BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DUDA Grzegorz 35BEST BEASTSBUKÓWKAM-401M 900:19:19.75 3:5115.5
2TRĘBSKI Krzysztof 229#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-402M 1600:19:29.61+00:00:093:5315.4
3LEWANDOWSKI Jacek 123TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-403M 1500:19:32.91+00:00:133:5415.3
4BRALSKI Andrzej 13#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 1800:20:16.62+00:00:564:0314.8
5KOZIEŁ Paweł 103RĄBINOM-405M 2200:20:40.93+00:01:214:0814.5
6JANKOWSKI Grzegorz 69POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-406M 2300:20:50.86+00:01:314:1014.4
7BUDZIŃSKI Paweł 18TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-407M 2800:21:08.94+00:01:494:1314.2
8NARKUN Jarek 154BIAŁOGARDM-408M 2900:21:10.59+00:01:504:1414.2
9ŻEBROWSKI Mariusz 248KARLINO BIEGAJBRZEŹNOM-409M 3200:21:20.10+00:02:004:1614.1
10KUCAL Paweł 117KOSZALINM-4010M 3300:21:26.46+00:02:064:1714
11WIKTOROWSKI Maciej 234KOSZALINM-4011M 3400:21:34.25+00:02:144:1813.9
12GAWRYSIAK Przemysław 43WŁODARKAM-4012M 4000:22:10.36+00:02:504:2613.5
13KONKEL Łukasz 96KOSZALINM-4013M 4500:22:21.92+00:03:024:2813.4
14PĘKAŁA Piotr 175SP MANOWOKOSZALINM-4014M 4600:22:32.04+00:03:124:3013.3
15SKIBA Artur 200ŚWIDWINM-4015M 4700:22:37.45+00:03:174:3113.3
16POLAŃSKI Norbert 18321BLTŚWIDWINM-4016M 4800:22:38.28+00:03:184:3113.3
17MIERZWA Szczepan 143ROGOZINAM-4017M 4900:22:51.95+00:03:324:3413.1
18PIETRYKA Artur 177KARLINO BIEGAJKARLINOM-4018M 5400:23:05.82+00:03:464:3713
19RÓG Michał 1908PPLOTSTARE BIELICEM-4019M 5700:23:27.53+00:04:074:4112.8
20HAŁKA Arkadiusz 57TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4020M 6200:23:51.35+00:04:314:4612.6
21MONGIAŁO Marcin 148FAST FEET K-LINKOSZALINM-4021M 6300:23:54.27+00:04:344:4612.6
22KAJKOWSKI Rafał 84CSSP KOSZALINKOSZALINM-4022M 6600:24:04.39+00:04:444:4912.5
23ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4023M 6800:24:09.66+00:04:494:5012.4
24SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-4024M 7000:24:32.15+00:05:124:5412.2
25KRASIŃSKI Witold 106KOSZALINM-4025M 7400:24:48.97+00:05:294:5712.1
26KULAWIŃSKI Marek 118KOŁOBRZEGM-4026M 7700:25:13.94+00:05:545:0211.9
27STALUSZKA Dariusz 203ŚWIDWINM-4027M 8300:25:32.95+00:06:135:0611.7
28MARCINKOWSKI Jacek 134SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4028M 9500:26:30.09+00:07:105:1811.3
29KOPEĆ Krzysztof 97KOŁOBRZEGM-4029M 9600:26:30.24+00:07:105:1811.3
30SARBIEWSKI Przemysław 196MRZEŻYNOM-4030M 10000:27:03.73+00:07:435:2411.1
31CHAMERA Tomasz 21WATAHAKOSZALINM-4031M 10200:27:13.26+00:07:535:2611
32JĘDRZEJKO Mirosław 74NOWE BIELICEM-4032M 10900:27:50.49+00:08:305:3410.8
33KAMINSKI Tomasz 85WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-4033M 11000:27:58.34+00:08:385:3510.7
34PROKOPCZUK Adam 187SZCZECINM-4034M 11100:28:04.76+00:08:455:3710.7
35STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 207SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4035M 11500:28:51.33+00:09:315:4610.4
36HARASYM Daniel 60FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-4036M 11600:28:56.69+00:09:365:4710.4
37KOCHAŃSKI Krzysztof 252MIELNOM-4037M 11700:29:23.96+00:10:045:5210.2
38BRZEZIŃSKI Paweł 15PAB TRI KOSZALINKOSZALINM-4038M 11900:29:44.04+00:10:245:5610.1
39RUSIECKI Paweł 191WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4039M 12100:30:06.57+00:10:466:0110
40GOLDFARB Michał 47TAGER SPORTSTARE BIELICEM-4040M 12400:30:31.52+00:11:116:069.8
41KLONOWSKI Artur 93KOSPELKOSZALINM-4041M 12500:30:31.53+00:11:116:069.8
42BABIARZ Jacek 3PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4042M 12900:31:16.97+00:11:576:159.6
Znaleziono 42 wynik(ów)