BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZIELIŃSKA Anna 246TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-401K 400:20:45.59 4:0914.4
2BARGAŃSKA Justyna 5404 NOT FOUNDBYTÓWK-402K 1100:21:34.72+00:00:494:1913.9
3HAŁKA Justyna 56TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-403K 1300:21:50.45+00:01:044:2213.7
4GÓRA Agnieszka 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-404K 1800:22:39.72+00:01:544:3213.2
5KAŹMIERCZAK Agnieszka 89ŚWIDWINEKK-405K 1900:22:46.95+00:02:014:3313.2
6METEL Izabela 138POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-406K 2000:23:05.72+00:02:204:3713
7DRULIK-HOŁUB Marta 34TORNADO KOSZALINKOSZALINK-407K 2600:24:00.11+00:03:144:4812.5
8LITWINOWICZ Renata 125KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-408K 2700:24:06.81+00:03:214:4912.4
9RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 188TAGER SPORTKOSZALINK-409K 3000:24:18.40+00:03:324:5112.3
10DRABKOWSKA Agnieszka 32BIAŁOGARDK-4010K 3100:24:39.14+00:03:534:5612.2
11GOLEC Anna 48KOSZALINK-4011K 3300:24:56.65+00:04:114:5912
12KOWALCZYK Karolina 102NIEKŁONICEK-4012K 3500:25:15.89+00:04:305:0311.9
13KACZMARYK Jolanta 80KOSZALINK-4013K 3600:25:21.48+00:04:355:0411.8
14JUSZCZYK Agnieszka 78ANOX TEAMKOSZALINK-4014K 3900:26:15.16+00:05:295:1511.4
15STRZELECKA Małgorzata 206SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4015K 4200:26:32.90+00:05:475:1811.3
16MAJSIUK Agnieszka 129KOSZALINK-4016K 4300:26:37.40+00:05:515:1911.3
17BRZOZOWSKA Barbara 17TYCHOWOK-4017K 4600:27:21.99+00:06:365:2811
18PROKOPCZUK Monika 186SZCZECINK-4018K 5100:28:04.80+00:07:195:3710.7
19BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-4019K 5200:28:16.93+00:07:315:3910.6
20BOKOTA Katarzyna 12BIAŁOGARDK-4020K 5400:28:27.06+00:07:415:4110.5
21GROCHOWSKA Agnieszka 52SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4021K 5700:28:51.04+00:08:055:4610.4
22HRYNCEWICZ Anna 64SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4022K 5800:28:55.07+00:08:095:4710.4
23KOPEĆ Magdalena 98KOŁOBRZEGK-4023K 6400:30:10.62+00:09:256:029.9
24ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 245MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4024K 6800:30:37.64+00:09:526:079.8
25JĄCZKOWSKA Wioleta 72KOSZALINK-4025K 7000:31:01.03+00:10:156:129.7
26MOŻEJKO Anna 150KOSZALINK-4026K 7100:31:07.91+00:10:226:139.6
27KOROL Elżbieta 101KOSZALINK-4027K 7200:31:09.15+00:10:236:139.6
28STEC Edyta 204KOSZALINK-4028K 7300:31:09.46+00:10:236:149.6
29SARBIEWSKA Gabriela 195MRZEŻYNOK-4029K 7700:32:45.50+00:11:596:339.2
30MIŁASZEWSKA Jolanta 144KOSZALINK-4030K 7900:33:51.75+00:13:066:468.9
31WEISS-SZULC Barbara 231KOSZALINK-4031K 8000:33:56.87+00:13:116:478.8
Znaleziono 31 wynik(ów)