BIEG WALENTYNKOWY 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 82DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-201M 100:17:02.63 3:2417.6
2SZKOŁUDA Miłosz 190DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-202M 200:17:06.92+00:00:043:2517.5
3ZABORSKI Ryszard 220TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 300:17:40.09+00:00:373:3217
4SIADAK Arkadiusz 173KOSZALINM-301M 400:17:46.30+00:00:433:3316.9
5KOZAK Arkadiusz 121TKKF KOSZALINBONINM-402M 500:17:51.31+00:00:483:3416.8
6ZACHARCZUK Albin 229UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM-203M 600:17:58.19+00:00:553:3516.7
7HUBERT Łukasz 66TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:18:25.42+00:01:223:4116.3
8GARSKI Kryspin 238ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-403M 800:18:33.78+00:01:313:4216.2
9ZUKAL Piotr 225KOSZALINM-404M 900:19:05.14+00:02:023:4915.7
10RYKIEL Michał 169BONINM-303M 1000:19:05.82+00:02:033:4915.7
11MAJKOWICZ Rafał 112KOSZALINM-304M 1100:19:06.17+00:02:033:4915.7
12CZAPLIŃSKI Jacek 29TAGER KOSZALINKOSZALINM-305M 1200:19:14.91+00:02:123:5115.6
13DUDA Grzegorz 43METALCORP TEAMBUKÓWKAM-405M 1300:19:24.73+00:02:223:5315.5
14DASZKIEWICZ Dominik 32SŁUPSKM-141M 1400:19:29.44+00:02:263:5415.4
15KAWKA Adrian 79SŁUPSKM-306M 1500:19:29.97+00:02:273:5415.4
16SZABAŁOWSKA Małgorzata 189MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-201K 100:19:38.52+00:02:353:5515.3
17GÓRA Sylwester 202#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 1600:19:43.12+00:02:403:5615.2
18KONKEL Agnieszka 89KOSZALINK-301K 200:20:11.80+00:03:094:0214.9
19STENCEL Maciej 185GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-307M 1700:20:12.91+00:03:104:0214.8
20LEWANDOWSKI Jacek 107STARY BOREKM-407M 1800:20:15.03+00:03:124:0314.8
21CIASTOŃ Tomasz 26ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-308M 1900:20:18.31+00:03:154:0314.8
22KOŚCIELNIAK Robert 92TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 2000:20:29.16+00:03:264:0514.6
23RUSINEK Dawid 167BIAŁOGARDM-204M 2100:20:29.52+00:03:264:0514.6
24DZIĘBOWSKI Mariusz 45KOSZALINM-309M 2200:20:29.56+00:03:264:0614.6
25SPRINGER Marcin 178ZŁOCIENIECM-408M 2300:20:33.80+00:03:314:0614.6
26MUCHA Krzysztof 126KOSZALINM-409M 2400:20:40.77+00:03:384:0814.5
27MAZURSKI Paweł 116GRYFICEM-3010M 2500:20:42.42+00:03:394:0814.5
28KATRYCZ Zbigniew 78ŚWIERCZYNAM-502M 2600:20:47.26+00:03:444:0914.4
29CHORĄŻY Karolina 22LEO-TEAMKOSZALINK-302K 300:20:49.26+00:03:464:0914.4
30PICK Tomasz 151DEAF KOSZALINKOSZALINM-4010M 2700:20:53.22+00:03:504:1014.4
31BIEŃKOWSKI Tomasz 7IQ CONSULTING KOSZALINNIEKŁONICEM-3011M 2800:20:55.14+00:03:524:1114.3
32CHUTYRKO Paweł 25KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-205M 2900:20:59.44+00:03:564:1214.3
33WĄSOWSKI Mateusz 207KOSZALINM-206M 3000:21:12.53+00:04:094:1414.2
34WEBER Paweł 145ENERGONKOSZALINM-3012M 3100:21:26.98+00:04:244:1714
35BRZEZIŃSKI Jan 15TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-503M 3200:21:27.66+00:04:254:1714
36OLCZAK Krzysztof 143SIANÓWM-3013M 3300:21:28.79+00:04:264:1714
37CHOŁUJ Jarek 20KOSZALINM-4011M 3400:21:30.60+00:04:274:1813.9
38BŁASZCZYK Piotr 9POLNEM-4012M 3500:21:47.76+00:04:454:2113.8
39PAWLAK Łukasz 146KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-3014M 3600:21:53.06+00:04:504:2213.7
40KWIETNIEWSKI Daniel 106KOSZALINM-4013M 3700:21:54.90+00:04:524:2313.7
41FORST Filip 47KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-142M 3800:21:54.92+00:04:524:2313.7
42KONKEL Łukasz 88KOSZALINM-4014M 3900:22:00.30+00:04:574:2413.6
43OTTO Michał 139BONINM-3015M 4000:22:04.48+00:05:014:2413.6
44WÓJCICKI Adrian 217DEAF KOSZALINKOSZALINM-3016M 4100:22:15.59+00:05:124:2713.5
45KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM-4015M 4200:22:20.10+00:05:174:2813.4
46GAWRYSIAK Przemysław 50WŁODARKAM-4016M 4300:22:23.75+00:05:214:2813.4
47HAŁKA Justyna 58ŁOBEZK-303K 400:22:25.88+00:05:234:2913.4
48NIEMCZUK Dariusz 129JAMNOKOSZALINM-504M 4400:22:30.53+00:05:274:3013.3
49LITWINOWICZ Renata 110KB WYGANKOŁOBRZEGK-401K 500:22:32.79+00:05:304:3013.3
50KRUPIŃSKI Krzysztof 98E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 4500:22:33.20+00:05:304:3013.3
51WIKTOROWSKI Maciej 211KOSZALINM-4017M 4600:22:35.00+00:05:324:3113.3
52OPALIŃSKI Stanisław 136SENIORAKOŁOBRZEGM-601M 4700:22:35.20+00:05:324:3113.3
53ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4018M 4800:22:39.72+00:05:374:3213.2
54KOZIEŁ Adam 94RĄBINOM-207M 4900:22:41.03+00:05:384:3213.2
55BARAN Seweryn 3ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-208M 5000:22:41.15+00:05:384:3213.2
56ŻUKOWSKI Cezary 227MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3017M 5100:22:41.36+00:05:384:3213.2
57KAŹMIERCZAK Agnieszka 81ŚWIDWINK-402K 600:22:46.60+00:05:434:3313.2
58MALISZEWSKA Anita 114KOSZALINK-202K 700:22:53.07+00:05:504:3413.1
59CHABOWSKI Wojciech 17RĄBINOM-209M 5200:22:54.72+00:05:524:3513.1
60AGAPOW Emilia 1SŁUPSKK-304K 800:22:54.89+00:05:524:3413.1
61GÓRCZYŃSKI Robert 53OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-506M 5300:22:56.62+00:05:534:3513.1
62STANKIEWICZ Lucyna 181GRYFICEK-305K 900:22:56.62+00:05:534:3513.1
63HELAK Robert 62ŚREDNICAM-4019M 5400:23:00.67+00:05:584:3613
64PERKOWSKA Oktawia 150DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-203K 1000:23:01.91+00:05:594:3613
65ZAGALSKA Paulina 221POŁCZYN ZDRÓJK-306K 1100:23:06.79+00:06:044:3713
66POLAŃSKI Norbert 15621BLTŚWIDWINM-4020M 5500:23:06.94+00:06:044:3713
67KUSZYŃSKI Dariusz 105KOSZALINM-4021M 5600:23:07.62+00:06:044:3713
68KĘSIK Agnieszka 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-307K 1200:23:12.14+00:06:094:3812.9
69BARTHA Adrian 4KOŁOBRZEGM-3018M 5700:23:12.49+00:06:094:3812.9
70WIŚNIEWSKI Łukasz 213KOŁOBRZEGM-2010M 5800:23:14.32+00:06:114:3812.9
71SZOSTAK Marta 193KOSZALINK-204K 1300:23:17.88+00:06:154:3912.9
72KŁOS Tomasz 84KALISZ POMORSKIM-4022M 5900:23:20.43+00:06:174:4012.9
73KAZIMIERCZAK Leszek 80LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3019M 6000:23:23.75+00:06:214:4012.8
74JADCZAK Tomasz 67JW1223SULECHOWOM-3020M 6100:23:26.88+00:06:244:4112.8
75BORYS Justyna 14JEDWABIŚCIKOSZALINK-308K 1400:23:32.57+00:06:294:4212.7
76RAPIŃCZUK Jan 161BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4023M 6200:23:35.14+00:06:324:4312.7
77GAŁECKI Jacek 48KARLINOBIEGAJKARLINOM-507M 6300:23:49.16+00:06:464:4512.6
78KŁOSIŃSKI Michał 85KOSZALINM-3021M 6400:23:49.58+00:06:464:4612.6
79DĘBSKI Damian 35KOSZALINM-3022M 6500:23:52.63+00:06:494:4612.6
80KRZEWIŃSKA Małgorzata 100TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1500:23:53.97+00:06:514:4612.6
81GARSKA Joanna 237ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1600:23:56.88+00:06:544:4712.5
82OSOBNIAK Ryszard 138KOSZALIN -NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 6600:23:59.42+00:06:564:4812.5
83WOCH Edward 130KOSZALINM-603M 6700:24:08.93+00:07:064:4912.4
84MYK Paweł 127KOSZALINM-3023M 6800:24:09.44+00:07:064:5012.4
85KORZENIOWSKA Ewa 90KOSZALINK-205K 1700:24:10.17+00:07:074:5012.4
86CHOŁUJ Karol 21ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3024M 6900:24:11.21+00:07:084:5012.4
87RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 162KOSZALINK-404K 1800:24:17.17+00:07:144:5112.4
88STALUSZKA Dariusz 17921.BLTŚWIDWINM-4024M 7000:24:29.66+00:07:274:5412.2
89CHRZANOWSKI Czesław 23MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO ISOSNOWIECM-508M 7100:24:32.56+00:07:294:5412.2
90KUBIAK Monika 101KOŁOBRZEGK-309K 1900:24:34.52+00:07:314:5512.2
91DEJNAK Mariola 33GRYFICEK-602K 2000:24:35.10+00:07:324:5512.2
92MIELEWCZYK Radosław 120KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2011M 7200:24:39.12+00:07:364:5512.2
93OLSZEWSKA Nina 135KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-141K 2100:24:40.53+00:07:374:5612.2
94PRZYBYSZ Damian 160NIEMICAM-3025M 7300:24:40.77+00:07:384:5612.2
95GAPPA Michał 491972WIĘCBORKM-4025M 7400:24:44.81+00:07:424:5712.1
96DOMAŃSKI Krzysztof 39KOŁOBRZEGM-143M 7500:24:46.24+00:07:434:5712.1
97NESTOR Petro 128MOŚCISKAM-509M 7600:24:48.67+00:07:464:5712.1
98MEJER Aleksandra 117ROSNOWOK-142K 2200:24:52.04+00:07:494:5812.1
99SZULC Marek 196SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5010M 7700:24:58.90+00:07:564:5912
100HAŁKA Arkadiusz 59TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4026M 7800:25:00.40+00:07:575:0012
101BODO Rafał 10KOSZALINM-3026M 7900:25:01.83+00:07:595:0012
102PACAN Mira 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3010K 2300:25:07.49+00:08:045:0111.9
103KRASIŃSKI Witold 95KOSZALINM-4027M 8000:25:09.40+00:08:065:0211.9
104SPOLSKA Weronika 177KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-206K 2400:25:11.63+00:08:085:0211.9
105GREMBLEWSKI Darek 55KAMIĘŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-5011M 8100:25:15.35+00:08:125:0311.9
106GLISZCZYŃSKI Łukasz 28BYTÓWM-2012M 8200:25:19.67+00:08:175:0411.8
107KOSZ Paweł 91KOSZALINM-3027M 8300:25:20.39+00:08:175:0411.8
108DANOWSKI Maciek 31FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4028M 8400:25:21.12+00:08:185:0411.8
109SZMIGIERO Sebastian 191W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4029M 8500:25:21.72+00:08:195:0411.8
110PACAN Bartosz 141ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3028M 8600:25:24.07+00:08:215:0411.8
111WĄSOWSKI Robert 206BIURO PODRÓŻY PARADISE TOURNOWE BIELICEM-2013M 8700:25:24.99+00:08:225:0511.8
112WAJDA Waldemar 204BORNE SULINOWOM-4030M 8800:25:25.17+00:08:225:0511.8
113KRZANOWSKI Marcin 99MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3029M 8900:25:25.95+00:08:235:0511.8
114DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 41SŁUPSKM-3030M 9000:25:26.48+00:08:235:0511.8
115RÓJ Barbara 164BIAŁOGARDK-405K 2500:25:27.27+00:08:245:0511.8
116SERKOWSKA Magdalena 172KOSZALINK-207K 2600:25:31.23+00:08:285:0611.8
117KOZŁOWIECKI Waldemar 231TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 9100:25:34.34+00:08:315:0611.7
118GRABSKA Iwona 192BIAŁOGARDK-406K 2700:25:38.45+00:08:355:0711.7
119JANUSZEWSKI Jacek 6817 WOG KOSZALINKOSZALINM-5012M 9200:25:49.29+00:08:465:0911.6
120RÓJ Andrzej 165BIAŁOGARDM-4031M 9300:25:49.63+00:08:465:1011.6
121KOLIGAT Anna 87MAKSYMILIANA GOLISZA, 9K-3011K 2800:25:49.88+00:08:475:1011.6
122FAJGIER Tomasz 46MANOWOM-5013M 9400:25:53.11+00:08:505:1011.6
123JUSZCZAK Krzysztof 71KOSZALINM-605M 9500:25:56.59+00:08:535:1111.6
124ZIELIŃSKI Maciej 223ŚWIDWINM-3031M 9600:26:01.60+00:08:585:1211.5
125DRABKOWSKA Agnieszka 42BIAŁOGARDK-407K 2900:26:07.11+00:09:045:1311.5
126NOWAK Ania 132JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3000:26:11.22+00:09:085:1411.5
127CHILLA Danuta 18MIELNOK-3012K 3100:26:14.18+00:09:115:1411.4
128SATYŁA Tomasz 171CZARNE BIEGACZARNEM-3032M 9700:26:15.61+00:09:125:1511.4
129PRZYBYŁ Krzysztof 158KOSZALINM-3033M 9800:26:18.31+00:09:155:1511.4
130BORUC Barbara 13PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-501K 3200:26:22.56+00:09:195:1611.4
131SAŁAJ Angelika 170METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3013K 3300:26:22.98+00:09:205:1611.4
132ORYSZCZYN Arkadiusz 137KOSZALINM-3034M 9900:26:26.08+00:09:235:1711.3
133SPICA Łukasz 176KOSZALINM-3035M 10000:26:26.55+00:09:235:1711.3
134KĘSIK Łukasz 234ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3036M 10100:26:30.20+00:09:275:1811.3
135HAŁAJKO Magdalena 57HAISENBERG TEAMKOSZALINK-3014K 3400:26:33.47+00:09:305:1811.3
136KACZMAREK Łukasz 72WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3037M 10200:26:38.18+00:09:355:1911.3
137HELAK Małgorzata 61ŚREDNICAK-3015K 3500:26:49.67+00:09:475:2211.2
138WIŚNIEWSKI Jarosław 212KOŁOBRZEGM-5014M 10300:26:53.41+00:09:505:2211.2
139WĄSOWICZ Anna 205KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3016K 3600:26:55.10+00:09:525:2311.1
140BUTOWICZ Adam 16SZCZECINEKM-5015M 10400:26:57.85+00:09:555:2311.1
141ROMANOWICZ Monika 163ZABIEGANE :)KOSZALINK-3017K 3700:27:03.42+00:10:005:2411.1
142SUCHODOLSKA Aleksandra 186ROSNOWOK-3018K 3800:27:04.02+00:10:015:2411.1
143HNATOWSKI Artur 64LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5016M 10500:27:12.35+00:10:095:2611
144DĘGA Piotr 36CZARNE BIEGACZARNEM-3038M 10600:27:12.89+00:10:105:2611
145JEWUŁA Agata 70KOSZALINK-3019K 3900:27:23.93+00:10:215:2810.9
146GONTEK Łukasz 52VW BATORYSŁUPSKM-3039M 10700:27:31.94+00:10:295:3010.9
147MAĆKOWIAK Paweł 111SKB DZIK POLICESZCZECINM-3040M 10800:27:35.58+00:10:325:3110.9
148TERELAK Anna 200SKB DZIK POLICEBIESIEKIERZK-208K 4000:27:36.02+00:10:335:3110.9
149GŁOWACKI Włodzimierz 51JEDWABIŚCIKOSZALINM-70+1M 10900:27:39.82+00:10:375:3210.8
150KARNICKI Zygmunt 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 11000:27:42.36+00:10:395:3210.8
151KNUT-POTOCZNIK Gabriela 86POLANÓWK-3020K 4100:27:44.71+00:10:425:3310.8
152MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 113KOSZALINK-3021K 4200:27:49.65+00:10:475:3410.8
153BOKOTA Katarzyna 11BIAŁOGARDK-409K 4300:27:53.02+00:10:505:3410.8
154DORAWA-ZIOMEK Anna 40KOSZALINK-3022K 4400:27:54.92+00:10:525:3510.7
155KILJAN Sylwia 83KOSZALINK-3023K 4500:27:59.76+00:10:575:3610.7
156MONGIAŁO Aleksandra 125FAST FEET K-LINKOSZALINK-3024K 4600:27:59.96+00:10:575:3610.7
157MONGIAŁO Marcin 124FAST FEET K-LINKOSZALINM-4032M 11100:28:01.55+00:10:585:3610.7
158PRZEDNÓWEK Mariola 157CZARNE BIEGACZARNEK-3025K 4700:28:13.74+00:11:115:3810.6
159KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 104TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-4010K 4800:28:14.05+00:11:115:3810.6
160PAWŁOWICZ Aleksandra 147KOSZALINK-209K 4900:28:17.67+00:11:155:3910.6
161DOMAŃSKI Adam 38KOŁOBRZEGM-4033M 11200:28:28.26+00:11:255:4110.5
162DOMAŃSKA Katarzyna 37KOŁOBRZEGK-4011K 5000:28:28.38+00:11:255:4110.5
163BILL Łukasz 8BORNE SULINOWOM-3041M 11300:28:29.17+00:11:265:4210.5
164DEPTUŁA-BILL Bożena 34BORNE SULINOWOK-3026K 5100:28:29.72+00:11:275:4210.5
165PAWŁOWICZ Ryszard 148KOSZALINM-5017M 11400:28:31.39+00:11:285:4210.5
166ZUKAL Aleksandra 226KOSZALINK-4012K 5200:28:47.51+00:11:445:4510.4
167DUDA Róża 239BEST BEASTK-3027K 5300:28:48.80+00:11:465:4510.4
168KARPIŃSKI Mateusz 77BOBOLICEM-2014M 11500:28:52.08+00:11:495:4610.4
169SKIBA Artur 174PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4034M 11600:28:56.39+00:11:535:4710.4
170DZIEMIANKO Ilona 44KOŁACZK-2010K 5400:28:56.41+00:11:535:4710.4
171OGRODOWCZYK Jagoda 133KOŁOBRZEGK-3028K 5500:28:57.31+00:11:545:4710.4
172PŁOTKA Grzegorz 1551982KOSZALINM-3042M 11700:29:07.54+00:12:045:4910.3
173PŁOTKA Emilia 154KOSZALINK-3029K 5600:29:07.54+00:12:045:4910.3
174BORSUK Dorota 12KOSZALINK-4013K 5700:29:09.95+00:12:075:5010.3
175WRÓBLEWSKA Marta 218KOSZALINK-4014K 5800:29:10.48+00:12:075:5010.3
176HELLER Zdzisław 63NIEZRZESZONYKOSZALINM-607M 11800:29:10.53+00:12:075:5010.3
177CICHOSZ Jerzy 27KOSZALINM-70+2M 11900:29:26.40+00:12:235:5310.2
178ZAKOŚCIELNA Katarzyna 222ZABIEGANE :)KOSZALINK-3030K 5900:29:29.35+00:12:265:5310.2
179ZIMNOWŁOCKI Mariusz 224DEAF KOSZALINSIANOWM-3043M 12000:29:31.07+00:12:285:5410.2
180BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-4015K 6000:29:55.81+00:12:535:5910
181PITURA Katarzyna 153WARSZAWAK-2011K 6100:30:01.14+00:12:586:0010
182WYSOCKA Dominika 219KOSZALINK-2012K 6200:30:01.74+00:12:596:0010
183WOCH Zbigniew 210KOSZALINM-608M 12100:30:10.67+00:13:086:029.9
184OLEŚKIEWICZ Damian 134KOSZALINM-2015M 12200:30:14.54+00:13:116:029.9
185MICHALCZYK Małgorzata 118JW1223KOSZALINK-3031K 6300:30:16.62+00:13:136:039.9
186PIECYCHNA Agata 152KOŁOBRZEGK-4016K 6400:30:49.67+00:13:476:099.7
187SAWICZ- WERS Urszula 216DRZONOWOK-3032K 6500:30:50.96+00:13:486:109.7
188KRAWIECKA Klaudia 97AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-143K 6600:30:54.56+00:13:516:119.7
189KOZŁOWIECKA Małgorzata 232KOSZALINK-502K 6700:30:54.71+00:13:526:119.7
190BUDZYŃSKA Elżbieta 240SŁUPSKK-503K 6800:30:57.19+00:13:546:119.7
191MOLENDA Anna 123POLANÓWK-3033K 6900:31:01.92+00:13:596:129.7
192STRACH Marek 235M-609M 12300:31:08.21+00:14:056:139.6
193PEŁKA Iwona 149KOSZALINK-504K 7000:31:19.58+00:14:166:169.6
194SZULC Adam 197SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3044M 12400:31:21.28+00:14:186:169.6
195ŚLEDŹ Andrzej 198WĘZEŁEKSŁUPSKM-4035M 12500:31:33.51+00:14:306:189.5
196ŚLEDŹ Joanna 199WĘZEŁEKSŁUPSKK-4017K 7100:31:33.69+00:14:316:189.5
197RUSIECKI Paweł 166WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4036M 12600:31:52.56+00:14:496:229.4
198WOJANOWSKA Maryla 214SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-603K 7200:32:08.07+00:15:056:259.3
199WOJANOWSKI Zbigniew 215SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-6010M 12700:32:09.58+00:15:066:269.3
200WĘCKOWSKI Adam 208KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2016M 12800:32:16.61+00:15:136:279.3
201KUREK Magdalena 103KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-144K 7300:32:17.46+00:15:146:279.3
202PRZYBYSZ Joanna 159ROZBIEGANY NIEMICANIEMICAK-3034K 7400:32:28.67+00:15:266:299.2
203STAŃCZYK Franciszek 183NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 12900:32:40.85+00:15:386:329.2
204TRACZ Jadwiga 201BIESIEKIERZK-4018K 7500:32:55.02+00:15:526:359.1
205HEDDERGOTT Katarzyna 60JEDWABIŚCIKOSZALINK-4019K 7600:34:59.90+00:17:577:008.6
206RYHANYCZ Paweł 168JEDWABIŚCIKOSZALINM-4037M 13000:35:00.44+00:17:577:008.6
207STANCZEWSKA Karolina 180BIAŁOGARDK-3035K 7700:35:38.91+00:18:367:078.4
208SZULC Martyna 194SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3036K 7800:35:41.70+00:18:397:088.4
209KARNICKI Artur 76KOSZALINM-4038M 13100:35:45.92+00:18:437:098.4
210KULAWINSKI Marek 102KOŁOBRZEGM-4039M 13200:42:56.66+00:25:548:357
211SOLAK Halina 236ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-604K 7900:43:55.00+00:26:528:476.8
212BARTNIK Marian 230TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 13300:45:54.00+00:28:519:106.5
Znaleziono 212 wynik(ów)