BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZABAŁOWSKA Małgorzata 210MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-201K 100:19:38.87 3:5515.3
2KONKEL Agnieszka 95TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-301K 200:20:43.53+00:01:044:0814.5
3KRYNICKA GRZYB Małgorzata 114TRZEBIATÓWK-302K 300:20:43.90+00:01:054:0814.5
4ZIELIŃSKA Anna 246TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-401K 400:20:45.59+00:01:064:0914.4
5SKROBANEK Hanna 202MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 500:20:52.76+00:01:134:1014.4
6SZCZĘK Małgorzata 214404 NOT FOUNDSŁUPSKK-303K 600:21:01.26+00:01:224:1214.3
7ŁAWNICZAK Justyna 126#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-304K 700:21:12.50+00:01:334:1414.1
8ZATOŃ Olga 243ŚWIDWINK-305K 800:21:20.03+00:01:414:1614.1
9NOWODWORSKA Justyna 1627 DAYSBYTÓWK-306K 900:21:25.11+00:01:464:1714
10GRUCHAŁA Natalia 53RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-307K 1000:21:26.46+00:01:474:1714
11BARGAŃSKA Justyna 5404 NOT FOUNDBYTÓWK-402K 1100:21:34.72+00:01:554:1913.9
12HISZCZYŃSKA Aleksandra 62CSSP KOSZALINKOSZALINK-202K 1200:21:37.42+00:01:584:1913.9
13HAŁKA Justyna 56TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-403K 1300:21:50.45+00:02:114:2213.7
14KLUCZEWSKA Emilia 947 DAYSBYTÓWK-308K 1400:21:55.96+00:02:174:2313.7
15PAŁASZEWSKA Karolina 172KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-309K 1500:21:59.85+00:02:204:2413.6
16BIAŁECKA Paula 8TGKKOSZALINK-3010K 1600:22:05.48+00:02:264:2513.6
17KRYNICKA Magdalena 113TRZEBIATÓWK-203K 1700:22:24.55+00:02:454:2913.4
18GÓRA Agnieszka 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-404K 1800:22:39.72+00:03:004:3213.2
19KAŹMIERCZAK Agnieszka 89ŚWIDWINEKK-405K 1900:22:46.95+00:03:084:3313.2
20METEL Izabela 138POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-406K 2000:23:05.72+00:03:264:3713
21KRZEWIŃSKA Małgorzata 116TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-601K 2100:23:12.40+00:03:334:3812.9
22NOSAL Martyna 160PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-142K 2200:23:13.58+00:03:344:3812.9
23GIEDROWICZ Aleksandra 45KOSZALINK-3011K 2300:23:27.22+00:03:484:4112.8
24BARTKOWSKA Ilona 6JELENIA GÓRAK-3012K 2400:23:47.27+00:04:084:4512.6
25MONGIAŁO Aleksandra 149FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 2500:23:52.58+00:04:134:4612.6
26DRULIK-HOŁUB Marta 34TORNADO KOSZALINKOSZALINK-407K 2600:24:00.11+00:04:214:4812.5
27LITWINOWICZ Renata 125KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-408K 2700:24:06.81+00:04:274:4912.4
28KOPIEC-PARYSIAK Joanna 99DOBRZYCAK-3014K 2800:24:11.60+00:04:324:5012.4
29DEJNAK Mariola 29GRYFICEK-602K 2900:24:15.96+00:04:374:5112.4
30RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 188TAGER SPORTKOSZALINK-409K 3000:24:18.40+00:04:394:5112.3
31DRABKOWSKA Agnieszka 32BIAŁOGARDK-4010K 3100:24:39.14+00:05:004:5612.2
32PŁATOSZ Magda 179KARLINOK-204K 3200:24:55.05+00:05:164:5912
33GOLEC Anna 48KOSZALINK-4011K 3300:24:56.65+00:05:174:5912
34SUCHODOLSKA Aleksandra 208DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-3015K 3400:25:08.95+00:05:305:0111.9
35KOWALCZYK Karolina 102NIEKŁONICEK-4012K 3500:25:15.89+00:05:375:0311.9
36KACZMARYK Jolanta 80KOSZALINK-4013K 3600:25:21.48+00:05:425:0411.8
37DZIOŁAK Elżbieta 38ŚWIDWINK-3016K 3700:25:31.88+00:05:535:0611.7
38KRUPIŃSKA Beata 111E-UROLOG.EUKOSZALINK-501K 3800:25:59.80+00:06:205:1211.5
39JUSZCZYK Agnieszka 78ANOX TEAMKOSZALINK-4014K 3900:26:15.16+00:06:365:1511.4
40ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3017K 4000:26:20.19+00:06:415:1611.4
41WOCH Małgorzata 237JAMNOKOSZALINK-502K 4100:26:23.92+00:06:455:1611.4
42STRZELECKA Małgorzata 206SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4015K 4200:26:32.90+00:06:545:1811.3
43MAJSIUK Agnieszka 129KOSZALINK-4016K 4300:26:37.40+00:06:585:1911.3
44PACAN Mira 169POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3018K 4400:26:46.56+00:07:075:2111.2
45FERET Alina 39MAMUŚKIGOŚCINOK-205K 4500:26:55.84+00:07:165:2311.1
46BRZOZOWSKA Barbara 17TYCHOWOK-4017K 4600:27:21.99+00:07:435:2811
47PISKÓRZ Justyna 178ROSNOWOK-3019K 4700:27:23.56+00:07:445:2810.9
48DORAWA-ZIOMEK Anna 31DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4800:27:24.31+00:07:455:2810.9
49SALAWA Anna 194MAMUŚKIGOŚCINOK-3021K 4900:27:49.04+00:08:105:3410.8
50MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 130KOSZALINK-3022K 5000:28:01.25+00:08:225:3610.7
51PROKOPCZUK Monika 186SZCZECINK-4018K 5100:28:04.80+00:08:255:3710.7
52BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-4019K 5200:28:16.93+00:08:385:3910.6
53ŚLASKA Agnieszka 224KOSZALINK-3023K 5300:28:18.68+00:08:395:3910.6
54BOKOTA Katarzyna 12BIAŁOGARDK-4020K 5400:28:27.06+00:08:485:4110.5
55MARCZAK Małgorzata 135ŻELKOWOK-603K 5500:28:29.50+00:08:505:4110.5
56WOJTKOWIAK Wioleta 241KOSZALINK-3024K 5600:28:42.69+00:09:035:4410.4
57GROCHOWSKA Agnieszka 52SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4021K 5700:28:51.04+00:09:125:4610.4
58HRYNCEWICZ Anna 64SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4022K 5800:28:55.07+00:09:165:4710.4
59MITUNIEWICZ Renata 146KOSZALINK-503K 5900:29:16.24+00:09:375:5110.3
60SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 209USTRONIE MORSKIEK-3025K 6000:29:36.49+00:09:575:5510.1
61KRAWCZYK Marta 110MAMUŚKICHARZYNOK-3026K 6100:30:09.02+00:10:306:0110
62GRZESIAK Magdalena 54MAMUŚKIGOŚCINOK-3027K 6200:30:09.49+00:10:306:029.9
63WENTA Malwina 232KOŁOBRZEGK-3028K 6300:30:10.38+00:10:316:029.9
64KOPEĆ Magdalena 98KOŁOBRZEGK-4023K 6400:30:10.62+00:10:316:029.9
65HUBKO Janina 66PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3029K 6500:30:13.74+00:10:346:029.9
66WOJANOWSKA Maryla 239SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-604K 6600:30:17.86+00:10:386:039.9
67BRZEZIŃSKA Beata 14TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDK-504K 6700:30:30.27+00:10:516:069.8
68ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 245MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4024K 6800:30:37.64+00:10:586:079.8
69JOŃCA Klaudia 75BEST BEASTSSŁUPSKK-143K 6900:30:52.83+00:11:136:109.7
70JĄCZKOWSKA Wioleta 72KOSZALINK-4025K 7000:31:01.03+00:11:226:129.7
71MOŻEJKO Anna 150KOSZALINK-4026K 7100:31:07.91+00:11:296:139.6
72KOROL Elżbieta 101KOSZALINK-4027K 7200:31:09.15+00:11:306:139.6
73STEC Edyta 204KOSZALINK-4028K 7300:31:09.46+00:11:306:149.6
74KOZŁOWIECKA Małgorzata 105KOSZALINK-605K 7400:32:08.65+00:12:296:259.3
75BUDZYŃSKA Elżbieta 19SŁUPSKK-505K 7500:32:40.43+00:13:016:329.2
76KRAWCZUK Joanna 108WIERZCHOWO DWORZECK-3030K 7600:32:43.84+00:13:046:329.2
77SARBIEWSKA Gabriela 195MRZEŻYNOK-4029K 7700:32:45.50+00:13:066:339.2
78KRYSTOSIK Paulina 115BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-206K 7800:33:04.00+00:13:256:369.1
79MIŁASZEWSKA Jolanta 144KOSZALINK-4030K 7900:33:51.75+00:14:126:468.9
80WEISS-SZULC Barbara 231KOSZALINK-4031K 8000:33:56.87+00:14:186:478.8
81PAŁASZ Karolina 171FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-3031K 8100:34:23.22+00:14:446:528.7
82OLCZAK Magdalena 164SIANÓWK-3032K 8200:34:35.18+00:14:566:558.7
83MAŁYSZEWICZ Teresa 132BIAŁY BÓRK-506K 8300:35:21.85+00:15:427:048.5
84KACZYŃSKA Adrianna 83ADA&TOMEKNIEKŁONICEK-3033K 8400:37:40.92+00:18:027:328
Znaleziono 84 wynik(ów)