BIEG WALENTYNKOWY 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZABAŁOWSKA Małgorzata 189MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-201K 100:19:38.52 3:5515.3
2KONKEL Agnieszka 89KOSZALINK-301K 200:20:11.80+00:00:334:0214.9
3CHORĄŻY Karolina 22LEO-TEAMKOSZALINK-302K 300:20:49.26+00:01:104:0914.4
4HAŁKA Justyna 58ŁOBEZK-303K 400:22:25.88+00:02:474:2913.4
5LITWINOWICZ Renata 110KB WYGANKOŁOBRZEGK-401K 500:22:32.79+00:02:544:3013.3
6KAŹMIERCZAK Agnieszka 81ŚWIDWINK-402K 600:22:46.60+00:03:084:3313.2
7MALISZEWSKA Anita 114KOSZALINK-202K 700:22:53.07+00:03:144:3413.1
8AGAPOW Emilia 1SŁUPSKK-304K 800:22:54.89+00:03:164:3413.1
9STANKIEWICZ Lucyna 181GRYFICEK-305K 900:22:56.62+00:03:184:3513.1
10PERKOWSKA Oktawia 150DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-203K 1000:23:01.91+00:03:234:3613
11ZAGALSKA Paulina 221POŁCZYN ZDRÓJK-306K 1100:23:06.79+00:03:284:3713
12KĘSIK Agnieszka 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-307K 1200:23:12.14+00:03:334:3812.9
13SZOSTAK Marta 193KOSZALINK-204K 1300:23:17.88+00:03:394:3912.9
14BORYS Justyna 14JEDWABIŚCIKOSZALINK-308K 1400:23:32.57+00:03:544:4212.7
15KRZEWIŃSKA Małgorzata 100TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1500:23:53.97+00:04:154:4612.6
16GARSKA Joanna 237ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1600:23:56.88+00:04:184:4712.5
17KORZENIOWSKA Ewa 90KOSZALINK-205K 1700:24:10.17+00:04:314:5012.4
18RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 162KOSZALINK-404K 1800:24:17.17+00:04:384:5112.4
19KUBIAK Monika 101KOŁOBRZEGK-309K 1900:24:34.52+00:04:564:5512.2
20DEJNAK Mariola 33GRYFICEK-602K 2000:24:35.10+00:04:564:5512.2
21OLSZEWSKA Nina 135KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-141K 2100:24:40.53+00:05:024:5612.2
22MEJER Aleksandra 117ROSNOWOK-142K 2200:24:52.04+00:05:134:5812.1
23PACAN Mira 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3010K 2300:25:07.49+00:05:285:0111.9
24SPOLSKA Weronika 177KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-206K 2400:25:11.63+00:05:335:0211.9
25RÓJ Barbara 164BIAŁOGARDK-405K 2500:25:27.27+00:05:485:0511.8
26SERKOWSKA Magdalena 172KOSZALINK-207K 2600:25:31.23+00:05:525:0611.8
27GRABSKA Iwona 192BIAŁOGARDK-406K 2700:25:38.45+00:05:595:0711.7
28KOLIGAT Anna 87MAKSYMILIANA GOLISZA, 9K-3011K 2800:25:49.88+00:06:115:1011.6
29DRABKOWSKA Agnieszka 42BIAŁOGARDK-407K 2900:26:07.11+00:06:285:1311.5
30NOWAK Ania 132JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3000:26:11.22+00:06:325:1411.5
31CHILLA Danuta 18MIELNOK-3012K 3100:26:14.18+00:06:355:1411.4
32BORUC Barbara 13PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-501K 3200:26:22.56+00:06:445:1611.4
33SAŁAJ Angelika 170METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3013K 3300:26:22.98+00:06:445:1611.4
34HAŁAJKO Magdalena 57HAISENBERG TEAMKOSZALINK-3014K 3400:26:33.47+00:06:545:1811.3
35HELAK Małgorzata 61ŚREDNICAK-3015K 3500:26:49.67+00:07:115:2211.2
36WĄSOWICZ Anna 205KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3016K 3600:26:55.10+00:07:165:2311.1
37ROMANOWICZ Monika 163ZABIEGANE :)KOSZALINK-3017K 3700:27:03.42+00:07:245:2411.1
38SUCHODOLSKA Aleksandra 186ROSNOWOK-3018K 3800:27:04.02+00:07:255:2411.1
39JEWUŁA Agata 70KOSZALINK-3019K 3900:27:23.93+00:07:455:2810.9
40TERELAK Anna 200SKB DZIK POLICEBIESIEKIERZK-208K 4000:27:36.02+00:07:575:3110.9
41KNUT-POTOCZNIK Gabriela 86POLANÓWK-3020K 4100:27:44.71+00:08:065:3310.8
42MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 113KOSZALINK-3021K 4200:27:49.65+00:08:115:3410.8
43BOKOTA Katarzyna 11BIAŁOGARDK-409K 4300:27:53.02+00:08:145:3410.8
44DORAWA-ZIOMEK Anna 40KOSZALINK-3022K 4400:27:54.92+00:08:165:3510.7
45KILJAN Sylwia 83KOSZALINK-3023K 4500:27:59.76+00:08:215:3610.7
46MONGIAŁO Aleksandra 125FAST FEET K-LINKOSZALINK-3024K 4600:27:59.96+00:08:215:3610.7
47PRZEDNÓWEK Mariola 157CZARNE BIEGACZARNEK-3025K 4700:28:13.74+00:08:355:3810.6
48KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 104TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-4010K 4800:28:14.05+00:08:355:3810.6
49PAWŁOWICZ Aleksandra 147KOSZALINK-209K 4900:28:17.67+00:08:395:3910.6
50DOMAŃSKA Katarzyna 37KOŁOBRZEGK-4011K 5000:28:28.38+00:08:495:4110.5
51DEPTUŁA-BILL Bożena 34BORNE SULINOWOK-3026K 5100:28:29.72+00:08:515:4210.5
52ZUKAL Aleksandra 226KOSZALINK-4012K 5200:28:47.51+00:09:085:4510.4
53DUDA Róża 239BEST BEASTK-3027K 5300:28:48.80+00:09:105:4510.4
54DZIEMIANKO Ilona 44KOŁACZK-2010K 5400:28:56.41+00:09:175:4710.4
55OGRODOWCZYK Jagoda 133KOŁOBRZEGK-3028K 5500:28:57.31+00:09:185:4710.4
56PŁOTKA Emilia 154KOSZALINK-3029K 5600:29:07.54+00:09:295:4910.3
57BORSUK Dorota 12KOSZALINK-4013K 5700:29:09.95+00:09:315:5010.3
58WRÓBLEWSKA Marta 218KOSZALINK-4014K 5800:29:10.48+00:09:315:5010.3
59ZAKOŚCIELNA Katarzyna 222ZABIEGANE :)KOSZALINK-3030K 5900:29:29.35+00:09:505:5310.2
60BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-4015K 6000:29:55.81+00:10:175:5910
61PITURA Katarzyna 153WARSZAWAK-2011K 6100:30:01.14+00:10:226:0010
62WYSOCKA Dominika 219KOSZALINK-2012K 6200:30:01.74+00:10:236:0010
63MICHALCZYK Małgorzata 118JW1223KOSZALINK-3031K 6300:30:16.62+00:10:386:039.9
64PIECYCHNA Agata 152KOŁOBRZEGK-4016K 6400:30:49.67+00:11:116:099.7
65SAWICZ- WERS Urszula 216DRZONOWOK-3032K 6500:30:50.96+00:11:126:109.7
66KRAWIECKA Klaudia 97AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-143K 6600:30:54.56+00:11:166:119.7
67KOZŁOWIECKA Małgorzata 232KOSZALINK-502K 6700:30:54.71+00:11:166:119.7
68BUDZYŃSKA Elżbieta 240SŁUPSKK-503K 6800:30:57.19+00:11:186:119.7
69MOLENDA Anna 123POLANÓWK-3033K 6900:31:01.92+00:11:236:129.7
70PEŁKA Iwona 149KOSZALINK-504K 7000:31:19.58+00:11:416:169.6
71ŚLEDŹ Joanna 199WĘZEŁEKSŁUPSKK-4017K 7100:31:33.69+00:11:556:189.5
72WOJANOWSKA Maryla 214SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-603K 7200:32:08.07+00:12:296:259.3
73KUREK Magdalena 103KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-144K 7300:32:17.46+00:12:386:279.3
74PRZYBYSZ Joanna 159ROZBIEGANY NIEMICANIEMICAK-3034K 7400:32:28.67+00:12:506:299.2
75TRACZ Jadwiga 201BIESIEKIERZK-4018K 7500:32:55.02+00:13:166:359.1
76HEDDERGOTT Katarzyna 60JEDWABIŚCIKOSZALINK-4019K 7600:34:59.90+00:15:217:008.6
77STANCZEWSKA Karolina 180BIAŁOGARDK-3035K 7700:35:38.91+00:16:007:078.4
78SZULC Martyna 194SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3036K 7800:35:41.70+00:16:037:088.4
79SOLAK Halina 236ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-604K 7900:43:55.00+00:24:168:476.8
Znaleziono 79 wynik(ów)