BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 95TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-301K 200:20:43.53 4:0814.5
2KRYNICKA GRZYB Małgorzata 114TRZEBIATÓWK-302K 300:20:43.90+00:00:004:0814.5
3SZCZĘK Małgorzata 214404 NOT FOUNDSŁUPSKK-303K 600:21:01.26+00:00:174:1214.3
4ŁAWNICZAK Justyna 126#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-304K 700:21:12.50+00:00:284:1414.1
5ZATOŃ Olga 243ŚWIDWINK-305K 800:21:20.03+00:00:364:1614.1
6NOWODWORSKA Justyna 1627 DAYSBYTÓWK-306K 900:21:25.11+00:00:414:1714
7GRUCHAŁA Natalia 53RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-307K 1000:21:26.46+00:00:424:1714
8KLUCZEWSKA Emilia 947 DAYSBYTÓWK-308K 1400:21:55.96+00:01:124:2313.7
9PAŁASZEWSKA Karolina 172KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-309K 1500:21:59.85+00:01:164:2413.6
10BIAŁECKA Paula 8TGKKOSZALINK-3010K 1600:22:05.48+00:01:214:2513.6
11GIEDROWICZ Aleksandra 45KOSZALINK-3011K 2300:23:27.22+00:02:434:4112.8
12BARTKOWSKA Ilona 6JELENIA GÓRAK-3012K 2400:23:47.27+00:03:034:4512.6
13MONGIAŁO Aleksandra 149FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 2500:23:52.58+00:03:094:4612.6
14KOPIEC-PARYSIAK Joanna 99DOBRZYCAK-3014K 2800:24:11.60+00:03:284:5012.4
15SUCHODOLSKA Aleksandra 208DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-3015K 3400:25:08.95+00:04:255:0111.9
16DZIOŁAK Elżbieta 38ŚWIDWINK-3016K 3700:25:31.88+00:04:485:0611.7
17ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3017K 4000:26:20.19+00:05:365:1611.4
18PACAN Mira 169POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3018K 4400:26:46.56+00:06:035:2111.2
19PISKÓRZ Justyna 178ROSNOWOK-3019K 4700:27:23.56+00:06:405:2810.9
20DORAWA-ZIOMEK Anna 31DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4800:27:24.31+00:06:405:2810.9
21SALAWA Anna 194MAMUŚKIGOŚCINOK-3021K 4900:27:49.04+00:07:055:3410.8
22MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 130KOSZALINK-3022K 5000:28:01.25+00:07:175:3610.7
23ŚLASKA Agnieszka 224KOSZALINK-3023K 5300:28:18.68+00:07:355:3910.6
24WOJTKOWIAK Wioleta 241KOSZALINK-3024K 5600:28:42.69+00:07:595:4410.4
25SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 209USTRONIE MORSKIEK-3025K 6000:29:36.49+00:08:525:5510.1
26KRAWCZYK Marta 110MAMUŚKICHARZYNOK-3026K 6100:30:09.02+00:09:256:0110
27GRZESIAK Magdalena 54MAMUŚKIGOŚCINOK-3027K 6200:30:09.49+00:09:256:029.9
28WENTA Malwina 232KOŁOBRZEGK-3028K 6300:30:10.38+00:09:266:029.9
29HUBKO Janina 66PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3029K 6500:30:13.74+00:09:306:029.9
30KRAWCZUK Joanna 108WIERZCHOWO DWORZECK-3030K 7600:32:43.84+00:12:006:329.2
31PAŁASZ Karolina 171FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-3031K 8100:34:23.22+00:13:396:528.7
32OLCZAK Magdalena 164SIANÓWK-3032K 8200:34:35.18+00:13:516:558.7
33KACZYŃSKA Adrianna 83ADA&TOMEKNIEKŁONICEK-3033K 8400:37:40.92+00:16:577:328
Znaleziono 33 wynik(ów)