BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1LITWINOWICZ Renata 128KB WYGANKOŁOBRZEGK-401K 200:22:13.55 4:2613.5
2GARSKA Joanna 56ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINABYTÓWK-402K 900:23:32.10+00:01:184:4212.7
3KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINK-403K 1500:24:28.20+00:02:144:5312.3
4BIELEWICZ Anna 12STOPA SŁUPSKLUBUŃK-404K 1800:24:54.45+00:02:404:5812
5STRZELECKA Małgorzata 222SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-405K 2300:26:19.30+00:04:055:1611.4
6RASZPLA Ilona 193CIOTECZKI.PLKOSZALINK-406K 3100:27:26.10+00:05:125:2910.9
7SULL Agnieszka 225NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-407K 3200:27:37.30+00:05:235:3110.9
8ŁUSZCZEWSKA Agnieszka 130ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWK-408K 3800:28:42.60+00:06:295:4410.4
9KIJKO Anna 134KOSZALIK-409K 3900:28:45.65+00:06:325:4510.4
10DOMAŃSKA Katarzyna 39KOŁOBRZEGK-4010K 4200:28:59.70+00:06:465:4810.3
11BORSUK Dorota 18KOSZALINK-4011K 4300:29:03.35+00:06:495:4810.3
12BEDNARZ Katarzyna 8KOŁOBRZEGK-4012K 4500:29:19.65+00:07:065:5210.2
13CZERWIŃSKA Ania 35BALTIC SEALSSŁUPSKK-4013K 4600:29:29.05+00:07:155:5310.2
14ZIELIŃSKA Dorota 270KOŁOBRZEGK-4014K 4800:29:31.50+00:07:175:5410.2
15BERNECKA Agnieszka 10KOSZALINK-4015K 5700:30:37.80+00:08:246:079.8
16NIEDBAŁA Dorota 152KOSZALINK-4016K 5800:30:37.85+00:08:246:079.8
17WAŚNIEWSKA Ewa 253FREERUNNERBARWICEK-4017K 6000:31:02.10+00:08:486:129.7
18PRYGIEL Ewa 187PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINK-4018K 6400:31:29.15+00:09:156:179.5
19KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHA GOLENIÓWGOLENIÓWK-4019K 6600:32:03.35+00:09:496:249.4
20TRĘBSKA Marta 243ZABIEGANINOCĄOKONEKK-4020K 7000:32:34.95+00:10:216:319.2
21PIECYCHNA Agata 280KOŁOBRZEGK-4021K 7200:32:43.95+00:10:306:329.2
Znaleziono 21 wynik(ów)