BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HUBERT Łukasz 65TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:17:47.66 3:3316.9
2RYKIEL Michał 193TAGER SPORT I PRZYJACIELEBONINM-302M 200:18:11.78+00:00:243:3816.5
3ZIEMAN Michał 247404 NOT FOUNDBYTÓWM-303M 400:18:28.38+00:00:403:4116.2
4CZAPLIŃSKI Jacek 27TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINM-304M 600:18:46.15+00:00:583:4516
5GOSTKOWSKI Łukasz 50404 NOT FOUNDBYTÓWM-305M 800:19:14.11+00:01:263:5015.6
6KAWKA Adrian 88SŁUPSKM-306M 1000:19:24.00+00:01:363:5215.5
7CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 25POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-307M 1200:19:30.18+00:01:423:5415.4
8MIŁASZEWSKI Przemek 145AMBRA POLSKAKOSZALINM-308M 1700:20:08.57+00:02:204:0114.9
9ŁUKAWSKI Mariusz 128JW 1223ŚWIESZYNOM-309M 1900:20:29.17+00:02:414:0514.6
10WEBER Paweł 230FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM-3010M 2400:21:00.56+00:03:124:1214.3
11KIEŁCZYŃSKI Dawid 92TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-3011M 2500:21:01.51+00:03:134:1214.3
12OLCZAK Krzysztof 163SIANÓWM-3012M 2700:21:07.80+00:03:204:1314.2
13ŻUREK Mateusz 250KOSZALINM-3013M 3100:21:18.67+00:03:314:1514.1
14SITARCZYK Damian 199FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3014M 3500:21:36.15+00:03:484:1913.9
15CZYŻYKOWSKI Łukasz 28KOSZALINM-3015M 3800:21:53.01+00:04:054:2213.7
16ZAWILSKI Robert 244KOSZALINM-3016M 4200:22:12.24+00:04:244:2613.5
17ŻUKOWSKI Cezary 249KOSZALINM-3017M 4300:22:14.23+00:04:264:2613.5
18HAMALA Marcin 58TAGER SPORTKOSZALINM-3018M 5000:22:52.16+00:05:044:3413.1
19LIPNIEWICZ Paweł 124KOSZALINM-3019M 5300:23:03.80+00:05:164:3613
20KOCHAŃSKI Tomasz 253MIELNOM-3020M 5800:23:32.64+00:05:444:4212.7
21NOSAL Mariusz 159SZCZECINEKM-3021M 6000:23:38.78+00:05:514:4312.7
22BODO Rafał 11ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-3022M 6400:23:55.87+00:06:084:4712.5
23JASIEK Paweł 71#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3023M 6700:24:06.49+00:06:184:4912.4
24SKOKOWSKI Marek 201SZCZECINEKM-3024M 7100:24:34.06+00:06:464:5412.2
25ORLIKOWSKI Robert 166POŁCZYN BIEGA ❤️POŁCZYN ZDRÓJM-3025M 7200:24:38.21+00:06:504:5512.2
26MICHALCZYK Kamil 139KOSZALINM-3026M 7300:24:41.19+00:06:534:5612.2
27DĘBSKI Damian 301986.KOSZALINM-3027M 7500:24:53.32+00:07:054:5812.1
28KACZMAREK Łukasz 251WOJOWNICYWÓDYKOSZALINM-3028M 7800:25:15.12+00:07:275:0311.9
29CIEŚLAK Grzegorz 26KOŁOBRZEGM-3029M 8100:25:25.57+00:07:375:0511.8
30HARASIMOWICZ Michał 59SZCZECINEKM-3030M 8200:25:32.04+00:07:445:0611.7
31MITUNIEWICZ Adrian 147KOSZALINM-3031M 8500:25:46.51+00:07:585:0911.6
32GONTEK Łukasz 49VW BATORYSŁUPSKM-3032M 8700:26:14.86+00:08:275:1511.4
33ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-3033M 8800:26:15.00+00:08:275:1511.4
34ŚWIDERSKI Marcin 227KOSZALINM-3034M 8900:26:15.55+00:08:275:1511.4
35ŁODYGA Łukasz 127KOSZALINM-3035M 9000:26:15.56+00:08:275:1511.4
36MASŁOWSKI Artur 137ZŁOCIENIECM-3036M 9200:26:18.65+00:08:305:1511.4
37SZYMAŃSKI Patryk 2211987.SŁUPSKM-3037M 9300:26:18.86+00:08:315:1511.4
38PACAN Bartosz 170BYTÓWM-3038M 9800:26:46.28+00:08:585:2111.2
39KRAWCZUK Maciej 107WIERZCHOWO DWORZECM-3039M 10100:27:08.79+00:09:215:2511
40TABISZ Sławomir 22812 BBSPCZAPLINEKM-3040M 10300:27:18.04+00:09:305:2711
41ŚMIŁOWSKI Mariusz 226SŁUPSKM-3041M 10400:27:29.48+00:09:415:2910.9
42SZWEDA Mateusz 220WATAHAKOSZALINM-3042M 10600:27:46.02+00:09:585:3310.8
43POŁOCZAŃSKI Piotr 184SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-3043M 10800:27:50.32+00:10:025:3410.8
44ORYSZCZYN Arkadiusz 167DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3044M 11200:28:06.60+00:10:185:3710.7
45SZMYT Marcin 215KOSZALINM-3045M 11400:28:28.70+00:10:415:4110.5
46SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3046M 12200:30:12.03+00:12:246:029.9
47KIEDOS Dariusz 91JW 1223KOSZALINM-3047M 12800:31:11.78+00:13:246:149.6
48KULIGOWSKI Maksym 119PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3048M 13100:32:02.67+00:14:156:249.4
49ŚCIEPŁEK Mateusz 223FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3049M 13400:37:01.82+00:19:147:248.1
50BIEŃKOWSKI Tomasz 9ADA&TOMEKNIEKŁONICEM-3050M 13500:37:40.28+00:19:527:328
Znaleziono 50 wynik(ów)