BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKA Marlena 19KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-301K 100:20:15.40 4:0314.8
2CHODOR Martyna 27TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:22:25.30+00:02:094:2913.4
3NIEWIŃSKA SĘK Monika 155BIAŁOGARDK-303K 500:22:46.55+00:02:314:3313.2
4KĘSIK Agnieszka 104ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 600:22:47.10+00:02:314:3313.2
5PRZYCHODA Anna 188BALTIC SEALSSIEMIANICEK-305K 1000:23:50.55+00:03:354:4612.6
6CHODOR Izabela 26TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-306K 1200:24:03.90+00:03:484:4812.5
7KOSMALA Aleksandra 112SZCZEGLINOK-307K 1300:24:16.45+00:04:014:5112.4
8SZUBERT Agnieszka 235KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-308K 1600:24:30.25+00:04:144:5412.2
9ROGALSKA Marta 197ZAKWASKOSZALINK-309K 1700:24:40.90+00:04:254:5612.2
10ROBAKOWSKA Żaneta 195GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-3010K 2000:25:24.15+00:05:085:0411.8
11PACAN Mira 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3011K 2200:25:51.60+00:05:365:1011.6
12OSTAFI Joanna 162ATF TEAMREDŁOK-3012K 2400:26:29.70+00:06:145:1811.3
13KOLIGAT Anna 107KOSZALINK-3013K 2500:26:33.85+00:06:185:1811.3
14OSTROVSKA Yuliia 192USTKAK-3014K 2700:27:01.50+00:06:465:2411.1
15WĄSOWICZ Anna 255KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3015K 2900:27:10.95+00:06:555:2611
16MONGIAŁO Aleksandra 147KOSZALINK-3016K 3300:27:57.00+00:07:415:3510.7
17FIUK Agnieszka 48ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK-3017K 3400:28:18.25+00:08:025:3910.6
18OZIMEK Iwona 166BIAŁOGARDK-3018K 3500:28:20.15+00:08:045:4010.6
19PŁOTKA Emilia 182KOSZALINK-3019K 3600:28:30.00+00:08:145:4210.5
20LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 127ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-3020K 3700:28:42.05+00:08:265:4410.5
21KILJAN Sylwia 105KOSZALINK-3021K 4400:29:03.90+00:08:485:4810.3
22HOC Agnieszka 73KOŁOBRZEGK-3022K 4700:29:31.10+00:09:155:5410.2
23TRACZ Jadwiga 242NOSOWOK-3023K 5000:29:53.00+00:09:375:5810
24WEILAND Agnieszka 256SŁUPSKK-3024K 5100:30:00.75+00:09:456:0010
25KOSECKA Sylwia 110ZAKWASKOSZALINK-3025K 5200:30:09.65+00:09:546:0110
26KOZŁOWSKA Karolina 117ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-3026K 5300:30:20.60+00:10:056:049.9
27PASEK Paula 171KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-3027K 5600:30:31.15+00:10:156:069.8
28DAMPS Julita 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3028K 6100:31:10.80+00:10:556:149.6
29GEBORYS Ewa 60K-3029K 6300:31:27.60+00:11:126:179.5
30STANCZEWSKA Karolina 218BIAŁOGARDK-3030K 6500:31:33.95+00:11:186:189.5
31SZKARŁAT Magdalena 232ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-3031K 6900:32:34.20+00:12:186:309.2
32WALECKA Katarzyna 250ATOMOWKISZCZECINEKK-3032K 7400:33:06.40+00:12:516:379.1
33SOKOŁOWSKA Anna 214ATOMOWKISZCZECINEKK-3033K 7500:33:07.20+00:12:516:379.1
34BROLL Wioletta 23ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEK-3034K 7600:33:16.55+00:13:016:399
Znaleziono 34 wynik(ów)