BIEG WALENTYNKOWY 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZABORSKI Ryszard 220TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 300:17:40.09 3:3217
2KOZAK Arkadiusz 121TKKF KOSZALINBONINM-402M 500:17:51.31+00:00:113:3416.8
3GARSKI Kryspin 238ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-403M 800:18:33.78+00:00:533:4216.2
4ZUKAL Piotr 225KOSZALINM-404M 900:19:05.14+00:01:253:4915.7
5DUDA Grzegorz 43METALCORP TEAMBUKÓWKAM-405M 1300:19:24.73+00:01:443:5315.5
6GÓRA Sylwester 202#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 1600:19:43.12+00:02:033:5615.2
7LEWANDOWSKI Jacek 107STARY BOREKM-407M 1800:20:15.03+00:02:344:0314.8
8SPRINGER Marcin 178ZŁOCIENIECM-408M 2300:20:33.80+00:02:534:0614.6
9MUCHA Krzysztof 126KOSZALINM-409M 2400:20:40.77+00:03:004:0814.5
10PICK Tomasz 151DEAF KOSZALINKOSZALINM-4010M 2700:20:53.22+00:03:134:1014.4
11CHOŁUJ Jarek 20KOSZALINM-4011M 3400:21:30.60+00:03:504:1813.9
12BŁASZCZYK Piotr 9POLNEM-4012M 3500:21:47.76+00:04:074:2113.8
13KWIETNIEWSKI Daniel 106KOSZALINM-4013M 3700:21:54.90+00:04:144:2313.7
14KONKEL Łukasz 88KOSZALINM-4014M 3900:22:00.30+00:04:204:2413.6
15KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM-4015M 4200:22:20.10+00:04:404:2813.4
16GAWRYSIAK Przemysław 50WŁODARKAM-4016M 4300:22:23.75+00:04:434:2813.4
17WIKTOROWSKI Maciej 211KOSZALINM-4017M 4600:22:35.00+00:04:544:3113.3
18ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4018M 4800:22:39.72+00:04:594:3213.2
19HELAK Robert 62ŚREDNICAM-4019M 5400:23:00.67+00:05:204:3613
20POLAŃSKI Norbert 15621BLTŚWIDWINM-4020M 5500:23:06.94+00:05:264:3713
21KUSZYŃSKI Dariusz 105KOSZALINM-4021M 5600:23:07.62+00:05:274:3713
22KŁOS Tomasz 84KALISZ POMORSKIM-4022M 5900:23:20.43+00:05:404:4012.9
23RAPIŃCZUK Jan 161BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4023M 6200:23:35.14+00:05:554:4312.7
24STALUSZKA Dariusz 17921.BLTŚWIDWINM-4024M 7000:24:29.66+00:06:494:5412.2
25GAPPA Michał 491972WIĘCBORKM-4025M 7400:24:44.81+00:07:044:5712.1
26HAŁKA Arkadiusz 59TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4026M 7800:25:00.40+00:07:205:0012
27KRASIŃSKI Witold 95KOSZALINM-4027M 8000:25:09.40+00:07:295:0211.9
28DANOWSKI Maciek 31FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4028M 8400:25:21.12+00:07:415:0411.8
29SZMIGIERO Sebastian 191W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4029M 8500:25:21.72+00:07:415:0411.8
30WAJDA Waldemar 204BORNE SULINOWOM-4030M 8800:25:25.17+00:07:455:0511.8
31RÓJ Andrzej 165BIAŁOGARDM-4031M 9300:25:49.63+00:08:095:1011.6
32MONGIAŁO Marcin 124FAST FEET K-LINKOSZALINM-4032M 11100:28:01.55+00:10:215:3610.7
33DOMAŃSKI Adam 38KOŁOBRZEGM-4033M 11200:28:28.26+00:10:485:4110.5
34SKIBA Artur 174PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4034M 11600:28:56.39+00:11:165:4710.4
35ŚLEDŹ Andrzej 198WĘZEŁEKSŁUPSKM-4035M 12500:31:33.51+00:13:536:189.5
36RUSIECKI Paweł 166WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4036M 12600:31:52.56+00:14:126:229.4
37RYHANYCZ Paweł 168JEDWABIŚCIKOSZALINM-4037M 13000:35:00.44+00:17:207:008.6
38KARNICKI Artur 76KOSZALINM-4038M 13100:35:45.92+00:18:057:098.4
39KULAWINSKI Marek 102KOŁOBRZEGM-4039M 13200:42:56.66+00:25:168:357
Znaleziono 39 wynik(ów)