BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 20KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 300:17:31.70 3:3017.1
2GARSKI Kryspin 57ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 900:18:55.55+00:01:233:4715.8
3GAŁKOWSKI Dariusz 24SŁAWSKOM-403M 1300:19:28.50+00:01:563:5315.4
4TRĘBSKI Krzysztof 244ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 1500:19:40.90+00:02:093:5615.2
5BAJGERT Robert 5VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-405M 1600:19:52.90+00:02:213:5815.1
6PAKULSKI Marcin 169KOSZALINM-406M 1800:20:47.10+00:03:154:0914.4
7MUCHA Krzysztof 149KOSZALINKOSZALINM-407M 2100:20:56.20+00:03:244:1114.3
8BADLIK Marcin 4COS SGŻURAWICAM-408M 2900:21:37.65+00:04:054:1913.9
9CHOŁUJ Jarek 29ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-409M 3000:21:40.65+00:04:084:2013.8
10KASPERSKI Dariusz 100BYDLINOM-4010M 3100:21:43.30+00:04:114:2013.8
11OSTAFI Robert 161REDŁOM-4011M 3200:21:43.85+00:04:124:2013.8
12PRYGIEL Jarosław 18621BLT , PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-4012M 3500:21:47.10+00:04:154:2113.8
13ROMANOWICZ Piotr 198NIE ZRZESZONYPRUSIMM-4013M 4000:22:05.25+00:04:334:2513.6
14PICK Tomasz 176MK KOSZALINKOSZALINM-4014M 4100:22:10.75+00:04:394:2613.5
15URBAŃSKI Tomasz 248BIAŁOGARDM-4015M 4200:22:10.95+00:04:394:2613.5
16SZUBERT Marcin 236KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-4016M 4300:22:14.80+00:04:434:2713.5
17JARZYNA Roman 85STARGARD SZCZECIŃSKIM-4017M 4400:22:15.70+00:04:444:2713.5
18KAJKOWSKI Rafał 93CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4018M 4700:22:26.30+00:04:544:2913.4
19IWANIEC Dariusz 77TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4019M 4800:22:27.25+00:04:554:2913.4
20HOC Dariusz 72KOŁOBRZEGM-4020M 5400:22:48.95+00:05:174:3313.1
21ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM-4021M 5700:23:03.15+00:05:314:3613
22RASZPLA Radosław 194BBLKOSZALINM-4022M 6300:23:27.75+00:05:564:4112.8
23JAWORSKI Robert 87BRYZA POSTOMINOPIESZCM-4023M 6500:23:35.70+00:06:044:4312.7
24MICHALCZYK Mariusz 141JW1223KOSZALINM-4024M 6600:23:42.50+00:06:104:4412.6
25ZIÓŁKOWSKI Wojciech 271#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4025M 6900:23:49.75+00:06:184:4612.6
26KRASIŃSKI Witold 121JW1223KOSZALINM-4026M 7000:23:54.80+00:06:234:4712.5
27MAJCHRZAK Paweł 132KARLINO BIEGAJKARLINOM-4027M 7200:24:05.05+00:06:334:4912.5
28DOMAŃSKI Adam 40KOŁOBRZEGM-4028M 7400:24:06.85+00:06:354:4912.4
29PODSIADŁO Marcin 1831978KOSZALINM-4029M 8100:24:39.85+00:07:084:5612.2
30ŁUSZCZEWSKI Krzysztof 131ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWM-4030M 8200:24:43.90+00:07:124:5612.1
31ŻYWOT Norbert 275KOŁOBRZEGM-4031M 8300:24:45.60+00:07:134:5712.1
32ADRYAN Adam 1CKB SŁUPSKWIELICHOWOM-4032M 8600:24:53.00+00:07:214:5812.1
33KULAWIŃSKI Marek 126KOŁOBRZEGM-4033M 8800:25:05.55+00:07:335:0112
34KAMIŃSKI Tomasz 95TKKF-JW 1223KOSZALINM-4034M 8900:25:10.45+00:07:385:0211.9
35GALICKI Robert 52BOBOLICEM-4035M 9000:25:11.20+00:07:395:0211.9
36PIĘTOSA Daniel 177FREERUNNERCZAPLINEKM-4036M 9400:25:15.50+00:07:435:0311.9
37DANOWSKI Maciej 38FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-4037M 9500:25:15.95+00:07:445:0311.9
38NIEDBAŁA Konrad 151KOSZALINM-4038M 9600:25:18.35+00:07:465:0311.8
39DUBACKI Kazimierz 43NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINOM-4039M 9700:25:23.15+00:07:515:0411.8
40RAMA Janusz 191KOŁOBRZEGM-4040M 9800:25:33.55+00:08:015:0611.7
41SEEWALD Jan 205ZAKWASKOSZALINM-4041M 10600:25:47.85+00:08:165:0911.6
42GAWRYSIAK Przemysław 59WŁODARKAM-4042M 10800:25:54.10+00:08:225:1011.6
43JASIŃSKI Cezary 86MNBCKOSZALINM-4043M 11300:26:06.75+00:08:355:1311.5
44NOWAK Bartłomiej 157SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4044M 12100:26:37.15+00:09:055:1911.3
45MONGIAŁO Marcin 148KOSZALINM-4045M 12400:26:44.85+00:09:135:2111.2
46FAJGIER Tomasz 47MANOWOM-4046M 12800:27:08.55+00:09:365:2511
47TURCZYN Grzegorz 246NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4047M 13000:27:37.30+00:10:055:3110.9
48GAŁKA Marcin 54TRZEBIATÓWM-4048M 13300:27:42.30+00:10:105:3210.8
49BERNACKI Adam 9ADRÓGKOSZALINM-4049M 13500:27:48.10+00:10:165:3310.8
50ZIELIŃSKI Tomasz 267KOŁOBRZEGM-4050M 13800:28:21.75+00:10:505:4010.6
51KIJKO Jacek 279KOSZALINM-4051M 14100:28:45.40+00:11:135:4510.4
52STRZELECKI Sebastian 223SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4052M 14700:29:20.85+00:11:495:5210.2
53WALKOWIAK Dariusz 251KROKOWOM-4053M 15000:30:50.05+00:13:186:109.7
54BRESZKA Paweł 21POLSKADARŁOWOM-4054M 15300:31:06.00+00:13:346:139.6
55KARPIŃSKI Tomek 99GOLENIÓWM-4055M 15500:32:04.75+00:14:336:249.4
DNCGUTOWSKI Sebastian 68GUCIOR-RUNŚWIDWINM-40--
Znaleziono 56 wynik(ów)