Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Zgłoszonych : | 280 |
Wystartowało : | 238 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 219 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | D1 24km | B1 34km | B2 46km | A15 56km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTOLO Pau | 4264 | BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:56:06 | 02:09:44 | 03:06:38 | 04:13:03 | 05:21:16 | ||
2 | GAWLIK Sławek | 4075 | MarcinSwiercTeam | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:57:34 | 02:17:09 | 03:27:04 | 04:56:43 | 06:24:34 | |
3 | KLECHA Rafał | 4232 | Dacza Turysty i Biegacza | ZAKOPANE | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 00:56:05 | 02:09:44 | 03:06:39 | 04:11:23 | 05:11:59 | |
4 | KOCZAJA Artur | 4192 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 00:57:33 | 02:17:09 | 03:27:02 | 04:45:50 | 06:09:20 | ||
5 | KUCA Szymon | 4180 | OLAWS Złotoryja | ZŁOTORYJA | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:07 | 02:53:40 | 04:14:15 | 05:39:52 | 07:12:24 | |
6 | KORDECKI Łukasz | 4199 | WCHSZT | BRZESKO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:13 | 02:23:28 | 03:35:44 | 04:59:47 | 06:16:26 | |
7 | BADOWSKI Aleksander | 4210 | Marcin Świerc TEAM | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:56:04 | 02:14:30 | 03:24:40 | 04:52:34 | 06:34:22 | |
8 | GAPSKI Mateusz | 4207 | programistabiega.pl | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:25 | 02:22:26 | 03:49:37 | 05:14:44 | 06:47:03 | |
9 | PIOTROWSKI Michal | 4078 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | ŚWIĘTAJNO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:35 | 02:27:22 | 03:47:12 | 05:28:32 | 07:07:47 | |
10 | PRUCIAK Krzysztof | 4112 | RUN-LOG.COM / WKURW_TEAM | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:08:59 | 02:39:31 | 04:07:05 | 05:51:09 | 07:31:48 | |
11 | STAWSKI Michał | 4169 | mBank | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:59:19 | 02:17:38 | 03:22:34 | 04:47:24 | 06:13:58 | |
12 | JURGA Marcin | 4073 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:25 | 02:24:46 | 03:37:49 | 05:04:00 | ||
13 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 4256 | Off-Trail Walsh | KOMORNIKI | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:50 | 02:28:00 | 03:39:42 | 05:08:10 | 06:38:46 | |
14 | STYPEREK Jakub | 4225 | Vege Runners | ŚREM | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:25 | 02:26:50 | 03:41:13 | 05:07:12 | 06:38:29 | |
15 | MARCINIAK Maciej | 4013 | Night Runners | POZNAN | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:07:56 | 02:41:49 | 04:09:40 | 05:53:24 | 07:30:19 | |
16 | DĄBROWSKI Jacek | 4009 | Dąbrowski Brothers | WILCZYCE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:07:59 | 02:43:25 | 04:10:11 | 05:57:14 | 07:42:16 | |
17 | KMIEĆ Norbert | 4236 | COMP TEAM | JACHRANKA | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:00:44 | 02:24:11 | 04:00:11 | 05:48:07 | 07:45:32 | |
18 | SOJKA Jakub | 4001 | WILKSZYN | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:33 | 02:53:43 | 04:32:16 | 06:16:41 | 08:03:02 | ||
19 | WOLBACH Tomasz | 4211 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:01:51 | 02:23:31 | 03:36:04 | 05:04:00 | 06:29:56 | |
20 | LULIŃSKI Paweł | 4181 | WWAA | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:08:13 | 02:46:52 | 04:23:11 | 06:04:32 | 07:51:35 | |
21 | MORGA Cezary | 4189 | Wiatrołapy | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:23:27 | 03:16:08 | 05:05:15 | 06:59:01 | 09:04:46 | |
22 | KAZIMIERUK Grzegorz | 4167 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:24:27 | 03:22:37 | 05:09:52 | 07:04:37 | 09:03:49 | ||
23 | KOPACKI Grzegorz | 4038 | FollowMe - zmieniamyfinanse.pl | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:21:32 | 03:06:10 | 04:44:54 | 06:30:26 | 08:20:37 | |
24 | GARCZYK Rafał | 4265 | KOZIEGŁOWY | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:10:03 | 02:43:38 | 04:12:13 | 06:08:41 | 08:05:24 | ||
25 | MRÓZ Marcin | 4217 | STR Poznań / Dzikie Bobry | ZALASEWO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:18:22 | 03:04:31 | 04:47:04 | 06:38:56 | 08:37:46 | |
26 | KWIATKOWSKI Paweł | 4085 | PISARZOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:08:53 | 02:51:55 | 04:30:02 | 06:14:54 | 08:04:45 | ||
27 | LASEK Mikołaj | 4089 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:15 | 02:52:33 | 04:26:47 | 06:10:28 | 08:01:23 | |
28 | KINECKI Norbert | 4177 | NOWE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:16 | 02:51:34 | 04:26:48 | 06:09:40 | 07:58:27 | ||
29 | WARSKI Patryk | 4204 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:17:35 | 02:54:39 | 04:20:51 | 05:56:39 | 07:34:19 | ||
30 | BAR Tomasz | 4206 | Aliplast Team1 | LUBLIN | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:16:58 | 02:54:40 | 04:20:51 | 05:56:40 | 07:34:21 | |
31 | KUSZTELAK Jacek | 4237 | PIERWOSZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:19:13 | 03:02:44 | 04:36:51 | 06:16:18 | 07:57:28 | ||
32 | KONIECZNY Tomasz | 4079 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:20:49 | 03:05:33 | 04:46:03 | 06:40:04 | 08:30:50 | ||
33 | SZYMAŁA Mateusz | 4226 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:22:45 | 03:19:35 | 05:12:17 | 07:08:24 | 09:10:26 | |
34 | DZIUBAN Łukasz | 4224 | Zaporowy Maraton / GOPR Bieszczady | ORELEC | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:09:17 | 02:36:47 | 03:48:22 | 05:12:44 | 06:33:24 | |
35 | BULIŃSKI Piotr | 4267 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:09:00 | 02:38:44 | 04:00:08 | 05:29:12 | 07:02:19 | |
36 | PIECUCH Marcin | 4117 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:05:46 | 02:33:26 | 04:01:24 | 05:43:11 | 07:18:29 | |
37 | MORAWA Mateusz | 4200 | Lacho Team | RADZISZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:05:46 | 02:33:31 | 04:01:25 | 05:46:48 | 07:43:35 | |
38 | KNAPP Janusz | 4063 | NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:32 | 03:00:26 | 04:38:25 | 06:28:33 | 08:39:52 | |
39 | PIETRASZEWSKI Witold | 4003 | Netbox Biega / LeszNo Limits Runners | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:39 | 03:00:52 | 04:42:20 | 06:46:21 | 09:00:15 | |
40 | SZAŁ Tomasz | 4099 | Nie za daleko | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:13:59 | 02:49:35 | 04:11:29 | 05:43:36 | 07:12:22 | |
41 | SKORUPINSKI Piotr | 4171 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:17:36 | 03:00:39 | 04:48:45 | 06:41:04 | 08:36:26 | ||
42 | KRZEMIŃSKI Jacek | 4148 | KW OPOLE | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:27:43 | 03:23:02 | 05:12:06 | 07:13:33 | 09:19:58 | |
43 | MOŃKA Łukasz | 4191 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:19:07 | 03:30:21 | 05:30:25 | 08:02:56 | 10:33:30 | |
44 | KRÓL Marcin | 4279 | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:15:30 | 02:54:27 | 04:19:35 | 06:00:37 | 07:40:17 | |||
45 | WAWER Piotr | 4175 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:01 | 02:59:42 | 04:31:53 | 06:17:41 | 08:03:25 | ||
46 | SOŁOWIEJ Łukasz | 4227 | OIRP Warszawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:09:29 | 02:38:45 | 04:09:04 | 05:45:36 | 07:28:37 | |
47 | CHRZĄSZCZ Bartłomiej | 4245 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:25:41 | 03:17:35 | 04:57:41 | 06:49:26 | 08:40:03 | |
48 | SIEKIERA Paweł | 4158 | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:20:57 | 02:58:27 | 04:47:18 | 06:47:44 | 08:45:31 | ||
49 | JAZY Szymon | 4159 | Pomioty Szatana | LUBOŃ | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:26:46 | 03:20:30 | 05:20:49 | 07:30:38 | 09:35:54 | |
50 | KUSZEL Bartłomiej | 4018 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:22:14 | 03:06:25 | 04:37:02 | 06:18:44 | 08:10:43 | ||
51 | JURA Mariusz | 4219 | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:21:23 | 03:09:13 | 04:47:50 | 06:45:40 | 08:42:15 | ||
52 | GORGOL Tomasz | 4241 | LP 500 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:16:02 | 03:04:17 | 04:46:15 | 06:50:55 | 08:46:15 | |
53 | SOBOCIŃSKI Marcin | 4059 | ZG RUN | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:19:10 | 02:56:40 | 04:29:37 | 06:24:13 | 08:16:15 | |
54 | PRZYSIWEK Patryk | 4179 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:27:12 | 03:21:59 | 05:03:19 | 06:49:27 | 08:32:37 | ||
55 | JANECKI Przemysław | 4263 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:25:27 | 03:20:12 | 05:21:11 | 07:25:26 | 09:31:33 | ||
56 | BUKOWSKI Marcin | 4262 | Spartanie Dzieciom | ŻELECHÓW | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:14:19 | 02:50:12 | 04:16:06 | 05:50:45 | 07:18:08 | |
57 | SCHRODER Patryk | 4132 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:21:12 | 03:05:05 | 04:37:46 | 06:19:03 | 08:01:08 | ||
58 | SKOKOWSKI Tomasz Skokowski | 4006 | Sutton runners | SUTTON | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:26:39 | 03:27:33 | 05:17:55 | 07:23:44 | 09:22:16 | |
59 | KOZIOŁ Krzysztof | 4133 | MLB | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:27:25 | 03:27:06 | 05:24:52 | 07:23:45 | 09:27:04 | |
60 | STROCZYŃSKI Paweł | 4086 | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:31:19 | 03:30:24 | 05:45:41 | 07:51:36 | 09:54:57 | ||
61 | KAPAŁKA Adrian | 4044 | BBL Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:17:24 | 03:04:19 | 04:43:33 | 06:32:48 | 08:18:52 | |
62 | PARTYKA Andrzej | 4242 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:32:48 | 03:27:51 | 05:16:51 | 07:21:12 | 09:11:33 | |
63 | JAWORSKI Jarosław | 4223 | bbl Mikołów | WYRY | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:20:45 | 03:13:45 | 05:00:35 | 07:08:24 | 09:30:04 | |
64 | GRYCMAN Łukasz | 4238 | SPARTA LASKI ULTRA TEAM | SMARDZE | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:26 | 02:56:13 | 04:22:51 | 06:08:15 | 07:55:21 | |
65 | WIERZOCH Radosław | 4259 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:56 | 03:04:28 | 04:41:15 | 06:36:20 | 08:39:53 | ||
65 | CEGLARZ Jacek | 4240 | Jacek i Radek | KIELNAROWA | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:48 | 03:04:26 | 04:41:02 | 06:36:20 | 08:39:52 | |
67 | HATALSKI Wojciech | 4126 | KEREMEFESY | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:32:50 | 03:30:06 | 05:18:30 | 07:33:55 | 09:42:35 | |
68 | ABRAMEK Tomasz | 4268 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:32:40 | 03:35:55 | 05:44:41 | 08:02:22 | 10:11:17 | ||
69 | POMIANOWSKI Szymon | 4106 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:14:34 | 03:09:55 | 05:04:45 | 07:04:38 | 09:09:42 | |
70 | HALBTUCH Grzegorz | 4142 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:20:30 | 03:19:42 | 05:15:45 | 07:08:15 | 09:12:14 | ||
71 | KOSOWSKI Mateusz | 4247 | Antylewak | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:23:29 | 03:06:17 | 04:41:19 | 06:31:57 | 08:24:55 | |
72 | STRONIKOWSKI Kamil | 4058 | szczecin biega | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:25:39 | 03:17:58 | 04:59:16 | 06:59:30 | 09:03:04 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
MATUZIK Mateusz | 4088 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:41 DNF | 03:49:17 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KROSNY Sebastian | 4080 | Body Dry Team - STS Biegaton Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | DNF | 00:57:48 DNF | 02:18:16 DNF | 03:31:36 DNF | 05:17:15 DNF | DNF | ||
TERZONI Christian | 4253 | MARCIN ŚWIERC TEAM | CASTELNOVO NE MONTI | Senior II M - 30 | DNF | 01:01:16 DNF | 02:24:45 DNF | 03:47:11 DNF | 05:29:39 DNF | DNF | ||
GRYCZKA Tomasz | 4173 | OPOLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:05 DNF | 02:59:17 DNF | 05:25:29 DNF | 07:42:54 DNF | DNF | |||
PIETRAKOWSKI Grzegorz | 4042 | Tt szczecin | SZCZECIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:25:38 DNF | 03:19:55 DNF | 05:45:15 DNF | DNF | DNF | ||
ZAJĄC Leszek | 4040 | - | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:02:27 DNF | 02:28:25 DNF | 04:32:03 DNF | 06:56:01 DNF | 09:32:12 DNF | ||
CABAJ Przemysław | 4276 | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:14 DNF | 03:06:59 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
CZUBA Michał | 4255 | Ligota Zamecka | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:46 DNF | 03:33:48 DNF | 05:39:51 DNF | 08:13:04 DNF | DNF |
Znaleziono 80 wynik(ów)