BIEG WALENTYNKOWY 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 82DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-201M 100:17:02.63 3:2417.6
2SZKOŁUDA Miłosz 190DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-202M 200:17:06.92+00:00:043:2517.5
3ZABORSKI Ryszard 220TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 300:17:40.09+00:00:373:3217
4SIADAK Arkadiusz 173KOSZALINM-301M 400:17:46.30+00:00:433:3316.9
5KOZAK Arkadiusz 121TKKF KOSZALINBONINM-402M 500:17:51.31+00:00:483:3416.8
6ZACHARCZUK Albin 229UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM-203M 600:17:58.19+00:00:553:3516.7
7HUBERT Łukasz 66TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:18:25.42+00:01:223:4116.3
8GARSKI Kryspin 238ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-403M 800:18:33.78+00:01:313:4216.2
9ZUKAL Piotr 225KOSZALINM-404M 900:19:05.14+00:02:023:4915.7
10RYKIEL Michał 169BONINM-303M 1000:19:05.82+00:02:033:4915.7
11MAJKOWICZ Rafał 112KOSZALINM-304M 1100:19:06.17+00:02:033:4915.7
12CZAPLIŃSKI Jacek 29TAGER KOSZALINKOSZALINM-305M 1200:19:14.91+00:02:123:5115.6
13DUDA Grzegorz 43METALCORP TEAMBUKÓWKAM-405M 1300:19:24.73+00:02:223:5315.5
14DASZKIEWICZ Dominik 32SŁUPSKM-141M 1400:19:29.44+00:02:263:5415.4
15KAWKA Adrian 79SŁUPSKM-306M 1500:19:29.97+00:02:273:5415.4
16GÓRA Sylwester 202#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 1600:19:43.12+00:02:403:5615.2
17STENCEL Maciej 185GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-307M 1700:20:12.91+00:03:104:0214.8
18LEWANDOWSKI Jacek 107STARY BOREKM-407M 1800:20:15.03+00:03:124:0314.8
19CIASTOŃ Tomasz 26ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-308M 1900:20:18.31+00:03:154:0314.8
20KOŚCIELNIAK Robert 92TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 2000:20:29.16+00:03:264:0514.6
21RUSINEK Dawid 167BIAŁOGARDM-204M 2100:20:29.52+00:03:264:0514.6
22DZIĘBOWSKI Mariusz 45KOSZALINM-309M 2200:20:29.56+00:03:264:0614.6
23SPRINGER Marcin 178ZŁOCIENIECM-408M 2300:20:33.80+00:03:314:0614.6
24MUCHA Krzysztof 126KOSZALINM-409M 2400:20:40.77+00:03:384:0814.5
25MAZURSKI Paweł 116GRYFICEM-3010M 2500:20:42.42+00:03:394:0814.5
26KATRYCZ Zbigniew 78ŚWIERCZYNAM-502M 2600:20:47.26+00:03:444:0914.4
27PICK Tomasz 151DEAF KOSZALINKOSZALINM-4010M 2700:20:53.22+00:03:504:1014.4
28BIEŃKOWSKI Tomasz 7IQ CONSULTING KOSZALINNIEKŁONICEM-3011M 2800:20:55.14+00:03:524:1114.3
29CHUTYRKO Paweł 25KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-205M 2900:20:59.44+00:03:564:1214.3
30WĄSOWSKI Mateusz 207KOSZALINM-206M 3000:21:12.53+00:04:094:1414.2
31WEBER Paweł 145ENERGONKOSZALINM-3012M 3100:21:26.98+00:04:244:1714
32BRZEZIŃSKI Jan 15TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-503M 3200:21:27.66+00:04:254:1714
33OLCZAK Krzysztof 143SIANÓWM-3013M 3300:21:28.79+00:04:264:1714
34CHOŁUJ Jarek 20KOSZALINM-4011M 3400:21:30.60+00:04:274:1813.9
35BŁASZCZYK Piotr 9POLNEM-4012M 3500:21:47.76+00:04:454:2113.8
36PAWLAK Łukasz 146KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-3014M 3600:21:53.06+00:04:504:2213.7
37KWIETNIEWSKI Daniel 106KOSZALINM-4013M 3700:21:54.90+00:04:524:2313.7
38FORST Filip 47KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-142M 3800:21:54.92+00:04:524:2313.7
39KONKEL Łukasz 88KOSZALINM-4014M 3900:22:00.30+00:04:574:2413.6
40OTTO Michał 139BONINM-3015M 4000:22:04.48+00:05:014:2413.6
41WÓJCICKI Adrian 217DEAF KOSZALINKOSZALINM-3016M 4100:22:15.59+00:05:124:2713.5
42KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM-4015M 4200:22:20.10+00:05:174:2813.4
43GAWRYSIAK Przemysław 50WŁODARKAM-4016M 4300:22:23.75+00:05:214:2813.4
44NIEMCZUK Dariusz 129JAMNOKOSZALINM-504M 4400:22:30.53+00:05:274:3013.3
45KRUPIŃSKI Krzysztof 98E-UROLOG.EUKOSZALINM-505M 4500:22:33.20+00:05:304:3013.3
46WIKTOROWSKI Maciej 211KOSZALINM-4017M 4600:22:35.00+00:05:324:3113.3
47OPALIŃSKI Stanisław 136SENIORAKOŁOBRZEGM-601M 4700:22:35.20+00:05:324:3113.3
48ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4018M 4800:22:39.72+00:05:374:3213.2
49KOZIEŁ Adam 94RĄBINOM-207M 4900:22:41.03+00:05:384:3213.2
50BARAN Seweryn 3ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-208M 5000:22:41.15+00:05:384:3213.2
51ŻUKOWSKI Cezary 227MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3017M 5100:22:41.36+00:05:384:3213.2
52CHABOWSKI Wojciech 17RĄBINOM-209M 5200:22:54.72+00:05:524:3513.1
53GÓRCZYŃSKI Robert 53OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-506M 5300:22:56.62+00:05:534:3513.1
54HELAK Robert 62ŚREDNICAM-4019M 5400:23:00.67+00:05:584:3613
55POLAŃSKI Norbert 15621BLTŚWIDWINM-4020M 5500:23:06.94+00:06:044:3713
56KUSZYŃSKI Dariusz 105KOSZALINM-4021M 5600:23:07.62+00:06:044:3713
57BARTHA Adrian 4KOŁOBRZEGM-3018M 5700:23:12.49+00:06:094:3812.9
58WIŚNIEWSKI Łukasz 213KOŁOBRZEGM-2010M 5800:23:14.32+00:06:114:3812.9
59KŁOS Tomasz 84KALISZ POMORSKIM-4022M 5900:23:20.43+00:06:174:4012.9
60KAZIMIERCZAK Leszek 80LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3019M 6000:23:23.75+00:06:214:4012.8
61JADCZAK Tomasz 67JW1223SULECHOWOM-3020M 6100:23:26.88+00:06:244:4112.8
62RAPIŃCZUK Jan 161BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4023M 6200:23:35.14+00:06:324:4312.7
63GAŁECKI Jacek 48KARLINOBIEGAJKARLINOM-507M 6300:23:49.16+00:06:464:4512.6
64KŁOSIŃSKI Michał 85KOSZALINM-3021M 6400:23:49.58+00:06:464:4612.6
65DĘBSKI Damian 35KOSZALINM-3022M 6500:23:52.63+00:06:494:4612.6
66OSOBNIAK Ryszard 138KOSZALIN -NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 6600:23:59.42+00:06:564:4812.5
67WOCH Edward 130KOSZALINM-603M 6700:24:08.93+00:07:064:4912.4
68MYK Paweł 127KOSZALINM-3023M 6800:24:09.44+00:07:064:5012.4
69CHOŁUJ Karol 21ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3024M 6900:24:11.21+00:07:084:5012.4
70STALUSZKA Dariusz 17921.BLTŚWIDWINM-4024M 7000:24:29.66+00:07:274:5412.2
71CHRZANOWSKI Czesław 23MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO ISOSNOWIECM-508M 7100:24:32.56+00:07:294:5412.2
72MIELEWCZYK Radosław 120KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2011M 7200:24:39.12+00:07:364:5512.2
73PRZYBYSZ Damian 160NIEMICAM-3025M 7300:24:40.77+00:07:384:5612.2
74GAPPA Michał 491972WIĘCBORKM-4025M 7400:24:44.81+00:07:424:5712.1
75DOMAŃSKI Krzysztof 39KOŁOBRZEGM-143M 7500:24:46.24+00:07:434:5712.1
76NESTOR Petro 128MOŚCISKAM-509M 7600:24:48.67+00:07:464:5712.1
77SZULC Marek 196SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5010M 7700:24:58.90+00:07:564:5912
78HAŁKA Arkadiusz 59TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4026M 7800:25:00.40+00:07:575:0012
79BODO Rafał 10KOSZALINM-3026M 7900:25:01.83+00:07:595:0012
80KRASIŃSKI Witold 95KOSZALINM-4027M 8000:25:09.40+00:08:065:0211.9
81GREMBLEWSKI Darek 55KAMIĘŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-5011M 8100:25:15.35+00:08:125:0311.9
82GLISZCZYŃSKI Łukasz 28BYTÓWM-2012M 8200:25:19.67+00:08:175:0411.8
83KOSZ Paweł 91KOSZALINM-3027M 8300:25:20.39+00:08:175:0411.8
84DANOWSKI Maciek 31FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4028M 8400:25:21.12+00:08:185:0411.8
85SZMIGIERO Sebastian 191W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4029M 8500:25:21.72+00:08:195:0411.8
86PACAN Bartosz 141ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3028M 8600:25:24.07+00:08:215:0411.8
87WĄSOWSKI Robert 206BIURO PODRÓŻY PARADISE TOURNOWE BIELICEM-2013M 8700:25:24.99+00:08:225:0511.8
88WAJDA Waldemar 204BORNE SULINOWOM-4030M 8800:25:25.17+00:08:225:0511.8
89KRZANOWSKI Marcin 99MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3029M 8900:25:25.95+00:08:235:0511.8
90DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 41SŁUPSKM-3030M 9000:25:26.48+00:08:235:0511.8
91KOZŁOWIECKI Waldemar 231TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 9100:25:34.34+00:08:315:0611.7
92JANUSZEWSKI Jacek 6817 WOG KOSZALINKOSZALINM-5012M 9200:25:49.29+00:08:465:0911.6
93RÓJ Andrzej 165BIAŁOGARDM-4031M 9300:25:49.63+00:08:465:1011.6
94FAJGIER Tomasz 46MANOWOM-5013M 9400:25:53.11+00:08:505:1011.6
95JUSZCZAK Krzysztof 71KOSZALINM-605M 9500:25:56.59+00:08:535:1111.6
96ZIELIŃSKI Maciej 223ŚWIDWINM-3031M 9600:26:01.60+00:08:585:1211.5
97SATYŁA Tomasz 171CZARNE BIEGACZARNEM-3032M 9700:26:15.61+00:09:125:1511.4
98PRZYBYŁ Krzysztof 158KOSZALINM-3033M 9800:26:18.31+00:09:155:1511.4
99ORYSZCZYN Arkadiusz 137KOSZALINM-3034M 9900:26:26.08+00:09:235:1711.3
100SPICA Łukasz 176KOSZALINM-3035M 10000:26:26.55+00:09:235:1711.3
101KĘSIK Łukasz 234ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3036M 10100:26:30.20+00:09:275:1811.3
102KACZMAREK Łukasz 72WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3037M 10200:26:38.18+00:09:355:1911.3
103WIŚNIEWSKI Jarosław 212KOŁOBRZEGM-5014M 10300:26:53.41+00:09:505:2211.2
104BUTOWICZ Adam 16SZCZECINEKM-5015M 10400:26:57.85+00:09:555:2311.1
105HNATOWSKI Artur 64LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5016M 10500:27:12.35+00:10:095:2611
106DĘGA Piotr 36CZARNE BIEGACZARNEM-3038M 10600:27:12.89+00:10:105:2611
107GONTEK Łukasz 52VW BATORYSŁUPSKM-3039M 10700:27:31.94+00:10:295:3010.9
108MAĆKOWIAK Paweł 111SKB DZIK POLICESZCZECINM-3040M 10800:27:35.58+00:10:325:3110.9
109GŁOWACKI Włodzimierz 51JEDWABIŚCIKOSZALINM-70+1M 10900:27:39.82+00:10:375:3210.8
110KARNICKI Zygmunt 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 11000:27:42.36+00:10:395:3210.8
111MONGIAŁO Marcin 124FAST FEET K-LINKOSZALINM-4032M 11100:28:01.55+00:10:585:3610.7
112DOMAŃSKI Adam 38KOŁOBRZEGM-4033M 11200:28:28.26+00:11:255:4110.5
113BILL Łukasz 8BORNE SULINOWOM-3041M 11300:28:29.17+00:11:265:4210.5
114PAWŁOWICZ Ryszard 148KOSZALINM-5017M 11400:28:31.39+00:11:285:4210.5
115KARPIŃSKI Mateusz 77BOBOLICEM-2014M 11500:28:52.08+00:11:495:4610.4
116SKIBA Artur 174PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4034M 11600:28:56.39+00:11:535:4710.4
117PŁOTKA Grzegorz 1551982KOSZALINM-3042M 11700:29:07.54+00:12:045:4910.3
118HELLER Zdzisław 63NIEZRZESZONYKOSZALINM-607M 11800:29:10.53+00:12:075:5010.3
119CICHOSZ Jerzy 27KOSZALINM-70+2M 11900:29:26.40+00:12:235:5310.2
120ZIMNOWŁOCKI Mariusz 224DEAF KOSZALINSIANOWM-3043M 12000:29:31.07+00:12:285:5410.2
121WOCH Zbigniew 210KOSZALINM-608M 12100:30:10.67+00:13:086:029.9
122OLEŚKIEWICZ Damian 134KOSZALINM-2015M 12200:30:14.54+00:13:116:029.9
123STRACH Marek 235M-609M 12300:31:08.21+00:14:056:139.6
124SZULC Adam 197SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3044M 12400:31:21.28+00:14:186:169.6
125ŚLEDŹ Andrzej 198WĘZEŁEKSŁUPSKM-4035M 12500:31:33.51+00:14:306:189.5
126RUSIECKI Paweł 166WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4036M 12600:31:52.56+00:14:496:229.4
127WOJANOWSKI Zbigniew 215SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-6010M 12700:32:09.58+00:15:066:269.3
128WĘCKOWSKI Adam 208KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2016M 12800:32:16.61+00:15:136:279.3
129STAŃCZYK Franciszek 183NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 12900:32:40.85+00:15:386:329.2
130RYHANYCZ Paweł 168JEDWABIŚCIKOSZALINM-4037M 13000:35:00.44+00:17:577:008.6
131KARNICKI Artur 76KOSZALINM-4038M 13100:35:45.92+00:18:437:098.4
132KULAWINSKI Marek 102KOŁOBRZEGM-4039M 13200:42:56.66+00:25:548:357
133BARTNIK Marian 230TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 13300:45:54.00+00:28:519:106.5
Znaleziono 133 wynik(ów)