BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1JAKUBEK Patryk 677 DAYSBYTÓWM-20
2HUBERT Łukasz 65TKKF KOSZALINKOSZALINM-30
3RYKIEL Michał 193TAGER SPORT I PRZYJACIELEBONINM-30
4DUDA Grzegorz 35BEST BEASTSBUKÓWKAM-40
5KORMAN Kamil 100KOSZALINM-20
6KAWKA Adrian 88SŁUPSKM-30
7CHABOWSKI Wojciech 20RĄBINOM-20
8KRYNICKA GRZYB Małgorzata 114TRZEBIATÓWK-30
9ZIELIŃSKA Anna 246TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-40
10WIKTOROWSKI Maciej 234KOSZALINM-40
11SITARCZYK Damian 199FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-30
12ZIEMAN Michał 247404 NOT FOUNDBYTÓWM-30
13KAJKOWSKI Rafał 84CSSP KOSZALINKOSZALINM-40
14DEJNAK Mariola 29GRYFICEK-60
15DYLEWSKI Tomasz 37MIASTKOM-20
16PICK Tomasz 176SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-50
17GOSTKOWSKI Łukasz 50404 NOT FOUNDBYTÓWM-30
18SZABAŁOWSKA Małgorzata 210MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-20
19KOZIEŁ Adam 104KOSZALINM-20
20KOZIEŁ Paweł 103RĄBINOM-40
21JANKOWSKI Grzegorz 69POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-40
22WEBER Paweł 230FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM-30
23NIEMCZUK Dariusz 156JAMNOKOSZALINM-50
24GAWEŁ Stanisław 42POMERIDERS SŁUPSKTRZEBISZYNM-50
25CZAPLIŃSKI Jacek 27TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINM-30
26KACZYŃSKI Henryk 82GRYFICEM-60
27ŁAWNICZAK Justyna 126#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-30
28CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 25POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-30
29GAWEŁ Marcin 161KOSZALINM-20
30KONKEL Agnieszka 95TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-30
31SKROBANEK Hanna 202MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
32DRĄŻKOWSKI Tomasz 33MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-14
33NOWODWORSKA Justyna 1627 DAYSBYTÓWK-30
34GRUCHAŁA Natalia 53RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-30
35SZYMAŃSKI Patryk 222PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYDĘBICEM-20
36GAWEŁ Zbigniew 41POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-60
37KRYNICKA Magdalena 113TRZEBIATÓWK-20
38GÓRA Agnieszka 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-40
39SZABAŁOWSKI Marek 211SZCZECINEKM-50
40HUBKO Janina 66PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-30
41STOLTMAN Marcin 2057 DAYSBYTÓWM-20
42PAULIŃSKI Jan 173JAMNOKOSZALINM-70+
43MIŁASZEWSKI Przemek 145AMBRA POLSKAKOSZALINM-30
44WOJTKOWIAK Wioleta 241KOSZALINK-30
45LEWANDOWSKI Jacek 123TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-40
46BRALSKI Andrzej 13#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
47ŁUKAWSKI Mariusz 128JW 1223ŚWIESZYNOM-30
48KIEŁCZYŃSKI Dawid 92TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-30
49SZCZĘK Małgorzata 214404 NOT FOUNDSŁUPSKK-30
50BUDZIŃSKI Paweł 18TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-40
51NARKUN Jarek 154BIAŁOGARDM-40
52ZATOŃ Olga 243ŚWIDWINK-30
53BARGAŃSKA Justyna 5404 NOT FOUNDBYTÓWK-40
54KRUPIŃSKI Krzysztof 112E-UROLOG.EUKOSZALINM-50
55HAŁKA Justyna 56TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-40
56KLUCZEWSKA Emilia 947 DAYSBYTÓWK-30
57JARZYNA Roman 70SZWLA STARGARDSTARGARDM-50
58NARKUN Szymon 155BIAŁOGARDM-14
59KAŹMIERCZAK Agnieszka 89ŚWIDWINEKK-40
60METEL Izabela 138POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-40
61KOPIEC-PARYSIAK Joanna 99DOBRZYCAK-30
62PŁATOSZ Magda 179KARLINOK-20
63PAŁASZEWSKA Karolina 172KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-30
64KONKEL Łukasz 96KOSZALINM-40
65OPALIŃSKI Stanisław 165KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-60
66KRZEWIŃSKA Małgorzata 116TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-60
67NOSAL Martyna 160PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
68GIEDROWICZ Aleksandra 45KOSZALINK-30
69CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-50
70NOSAL Mariusz 159SZCZECINEKM-30
71JASIEK Paweł 71#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-30
72DRABKOWSKA Agnieszka 32BIAŁOGARDK-40
73WOCH Małgorzata 237JAMNOKOSZALINK-50
74WOCH Edward 238JAMNOKOSZALINM-60
75KARNICKI Zygmunt 87TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
76MARCZAK Małgorzata 135ŻELKOWOK-60
77SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-30
78BRZEZIŃSKI Jan 16TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-50
79CZYŻYKOWSKI Łukasz 28KOSZALINM-30
80BIAŁECKA Paula 8TGKKOSZALINK-30
81GAWRYSIAK Przemysław 43WŁODARKAM-40
82PRALICZ Grzesiu 185SZCZECINM-20
83BOKOTA Katarzyna 12BIAŁOGARDK-40
84WOJANOWSKI Zbigniew 240SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-60
85WOJANOWSKA Maryla 239SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-60
86ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 245MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-40
87SARBIEWSKA Gabriela 195MRZEŻYNOK-40
88ORLIKOWSKI Robert 166POŁCZYN BIEGA ❤️POŁCZYN ZDRÓJM-30
89ŻUREK Mateusz 250KOSZALINM-30
90HISZCZYŃSKA Aleksandra 62CSSP KOSZALINKOSZALINK-20
91POLAŃSKI Norbert 18321BLTŚWIDWINM-40
92MIERZWA Szczepan 143ROGOZINAM-40
93LIPNIEWICZ Paweł 124KOSZALINM-30
94LITWINOWICZ Renata 125KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-40
95KULAWIŃSKI Marek 118KOŁOBRZEGM-40
96STALUSZKA Dariusz 203ŚWIDWINM-40
97GONTEK Łukasz 49VW BATORYSŁUPSKM-30
98SARBIEWSKI Przemysław 196MRZEŻYNOM-40
99GOLEC Anna 48KOSZALINK-40
100SALAWA Anna 194MAMUŚKIGOŚCINOK-30
101BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-40
102GRZYBEK Bogusław 55WOLNY STRZELECSŁUPSKM-60
103GRZESIAK Magdalena 54MAMUŚKIGOŚCINOK-30
104BUDZYŃSKA Elżbieta 19SŁUPSKK-50
105TRĘBSKI Krzysztof 229#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
106ŻEBROWSKI Mariusz 248KARLINO BIEGAJBRZEŹNOM-40
107SKIBA Artur 200ŚWIDWINM-40
108PIETRYKA Artur 177KARLINO BIEGAJKARLINOM-40
109BARTKOWSKA Ilona 6JELENIA GÓRAK-30
110OSOBNIAK Ryszard 168KOSZALINM-60
111DZIOŁAK Elżbieta 38ŚWIDWINK-30
112FERET Alina 39MAMUŚKIGOŚCINOK-20
113MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 130KOSZALINK-30
114HRYNCEWICZ Anna 64SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
115KRAWCZYK Marta 110MAMUŚKICHARZYNOK-30
116BRZEZIŃSKA Beata 14TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDK-50
117JOŃCA Jakub 76BEST BEASTSSŁUPSKM-14
118ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-40
119CIEŚLAK Grzegorz 26KOŁOBRZEGM-30
120ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-30
121SZULC Marek 217BIAŁOGARDM-50
122KOPEĆ Krzysztof 97KOŁOBRZEGM-40
123STRZELECKA Małgorzata 206SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
124ŚLASKA Agnieszka 224KOSZALINK-30
125GROCHOWSKA Agnieszka 52SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
126STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 207SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-40
127MARCZAK Andrzej 136ŻELKOWOM-60
128JOŃCA Klaudia 75BEST BEASTSSŁUPSKK-14
129PAŁASZ Karolina 171FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-30
130BIEŃKOWSKI Tomasz 9ADA&TOMEKNIEKŁONICEM-30
131KACZYŃSKA Adrianna 83ADA&TOMEKNIEKŁONICEK-30
132KOZŁOWIECKI Waldemar 225TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
133PACAN Bartosz 170BYTÓWM-30
134PACAN Mira 169POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-30
135KOZŁOWIECKA Małgorzata 105KOSZALINK-60
136RÓG Michał 1908PPLOTSTARE BIELICEM-40
137DRULIK-HOŁUB Marta 34TORNADO KOSZALINKOSZALINK-40
138MICHALCZYK Kamil 139KOSZALINM-30
139NOGA Sebastian 158TKKF KOSZALINKOSZALINM-20
140JUSZCZYK Agnieszka 78ANOX TEAMKOSZALINK-40
141BRZOZOWSKA Barbara 17TYCHOWOK-40
142JĘDRZEJKO Mirosław 74NOWE BIELICEM-40
143KAMINSKI Tomasz 85WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-40
144KRYSTOSIK Paulina 115BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-20
145KRASIŃSKI Witold 106KOSZALINM-40
146RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 188TAGER SPORTKOSZALINK-40
147MAJSIUK Agnieszka 129KOSZALINK-40
148HELLER Zdzisław 61HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-60
149SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 209USTRONIE MORSKIEK-30
150RUSIECKI Paweł 191WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-40
151KLONOWSKI Artur 93KOSPELKOSZALINM-40
152POLAK Mateusz 182KOSPELWAŁCZM-20
153HAMALA Marcin 58TAGER SPORTKOSZALINM-30
154KACZMAREK Łukasz 251WOJOWNICYWÓDYKOSZALINM-30
155KACZMARYK Jolanta 80KOSZALINK-40
156KRUPIŃSKA Beata 111E-UROLOG.EUKOSZALINK-50
157MURAWSKI Waldemar 153ZKSKOSZALINM-50
158GOLDFARB Michał 47TAGER SPORTSTARE BIELICEM-40
159MIŁASZEWSKA Jolanta 144KOSZALINK-40
160PĘKAŁA Piotr 175SP MANOWOKOSZALINM-40
161BODO Rafał 11ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-30
162JUSZCZAK Krzysztof 77KOSZALINM-60
163PROKOPCZUK Monika 186SZCZECINK-40
164PROKOPCZUK Adam 187SZCZECINM-40
165KOCHAŃSKI Tomasz 253MIELNOM-30
166WENTA Malwina 232KOŁOBRZEGK-30
167KOPEĆ Magdalena 98KOŁOBRZEGK-40
168KIEDOS Dariusz 91JW 1223KOSZALINM-30
169HAŁKA Arkadiusz 57TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-40
170ŁODYGA Łukasz 127KOSZALINM-30
171ŚWIDERSKI Marcin 227KOSZALINM-30
172ŚMIŁOWSKI Mariusz 226SŁUPSKM-30
173POŁOCZAŃSKI Piotr 184SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-30
174KOCHAŃSKI Krzysztof 252MIELNOM-40
175BABIARZ Jacek 3PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-40
176KULIGOWSKI Maksym 119PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-30
177SUCHODOLSKA Aleksandra 208DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-30
178MITUNIEWICZ Adrian 147KOSZALINM-30
179ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
180PISKÓRZ Justyna 178ROSNOWOK-30
181ORYSZCZYN Arkadiusz 167DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-30
182SZMYT Marcin 215KOSZALINM-30
183KĘDZIERA Izydor 90KOSZALINM-50
184KUCAL Paweł 117KOSZALINM-40
185DORAWA-ZIOMEK Anna 31DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
186WIŚNIEWSKI Jarosław 235KOŁOBRZEGM-50
187OLCZAK Krzysztof 163SIANÓWM-30
188OLCZAK Magdalena 164SIANÓWK-30
189ZAWILSKI Robert 244KOSZALINM-30
190MONGIAŁO Aleksandra 149FAST FEET K-LINKOSZALINK-30
191DĘBSKI Damian 301986.KOSZALINM-30
192SZYMAŃSKI Patryk 2211987.SŁUPSKM-30
193KRAWCZUK Maciej 107WIERZCHOWO DWORZECM-30
194WEISS-SZULC Barbara 231KOSZALINK-40
195MASŁOWSKI Artur 137ZŁOCIENIECM-30
196CHAMERA Tomasz 21WATAHAKOSZALINM-40
197SZWEDA Mateusz 220WATAHAKOSZALINM-30
198JĄCZKOWSKA Wioleta 72KOSZALINK-40
199SKOKOWSKI Marek 201SZCZECINEKM-30
200HARASIMOWICZ Michał 59SZCZECINEKM-30
201TABISZ Sławomir 22812 BBSPCZAPLINEKM-30
202HARASYM Daniel 60FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-40
203KRAWCZUK Joanna 108WIERZCHOWO DWORZECK-30
204MITUNIEWICZ Renata 146KOSZALINK-50
205STEC Edyta 204KOSZALINK-40
206ŚCIEPŁEK Mateusz 223FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-30
207ŻUKOWSKI Cezary 249KOSZALINM-30
208HNATOWSKI Artur 63KOSZALINM-50
209KOROL Elżbieta 101KOSZALINK-40
210MALISZEWSKI Łukasz 131FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-20
211MOŻEJKO Anna 150KOSZALINK-40
212MAŁYSZEWICZ Andrzej 133BIAŁY BÓRM-50
213MAŁYSZEWICZ Teresa 132BIAŁY BÓRK-50
214MARCINKOWSKI Jacek 134SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-40
215KOWALCZYK Karolina 102NIEKŁONICEK-40
216SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-40
217MRUGALSKI Stanisław 151MTS HAMERMIASTKOM-50
218BRZEZIŃSKI Paweł 15PAB TRI KOSZALINKOSZALINM-40
219MONGIAŁO Marcin 148FAST FEET K-LINKOSZALINM-40
220DUŚKO Igor 36KOSZALINMałżeństwo
221KACZOROWSKI Marek 81FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-20
Znaleziono 221 wynik(ów)