BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JEFIMCZYK Norbert 88LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-161M 100:16:54.75 3:2317.7
2KĘPKA Adrian 103DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM-162M 200:17:05.10+00:00:103:2517.6
3BORYCHOWSKI Mariusz 20KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 300:17:31.70+00:00:363:3017.1
4HERING Mateusz 276BYTÓWM-163M 400:17:44.75+00:00:503:3216.9
5ORZECHOWSKI Kamil 159TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 500:18:02.35+00:01:073:3616.6
6JAKUBEK Patryk 80ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-164M 600:18:08.70+00:01:133:3716.5
7SIADAK Arkadiusz 207KOSZALINM-302M 700:18:20.65+00:01:253:4016.3
8SZKOŁUDA Miłosz 233DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-165M 800:18:48.05+00:01:533:4516
9GARSKI Kryspin 57ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 900:18:55.55+00:02:003:4715.8
10HOFMAN Darek 74GOGGLE PAE/WOLF TEAMTRZCIANKAM-303M 1000:18:57.30+00:02:023:4715.8
11CZAPLIŃSKI Jacek 34FREE BIRDSKOSZALINM-304M 1100:18:58.00+00:02:033:4715.8
12WICHER Krzysztof 259GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM-305M 1200:19:02.95+00:02:083:4815.7
13GAŁKOWSKI Dariusz 24SŁAWSKOM-403M 1300:19:28.50+00:02:333:5315.4
14STEBELSKI Jasiek 219KOSZALINM-306M 1400:19:34.70+00:02:393:5415.3
15TRĘBSKI Krzysztof 244ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 1500:19:40.90+00:02:463:5615.2
16BAJGERT Robert 5VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-405M 1600:19:52.90+00:02:583:5815.1
17CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 277ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-307M 1700:19:53.55+00:02:583:5815.1
18BORYCHOWSKA Marlena 19KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-301K 100:20:15.40+00:03:204:0314.8
19PAKULSKI Marcin 169KOSZALINM-406M 1800:20:47.10+00:03:524:0914.4
20PIĄTKOWSKI Grzegorz 175WICHER RĄBINORĄBINOM-308M 1900:20:53.55+00:03:584:1014.4
21FADDA Bruno-André 46PARISM-309M 2000:20:54.50+00:03:594:1014.4
22MUCHA Krzysztof 149KOSZALINKOSZALINM-407M 2100:20:56.20+00:04:014:1114.3
23MICKIEWICZ Adam 143JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-3010M 2200:20:57.05+00:04:024:1114.3
24SULL Kacper 226NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-166M 2300:21:02.60+00:04:074:1214.3
25RUSINEK Artur 200KOSZALINM-3011M 2400:21:05.45+00:04:104:1314.2
26FABICH Adrian 45USTECKA SZKOŁA BIEGANIAUSTKAM-3012M 2500:21:08.25+00:04:134:1314.2
27CHUDY Henryk 32K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-601M 2600:21:09.95+00:04:154:1414.2
28MIELCZAREK Ksawery 144JAMNOKOSZALINM-167M 2700:21:24.90+00:04:304:1714
29ZWOLIŃSKI Jan 272TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 2800:21:26.90+00:04:324:1714
30BADLIK Marcin 4COS SGŻURAWICAM-408M 2900:21:37.65+00:04:424:1913.9
31CHOŁUJ Jarek 29ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-409M 3000:21:40.65+00:04:454:2013.8
32KASPERSKI Dariusz 100BYDLINOM-4010M 3100:21:43.30+00:04:484:2013.8
33OSTAFI Robert 161REDŁOM-4011M 3200:21:43.85+00:04:494:2013.8
34KUKIEŁA Tomasz 125KOSZALINM-3013M 3300:21:45.15+00:04:504:2113.8
35SZYMCZAK Michał 241SZCZECINM-3014M 3400:21:46.45+00:04:514:2113.8
36PRYGIEL Jarosław 18621BLT , PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-4012M 3500:21:47.10+00:04:524:2113.8
37OLEJNIK Bartłomiej 158ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3015M 3600:21:52.65+00:04:574:2213.7
38BONISŁAWSKI Jarosław 17MAM ŚWIRASŁAWNOM-3016M 3700:21:54.10+00:04:594:2213.7
39NIEMCZUK Dariusz 153JAMNOKOSZALINM-502M 3800:21:59.60+00:05:044:2313.6
40KŁOS Tomasz 106KALISZ POMORSKIM-3017M 3900:22:01.05+00:05:064:2413.6
41ROMANOWICZ Piotr 198NIE ZRZESZONYPRUSIMM-4013M 4000:22:05.25+00:05:104:2513.6
42PICK Tomasz 176MK KOSZALINKOSZALINM-4014M 4100:22:10.75+00:05:164:2613.5
43URBAŃSKI Tomasz 248BIAŁOGARDM-4015M 4200:22:10.95+00:05:164:2613.5
44LITWINOWICZ Renata 128KB WYGANKOŁOBRZEGK-401K 200:22:13.55+00:05:184:2613.5
45SZUBERT Marcin 236KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-4016M 4300:22:14.80+00:05:204:2713.5
46JARZYNA Roman 85STARGARD SZCZECIŃSKIM-4017M 4400:22:15.70+00:05:204:2713.5
47JADCZAK Tomasz 78SULECHOWOM-3018M 4500:22:19.55+00:05:244:2713.4
48KOZIEŁ Paweł 115WICHER RĄBINORĄBINOM-3019M 4600:22:23.50+00:05:284:2813.4
49CHODOR Martyna 27TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:22:25.30+00:05:304:2913.4
50KAJKOWSKI Rafał 93CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4018M 4700:22:26.30+00:05:314:2913.4
51IWANIEC Dariusz 77TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4019M 4800:22:27.25+00:05:324:2913.4
52KAMYK Piotr 97MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3020M 4900:22:28.60+00:05:334:2913.3
53DROZDOWSKI Marcin 42MORPOLKOSZALINM-168M 5000:22:31.95+00:05:374:3013.3
54GAŁECKI Jacek 53KARLINO BIEGAJKARLINOM-503M 5100:22:39.45+00:05:444:3113.2
55BOGUMIŁOW Marcin 16SŁUPSKM-3021M 5200:22:40.20+00:05:454:3213.2
56STACHOWIAK Ryszard 217BIAŁOGARDM-602M 5300:22:41.10+00:05:464:3213.2
57HERING Aleksandra 118BYTÓWK-161K 400:22:41.70+00:05:464:3213.2
58NIEWIŃSKA SĘK Monika 155BIAŁOGARDK-303K 500:22:46.55+00:05:514:3313.2
59KĘSIK Agnieszka 104ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 600:22:47.10+00:05:524:3313.2
60HOC Dariusz 72KOŁOBRZEGM-4020M 5400:22:48.95+00:05:544:3313.1
61OTTO Michał 165BONINM-3022M 5500:22:50.05+00:05:554:3413.1
62ALABA Jerzy 2BIAŁOGARDM-504M 5600:22:52.15+00:05:574:3413.1
63ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM-4021M 5700:23:03.15+00:06:084:3613
64CHORĄŻY Karolina 31KOSZALINK-162K 700:23:10.50+00:06:154:3812.9
65MEJER Aleksandra 139ROSNOWOK-163K 800:23:12.05+00:06:174:3812.9
66ZIELIŃSKI Filip 268KOŁOBRZEGM-169M 5800:23:13.25+00:06:184:3812.9
67FRĄTCZAK Sławomir 50SŁUPSKM-3023M 5900:23:15.45+00:06:204:3912.9
68KRUPIŃSKI Krzysztof 122E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 6000:23:16.05+00:06:214:3912.9
69RÓG Michał 199JW 1223STARE BIELICEM-3024M 6100:23:16.35+00:06:214:3912.9
70BERNECKI Edward 11KOSZALINM-506M 6200:23:25.20+00:06:304:4112.8
71RASZPLA Radosław 194BBLKOSZALINM-4022M 6300:23:27.75+00:06:334:4112.8
72KOPCZEWSKI Dariusz 109KOSZALINM-507M 6400:23:30.45+00:06:354:4212.8
73GARSKA Joanna 56ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINABYTÓWK-402K 900:23:32.10+00:06:374:4212.7
74JAWORSKI Robert 87BRYZA POSTOMINOPIESZCM-4023M 6500:23:35.70+00:06:404:4312.7
75MICHALCZYK Mariusz 141JW1223KOSZALINM-4024M 6600:23:42.50+00:06:474:4412.6
76ŻUKOWSKI Cezary 274MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3025M 6700:23:43.15+00:06:484:4412.6
77MIKIETYŃSKI Michał 145,,ZABIEGANI NOCĄ''OKONEKM-3026M 6800:23:48.80+00:06:544:4512.6
78ZIÓŁKOWSKI Wojciech 271#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4025M 6900:23:49.75+00:06:554:4612.6
79PRZYCHODA Anna 188BALTIC SEALSSIEMIANICEK-305K 1000:23:50.55+00:06:554:4612.6
80KRZEWIŃSKA Małgorzata 124TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 1100:23:52.65+00:06:574:4612.6
81KRASIŃSKI Witold 121JW1223KOSZALINM-4026M 7000:23:54.80+00:07:004:4712.5
82CHODOR Izabela 26TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-306K 1200:24:03.90+00:07:094:4812.5
83JAROSZ Jakub 84TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1610M 7100:24:04.25+00:07:094:4812.5
84MAJCHRZAK Paweł 132KARLINO BIEGAJKARLINOM-4027M 7200:24:05.05+00:07:104:4912.5
85SZULC Marek 240SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-508M 7300:24:06.25+00:07:114:4912.4
86DOMAŃSKI Adam 40KOŁOBRZEGM-4028M 7400:24:06.85+00:07:124:4912.4
87DZIĘBOWSKI Mariusz 44KOSZALINM-3027M 7500:24:09.90+00:07:154:5012.4
88CZUB Maciej 36KOSZALINM-1611M 7600:24:10.40+00:07:154:5012.4
89OSOBNIAK Ryszard 160ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-603M 7700:24:11.90+00:07:174:5012.4
90GONTARZ Wojciech 63DARŁOWOM-1612M 7800:24:14.45+00:07:194:5012.4
91KOSMALA Aleksandra 112SZCZEGLINOK-307K 1300:24:16.45+00:07:214:5112.4
92SZNYTER Sabina 234DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-164K 1400:24:18.70+00:07:234:5112.3
93SŁODZIŃSKI Gabriel 213ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEM-1613M 7900:24:27.10+00:07:324:5312.3
94KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINK-403K 1500:24:28.20+00:07:334:5312.3
95SZUBERT Agnieszka 235KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-308K 1600:24:30.25+00:07:354:5412.2
96MEGIER Wojciech 138ELEKTRONIKKOSZALINM-509M 8000:24:37.00+00:07:424:5512.2
97PODSIADŁO Marcin 1831978KOSZALINM-4029M 8100:24:39.85+00:07:454:5612.2
98ROGALSKA Marta 197ZAKWASKOSZALINK-309K 1700:24:40.90+00:07:464:5612.2
99ŁUSZCZEWSKI Krzysztof 131ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWM-4030M 8200:24:43.90+00:07:494:5612.1
100ŻYWOT Norbert 275KOŁOBRZEGM-4031M 8300:24:45.60+00:07:504:5712.1
101OSTAFI Jakub 163ATF TEAMREDŁOM-1614M 8400:24:48.05+00:07:534:5712.1
102KOZŁOWIECKI Waldemar 116TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 8500:24:51.20+00:07:564:5812.1
103ADRYAN Adam 1CKB SŁUPSKWIELICHOWOM-4032M 8600:24:53.00+00:07:584:5812.1
104BIELEWICZ Anna 12STOPA SŁUPSKLUBUŃK-404K 1800:24:54.45+00:07:594:5812
105JANKOWSKA Monika 81SZCZECINEKK-165K 1900:25:03.45+00:08:085:0012
106HRYCIÓW Paweł 76JW1223BIAŁOGARDM-3028M 8700:25:04.45+00:08:095:0112
107KULAWIŃSKI Marek 126KOŁOBRZEGM-4033M 8800:25:05.55+00:08:105:0112
108KAMIŃSKI Tomasz 95TKKF-JW 1223KOSZALINM-4034M 8900:25:10.45+00:08:155:0211.9
109GALICKI Robert 52BOBOLICEM-4035M 9000:25:11.20+00:08:165:0211.9
110MARZEC Łukasz 136KOSZALINM-3029M 9100:25:11.55+00:08:165:0211.9
111WEILAND Cyprian 258SŁUPSKM-1615M 9200:25:14.10+00:08:195:0211.9
112RYCHLIŃSKI Damian 202SŁUPSKM-3030M 9300:25:14.75+00:08:205:0311.9
113PIĘTOSA Daniel 177FREERUNNERCZAPLINEKM-4036M 9400:25:15.50+00:08:205:0311.9
114DANOWSKI Maciej 38FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-4037M 9500:25:15.95+00:08:215:0311.9
115NIEDBAŁA Konrad 151KOSZALINM-4038M 9600:25:18.35+00:08:235:0311.8
116DUBACKI Kazimierz 43NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINOM-4039M 9700:25:23.15+00:08:285:0411.8
117ROBAKOWSKA Żaneta 195GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-3010K 2000:25:24.15+00:08:295:0411.8
118KOZUB Daria 119ŁOSOŚ T. E. A. MUSTKAK-166K 2100:25:32.25+00:08:375:0611.7
119RAMA Janusz 191KOŁOBRZEGM-4040M 9800:25:33.55+00:08:385:0611.7
120KAZIMIERCZAK Leszek 101SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3031M 9900:25:34.15+00:08:395:0711.7
121BĄK Sebastian 7ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM-3032M 10000:25:34.85+00:08:405:0611.7
122POKRZYWKA Tomasz 184KOSZALINM-5010M 10100:25:37.20+00:08:425:0711.7
123RZEPLIŃSKI Dominik 203WARSZAWAM-1616M 10200:25:37.75+00:08:435:0711.7
124BRESZKA Michał 22DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-1617M 10300:25:44.45+00:08:495:0811.7
125SZAFIRSKI Kacper 229CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1618M 10400:25:46.40+00:08:515:0911.6
126SZAFIRSKI Marek 230CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5011M 10500:25:46.60+00:08:515:0911.6
127SEEWALD Jan 205ZAKWASKOSZALINM-4041M 10600:25:47.85+00:08:535:0911.6
128SCHWARZ Ludwik 204KOSZALINM-5012M 10700:25:48.95+00:08:545:0911.6
129PACAN Mira 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3011K 2200:25:51.60+00:08:565:1011.6
130GAWRYSIAK Przemysław 59WŁODARKAM-4042M 10800:25:54.10+00:08:595:1011.6
131JANUSZEWSKI Jacek 8317WOG KOSZALINKOSZALINM-5013M 10900:26:00.45+00:09:055:1211.5
132PACAN Bartosz 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3033M 11000:26:00.90+00:09:065:1211.5
133GLISZCZYŃSKI Łukasz 61ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1619M 11100:26:01.65+00:09:065:1211.5
134ZALESKI Tomasz 264GORZEBĄDŻM-3034M 11200:26:05.95+00:09:115:1311.5
135JASIŃSKI Cezary 86MNBCKOSZALINM-4043M 11300:26:06.75+00:09:125:1311.5
136JUSZCZAK Krzysztof 90KOSZALINM-605M 11400:26:09.20+00:09:145:1311.5
137KOWALCZYK Piotr 114KOSZALINM-3035M 11500:26:12.60+00:09:175:1411.5
138MASTALERZ Konrad 137DECATHLON KOSZALINŚMIECHÓWM-1620M 11600:26:14.35+00:09:195:1411.4
139BODO Rafał 15KOSZALINM-3036M 11700:26:19.15+00:09:245:1511.4
140STRZELECKA Małgorzata 222SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-405K 2300:26:19.30+00:09:245:1611.4
141GRĄBCZEWSKI Rafał 67JW 1223KOSZALINAM-3037M 11800:26:22.50+00:09:275:1611.4
142SZULC Szymon 239SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3038M 11900:26:23.55+00:09:285:1611.4
143OSTAFI Joanna 162ATF TEAMREDŁOK-3012K 2400:26:29.70+00:09:345:1811.3
144KOLIGAT Anna 107KOSZALINK-3013K 2500:26:33.85+00:09:395:1811.3
145WIERZBICKI Kacper 260TATA W MIEŚCIE KOSZALIN :)KOSZALINM-1621M 12000:26:35.35+00:09:405:1911.3
146NOWAK Bartłomiej 157SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4044M 12100:26:37.15+00:09:425:1911.3
147ZAWADA Andrzej 266ZSP 1 SŁUPSKWODNICAM-5014M 12200:26:39.25+00:09:445:2011.3
148BUTOWICZ Adam 113SZCZECINEKM-5015M 12300:26:40.25+00:09:455:2011.3
149MONGIAŁO Marcin 148KOSZALINM-4045M 12400:26:44.85+00:09:505:2111.2
150BASIAK Krystian 6JW1223KOSZALINM-3039M 12500:26:44.95+00:09:505:2111.2
151SZEWCZYK Paulina 231WOJNOWOK-167K 2600:26:51.65+00:09:565:2211.2
152KACZMAREK Łukasz 92WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3040M 12600:26:58.65+00:10:035:2311.1
153ROGALA Łukasz 196NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3041M 12700:26:59.20+00:10:045:2311.1
154OSTROVSKA Yuliia 192USTKAK-3014K 2700:27:01.50+00:10:065:2411.1
155MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 133KOSZALINK-168K 2800:27:04.80+00:10:105:2511.1
156FAJGIER Tomasz 47MANOWOM-4046M 12800:27:08.55+00:10:135:2511
157WĄSOWICZ Anna 255KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3015K 2900:27:10.95+00:10:165:2611
158PAWŁOWSKA Urszula 237KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-169K 3000:27:22.75+00:10:285:2811
159RASZPLA Ilona 193CIOTECZKI.PLKOSZALINK-406K 3100:27:26.10+00:10:315:2910.9
160GAŁKA Dominik 55SPNR 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1622M 12900:27:35.20+00:10:405:3110.9
161SULL Agnieszka 225NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-407K 3200:27:37.30+00:10:425:3110.9
162TURCZYN Grzegorz 246NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4047M 13000:27:37.30+00:10:425:3110.9
163PUSZ Jakub 189ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1623M 13100:27:38.00+00:10:435:3110.9
164PUSZ Jacek 190KOSZALINM-5016M 13200:27:39.50+00:10:445:3210.8
165GAŁKA Marcin 54TRZEBIATÓWM-4048M 13300:27:42.30+00:10:475:3210.8
166GŁOWACKI Włodzimierz 62ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-70+1M 13400:27:46.95+00:10:525:3310.8
167BERNACKI Adam 9ADRÓGKOSZALINM-4049M 13500:27:48.10+00:10:535:3310.8
168MONGIAŁO Aleksandra 147KOSZALINK-3016K 3300:27:57.00+00:11:025:3510.7
169WEILAND Adrian 257SŁUPSKM-3042M 13600:28:01.10+00:11:065:3610.7
170HNATOWSKI Artur 71SZYBKIESTOPYKOSZALINM-5017M 13700:28:02.30+00:11:075:3610.7
171FIUK Agnieszka 48ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK-3017K 3400:28:18.25+00:11:235:3910.6
172OZIMEK Iwona 166BIAŁOGARDK-3018K 3500:28:20.15+00:11:255:4010.6
173ZIELIŃSKI Tomasz 267KOŁOBRZEGM-4050M 13800:28:21.75+00:11:275:4010.6
174PŁOTKA Grzegorz 181KOSZALINM-3043M 13900:28:30.00+00:11:355:4210.5
175PŁOTKA Emilia 182KOSZALINK-3019K 3600:28:30.00+00:11:355:4210.5
176JANKOWSKI Remigiusz 82KOŁOBRZEGM-3044M 14000:28:38.75+00:11:445:4310.5
177LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 127ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-3020K 3700:28:42.05+00:11:475:4410.5
178ŁUSZCZEWSKA Agnieszka 130ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWK-408K 3800:28:42.60+00:11:475:4410.4
179KIJKO Jacek 279KOSZALINM-4051M 14100:28:45.40+00:11:505:4510.4
180KIJKO Anna 134KOSZALIK-409K 3900:28:45.65+00:11:505:4510.4
181PAULIŃSKI Jan 173JAMNOKOSZALINM-606M 14200:28:47.05+00:11:525:4510.4
182BURSZTA Marta 25KARLINO BIEGAJKARLINOK-1610K 4000:28:48.70+00:11:535:4510.4
183SUSKA Joanna 227KOSZALINK-1611K 4100:28:48.90+00:11:545:4510.4
184GAWLIK Artur 58BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3045M 14300:28:49.15+00:11:545:4610.4
185DOMAŃSKA Katarzyna 39KOŁOBRZEGK-4010K 4200:28:59.70+00:12:045:4810.3
186KOZUB Paweł 120ŁOSOŚ T. E. A. MUSTKAM-1624M 14400:29:01.70+00:12:065:4810.3
187HELLER Zdzisław 69NIEZRZESZONYKOSZALINM-607M 14500:29:02.40+00:12:075:4810.3
188BORSUK Dorota 18KOSZALINK-4011K 4300:29:03.35+00:12:085:4810.3
189KILJAN Sylwia 105KOSZALINK-3021K 4400:29:03.90+00:12:095:4810.3
190ŻAK Rafał 273SŁUPSKM-3046M 14600:29:13.20+00:12:185:5010.3
191BEDNARZ Katarzyna 8KOŁOBRZEGK-4012K 4500:29:19.65+00:12:245:5210.2
192STRZELECKI Sebastian 223SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4052M 14700:29:20.85+00:12:265:5210.2
193CZERWIŃSKA Ania 35BALTIC SEALSSŁUPSKK-4013K 4600:29:29.05+00:12:345:5310.2
194HOC Agnieszka 73KOŁOBRZEGK-3022K 4700:29:31.10+00:12:365:5410.2
195ZIELIŃSKA Dorota 270KOŁOBRZEGK-4014K 4800:29:31.50+00:12:365:5410.2
196MYSZKOWSKA Grażyna 150NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-502K 4900:29:36.90+00:12:425:5510.1
197TRACZ Jadwiga 242NOSOWOK-3023K 5000:29:53.00+00:12:585:5810
198WEILAND Agnieszka 256SŁUPSKK-3024K 5100:30:00.75+00:13:066:0010
199KOSECKI Tomasz 111ZAKWASKOSZALINM-3047M 14800:30:08.05+00:13:136:0110
200KOSECKA Sylwia 110ZAKWASKOSZALINK-3025K 5200:30:09.65+00:13:146:0110
201KOZŁOWSKA Karolina 117ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-3026K 5300:30:20.60+00:13:256:049.9
202HERBUŚ Małgorzata 70KOSZALINK-1612K 5400:30:27.35+00:13:326:059.9
203POKRZYWKA Olga 185KOSZALINK-1613K 5500:30:28.65+00:13:336:059.8
204PASEK Paula 171KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-3027K 5600:30:31.15+00:13:366:069.8
205BERNECKA Agnieszka 10KOSZALINK-4015K 5700:30:37.80+00:13:436:079.8
206NIEDBAŁA Dorota 152KOSZALINK-4016K 5800:30:37.85+00:13:436:079.8
207SZULC Adam 238SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3048M 14900:30:37.85+00:13:436:079.8
208KOZŁOWIECKA Małgorzata 142KOSZALINK-503K 5900:30:46.50+00:13:516:099.7
209WALKOWIAK Dariusz 251KROKOWOM-4053M 15000:30:50.05+00:13:556:109.7
210WAŚNIEWSKA Ewa 253FREERUNNERBARWICEK-4017K 6000:31:02.10+00:14:076:129.7
211WAŚNIEWSKI Arek 254BARWICEM-5018M 15100:31:02.30+00:14:076:129.7
212PAPLACZYK Tomasz 170KOSZALINM-5019M 15200:31:04.35+00:14:096:139.7
213BRESZKA Paweł 21POLSKADARŁOWOM-4054M 15300:31:06.00+00:14:116:139.6
214DAMPS Julita 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3028K 6100:31:10.80+00:14:166:149.6
215PEŁKA Iwona 174KOSZALINK-504K 6200:31:21.40+00:14:266:169.6
216GEBORYS Ewa 60K-3029K 6300:31:27.60+00:14:326:179.5
217PRYGIEL Ewa 187PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINK-4018K 6400:31:29.15+00:14:346:179.5
218STANCZEWSKA Karolina 218BIAŁOGARDK-3030K 6500:31:33.95+00:14:396:189.5
219NOWAK Piotr 156KOSZALINM-3049M 15400:32:01.25+00:15:066:249.4
220KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHA GOLENIÓWGOLENIÓWK-4019K 6600:32:03.35+00:15:086:249.4
221KARPIŃSKI Tomek 99GOLENIÓWM-4055M 15500:32:04.75+00:15:106:249.4
222SŁODZIŃSKA Martyna 212ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEK-1614K 6700:32:08.15+00:15:136:259.3
223JADCZAK Magdalena 79SULECHOWOK-1615K 6800:32:13.95+00:15:196:269.3
224SZKARŁAT Magdalena 232ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-3031K 6900:32:34.20+00:15:396:309.2
225TRĘBSKA Marta 243ZABIEGANINOCĄOKONEKK-4020K 7000:32:34.95+00:15:406:319.2
226KALKOWSKA Julita 94KOSZALINK-1616K 7100:32:38.25+00:15:436:319.2
227PIECYCHNA Agata 280KOŁOBRZEGK-4021K 7200:32:43.95+00:15:496:329.2
228KRYSTOSIK Paulina 123KOSZALINKOSZALINK-1617K 7300:32:48.85+00:15:546:339.1
229WALECKA Katarzyna 250ATOMOWKISZCZECINEKK-3032K 7400:33:06.40+00:16:116:379.1
230SOKOŁOWSKA Anna 214ATOMOWKISZCZECINEKK-3033K 7500:33:07.20+00:16:126:379.1
231BROLL Wioletta 23ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEK-3034K 7600:33:16.55+00:16:216:399
232PASEK Jan 172KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM-608M 15600:33:33.10+00:16:386:428.9
233LEŚNIEWSKI Dominik 269RAMSKOŁOBRZEGM-3050M 15700:34:20.35+00:17:256:528.7
234MAŁYSZEWICZ Teresa 135BIAŁY BÓRK-505K 7700:34:46.15+00:17:516:578.6
235WĄTRUCKA Jolanta 278ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINAKOSZALINK-601K 7800:39:02.05+00:22:077:487.7
236SOLAK Halina 215ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-602K 7900:39:03.25+00:22:087:487.7
DNCGUTOWSKI Sebastian 68GUCIOR-RUNŚWIDWINM-40--
Znaleziono 237 wynik(ów)