BIEG WALENTYNKOWY 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
280
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Małżeństwo

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1BorychowscyMariusz Borychowski

Marlena Borychowska
00:17:31.700

00:20:15.400
00:37:47.100
2HeringMateusz Hering

Aleksandra Hering
00:17:44.750

00:22:41.700
00:40:26.450
3GarscyKryspin Garski

Joanna Garska
00:18:55.550

00:23:32.100
00:42:27.650
4SzubertMarcin Szubert

Agnieszka Szubert
00:22:14.800

00:24:30.250
00:46:45.050
5OstafiRobert Ostafi

Joanna Ostafi
00:21:43.850

00:26:29.700
00:48:13.550
6OlejnikBartłomiej Olejnik

Kalina Latopolska-Olejnik
00:21:52.650

00:28:42.050
00:50:34.700
7RaszplaRadosław Raszpla

Ilona Raszpla
00:23:27.750

00:27:26.100
00:50:53.850
8PacanMira Pacan

Bartosz Pacan
00:25:51.600

00:26:00.900
00:51:52.500
9TrębscyKrzysztof Trębski

Marta Trębska
00:19:40.900

00:32:34.950
00:52:15.850
10HocDariusz Hoc

Agnieszka Hoc
00:22:48.950

00:29:31.100
00:52:20.050
11DomańscyAdam Domański

Katarzyna Domańska
00:24:06.850

00:28:59.700
00:53:06.550
12PrygielJarosław Prygiel

Ewa Prygiel
00:21:47.100

00:31:29.150
00:53:16.250
13ŁuszczewscyKrzysztof Łuszczewski

Agnieszka Łuszczewska
00:24:43.900

00:28:42.600
00:53:26.500
14JankowscyMonika Jankowska

Remigiusz Jankowski
00:25:03.450

00:28:38.750
00:53:42.200
15BerneccyEdward Bernecki

Agnieszka Bernecka
00:23:25.200

00:30:37.800
00:54:03.000
16JadczakTomasz Jadczak

Magdalena Jadczak
00:22:19.550

00:32:13.950
00:54:33.500
17KozubDaria Kozub

Paweł Kozub
00:25:32.250

00:29:01.700
00:54:33.950
18MongiałoMarcin Mongiało

Aleksandra Mongiało
00:26:44.850

00:27:57.000
00:54:41.850
19KozłowieccyWaldemar Kozłowiecki

Małgorzata Kozłowiecka
00:24:51.200

00:30:46.500
00:55:37.700
20StrzeleccyMałgorzata Strzelecka

Sebastian Strzelecki
00:26:19.300

00:29:20.850
00:55:40.150
21SłodzińscyGabriel Słodziński

Martyna Słodzińska
00:24:27.100

00:32:08.150
00:56:35.250
22PłotkaGrzegorz Płotka

Emilia Płotka
00:28:30.000

00:28:30.000
00:57:00.000
23KijkoJacek Kijko

Anna Kijko
00:28:45.400

00:28:45.650
00:57:31.050
24ZielińscyTomasz Zieliński

Dorota Zielińska
00:28:21.750

00:29:31.500
00:57:53.250
25WeilandAdrian Weiland

Agnieszka Weiland
00:28:01.100

00:30:00.750
00:58:01.850
26KoseccyTomasz Kosecki

Sylwia Kosecka
00:30:08.050

00:30:09.650
01:00:17.700
27WaśniewscyEwa Waśniewska

Arek Waśniewski
00:31:02.100

00:31:02.300
01:02:04.400
28PasekPaula Pasek

Jan Pasek
00:30:31.150

00:33:33.100
01:04:04.250
Znaleziono 28 wynik(ów)