BIEG WALENTYNKOWY - III ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
253
Wystartowało:
221
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
221
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HUBERT Łukasz 65TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:17:47.66 3:3316.9
2RYKIEL Michał 193TAGER SPORT I PRZYJACIELEBONINM-302M 200:18:11.78+00:00:243:3816.5
3JAKUBEK Patryk 677 DAYSBYTÓWM-201M 300:18:20.22+00:00:323:4016.4
4ZIEMAN Michał 247404 NOT FOUNDBYTÓWM-303M 400:18:28.38+00:00:403:4116.2
5DYLEWSKI Tomasz 37MIASTKOM-202M 500:18:44.27+00:00:563:4416
6CZAPLIŃSKI Jacek 27TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINM-304M 600:18:46.15+00:00:583:4516
7PICK Tomasz 176SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-501M 700:19:03.25+00:01:153:4815.7
8GOSTKOWSKI Łukasz 50404 NOT FOUNDBYTÓWM-305M 800:19:14.11+00:01:263:5015.6
9DUDA Grzegorz 35BEST BEASTSBUKÓWKAM-401M 900:19:19.75+00:01:323:5115.5
10KAWKA Adrian 88SŁUPSKM-306M 1000:19:24.00+00:01:363:5215.5
11KORMAN Kamil 100KOSZALINM-203M 1100:19:24.18+00:01:363:5315.5
12CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 25POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-307M 1200:19:30.18+00:01:423:5415.4
13STOLTMAN Marcin 2057 DAYSBYTÓWM-204M 1300:19:32.00+00:01:443:5415.4
14CHABOWSKI Wojciech 20RĄBINOM-205M 1400:19:35.28+00:01:473:5515.3
15LEWANDOWSKI Jacek 123TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-403M 1500:19:32.91+00:01:453:5415.3
16TRĘBSKI Krzysztof 229#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-402M 1600:19:29.61+00:01:413:5315.4
17MIŁASZEWSKI Przemek 145AMBRA POLSKAKOSZALINM-308M 1700:20:08.57+00:02:204:0114.9
18BRALSKI Andrzej 13#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 1800:20:16.62+00:02:284:0314.8
19ŁUKAWSKI Mariusz 128JW 1223ŚWIESZYNOM-309M 1900:20:29.17+00:02:414:0514.6
20GAWEŁ Marcin 161KOSZALINM-206M 2000:20:34.58+00:02:464:0714.6
21KOZIEŁ Adam 104KOSZALINM-207M 2100:20:39.10+00:02:514:0714.5
22KOZIEŁ Paweł 103RĄBINOM-405M 2200:20:40.93+00:02:534:0814.5
23JANKOWSKI Grzegorz 69POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-406M 2300:20:50.86+00:03:034:1014.4
24WEBER Paweł 230FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM-3010M 2400:21:00.56+00:03:124:1214.3
25KIEŁCZYŃSKI Dawid 92TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-3011M 2500:21:01.51+00:03:134:1214.3
26DRĄŻKOWSKI Tomasz 33MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-141M 2600:21:04.53+00:03:164:1314.2
27OLCZAK Krzysztof 163SIANÓWM-3012M 2700:21:07.80+00:03:204:1314.2
28BUDZIŃSKI Paweł 18TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-407M 2800:21:08.94+00:03:214:1314.2
29NARKUN Jarek 154BIAŁOGARDM-408M 2900:21:10.59+00:03:224:1414.2
30BRZEZIŃSKI Jan 16TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-502M 3000:21:11.83+00:03:244:1414.2
31ŻUREK Mateusz 250KOSZALINM-3013M 3100:21:18.67+00:03:314:1514.1
32ŻEBROWSKI Mariusz 248KARLINO BIEGAJBRZEŹNOM-409M 3200:21:20.10+00:03:324:1614.1
33KUCAL Paweł 117KOSZALINM-4010M 3300:21:26.46+00:03:384:1714
34WIKTOROWSKI Maciej 234KOSZALINM-4011M 3400:21:34.25+00:03:464:1813.9
35SITARCZYK Damian 199FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3014M 3500:21:36.15+00:03:484:1913.9
36SZYMAŃSKI Patryk 222PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYDĘBICEM-208M 3600:21:37.84+00:03:504:1913.9
37KRUPIŃSKI Krzysztof 112E-UROLOG.EUKOSZALINM-503M 3700:21:47.14+00:03:594:2113.8
38CZYŻYKOWSKI Łukasz 28KOSZALINM-3015M 3800:21:53.01+00:04:054:2213.7
39JARZYNA Roman 70SZWLA STARGARDSTARGARDM-504M 3900:22:09.59+00:04:214:2513.5
40GAWRYSIAK Przemysław 43WŁODARKAM-4012M 4000:22:10.36+00:04:224:2613.5
41GAWEŁ Zbigniew 41POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-601M 4100:22:11.76+00:04:244:2613.5
42ZAWILSKI Robert 244KOSZALINM-3016M 4200:22:12.24+00:04:244:2613.5
43ŻUKOWSKI Cezary 249KOSZALINM-3017M 4300:22:14.23+00:04:264:2613.5
44NARKUN Szymon 155BIAŁOGARDM-142M 4400:22:16.78+00:04:294:2713.5
45KONKEL Łukasz 96KOSZALINM-4013M 4500:22:21.92+00:04:344:2813.4
46PĘKAŁA Piotr 175SP MANOWOKOSZALINM-4014M 4600:22:32.04+00:04:444:3013.3
47SKIBA Artur 200ŚWIDWINM-4015M 4700:22:37.45+00:04:494:3113.3
48POLAŃSKI Norbert 18321BLTŚWIDWINM-4016M 4800:22:38.28+00:04:504:3113.3
49MIERZWA Szczepan 143ROGOZINAM-4017M 4900:22:51.95+00:05:044:3413.1
50HAMALA Marcin 58TAGER SPORTKOSZALINM-3018M 5000:22:52.16+00:05:044:3413.1
51OPALIŃSKI Stanisław 165KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-602M 5100:22:57.44+00:05:094:3513.1
52NIEMCZUK Dariusz 156JAMNOKOSZALINM-505M 5200:22:59.23+00:05:114:3513.1
53LIPNIEWICZ Paweł 124KOSZALINM-3019M 5300:23:03.80+00:05:164:3613
54PIETRYKA Artur 177KARLINO BIEGAJKARLINOM-4018M 5400:23:05.82+00:05:184:3713
55KACZOROWSKI Marek 81FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-209M 5500:23:18.67+00:05:314:3912.9
56JOŃCA Jakub 76BEST BEASTSSŁUPSKM-143M 5600:23:20.04+00:05:324:4012.9
57RÓG Michał 1908PPLOTSTARE BIELICEM-4019M 5700:23:27.53+00:05:394:4112.8
58KOCHAŃSKI Tomasz 253MIELNOM-3020M 5800:23:32.64+00:05:444:4212.7
59CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-506M 5900:23:32.69+00:05:454:4212.7
60NOSAL Mariusz 159SZCZECINEKM-3021M 6000:23:38.78+00:05:514:4312.7
61GAWEŁ Stanisław 42POMERIDERS SŁUPSKTRZEBISZYNM-507M 6100:23:48.81+00:06:014:4512.6
62HAŁKA Arkadiusz 57TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4020M 6200:23:51.35+00:06:034:4612.6
63MONGIAŁO Marcin 148FAST FEET K-LINKOSZALINM-4021M 6300:23:54.27+00:06:064:4612.6
64BODO Rafał 11ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM-3022M 6400:23:55.87+00:06:084:4712.5
65HNATOWSKI Artur 63KOSZALINM-508M 6500:24:03.75+00:06:164:4812.5
66KAJKOWSKI Rafał 84CSSP KOSZALINKOSZALINM-4022M 6600:24:04.39+00:06:164:4912.5
67JASIEK Paweł 71#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3023M 6700:24:06.49+00:06:184:4912.4
68ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4023M 6800:24:09.66+00:06:214:5012.4
69OSOBNIAK Ryszard 168KOSZALINM-603M 6900:24:26.32+00:06:384:5312.3
70SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-4024M 7000:24:32.15+00:06:444:5412.2
71SKOKOWSKI Marek 201SZCZECINEKM-3024M 7100:24:34.06+00:06:464:5412.2
72ORLIKOWSKI Robert 166POŁCZYN BIEGA ❤️POŁCZYN ZDRÓJM-3025M 7200:24:38.21+00:06:504:5512.2
73MICHALCZYK Kamil 139KOSZALINM-3026M 7300:24:41.19+00:06:534:5612.2
74KRASIŃSKI Witold 106KOSZALINM-4025M 7400:24:48.97+00:07:014:5712.1
75DĘBSKI Damian 301986.KOSZALINM-3027M 7500:24:53.32+00:07:054:5812.1
76MRUGALSKI Stanisław 151MTS HAMERMIASTKOM-509M 7600:25:09.28+00:07:215:0111.9
77KULAWIŃSKI Marek 118KOŁOBRZEGM-4026M 7700:25:13.94+00:07:265:0211.9
78KACZMAREK Łukasz 251WOJOWNICYWÓDYKOSZALINM-3028M 7800:25:15.12+00:07:275:0311.9
79KOZŁOWIECKI Waldemar 225TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 7900:25:18.15+00:07:305:0311.9
80JUSZCZAK Krzysztof 77KOSZALINM-605M 8000:25:21.34+00:07:335:0411.8
81CIEŚLAK Grzegorz 26KOŁOBRZEGM-3029M 8100:25:25.57+00:07:375:0511.8
82HARASIMOWICZ Michał 59SZCZECINEKM-3030M 8200:25:32.04+00:07:445:0611.7
83STALUSZKA Dariusz 203ŚWIDWINM-4027M 8300:25:32.95+00:07:455:0611.7
84PRALICZ Grzesiu 185SZCZECINM-2010M 8400:25:41.39+00:07:535:0811.7
85MITUNIEWICZ Adrian 147KOSZALINM-3031M 8500:25:46.51+00:07:585:0911.6
86NOGA Sebastian 158TKKF KOSZALINKOSZALINM-2011M 8600:26:05.60+00:08:175:1311.5
87GONTEK Łukasz 49VW BATORYSŁUPSKM-3032M 8700:26:14.86+00:08:275:1511.4
88ADAMOWICZ Maciej 1SP MIELNOKOSZALINM-3033M 8800:26:15.00+00:08:275:1511.4
89ŚWIDERSKI Marcin 227KOSZALINM-3034M 8900:26:15.55+00:08:275:1511.4
90ŁODYGA Łukasz 127KOSZALINM-3035M 9000:26:15.56+00:08:275:1511.4
91SZULC Marek 217BIAŁOGARDM-5010M 9100:26:16.38+00:08:285:1511.4
92MASŁOWSKI Artur 137ZŁOCIENIECM-3036M 9200:26:18.65+00:08:305:1511.4
93SZYMAŃSKI Patryk 2211987.SŁUPSKM-3037M 9300:26:18.86+00:08:315:1511.4
94WOCH Edward 238JAMNOKOSZALINM-606M 9400:26:23.59+00:08:355:1611.4
95MARCINKOWSKI Jacek 134SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4028M 9500:26:30.09+00:08:425:1811.3
96KOPEĆ Krzysztof 97KOŁOBRZEGM-4029M 9600:26:30.24+00:08:425:1811.3
97MURAWSKI Waldemar 153ZKSKOSZALINM-5011M 9700:26:33.62+00:08:455:1811.3
98PACAN Bartosz 170BYTÓWM-3038M 9800:26:46.28+00:08:585:2111.2
99SZABAŁOWSKI Marek 211SZCZECINEKM-5012M 9900:26:46.64+00:08:585:2111.2
100SARBIEWSKI Przemysław 196MRZEŻYNOM-4030M 10000:27:03.73+00:09:165:2411.1
101KRAWCZUK Maciej 107WIERZCHOWO DWORZECM-3039M 10100:27:08.79+00:09:215:2511
102CHAMERA Tomasz 21WATAHAKOSZALINM-4031M 10200:27:13.26+00:09:255:2611
103TABISZ Sławomir 22812 BBSPCZAPLINEKM-3040M 10300:27:18.04+00:09:305:2711
104ŚMIŁOWSKI Mariusz 226SŁUPSKM-3041M 10400:27:29.48+00:09:415:2910.9
105WIŚNIEWSKI Jarosław 235KOŁOBRZEGM-5013M 10500:27:32.54+00:09:445:3010.9
106SZWEDA Mateusz 220WATAHAKOSZALINM-3042M 10600:27:46.02+00:09:585:3310.8
107KARNICKI Zygmunt 87TKKF KOSZALINKOSZALINM-607M 10700:27:49.39+00:10:015:3410.8
108POŁOCZAŃSKI Piotr 184SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-3043M 10800:27:50.32+00:10:025:3410.8
109JĘDRZEJKO Mirosław 74NOWE BIELICEM-4032M 10900:27:50.49+00:10:025:3410.8
110KAMINSKI Tomasz 85WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-4033M 11000:27:58.34+00:10:105:3510.7
111PROKOPCZUK Adam 187SZCZECINM-4034M 11100:28:04.76+00:10:175:3710.7
112ORYSZCZYN Arkadiusz 167DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3044M 11200:28:06.60+00:10:185:3710.7
113HELLER Zdzisław 61HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-608M 11300:28:22.62+00:10:345:4010.6
114SZMYT Marcin 215KOSZALINM-3045M 11400:28:28.70+00:10:415:4110.5
115STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 207SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4035M 11500:28:51.33+00:11:035:4610.4
116HARASYM Daniel 60FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-4036M 11600:28:56.69+00:11:095:4710.4
117KOCHAŃSKI Krzysztof 252MIELNOM-4037M 11700:29:23.96+00:11:365:5210.2
118MARCZAK Andrzej 136ŻELKOWOM-609M 11800:29:34.48+00:11:465:5510.1
119BRZEZIŃSKI Paweł 15PAB TRI KOSZALINKOSZALINM-4038M 11900:29:44.04+00:11:565:5610.1
120GRZYBEK Bogusław 55WOLNY STRZELECSŁUPSKM-6010M 12000:29:56.26+00:12:085:5910
121RUSIECKI Paweł 191WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4039M 12100:30:06.57+00:12:186:0110
122SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3046M 12200:30:12.03+00:12:246:029.9
123WOJANOWSKI Zbigniew 240SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-6011M 12300:30:17.73+00:12:306:039.9
124GOLDFARB Michał 47TAGER SPORTSTARE BIELICEM-4040M 12400:30:31.52+00:12:436:069.8
125KLONOWSKI Artur 93KOSPELKOSZALINM-4041M 12500:30:31.53+00:12:436:069.8
126KĘDZIERA Izydor 90KOSZALINM-5014M 12600:30:48.22+00:13:006:099.7
127POLAK Mateusz 182KOSPELWAŁCZM-2012M 12700:30:55.96+00:13:086:119.7
128KIEDOS Dariusz 91JW 1223KOSZALINM-3047M 12800:31:11.78+00:13:246:149.6
129BABIARZ Jacek 3PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4042M 12900:31:16.97+00:13:296:159.6
130MALISZEWSKI Łukasz 131FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-2013M 13000:31:36.66+00:13:496:199.5
131KULIGOWSKI Maksym 119PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3048M 13100:32:02.67+00:14:156:249.4
132PAULIŃSKI Jan 173JAMNOKOSZALINM-70+1M 13200:32:50.32+00:15:026:349.1
133MAŁYSZEWICZ Andrzej 133BIAŁY BÓRM-5015M 13300:35:21.87+00:17:347:048.5
134ŚCIEPŁEK Mateusz 223FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3049M 13400:37:01.82+00:19:147:248.1
135BIEŃKOWSKI Tomasz 9ADA&TOMEKNIEKŁONICEM-3050M 13500:37:40.28+00:19:527:328
136KACZYŃSKI Henryk 82GRYFICEM-6012M 13600:38:58.61+00:21:107:477.7
137DUŚKO Igor 36KOSZALINMałżeństwo1M 13700:40:45.46+00:22:578:097.4
Znaleziono 137 wynik(ów)