BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-50

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZWOLIŃSKI Jan 272TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 2800:21:26.90 4:1714
2NIEMCZUK Dariusz 153JAMNOKOSZALINM-502M 3800:21:59.60+00:00:324:2313.6
3GAŁECKI Jacek 53KARLINO BIEGAJKARLINOM-503M 5100:22:39.45+00:01:124:3113.2
4ALABA Jerzy 2BIAŁOGARDM-504M 5600:22:52.15+00:01:254:3413.1
5KRUPIŃSKI Krzysztof 122E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 6000:23:16.05+00:01:494:3912.9
6BERNECKI Edward 11KOSZALINM-506M 6200:23:25.20+00:01:584:4112.8
7KOPCZEWSKI Dariusz 109KOSZALINM-507M 6400:23:30.45+00:02:034:4212.8
8SZULC Marek 240SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-508M 7300:24:06.25+00:02:394:4912.4
9MEGIER Wojciech 138ELEKTRONIKKOSZALINM-509M 8000:24:37.00+00:03:104:5512.2
10POKRZYWKA Tomasz 184KOSZALINM-5010M 10100:25:37.20+00:04:105:0711.7
11SZAFIRSKI Marek 230CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5011M 10500:25:46.60+00:04:195:0911.6
12SCHWARZ Ludwik 204KOSZALINM-5012M 10700:25:48.95+00:04:225:0911.6
13JANUSZEWSKI Jacek 8317WOG KOSZALINKOSZALINM-5013M 10900:26:00.45+00:04:335:1211.5
14ZAWADA Andrzej 266ZSP 1 SŁUPSKWODNICAM-5014M 12200:26:39.25+00:05:125:2011.3
15BUTOWICZ Adam 113SZCZECINEKM-5015M 12300:26:40.25+00:05:135:2011.3
16PUSZ Jacek 190KOSZALINM-5016M 13200:27:39.50+00:06:125:3210.8
17HNATOWSKI Artur 71SZYBKIESTOPYKOSZALINM-5017M 13700:28:02.30+00:06:355:3610.7
18WAŚNIEWSKI Arek 254BARWICEM-5018M 15100:31:02.30+00:09:356:129.7
19PAPLACZYK Tomasz 170KOSZALINM-5019M 15200:31:04.35+00:09:376:139.7
Znaleziono 19 wynik(ów)