BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JEFIMCZYK Norbert 88LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-161M 100:16:54.75 3:2317.7
2KĘPKA Adrian 103DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM-162M 200:17:05.10+00:00:103:2517.6
3BORYCHOWSKI Mariusz 20KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 300:17:31.70+00:00:363:3017.1
4HERING Mateusz 276BYTÓWM-163M 400:17:44.75+00:00:503:3216.9
5ORZECHOWSKI Kamil 159TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 500:18:02.35+00:01:073:3616.6
6JAKUBEK Patryk 80ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-164M 600:18:08.70+00:01:133:3716.5
7SIADAK Arkadiusz 207KOSZALINM-302M 700:18:20.65+00:01:253:4016.3
8SZKOŁUDA Miłosz 233DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-165M 800:18:48.05+00:01:533:4516
9GARSKI Kryspin 57ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 900:18:55.55+00:02:003:4715.8
10HOFMAN Darek 74GOGGLE PAE/WOLF TEAMTRZCIANKAM-303M 1000:18:57.30+00:02:023:4715.8
11CZAPLIŃSKI Jacek 34FREE BIRDSKOSZALINM-304M 1100:18:58.00+00:02:033:4715.8
12WICHER Krzysztof 259GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM-305M 1200:19:02.95+00:02:083:4815.7
13GAŁKOWSKI Dariusz 24SŁAWSKOM-403M 1300:19:28.50+00:02:333:5315.4
14STEBELSKI Jasiek 219KOSZALINM-306M 1400:19:34.70+00:02:393:5415.3
15TRĘBSKI Krzysztof 244ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 1500:19:40.90+00:02:463:5615.2
16BAJGERT Robert 5VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-405M 1600:19:52.90+00:02:583:5815.1
17CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 277ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-307M 1700:19:53.55+00:02:583:5815.1
18PAKULSKI Marcin 169KOSZALINM-406M 1800:20:47.10+00:03:524:0914.4
19PIĄTKOWSKI Grzegorz 175WICHER RĄBINORĄBINOM-308M 1900:20:53.55+00:03:584:1014.4
20FADDA Bruno-André 46PARISM-309M 2000:20:54.50+00:03:594:1014.4
21MUCHA Krzysztof 149KOSZALINKOSZALINM-407M 2100:20:56.20+00:04:014:1114.3
22MICKIEWICZ Adam 143JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-3010M 2200:20:57.05+00:04:024:1114.3
23SULL Kacper 226NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-166M 2300:21:02.60+00:04:074:1214.3
24RUSINEK Artur 200KOSZALINM-3011M 2400:21:05.45+00:04:104:1314.2
25FABICH Adrian 45USTECKA SZKOŁA BIEGANIAUSTKAM-3012M 2500:21:08.25+00:04:134:1314.2
26CHUDY Henryk 32K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-601M 2600:21:09.95+00:04:154:1414.2
27MIELCZAREK Ksawery 144JAMNOKOSZALINM-167M 2700:21:24.90+00:04:304:1714
28ZWOLIŃSKI Jan 272TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 2800:21:26.90+00:04:324:1714
29BADLIK Marcin 4COS SGŻURAWICAM-408M 2900:21:37.65+00:04:424:1913.9
30CHOŁUJ Jarek 29ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-409M 3000:21:40.65+00:04:454:2013.8
31KASPERSKI Dariusz 100BYDLINOM-4010M 3100:21:43.30+00:04:484:2013.8
32OSTAFI Robert 161REDŁOM-4011M 3200:21:43.85+00:04:494:2013.8
33KUKIEŁA Tomasz 125KOSZALINM-3013M 3300:21:45.15+00:04:504:2113.8
34SZYMCZAK Michał 241SZCZECINM-3014M 3400:21:46.45+00:04:514:2113.8
35PRYGIEL Jarosław 18621BLT , PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-4012M 3500:21:47.10+00:04:524:2113.8
36OLEJNIK Bartłomiej 158ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3015M 3600:21:52.65+00:04:574:2213.7
37BONISŁAWSKI Jarosław 17MAM ŚWIRASŁAWNOM-3016M 3700:21:54.10+00:04:594:2213.7
38NIEMCZUK Dariusz 153JAMNOKOSZALINM-502M 3800:21:59.60+00:05:044:2313.6
39KŁOS Tomasz 106KALISZ POMORSKIM-3017M 3900:22:01.05+00:05:064:2413.6
40ROMANOWICZ Piotr 198NIE ZRZESZONYPRUSIMM-4013M 4000:22:05.25+00:05:104:2513.6
41PICK Tomasz 176MK KOSZALINKOSZALINM-4014M 4100:22:10.75+00:05:164:2613.5
42URBAŃSKI Tomasz 248BIAŁOGARDM-4015M 4200:22:10.95+00:05:164:2613.5
43SZUBERT Marcin 236KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-4016M 4300:22:14.80+00:05:204:2713.5
44JARZYNA Roman 85STARGARD SZCZECIŃSKIM-4017M 4400:22:15.70+00:05:204:2713.5
45JADCZAK Tomasz 78SULECHOWOM-3018M 4500:22:19.55+00:05:244:2713.4
46KOZIEŁ Paweł 115WICHER RĄBINORĄBINOM-3019M 4600:22:23.50+00:05:284:2813.4
47KAJKOWSKI Rafał 93CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4018M 4700:22:26.30+00:05:314:2913.4
48IWANIEC Dariusz 77TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4019M 4800:22:27.25+00:05:324:2913.4
49KAMYK Piotr 97MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3020M 4900:22:28.60+00:05:334:2913.3
50DROZDOWSKI Marcin 42MORPOLKOSZALINM-168M 5000:22:31.95+00:05:374:3013.3
51GAŁECKI Jacek 53KARLINO BIEGAJKARLINOM-503M 5100:22:39.45+00:05:444:3113.2
52BOGUMIŁOW Marcin 16SŁUPSKM-3021M 5200:22:40.20+00:05:454:3213.2
53STACHOWIAK Ryszard 217BIAŁOGARDM-602M 5300:22:41.10+00:05:464:3213.2
54HOC Dariusz 72KOŁOBRZEGM-4020M 5400:22:48.95+00:05:544:3313.1
55OTTO Michał 165BONINM-3022M 5500:22:50.05+00:05:554:3413.1
56ALABA Jerzy 2BIAŁOGARDM-504M 5600:22:52.15+00:05:574:3413.1
57ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM-4021M 5700:23:03.15+00:06:084:3613
58ZIELIŃSKI Filip 268KOŁOBRZEGM-169M 5800:23:13.25+00:06:184:3812.9
59FRĄTCZAK Sławomir 50SŁUPSKM-3023M 5900:23:15.45+00:06:204:3912.9
60KRUPIŃSKI Krzysztof 122E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 6000:23:16.05+00:06:214:3912.9
61RÓG Michał 199JW 1223STARE BIELICEM-3024M 6100:23:16.35+00:06:214:3912.9
62BERNECKI Edward 11KOSZALINM-506M 6200:23:25.20+00:06:304:4112.8
63RASZPLA Radosław 194BBLKOSZALINM-4022M 6300:23:27.75+00:06:334:4112.8
64KOPCZEWSKI Dariusz 109KOSZALINM-507M 6400:23:30.45+00:06:354:4212.8
65JAWORSKI Robert 87BRYZA POSTOMINOPIESZCM-4023M 6500:23:35.70+00:06:404:4312.7
66MICHALCZYK Mariusz 141JW1223KOSZALINM-4024M 6600:23:42.50+00:06:474:4412.6
67ŻUKOWSKI Cezary 274MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3025M 6700:23:43.15+00:06:484:4412.6
68MIKIETYŃSKI Michał 145,,ZABIEGANI NOCĄ''OKONEKM-3026M 6800:23:48.80+00:06:544:4512.6
69ZIÓŁKOWSKI Wojciech 271#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4025M 6900:23:49.75+00:06:554:4612.6
70KRASIŃSKI Witold 121JW1223KOSZALINM-4026M 7000:23:54.80+00:07:004:4712.5
71JAROSZ Jakub 84TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1610M 7100:24:04.25+00:07:094:4812.5
72MAJCHRZAK Paweł 132KARLINO BIEGAJKARLINOM-4027M 7200:24:05.05+00:07:104:4912.5
73SZULC Marek 240SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-508M 7300:24:06.25+00:07:114:4912.4
74DOMAŃSKI Adam 40KOŁOBRZEGM-4028M 7400:24:06.85+00:07:124:4912.4
75DZIĘBOWSKI Mariusz 44KOSZALINM-3027M 7500:24:09.90+00:07:154:5012.4
76CZUB Maciej 36KOSZALINM-1611M 7600:24:10.40+00:07:154:5012.4
77OSOBNIAK Ryszard 160ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-603M 7700:24:11.90+00:07:174:5012.4
78GONTARZ Wojciech 63DARŁOWOM-1612M 7800:24:14.45+00:07:194:5012.4
79SŁODZIŃSKI Gabriel 213ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEM-1613M 7900:24:27.10+00:07:324:5312.3
80MEGIER Wojciech 138ELEKTRONIKKOSZALINM-509M 8000:24:37.00+00:07:424:5512.2
81PODSIADŁO Marcin 1831978KOSZALINM-4029M 8100:24:39.85+00:07:454:5612.2
82ŁUSZCZEWSKI Krzysztof 131ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWM-4030M 8200:24:43.90+00:07:494:5612.1
83ŻYWOT Norbert 275KOŁOBRZEGM-4031M 8300:24:45.60+00:07:504:5712.1
84OSTAFI Jakub 163ATF TEAMREDŁOM-1614M 8400:24:48.05+00:07:534:5712.1
85KOZŁOWIECKI Waldemar 116TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 8500:24:51.20+00:07:564:5812.1
86ADRYAN Adam 1CKB SŁUPSKWIELICHOWOM-4032M 8600:24:53.00+00:07:584:5812.1
87HRYCIÓW Paweł 76JW1223BIAŁOGARDM-3028M 8700:25:04.45+00:08:095:0112
88KULAWIŃSKI Marek 126KOŁOBRZEGM-4033M 8800:25:05.55+00:08:105:0112
89KAMIŃSKI Tomasz 95TKKF-JW 1223KOSZALINM-4034M 8900:25:10.45+00:08:155:0211.9
90GALICKI Robert 52BOBOLICEM-4035M 9000:25:11.20+00:08:165:0211.9
91MARZEC Łukasz 136KOSZALINM-3029M 9100:25:11.55+00:08:165:0211.9
92WEILAND Cyprian 258SŁUPSKM-1615M 9200:25:14.10+00:08:195:0211.9
93RYCHLIŃSKI Damian 202SŁUPSKM-3030M 9300:25:14.75+00:08:205:0311.9
94PIĘTOSA Daniel 177FREERUNNERCZAPLINEKM-4036M 9400:25:15.50+00:08:205:0311.9
95DANOWSKI Maciej 38FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-4037M 9500:25:15.95+00:08:215:0311.9
96NIEDBAŁA Konrad 151KOSZALINM-4038M 9600:25:18.35+00:08:235:0311.8
97DUBACKI Kazimierz 43NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINOM-4039M 9700:25:23.15+00:08:285:0411.8
98RAMA Janusz 191KOŁOBRZEGM-4040M 9800:25:33.55+00:08:385:0611.7
99KAZIMIERCZAK Leszek 101SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3031M 9900:25:34.15+00:08:395:0711.7
100BĄK Sebastian 7ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM-3032M 10000:25:34.85+00:08:405:0611.7
101POKRZYWKA Tomasz 184KOSZALINM-5010M 10100:25:37.20+00:08:425:0711.7
102RZEPLIŃSKI Dominik 203WARSZAWAM-1616M 10200:25:37.75+00:08:435:0711.7
103BRESZKA Michał 22DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-1617M 10300:25:44.45+00:08:495:0811.7
104SZAFIRSKI Kacper 229CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1618M 10400:25:46.40+00:08:515:0911.6
105SZAFIRSKI Marek 230CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5011M 10500:25:46.60+00:08:515:0911.6
106SEEWALD Jan 205ZAKWASKOSZALINM-4041M 10600:25:47.85+00:08:535:0911.6
107SCHWARZ Ludwik 204KOSZALINM-5012M 10700:25:48.95+00:08:545:0911.6
108GAWRYSIAK Przemysław 59WŁODARKAM-4042M 10800:25:54.10+00:08:595:1011.6
109JANUSZEWSKI Jacek 8317WOG KOSZALINKOSZALINM-5013M 10900:26:00.45+00:09:055:1211.5
110PACAN Bartosz 168ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3033M 11000:26:00.90+00:09:065:1211.5
111GLISZCZYŃSKI Łukasz 61ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1619M 11100:26:01.65+00:09:065:1211.5
112ZALESKI Tomasz 264GORZEBĄDŻM-3034M 11200:26:05.95+00:09:115:1311.5
113JASIŃSKI Cezary 86MNBCKOSZALINM-4043M 11300:26:06.75+00:09:125:1311.5
114JUSZCZAK Krzysztof 90KOSZALINM-605M 11400:26:09.20+00:09:145:1311.5
115KOWALCZYK Piotr 114KOSZALINM-3035M 11500:26:12.60+00:09:175:1411.5
116MASTALERZ Konrad 137DECATHLON KOSZALINŚMIECHÓWM-1620M 11600:26:14.35+00:09:195:1411.4
117BODO Rafał 15KOSZALINM-3036M 11700:26:19.15+00:09:245:1511.4
118GRĄBCZEWSKI Rafał 67JW 1223KOSZALINAM-3037M 11800:26:22.50+00:09:275:1611.4
119SZULC Szymon 239SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3038M 11900:26:23.55+00:09:285:1611.4
120WIERZBICKI Kacper 260TATA W MIEŚCIE KOSZALIN :)KOSZALINM-1621M 12000:26:35.35+00:09:405:1911.3
121NOWAK Bartłomiej 157SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4044M 12100:26:37.15+00:09:425:1911.3
122ZAWADA Andrzej 266ZSP 1 SŁUPSKWODNICAM-5014M 12200:26:39.25+00:09:445:2011.3
123BUTOWICZ Adam 113SZCZECINEKM-5015M 12300:26:40.25+00:09:455:2011.3
124MONGIAŁO Marcin 148KOSZALINM-4045M 12400:26:44.85+00:09:505:2111.2
125BASIAK Krystian 6JW1223KOSZALINM-3039M 12500:26:44.95+00:09:505:2111.2
126KACZMAREK Łukasz 92WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3040M 12600:26:58.65+00:10:035:2311.1
127ROGALA Łukasz 196NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3041M 12700:26:59.20+00:10:045:2311.1
128FAJGIER Tomasz 47MANOWOM-4046M 12800:27:08.55+00:10:135:2511
129GAŁKA Dominik 55SPNR 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1622M 12900:27:35.20+00:10:405:3110.9
130TURCZYN Grzegorz 246NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4047M 13000:27:37.30+00:10:425:3110.9
131PUSZ Jakub 189ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1623M 13100:27:38.00+00:10:435:3110.9
132PUSZ Jacek 190KOSZALINM-5016M 13200:27:39.50+00:10:445:3210.8
133GAŁKA Marcin 54TRZEBIATÓWM-4048M 13300:27:42.30+00:10:475:3210.8
134GŁOWACKI Włodzimierz 62ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-70+1M 13400:27:46.95+00:10:525:3310.8
135BERNACKI Adam 9ADRÓGKOSZALINM-4049M 13500:27:48.10+00:10:535:3310.8
136WEILAND Adrian 257SŁUPSKM-3042M 13600:28:01.10+00:11:065:3610.7
137HNATOWSKI Artur 71SZYBKIESTOPYKOSZALINM-5017M 13700:28:02.30+00:11:075:3610.7
138ZIELIŃSKI Tomasz 267KOŁOBRZEGM-4050M 13800:28:21.75+00:11:275:4010.6
139PŁOTKA Grzegorz 181KOSZALINM-3043M 13900:28:30.00+00:11:355:4210.5
140JANKOWSKI Remigiusz 82KOŁOBRZEGM-3044M 14000:28:38.75+00:11:445:4310.5
141KIJKO Jacek 279KOSZALINM-4051M 14100:28:45.40+00:11:505:4510.4
142PAULIŃSKI Jan 173JAMNOKOSZALINM-606M 14200:28:47.05+00:11:525:4510.4
143GAWLIK Artur 58BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3045M 14300:28:49.15+00:11:545:4610.4
144KOZUB Paweł 120ŁOSOŚ T. E. A. MUSTKAM-1624M 14400:29:01.70+00:12:065:4810.3
145HELLER Zdzisław 69NIEZRZESZONYKOSZALINM-607M 14500:29:02.40+00:12:075:4810.3
146ŻAK Rafał 273SŁUPSKM-3046M 14600:29:13.20+00:12:185:5010.3
147STRZELECKI Sebastian 223SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4052M 14700:29:20.85+00:12:265:5210.2
148KOSECKI Tomasz 111ZAKWASKOSZALINM-3047M 14800:30:08.05+00:13:136:0110
149SZULC Adam 238SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3048M 14900:30:37.85+00:13:436:079.8
150WALKOWIAK Dariusz 251KROKOWOM-4053M 15000:30:50.05+00:13:556:109.7
151WAŚNIEWSKI Arek 254BARWICEM-5018M 15100:31:02.30+00:14:076:129.7
152PAPLACZYK Tomasz 170KOSZALINM-5019M 15200:31:04.35+00:14:096:139.7
153BRESZKA Paweł 21POLSKADARŁOWOM-4054M 15300:31:06.00+00:14:116:139.6
154NOWAK Piotr 156KOSZALINM-3049M 15400:32:01.25+00:15:066:249.4
155KARPIŃSKI Tomek 99GOLENIÓWM-4055M 15500:32:04.75+00:15:106:249.4
156PASEK Jan 172KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM-608M 15600:33:33.10+00:16:386:428.9
157LEŚNIEWSKI Dominik 269RAMSKOŁOBRZEGM-3050M 15700:34:20.35+00:17:256:528.7
DNCGUTOWSKI Sebastian 68GUCIOR-RUNŚWIDWINM-40--
Znaleziono 158 wynik(ów)