0009:24:05.05+02:53:158:167,2
43MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 43M 7900:01:1601:15:4602:52:3704:15:0206:14:1107:47:5709:26:56.7509:28:12.95+02:57:238:207,2
44SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 44M 8000:00:2001:12:2002:47:1904:19:1006:19:3907:53:5509:28:42.9509:29:03.75+02:58:148:217,2
45MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 45M 8800:00:1201:14:1502:54:3404:15:5106:24:1907:59:1009:35:55.4509:36:07.70+03:05:188:287,1
46DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 46M 9000:00:1001:09:5702:45:3704:12:5906:19:1107:54:3009:37:51.8509:38:01.95+03:07:128:297,1
47STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 47M 9600:01:2601:26:4803:07:1504:34:4606:41:3508:06:4209:42:19.1009:43:45.35+03:12:558:337,0
48BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 48M 9900:00:1401:10:5702:48:0504:14:5406:20:4607:59:4209:48:15.1009:48:29.70+03:17:408:396,9
49TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 49M 10300:01:1301:19:0803:04:1604:29:1906:46:1108:15:0109:49:31.8009:50:45.40+03:19:558:406,9
50KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 50M 10900:00:4401:14:2502:53:1804:22:0806:28:2808:11:0909:53:58.4509:54:42.80+03:23:538:446,9
51ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 51M 11100:00:4901:17:0202:59:3004:30:1406:34:4108:22:3209:55:02.7009:55:52.10+03:25:028:456,9
52MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 52M 11200:01:0901:25:0303:08:3104:42:0206:42:4608:16:0409:55:30.2009:56:39.60+03:25:508:456,9
53PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 53M 12200:00:2601:17:2902:57:3304:33:1706:47:4508:21:3510:03:44.1010:04:10.70+03:33:218:526,8
54JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 54M 12500:00:1201:18:3003:06:2304:50:0706:56:5808:31:5510:06:19.0510:06:31.05+03:35:418:546,7
55KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 55M 12800:01:1301:25:2903:08:2104:42:5106:43:2908:24:3610:07:20.2510:08:33.65+03:37:448:556,7
56WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 56M 13300:00:1301:10:3302:49:2804:22:1306:48:5708:29:5410:13:20.9010:13:34.20+03:42:449:016,7
57JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 57M 13400:00:0401:19:3803:06:4204:40:3206:48:1708:32:0110:13:41.7010:13:45.70+03:42:569:016,6
58SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 58M 13500:00:3401:26:5303:16:4504:43:5406:46:5808:30:5110:13:50.1510:14:24.55+03:43:359:016,6
59STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 59M 13800:00:0401:07:2002:40:5704:07:3406:18:4008:08:2210:16:16.6010:16:20.80+03:45:319:036,6
60PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 60M 13900:01:1101:12:4702:52:5004:27:0706:45:1608:28:4910:18:07.9010:19:19.45+03:48:299:056,6
61MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 61M 15100:00:2301:18:0403:02:4904:36:2807:01:5908:47:2710:29:31.3010:29:54.70+03:59:059:156,5
62TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 62M 15200:00:3601:17:4603:06:0704:46:0907:03:5208:44:3110:33:14.8010:33:51.25+04:03:019:186,4
63AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 63M 15300:00:2101:21:4703:12:0704:47:3806:51:4908:47:2010:34:25.0010:34:46.70+04:03:579:196,4
64ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 64M 15700:00:3401:19:3403:09:3204:50:2807:07:1908:51:2710:37:00.1010:37:34.80+04:06:459:226,4
65SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 65M 16400:00:4201:10:3202:53:2304:22:2306:47:3608:40:5410:43:47.2010:44:29.70+04:13:409:286,3
66OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 66M 16600:00:1001:18:5803:08:2604:44:5207:01:1308:43:4110:44:21.2010:44:32.10+04:13:429:286,3
67KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 67M 16700:00:2301:26:5103:13:2404:50:4307:10:4608:55:0710:45:28.5010:45:52.05+04:15:029:296,3
68SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 68M 17000:00:1901:20:0603:09:0604:44:2007:18:0709:06:1510:48:07.7010:48:26.70+04:17:379:316,3
69SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 69M 17400:00:5701:23:5103:16:4804:51:2207:09:3408:54:4510:49:20.4510:50:18.35+04:19:289:326,3
70RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 70M 17600:00:3901:09:4202:48:3204:23:5306:56:5408:40:3110:50:54.9510:51:34.25+04:20:449:346,3
71GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 71M 17700:00:5601:17:4102:58:5904:30:2906:49:5008:46:1710:50:39.6010:51:36.20+04:20:469:346,3
72JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 72M 18300:01:0901:22:2103:12:5404:45:1006:47:1408:46:1210:53:13.4010:54:23.25+04:23:339:366,2
73CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 73M 18400:01:0801:19:1804:38:0207:02:4708:56:5810:54:41.9510:55:50.05+04:25:009:376,2
74HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 74M 18500:00:0601:17:0103:06:0504:42:1507:01:3108:54:5310:57:25.6510:57:32.40+04:26:429:406,2
75DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 75M 18600:00:1601:18:3403:01:4704:38:4907:05:0908:59:1711:01:18.3011:01:35.25+04:30:459:436,2
76WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 76M 18700:00:1301:20:5603:09:1104:47:1407:13:1809:04:1611:02:10.0011:02:23.65+04:31:349:446,2
77WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 77M 18800:01:1501:26:2603:18:3205:09:3007:25:4609:11:3611:02:02.1011:03:17.30+04:32:279:446,2
78BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 78M 18900:00:3501:20:4903:11:3504:48:5507:14:0009:09:1211:03:27.1011:04:02.70+04:33:139:456,1
79RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 79M 19200:00:0309:02:3811:08:37.7511:08:40.75+04:37:519:496,1
80GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 80M 19700:01:1001:25:1803:14:2404:55:0607:15:0909:05:5511:11:10.3011:12:20.65+04:41:319:526,1
81KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 81M 19800:00:3401:16:5703:07:1704:40:4007:04:1709:01:1711:12:33.2511:13:07.40+04:42:179:536,1
82RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 82M 20000:00:1801:21:1003:19:3305:13:2607:51:5410:04:0311:19:02.6011:19:20.80+04:48:319:596,0
83ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 83M 20300:00:4701:22:2603:09:2404:46:0307:14:1609:20:0411:22:26.8511:23:14.55+04:52:2510:026,0
84GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 84M 20500:00:2501:26:5103:29:3505:10:0507:35:5509:35:5011:23:13.7011:23:38.90+04:52:4910:026,0
85SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 85M 20600:01:0401:08:3302:46:2804:25:2907:20:1209:11:2411:24:00.9011:25:05.75+04:54:1610:036,0
86STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 86M 20700:00:1201:10:5802:53:3804:34:2507:12:5509:03:5811:25:09.1511:25:21.40+04:54:3110:046,0
87POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 87M 20800:00:5401:14:4803:10:0005:02:3607:45:2709:31:4011:24:36.3011:25:30.50+04:54:4010:046,0
88KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 88M 21200:00:3701:22:1103:14:1204:55:1707:37:3409:29:2011:27:50.6011:28:27.60+04:57:3810:065,9
89KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 89M 21400:00:4501:21:2503:15:5704:56:4207:26:0709:27:5011:28:25.2011:29:10.90+04:58:2110:075,9
90CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 90M 21600:01:0101:23:1503:11:2204:54:4007:31:5709:30:1511:28:23.1511:29:25.10+04:58:3510:075,9
91GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 91M 21800:01:1601:23:0103:21:1005:01:0807:34:3109:33:3011:29:40.8511:30:57.00+05:00:0710:085,9
92JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 92M 22000:00:2001:28:5503:35:2805:19:2407:56:3409:49:2111:33:05.3511:33:26.15+05:02:3610:115,9
93BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 93M 22100:01:0501:23:1303:18:5605:09:2607:47:4309:34:5911:32:58.8511:34:04.05+05:03:1410:115,9
94ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 94M 22200:01:2201:25:1103:12:2104:45:0107:20:0509:23:5611:33:24.5511:34:47.00+05:03:5710:115,9
95BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 95M 22400:00:3301:27:1903:32:1205:36:3407:58:2309:47:5411:37:22.2011:37:56.05+05:07:0610:155,9
96PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 96M 22700:00:5701:29:4803:34:4605:21:0307:53:0309:48:4811:40:17.3511:41:14.55+05:10:2510:175,8
97KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 97M 22800:00:5301:19:3303:13:4604:58:0107:26:0009:23:1011:41:20.1011:42:13.50+05:11:2310:185,8
98MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 98M 22900:00:4001:17:5103:04:4504:51:4607:46:0909:43:2011:46:44.8511:47:25.20+05:16:3510:235,8
99DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 99M 23000:00:4001:17:5003:04:4604:51:4507:46:0509:43:1711:46:44.8011:47:25.60+05:16:3610:235,8
100BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 100M 23200:00:2901:26:0903:25:0305:09:2007:36:4809:43:5011:48:12.0511:48:41.45+05:17:5110:245,8
101GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 101M 23500:00:5501:33:2603:36:4405:17:5307:46:3809:47:3211:49:24.4011:50:19.45+05:19:2910:255,8
102KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 102M 23900:00:1901:17:0103:13:2105:03:3407:51:5309:45:3211:56:33.6511:56:52.65+05:26:0310:325,7
103KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 103M 24000:00:1901:17:0203:19:3705:07:5407:51:5109:48:0311:56:34.7511:56:54.30+05:26:0410:325,7
104ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 104M 24300:00:3601:27:2803:27:4705:19:2907:56:1609:52:5811:58:14.1011:58:50.30+05:28:0010:335,7
105MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 105M 24600:00:4501:22:0603:19:0105:05:1307:45:4009:31:1712:03:43.0012:04:28.70+05:33:3910:385,6
106MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 106M 24700:00:4601:22:0503:19:0105:05:1207:46:2609:47:1612:03:44.8512:04:31.10+05:33:4110:385,6
107BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 107M 24900:01:1401:25:1303:16:3705:07:3907:56:3809:53:5212:04:14.8012:05:29.55+05:34:4010:395,6
108BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 108M 25000:00:4101:23:1203:15:4105:09:0408:10:2009:58:0212:07:47.5512:08:28.90+05:37:3910:425,6
109KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 109M 25100:01:2001:32:1203:40:2605:36:5708:25:1910:17:2712:09:09.1012:10:29.50+05:39:3910:435,6
110SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 110M 25300:00:3901:26:2803:24:5505:21:1908:04:2010:05:1112:12:42.0012:13:21.75+05:42:3210:465,6
111OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 111M 25500:00:1401:23:5503:16:4005:05:2207:48:1610:05:0912:19:39.7012:19:54.30+05:49:0410:525,5
112ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 112M 25900:00:5601:30:0503:33:3305:26:2608:16:1310:15:2312:24:22.2512:25:18.25+05:54:2810:565,5
113KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 113M 26900:00:2201:25:2903:41:4805:39:5608:28:5910:24:3012:33:30.4012:33:52.55+06:03:0311:045,4
114DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 114M 27300:00:5001:27:4003:26:2305:20:0808:13:0210:15:5412:38:16.8012:39:07.25+06:08:1711:095,4
115PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 115M 27400:00:4801:27:4903:25:5105:22:3608:14:0310:22:2512:38:20.6512:39:09.40+06:08:1911:095,4
116LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 116M 27600:01:0401:27:0303:25:4005:18:1608:03:5610:07:4112:41:46.3012:42:51.20+06:12:0111:125,4
117GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 117M 27900:00:4401:26:0503:22:2904:59:5007:40:3710:04:3512:47:14.5012:47:59.45+06:17:0911:165,3
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
118TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 118M 28400:00:5101:33:2603:48:0405:49:5208:38:4510:41:4313:01:10.0513:02:01.75+06:31:1211:295,2
119WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 119M 28500:00:1701:27:4903:40:3605:47:4108:40:1510:34:4613:04:01.7013:04:19.60+06:33:3011:315,2
120SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 120M 28700:01:1801:29:2903:40:4005:56:1108:42:4711:11:4213:51:41.7013:53:00.25+07:22:1012:134,9
Niesklasyfikowani
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF02:49:07 DNF04:26:04 DNF06:44:26 DNF08:21:48 DNF DNF DNF--
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF03:20:37 DNF05:03:51 DNF07:58:57 DNF10:48:16 DNF DNF DNF--
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF02:50:25 DNF04:27:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF02:57:51 DNF04:49:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF03:32:26 DNF05:36:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF03:49:57 DNF05:53:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF02:46:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF04:06:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 129 wynik(ów)