BIEG WALENTYNKOWY 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 89KOSZALINK-301K 200:20:11.80 4:0214.9
2CHORĄŻY Karolina 22LEO-TEAMKOSZALINK-302K 300:20:49.26+00:00:374:0914.4
3HAŁKA Justyna 58ŁOBEZK-303K 400:22:25.88+00:02:144:2913.4
4AGAPOW Emilia 1SŁUPSKK-304K 800:22:54.89+00:02:434:3413.1
5STANKIEWICZ Lucyna 181GRYFICEK-305K 900:22:56.62+00:02:444:3513.1
6ZAGALSKA Paulina 221POŁCZYN ZDRÓJK-306K 1100:23:06.79+00:02:544:3713
7KĘSIK Agnieszka 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-307K 1200:23:12.14+00:03:004:3812.9
8BORYS Justyna 14JEDWABIŚCIKOSZALINK-308K 1400:23:32.57+00:03:204:4212.7
9KUBIAK Monika 101KOŁOBRZEGK-309K 1900:24:34.52+00:04:224:5512.2
10PACAN Mira 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3010K 2300:25:07.49+00:04:555:0111.9
11KOLIGAT Anna 87MAKSYMILIANA GOLISZA, 9K-3011K 2800:25:49.88+00:05:385:1011.6
12CHILLA Danuta 18MIELNOK-3012K 3100:26:14.18+00:06:025:1411.4
13SAŁAJ Angelika 170METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3013K 3300:26:22.98+00:06:115:1611.4
14HAŁAJKO Magdalena 57HAISENBERG TEAMKOSZALINK-3014K 3400:26:33.47+00:06:215:1811.3
15HELAK Małgorzata 61ŚREDNICAK-3015K 3500:26:49.67+00:06:375:2211.2
16WĄSOWICZ Anna 205KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3016K 3600:26:55.10+00:06:435:2311.1
17ROMANOWICZ Monika 163ZABIEGANE :)KOSZALINK-3017K 3700:27:03.42+00:06:515:2411.1
18SUCHODOLSKA Aleksandra 186ROSNOWOK-3018K 3800:27:04.02+00:06:525:2411.1
19JEWUŁA Agata 70KOSZALINK-3019K 3900:27:23.93+00:07:125:2810.9
20KNUT-POTOCZNIK Gabriela 86POLANÓWK-3020K 4100:27:44.71+00:07:325:3310.8
21MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 113KOSZALINK-3021K 4200:27:49.65+00:07:375:3410.8
22DORAWA-ZIOMEK Anna 40KOSZALINK-3022K 4400:27:54.92+00:07:435:3510.7
23KILJAN Sylwia 83KOSZALINK-3023K 4500:27:59.76+00:07:475:3610.7
24MONGIAŁO Aleksandra 125FAST FEET K-LINKOSZALINK-3024K 4600:27:59.96+00:07:485:3610.7
25PRZEDNÓWEK Mariola 157CZARNE BIEGACZARNEK-3025K 4700:28:13.74+00:08:015:3810.6
26DEPTUŁA-BILL Bożena 34BORNE SULINOWOK-3026K 5100:28:29.72+00:08:175:4210.5
27DUDA Róża 239BEST BEASTK-3027K 5300:28:48.80+00:08:375:4510.4
28OGRODOWCZYK Jagoda 133KOŁOBRZEGK-3028K 5500:28:57.31+00:08:455:4710.4
29PŁOTKA Emilia 154KOSZALINK-3029K 5600:29:07.54+00:08:555:4910.3
30ZAKOŚCIELNA Katarzyna 222ZABIEGANE :)KOSZALINK-3030K 5900:29:29.35+00:09:175:5310.2
31MICHALCZYK Małgorzata 118JW1223KOSZALINK-3031K 6300:30:16.62+00:10:046:039.9
32SAWICZ- WERS Urszula 216DRZONOWOK-3032K 6500:30:50.96+00:10:396:109.7
33MOLENDA Anna 123POLANÓWK-3033K 6900:31:01.92+00:10:506:129.7
34PRZYBYSZ Joanna 159ROZBIEGANY NIEMICANIEMICAK-3034K 7400:32:28.67+00:12:166:299.2
35STANCZEWSKA Karolina 180BIAŁOGARDK-3035K 7700:35:38.91+00:15:277:078.4
36SZULC Martyna 194SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3036K 7800:35:41.70+00:15:297:088.4
Znaleziono 36 wynik(ów)