BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKA Marlena 19KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-301K 100:20:15.40 4:0314.8
2LITWINOWICZ Renata 128KB WYGANKOŁOBRZEGK-401K 200:22:13.55+00:01:584:2613.5
3CHODOR Martyna 27TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:22:25.30+00:02:094:2913.4
4HERING Aleksandra 118BYTÓWK-161K 400:22:41.70+00:02:264:3213.2
5NIEWIŃSKA SĘK Monika 155BIAŁOGARDK-303K 500:22:46.55+00:02:314:3313.2
6KĘSIK Agnieszka 104ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 600:22:47.10+00:02:314:3313.2
7CHORĄŻY Karolina 31KOSZALINK-162K 700:23:10.50+00:02:554:3812.9
8MEJER Aleksandra 139ROSNOWOK-163K 800:23:12.05+00:02:564:3812.9
9GARSKA Joanna 56ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINABYTÓWK-402K 900:23:32.10+00:03:164:4212.7
10PRZYCHODA Anna 188BALTIC SEALSSIEMIANICEK-305K 1000:23:50.55+00:03:354:4612.6
11KRZEWIŃSKA Małgorzata 124TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 1100:23:52.65+00:03:374:4612.6
12CHODOR Izabela 26TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-306K 1200:24:03.90+00:03:484:4812.5
13KOSMALA Aleksandra 112SZCZEGLINOK-307K 1300:24:16.45+00:04:014:5112.4
14SZNYTER Sabina 234DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-164K 1400:24:18.70+00:04:034:5112.3
15KAŹMIERCZAK Agnieszka 102ŚWIDWINK-403K 1500:24:28.20+00:04:124:5312.3
16SZUBERT Agnieszka 235KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-308K 1600:24:30.25+00:04:144:5412.2
17ROGALSKA Marta 197ZAKWASKOSZALINK-309K 1700:24:40.90+00:04:254:5612.2
18BIELEWICZ Anna 12STOPA SŁUPSKLUBUŃK-404K 1800:24:54.45+00:04:394:5812
19JANKOWSKA Monika 81SZCZECINEKK-165K 1900:25:03.45+00:04:485:0012
20ROBAKOWSKA Żaneta 195GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-3010K 2000:25:24.15+00:05:085:0411.8
21KOZUB Daria 119ŁOSOŚ T. E. A. MUSTKAK-166K 2100:25:32.25+00:05:165:0611.7
22PACAN Mira 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3011K 2200:25:51.60+00:05:365:1011.6
23STRZELECKA Małgorzata 222SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-405K 2300:26:19.30+00:06:035:1611.4
24OSTAFI Joanna 162ATF TEAMREDŁOK-3012K 2400:26:29.70+00:06:145:1811.3
25KOLIGAT Anna 107KOSZALINK-3013K 2500:26:33.85+00:06:185:1811.3
26SZEWCZYK Paulina 231WOJNOWOK-167K 2600:26:51.65+00:06:365:2211.2
27OSTROVSKA Yuliia 192USTKAK-3014K 2700:27:01.50+00:06:465:2411.1
28MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 133KOSZALINK-168K 2800:27:04.80+00:06:495:2511.1
29WĄSOWICZ Anna 255KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3015K 2900:27:10.95+00:06:555:2611
30PAWŁOWSKA Urszula 237KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-169K 3000:27:22.75+00:07:075:2811
31RASZPLA Ilona 193CIOTECZKI.PLKOSZALINK-406K 3100:27:26.10+00:07:105:2910.9
32SULL Agnieszka 225NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-407K 3200:27:37.30+00:07:215:3110.9
33MONGIAŁO Aleksandra 147KOSZALINK-3016K 3300:27:57.00+00:07:415:3510.7
34FIUK Agnieszka 48ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK-3017K 3400:28:18.25+00:08:025:3910.6
35OZIMEK Iwona 166BIAŁOGARDK-3018K 3500:28:20.15+00:08:045:4010.6
36PŁOTKA Emilia 182KOSZALINK-3019K 3600:28:30.00+00:08:145:4210.5
37LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 127ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-3020K 3700:28:42.05+00:08:265:4410.5
38ŁUSZCZEWSKA Agnieszka 130ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWK-408K 3800:28:42.60+00:08:275:4410.4
39KIJKO Anna 134KOSZALIK-409K 3900:28:45.65+00:08:305:4510.4
40BURSZTA Marta 25KARLINO BIEGAJKARLINOK-1610K 4000:28:48.70+00:08:335:4510.4
41SUSKA Joanna 227KOSZALINK-1611K 4100:28:48.90+00:08:335:4510.4
42DOMAŃSKA Katarzyna 39KOŁOBRZEGK-4010K 4200:28:59.70+00:08:445:4810.3
43BORSUK Dorota 18KOSZALINK-4011K 4300:29:03.35+00:08:475:4810.3
44KILJAN Sylwia 105KOSZALINK-3021K 4400:29:03.90+00:08:485:4810.3
45BEDNARZ Katarzyna 8KOŁOBRZEGK-4012K 4500:29:19.65+00:09:045:5210.2
46CZERWIŃSKA Ania 35BALTIC SEALSSŁUPSKK-4013K 4600:29:29.05+00:09:135:5310.2
47HOC Agnieszka 73KOŁOBRZEGK-3022K 4700:29:31.10+00:09:155:5410.2
48ZIELIŃSKA Dorota 270KOŁOBRZEGK-4014K 4800:29:31.50+00:09:165:5410.2
49MYSZKOWSKA Grażyna 150NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-502K 4900:29:36.90+00:09:215:5510.1
50TRACZ Jadwiga 242NOSOWOK-3023K 5000:29:53.00+00:09:375:5810
51WEILAND Agnieszka 256SŁUPSKK-3024K 5100:30:00.75+00:09:456:0010
52KOSECKA Sylwia 110ZAKWASKOSZALINK-3025K 5200:30:09.65+00:09:546:0110
53KOZŁOWSKA Karolina 117ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-3026K 5300:30:20.60+00:10:056:049.9
54HERBUŚ Małgorzata 70KOSZALINK-1612K 5400:30:27.35+00:10:116:059.9
55POKRZYWKA Olga 185KOSZALINK-1613K 5500:30:28.65+00:10:136:059.8
56PASEK Paula 171KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-3027K 5600:30:31.15+00:10:156:069.8
57BERNECKA Agnieszka 10KOSZALINK-4015K 5700:30:37.80+00:10:226:079.8
58NIEDBAŁA Dorota 152KOSZALINK-4016K 5800:30:37.85+00:10:226:079.8
59KOZŁOWIECKA Małgorzata 142KOSZALINK-503K 5900:30:46.50+00:10:316:099.7
60WAŚNIEWSKA Ewa 253FREERUNNERBARWICEK-4017K 6000:31:02.10+00:10:466:129.7
61DAMPS Julita 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3028K 6100:31:10.80+00:10:556:149.6
62PEŁKA Iwona 174KOSZALINK-504K 6200:31:21.40+00:11:066:169.6
63GEBORYS Ewa 60K-3029K 6300:31:27.60+00:11:126:179.5
64PRYGIEL Ewa 187PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINK-4018K 6400:31:29.15+00:11:136:179.5
65STANCZEWSKA Karolina 218BIAŁOGARDK-3030K 6500:31:33.95+00:11:186:189.5
66KARPIŃSKA Hanna 98AKADEMIA MALUCHA GOLENIÓWGOLENIÓWK-4019K 6600:32:03.35+00:11:476:249.4
67SŁODZIŃSKA Martyna 212ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEK-1614K 6700:32:08.15+00:11:526:259.3
68JADCZAK Magdalena 79SULECHOWOK-1615K 6800:32:13.95+00:11:586:269.3
69SZKARŁAT Magdalena 232ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-3031K 6900:32:34.20+00:12:186:309.2
70TRĘBSKA Marta 243ZABIEGANINOCĄOKONEKK-4020K 7000:32:34.95+00:12:196:319.2
71KALKOWSKA Julita 94KOSZALINK-1616K 7100:32:38.25+00:12:226:319.2
72PIECYCHNA Agata 280KOŁOBRZEGK-4021K 7200:32:43.95+00:12:286:329.2
73KRYSTOSIK Paulina 123KOSZALINKOSZALINK-1617K 7300:32:48.85+00:12:336:339.1
74WALECKA Katarzyna 250ATOMOWKISZCZECINEKK-3032K 7400:33:06.40+00:12:516:379.1
75SOKOŁOWSKA Anna 214ATOMOWKISZCZECINEKK-3033K 7500:33:07.20+00:12:516:379.1
76BROLL Wioletta 23ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEK-3034K 7600:33:16.55+00:13:016:399
77MAŁYSZEWICZ Teresa 135BIAŁY BÓRK-505K 7700:34:46.15+00:14:306:578.6
78WĄTRUCKA Jolanta 278ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINAKOSZALINK-601K 7800:39:02.05+00:18:467:487.7
79SOLAK Halina 215ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-602K 7900:39:03.25+00:18:477:487.7
Znaleziono 79 wynik(ów)