BIEG WALENTYNKOWY 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIADAK Arkadiusz 173KOSZALINM-301M 400:17:46.30 3:3316.9
2HUBERT Łukasz 66TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:18:25.42+00:00:393:4116.3
3RYKIEL Michał 169BONINM-303M 1000:19:05.82+00:01:193:4915.7
4MAJKOWICZ Rafał 112KOSZALINM-304M 1100:19:06.17+00:01:193:4915.7
5CZAPLIŃSKI Jacek 29TAGER KOSZALINKOSZALINM-305M 1200:19:14.91+00:01:283:5115.6
6KAWKA Adrian 79SŁUPSKM-306M 1500:19:29.97+00:01:433:5415.4
7STENCEL Maciej 185GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-307M 1700:20:12.91+00:02:264:0214.8
8CIASTOŃ Tomasz 26ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-308M 1900:20:18.31+00:02:324:0314.8
9DZIĘBOWSKI Mariusz 45KOSZALINM-309M 2200:20:29.56+00:02:434:0614.6
10MAZURSKI Paweł 116GRYFICEM-3010M 2500:20:42.42+00:02:564:0814.5
11BIEŃKOWSKI Tomasz 7IQ CONSULTING KOSZALINNIEKŁONICEM-3011M 2800:20:55.14+00:03:084:1114.3
12WEBER Paweł 145ENERGONKOSZALINM-3012M 3100:21:26.98+00:03:404:1714
13OLCZAK Krzysztof 143SIANÓWM-3013M 3300:21:28.79+00:03:424:1714
14PAWLAK Łukasz 146KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-3014M 3600:21:53.06+00:04:064:2213.7
15OTTO Michał 139BONINM-3015M 4000:22:04.48+00:04:184:2413.6
16WÓJCICKI Adrian 217DEAF KOSZALINKOSZALINM-3016M 4100:22:15.59+00:04:294:2713.5
17ŻUKOWSKI Cezary 227MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3017M 5100:22:41.36+00:04:554:3213.2
18BARTHA Adrian 4KOŁOBRZEGM-3018M 5700:23:12.49+00:05:264:3812.9
19KAZIMIERCZAK Leszek 80LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3019M 6000:23:23.75+00:05:374:4012.8
20JADCZAK Tomasz 67JW1223SULECHOWOM-3020M 6100:23:26.88+00:05:404:4112.8
21KŁOSIŃSKI Michał 85KOSZALINM-3021M 6400:23:49.58+00:06:034:4612.6
22DĘBSKI Damian 35KOSZALINM-3022M 6500:23:52.63+00:06:064:4612.6
23MYK Paweł 127KOSZALINM-3023M 6800:24:09.44+00:06:234:5012.4
24CHOŁUJ Karol 21ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3024M 6900:24:11.21+00:06:244:5012.4
25PRZYBYSZ Damian 160NIEMICAM-3025M 7300:24:40.77+00:06:544:5612.2
26BODO Rafał 10KOSZALINM-3026M 7900:25:01.83+00:07:155:0012
27KOSZ Paweł 91KOSZALINM-3027M 8300:25:20.39+00:07:345:0411.8
28PACAN Bartosz 141ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3028M 8600:25:24.07+00:07:375:0411.8
29KRZANOWSKI Marcin 99MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3029M 8900:25:25.95+00:07:395:0511.8
30DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 41SŁUPSKM-3030M 9000:25:26.48+00:07:405:0511.8
31ZIELIŃSKI Maciej 223ŚWIDWINM-3031M 9600:26:01.60+00:08:155:1211.5
32SATYŁA Tomasz 171CZARNE BIEGACZARNEM-3032M 9700:26:15.61+00:08:295:1511.4
33PRZYBYŁ Krzysztof 158KOSZALINM-3033M 9800:26:18.31+00:08:325:1511.4
34ORYSZCZYN Arkadiusz 137KOSZALINM-3034M 9900:26:26.08+00:08:395:1711.3
35SPICA Łukasz 176KOSZALINM-3035M 10000:26:26.55+00:08:405:1711.3
36KĘSIK Łukasz 234ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3036M 10100:26:30.20+00:08:435:1811.3
37KACZMAREK Łukasz 72WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3037M 10200:26:38.18+00:08:515:1911.3
38DĘGA Piotr 36CZARNE BIEGACZARNEM-3038M 10600:27:12.89+00:09:265:2611
39GONTEK Łukasz 52VW BATORYSŁUPSKM-3039M 10700:27:31.94+00:09:455:3010.9
40MAĆKOWIAK Paweł 111SKB DZIK POLICESZCZECINM-3040M 10800:27:35.58+00:09:495:3110.9
41BILL Łukasz 8BORNE SULINOWOM-3041M 11300:28:29.17+00:10:425:4210.5
42PŁOTKA Grzegorz 1551982KOSZALINM-3042M 11700:29:07.54+00:11:215:4910.3
43ZIMNOWŁOCKI Mariusz 224DEAF KOSZALINSIANOWM-3043M 12000:29:31.07+00:11:445:5410.2
44SZULC Adam 197SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3044M 12400:31:21.28+00:13:346:169.6
Znaleziono 44 wynik(ów)