Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2018-02-11 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 280 |
Wystartowało : | 237 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 236 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | BORYCHOWSCY | Mariusz Borychowski Marlena Borychowska | 00:17:31.70 00:20:15.40 | 00:37:46.000 |
2 | HERING | Mateusz Hering Aleksandra Hering | 00:17:44.75 00:22:41.70 | 00:40:25.000 |
3 | GARSCY | Kryspin Garski Joanna Garska | 00:18:55.55 00:23:32.10 | 00:42:27.000 |
4 | SZUBERT | Marcin Szubert Agnieszka Szubert | 00:22:14.80 00:24:30.25 | 00:46:44.000 |
5 | OSTAFI | Robert Ostafi Joanna Ostafi | 00:21:43.85 00:26:29.70 | 00:48:12.000 |
6 | OLEJNIK | Bartłomiej Olejnik Kalina Latopolska-Olejnik | 00:21:52.65 00:28:42.05 | 00:50:34.000 |
7 | RASZPLA | Radosław Raszpla Ilona Raszpla | 00:23:27.75 00:27:26.10 | 00:50:53.000 |
8 | PACAN | Mira Pacan Bartosz Pacan | 00:25:51.60 00:26:00.90 | 00:51:51.000 |
9 | TRĘBSCY | Krzysztof Trębski Marta Trębska | 00:19:40.90 00:32:34.95 | 00:52:14.000 |
10 | HOC | Dariusz Hoc Agnieszka Hoc | 00:22:48.95 00:29:31.10 | 00:52:19.000 |
11 | DOMAŃSCY | Adam Domański Katarzyna Domańska | 00:24:06.85 00:28:59.70 | 00:53:05.000 |
12 | PRYGIEL | Jarosław Prygiel Ewa Prygiel | 00:21:47.10 00:31:29.15 | 00:53:16.000 |
13 | ŁUSZCZEWSCY | Krzysztof Łuszczewski Agnieszka Łuszczewska | 00:24:43.90 00:28:42.60 | 00:53:25.000 |
14 | JANKOWSCY | Monika Jankowska Remigiusz Jankowski | 00:25:03.45 00:28:38.75 | 00:53:41.000 |
15 | BERNECCY | Edward Bernecki Agnieszka Bernecka | 00:23:25.20 00:30:37.80 | 00:54:02.000 |
16 | JADCZAK | Tomasz Jadczak Magdalena Jadczak | 00:22:19.55 00:32:13.95 | 00:54:32.000 |
17 | KOZUB | Daria Kozub Paweł Kozub | 00:25:32.25 00:29:01.70 | 00:54:33.000 |
18 | MONGIAŁO | Marcin Mongiało Aleksandra Mongiało | 00:26:44.85 00:27:57.00 | 00:54:41.000 |
19 | KOZŁOWIECCY | Waldemar Kozłowiecki Małgorzata Kozłowiecka | 00:24:51.20 00:30:46.50 | 00:55:37.000 |
20 | STRZELECCY | Małgorzata Strzelecka Sebastian Strzelecki | 00:26:19.30 00:29:20.85 | 00:55:39.000 |
21 | SŁODZIŃSCY | Gabriel Słodziński Martyna Słodzińska | 00:24:27.10 00:32:08.15 | 00:56:35.000 |
22 | PŁOTKA | Grzegorz Płotka Emilia Płotka | 00:28:30.00 00:28:30.00 | 00:57:00.000 |
23 | KIJKO | Jacek Kijko Anna Kijko | 00:28:45.40 00:28:45.65 | 00:57:30.000 |
24 | ZIELIŃSCY | Tomasz Zieliński Dorota Zielińska | 00:28:21.75 00:29:31.50 | 00:57:52.000 |
25 | WEILAND | Adrian Weiland Agnieszka Weiland | 00:28:01.10 00:30:00.75 | 00:58:01.000 |
26 | KOSECCY | Tomasz Kosecki Sylwia Kosecka | 00:30:08.05 00:30:09.65 | 01:00:17.000 |
27 | WAŚNIEWSCY | Ewa Waśniewska Arek Waśniewski | 00:31:02.10 00:31:02.30 | 01:02:04.000 |
28 | PASEK | Paula Pasek Jan Pasek | 00:30:31.15 00:33:33.10 | 01:04:04.000 |
Znaleziono 28 wynik(ów)