BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-16

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JEFIMCZYK Norbert 88LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-161M 100:16:54.75 3:2317.7
2KĘPKA Adrian 103DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM-162M 200:17:05.10+00:00:103:2517.6
3HERING Mateusz 276BYTÓWM-163M 400:17:44.75+00:00:503:3216.9
4JAKUBEK Patryk 80ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-164M 600:18:08.70+00:01:133:3716.5
5SZKOŁUDA Miłosz 233DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-165M 800:18:48.05+00:01:533:4516
6SULL Kacper 226NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-166M 2300:21:02.60+00:04:074:1214.3
7MIELCZAREK Ksawery 144JAMNOKOSZALINM-167M 2700:21:24.90+00:04:304:1714
8DROZDOWSKI Marcin 42MORPOLKOSZALINM-168M 5000:22:31.95+00:05:374:3013.3
9ZIELIŃSKI Filip 268KOŁOBRZEGM-169M 5800:23:13.25+00:06:184:3812.9
10JAROSZ Jakub 84TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1610M 7100:24:04.25+00:07:094:4812.5
11CZUB Maciej 36KOSZALINM-1611M 7600:24:10.40+00:07:154:5012.4
12GONTARZ Wojciech 63DARŁOWOM-1612M 7800:24:14.45+00:07:194:5012.4
13SŁODZIŃSKI Gabriel 213ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEM-1613M 7900:24:27.10+00:07:324:5312.3
14OSTAFI Jakub 163ATF TEAMREDŁOM-1614M 8400:24:48.05+00:07:534:5712.1
15WEILAND Cyprian 258SŁUPSKM-1615M 9200:25:14.10+00:08:195:0211.9
16RZEPLIŃSKI Dominik 203WARSZAWAM-1616M 10200:25:37.75+00:08:435:0711.7
17BRESZKA Michał 22DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-1617M 10300:25:44.45+00:08:495:0811.7
18SZAFIRSKI Kacper 229CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1618M 10400:25:46.40+00:08:515:0911.6
19GLISZCZYŃSKI Łukasz 61ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1619M 11100:26:01.65+00:09:065:1211.5
20MASTALERZ Konrad 137DECATHLON KOSZALINŚMIECHÓWM-1620M 11600:26:14.35+00:09:195:1411.4
21WIERZBICKI Kacper 260TATA W MIEŚCIE KOSZALIN :)KOSZALINM-1621M 12000:26:35.35+00:09:405:1911.3
22GAŁKA Dominik 55SPNR 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1622M 12900:27:35.20+00:10:405:3110.9
23PUSZ Jakub 189ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1623M 13100:27:38.00+00:10:435:3110.9
24KOZUB Paweł 120ŁOSOŚ T. E. A. MUSTKAM-1624M 14400:29:01.70+00:12:065:4810.3
Znaleziono 24 wynik(ów)