BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Kamil 159TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 500:18:02.35 3:3616.6
2SIADAK Arkadiusz 207KOSZALINM-302M 700:18:20.65+00:00:183:4016.3
3HOFMAN Darek 74GOGGLE PAE/WOLF TEAMTRZCIANKAM-303M 1000:18:57.30+00:00:543:4715.8
4CZAPLIŃSKI Jacek 34FREE BIRDSKOSZALINM-304M 1100:18:58.00+00:00:553:4715.8
5WICHER Krzysztof 259GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM-305M 1200:19:02.95+00:01:003:4815.7
6STEBELSKI Jasiek 219KOSZALINM-306M 1400:19:34.70+00:01:323:5415.3
7CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 277ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-307M 1700:19:53.55+00:01:513:5815.1
8PIĄTKOWSKI Grzegorz 175WICHER RĄBINORĄBINOM-308M 1900:20:53.55+00:02:514:1014.4
9FADDA Bruno-André 46PARISM-309M 2000:20:54.50+00:02:524:1014.4
10MICKIEWICZ Adam 143JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-3010M 2200:20:57.05+00:02:544:1114.3
11RUSINEK Artur 200KOSZALINM-3011M 2400:21:05.45+00:03:034:1314.2
12FABICH Adrian 45USTECKA SZKOŁA BIEGANIAUSTKAM-3012M 2500:21:08.25+00:03:054:1314.2
13KUKIEŁA Tomasz 125KOSZALINM-3013M 3300:21:45.15+00:03:424:2113.8
14SZYMCZAK Michał 241SZCZECINM-3014M 3400:21:46.45+00:03:444:2113.8
15OLEJNIK Bartłomiej 158ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3015M 3600:21:52.65+00:03:504:2213.7
16BONISŁAWSKI Jarosław 17MAM ŚWIRASŁAWNOM-3016M 3700:21:54.10+00:03:514:2213.7
17KŁOS Tomasz 106KALISZ POMORSKIM-3017M 3900:22:01.05+00:03:584:2413.6
18JADCZAK Tomasz 78SULECHOWOM-3018M 4500:22:19.55+00:04:174:2713.4
19KOZIEŁ Paweł 115WICHER RĄBINORĄBINOM-3019M 4600:22:23.50+00:04:214:2813.4
20KAMYK Piotr 97MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3020M 4900:22:28.60+00:04:264:2913.3
21BOGUMIŁOW Marcin 16SŁUPSKM-3021M 5200:22:40.20+00:04:374:3213.2
22OTTO Michał 165BONINM-3022M 5500:22:50.05+00:04:474:3413.1
23FRĄTCZAK Sławomir 50SŁUPSKM-3023M 5900:23:15.45+00:05:134:3912.9
24RÓG Michał 199JW 1223STARE BIELICEM-3024M 6100:23:16.35+00:05:144:3912.9
25ŻUKOWSKI Cezary 274MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3025M 6700:23:43.15+00:05:404:4412.6
26MIKIETYŃSKI Michał 145,,ZABIEGANI NOCĄ''OKONEKM-3026M 6800:23:48.80+00:05:464:4512.6
27DZIĘBOWSKI Mariusz 44KOSZALINM-3027M 7500:24:09.90+00:06:074:5012.4
28HRYCIÓW Paweł 76JW1223BIAŁOGARDM-3028M 8700:25:04.45+00:07:025:0112
29MARZEC Łukasz 136KOSZALINM-3029M 9100:25:11.55+00:07:095:0211.9
30RYCHLIŃSKI Damian 202SŁUPSKM-3030M 9300:25:14.75+00:07:125:0311.9
31KAZIMIERCZAK Leszek 101SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3031M 9900:25:34.15+00:07:315:0711.7
32BĄK Sebastian 7ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM-3032M 10000:25:34.85+00:07:325:0611.7
33PACAN Bartosz 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3033M 11000:26:00.90+00:07:585:1211.5
34ZALESKI Tomasz 264GORZEBĄDŻM-3034M 11200:26:05.95+00:08:035:1311.5
35KOWALCZYK Piotr 114KOSZALINM-3035M 11500:26:12.60+00:08:105:1411.5
36BODO Rafał 15KOSZALINM-3036M 11700:26:19.15+00:08:165:1511.4
37GRĄBCZEWSKI Rafał 67JW 1223KOSZALINAM-3037M 11800:26:22.50+00:08:205:1611.4
38SZULC Szymon 239SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3038M 11900:26:23.55+00:08:215:1611.4
39BASIAK Krystian 6JW1223KOSZALINM-3039M 12500:26:44.95+00:08:425:2111.2
40KACZMAREK Łukasz 92WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3040M 12600:26:58.65+00:08:565:2311.1
41ROGALA Łukasz 196NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3041M 12700:26:59.20+00:08:565:2311.1
42WEILAND Adrian 257SŁUPSKM-3042M 13600:28:01.10+00:09:585:3610.7
43PŁOTKA Grzegorz 181KOSZALINM-3043M 13900:28:30.00+00:10:275:4210.5
44JANKOWSKI Remigiusz 82KOŁOBRZEGM-3044M 14000:28:38.75+00:10:365:4310.5
45GAWLIK Artur 58BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3045M 14300:28:49.15+00:10:465:4610.4
46ŻAK Rafał 273SŁUPSKM-3046M 14600:29:13.20+00:11:105:5010.3
47KOSECKI Tomasz 111ZAKWASKOSZALINM-3047M 14800:30:08.05+00:12:056:0110
48SZULC Adam 238SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3048M 14900:30:37.85+00:12:356:079.8
49NOWAK Piotr 156KOSZALINM-3049M 15400:32:01.25+00:13:586:249.4
50LEŚNIEWSKI Dominik 269RAMSKOŁOBRZEGM-3050M 15700:34:20.35+00:16:186:528.7
Znaleziono 50 wynik(ów)