Organizator : | Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin. |
Data : | 2019-09-29 |
Miejsce : | Wolin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 311 |
Wystartowało : | 266 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Gmina Wolin | Lap 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZACZKO Jacek | 293 | TURBO ŚLIMAK | SZCZECIN | M40-49 | 1 | M 5 | 00:17:53 | 00:36:13.25 | 3:37 | 16.6 (100%) | |||
2 | FILIPOWSKI Dariusz | 71 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLARUNTEAM | SZCZECIN | M40-49 | 2 | M 6 | 00:17:54 | 00:36:40.25 | +00:00:27 (1.2%) | 3:40 | 16.4 (98.8%) | ||
3 | GIBA Jacek | 80 | MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 3 | M 14 | 00:19:30 | 00:39:22.50 | +00:03:09 (8.0%) | 3:56 | 15.2 (91.6%) | ||
4 | KRZEŚNIOWSKI Marcin | 139 | ROWEROWY ZAŁOM | SZCZECIN | M40-49 | 4 | M 16 | 00:20:22 | 00:41:44.45 | +00:05:31 (13.2%) | 4:10 | 14.4 (86.7%) | ||
5 | PIETRAS Marcin | 204 | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 5 | M 24 | 00:21:01 | 00:43:30.55 | +00:07:17 (16.8%) | 4:21 | 13.8 (83.1%) | |||
6 | BOJKO Marek | 25 | STEPNICA | M40-49 | 6 | M 29 | 00:22:11 | 00:44:25.80 | +00:08:12 (18.5%) | 4:26 | 13.5 (81.3%) | |||
7 | MAJEWSKI Borys | 161 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 7 | M 30 | 00:22:08 | 00:44:34.35 | +00:08:21 (18.7%) | 4:27 | 13.5 (81.3%) | |||
8 | JUSZYŃSKI Rafał | 109 | GORLICE | M40-49 | 8 | M 33 | 00:21:47 | 00:44:50.80 | +00:08:37 (19.2%) | 4:29 | 13.4 (80.7%) | |||
9 | WARCHALOWSKI Arkadiusz | 268 | DOBRA | M40-49 | 9 | M 36 | 00:22:08 | 00:45:09.40 | +00:08:56 (19.8%) | 4:30 | 13.3 (80.1%) | |||
10 | BRZĄKAŁA Waldemar | 27 | KB KAMIEŃ POMORSKI | KAMIEŃ POMORSKI | M40-49 | 10 | M 41 | 00:22:22 | 00:45:39.10 | +00:09:25 (20.7%) | 4:33 | 13.1 (78.9%) | ||
11 | KRYSZCZUK Sławomir | 138 | RYPIN | M40-49 | 11 | M 42 | 00:22:36 | 00:45:39.70 | +00:09:26 (20.7%) | 4:34 | 13.1 (78.9%) | |||
12 | HENGIELSKI Piotr | 99 | KOŁCZEWO | M40-49 | 12 | M 46 | Tak | 00:22:36 | 00:46:15.70 | +00:10:02 (21.7%) | 4:37 | 13 (78.3%) | ||
13 | PAKURA Krzysztof | 196 | SZCZECIN | M40-49 | 13 | M 47 | 00:23:25 | 00:46:18.60 | +00:10:05 (21.8%) | 4:37 | 13 (78.3%) | |||
14 | JUDKIEWICZ Piotr | 108 | WOLIN | M40-49 | 14 | M 48 | Tak | 00:22:57 | 00:46:52.10 | +00:10:38 (22.7%) | 4:41 | 12.8 (77.1%) | ||
15 | GAWRYSIAK Przemysław | 78 | WŁODARKA | M40-49 | 15 | M 52 | 00:23:31 | 00:47:32.85 | +00:11:19 (23.8%) | 4:45 | 12.6 (75.9%) | |||
16 | BEKIER Szymon | 15 | SZCZECIN | M40-49 | 16 | M 65 | 00:23:51 | 00:48:56.30 | +00:12:43 (26.0%) | 4:53 | 12.3 (74.1%) | |||
17 | KULA Sambor | 144 | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 17 | M 66 | 00:24:55 | 00:48:58.20 | +00:12:44 (26.0%) | 4:53 | 12.2 (73.5%) | |||
18 | BUKOWIECKI Adam | 32 | GRZEPNICA | M40-49 | 18 | M 72 | 00:25:13 | 00:49:48.80 | +00:13:35 (27.3%) | 4:58 | 12 (72.3%) | |||
19 | KOWALCZYK Paweł | 133 | HOŻA TEAM | ŁOBEZ | M40-49 | 19 | M 75 | 00:25:15 | 00:49:58.50 | +00:13:45 (27.5%) | 4:59 | 12 (72.3%) | ||
20 | WEREMIJ Sławek | 272 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 20 | M 76 | 00:24:49 | 00:50:18.65 | +00:14:05 (28.0%) | 5:01 | 11.9 (71.7%) | ||
21 | WRĘBIAK Dariusz | 287 | SZCZECIN | M40-49 | 21 | M 80 | 00:25:43 | 00:51:12.30 | +00:14:59 (29.3%) | 5:07 | 11.7 (70.5%) | |||
22 | LISZNIAŃSKI Daniel | 154 | CELOWY ZWIĄZEK GMIN RXXI NOWOGARD | PŁOTY | M40-49 | 22 | M 87 | 00:26:12 | 00:51:48.90 | +00:15:35 (30.1%) | 5:10 | 11.6 (69.9%) | ||
23 | MICHAŁOWSKI Daniel | 173 | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 23 | M 89 | 00:25:16 | 00:51:50.70 | +00:15:37 (30.1%) | 5:11 | 11.6 (69.9%) | |||
24 | KARASEK Krzysztof | 118 | NAUKA JAZDY KARASEK | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 24 | M 90 | 00:25:23 | 00:51:51.10 | +00:15:37 (30.1%) | 5:11 | 11.6 (69.9%) | ||
25 | CZERNIACHOWSKI Jacek | 45 | GRYFINO | M40-49 | 25 | M 91 | 00:26:22 | 00:51:59.05 | +00:15:45 (30.3%) | 5:11 | 11.5 (69.3%) | |||
26 | BĄCZYK Adam | 14 | MONIA GYM | SZCZECIN | M40-49 | 26 | M 96 | 00:26:00 | 00:52:21.05 | +00:16:07 (30.8%) | 5:14 | 11.5 (69.3%) | ||
27 | GROSICKI Marcin | 89 | SPRINT LOGISTYKA POLSKA | SZCZECIN | M40-49 | 27 | M 99 | 00:26:15 | 00:52:40.55 | +00:16:27 (31.2%) | 5:16 | 11.4 (68.7%) | ||
28 | BIERNACKI Andrzej | 22 | SZCZECIN | M40-49 | 28 | M 101 | 00:26:10 | 00:52:41.25 | +00:16:28 (31.3%) | 5:16 | 11.4 (68.7%) | |||
29 | PIETRUCZYK Arek | 205 | DŁUGOŁĘKA | M40-49 | 29 | M 106 | 00:25:37 | 00:53:07.35 | +00:16:54 (31.8%) | 5:18 | 11.3 (68.1%) | |||
30 | POTERALSKI Radosław | 212 | PARKRUNŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 30 | M 107 | 00:25:28 | 00:53:13.60 | +00:17:00 (31.9%) | 5:19 | 11.3 (68.1%) | ||
31 | KĄKOLEWSKI Marek | 122 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 31 | M 109 | 00:26:59 | 00:53:21.30 | +00:17:08 (32.1%) | 5:20 | 11.2 (67.5%) | ||
32 | KUCHARCZYK Mariusz | 140 | WOLIN | M40-49 | 32 | M 113 | Tak | 00:26:59 | 00:54:31.20 | +00:18:17 (33.6%) | 5:27 | 11 (66.3%) | ||
33 | ADAMCZYK Piotr | 1 | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 33 | M 114 | 00:27:09 | 00:54:32.55 | +00:18:19 (33.6%) | 5:27 | 11 (66.3%) | |||
34 | DENEKO Maciej | 56 | SPRINT LOGISTYKA POLSKA | SZCZECIN | M40-49 | 34 | M 119 | 00:27:14 | 00:55:37.15 | +00:19:23 (34.9%) | 5:33 | 10.8 (65.1%) | ||
35 | SZARYŃSKI Adam | 251 | IRONMAN | LUBIN | M40-49 | 35 | M 120 | 00:28:27 | 00:55:44.75 | +00:19:31 (35.0%) | 5:34 | 10.8 (65.1%) | ||
36 | HARŁUKOWICZ Krzysztof | 96 | EXTREMEWOLF | SZCZECIN | M40-49 | 36 | M 121 | 00:28:26 | 00:55:45.00 | +00:19:31 (35.0%) | 5:34 | 10.8 (65.1%) | ||
37 | PASZKIEWICZ Paweł | 198 | GORZÓW WLKP. | M40-49 | 37 | M 122 | 00:27:20 | 00:55:45.30 | +00:19:32 (35.0%) | 5:34 | 10.8 (65.1%) | |||
38 | POGORZELSKI Daniel | 208 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40-49 | 38 | M 133 | 00:28:41 | 00:57:56.10 | +00:21:42 (37.5%) | 5:47 | 10.4 (62.7%) | ||
39 | SERDECZNY Artur | 230 | KLUB KOKOSA | SZCZECIN | M40-49 | 39 | M 136 | 00:29:42 | 00:58:22.00 | +00:22:08 (37.9%) | 5:50 | 10.3 (62.0%) | ||
40 | SZCZEPANOWSKI Andrzej | 252 | SZCZECIN | M40-49 | 40 | M 144 | 00:29:12 | 00:58:57.50 | +00:22:44 (38.6%) | 5:53 | 10.2 (61.4%) | |||
41 | LUBITZ André | 156 | LAUFMÜTZEN USEDOM | LASSAN | M40-49 | 41 | M 148 | 00:30:01 | 00:59:44.55 | +00:23:31 (39.4%) | 5:58 | 10 (60.2%) | ||
42 | PAWŁOWSKI Marcin | 199 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40-49 | 42 | M 149 | 00:29:59 | 01:00:07.85 | +00:23:54 (39.8%) | 6:00 | 10 (60.2%) | ||
43 | JANKOWSKI Piotr | 104 | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 43 | M 151 | 00:29:41 | 01:01:05.10 | +00:24:51 (40.7%) | 6:06 | 9.8 (59.0%) | |||
44 | RÓZGA Zbigniew | 223 | VIKING 88 | SZCZECIN | M40-49 | 44 | M 155 | 00:30:57 | 01:03:16.50 | +00:27:03 (42.8%) | 6:19 | 9.5 (57.2%) | ||
45 | TOMALAK Marcin | 267 | SZCZECIN | M40-49 | 45 | M 158 | 00:30:34 | 01:03:45.25 | +00:27:32 (43.2%) | 6:22 | 9.4 (56.6%) | |||
46 | KACZYŃSKI Artur | 110 | PILCHOWO | M40-49 | 46 | M 160 | 00:31:34 | 01:04:49.50 | +00:28:36 (44.1%) | 6:28 | 9.3 (56.0%) | |||
47 | BZDAWKA Rafał | 35 | KPW ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 47 | M 163 | 00:32:50 | 01:06:22.90 | +00:30:09 (45.4%) | 6:38 | 9 (54.2%) | ||
48 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 10 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 48 | M 164 | 00:31:28 | 01:06:23.65 | +00:30:10 (45.4%) | 6:38 | 9 (54.2%) | ||
49 | WOJCIECHOWSKI Jacek | 277 | MH AUTOMATYKA | ŚWINOUJŚCIE | M40-49 | 49 | M 165 | 00:32:56 | 01:07:54.45 | +00:31:41 (46.7%) | 6:47 | 8.8 (53.0%) | ||
50 | SZCZYPEK Sławomir | 255 | MOSTY-OSIEDLE | M40-49 | 50 | M 166 | 00:33:53 | 01:10:11.85 | +00:33:58 (48.4%) | 7:01 | 8.5 (51.2%) | |||
51 | RÓZGA Jerzy | 224 | VIKING 88 | SZCZECIN | M40-49 | 51 | M 169 | 00:36:19 | 01:13:55.60 | +00:37:42 (51.0%) | 7:23 | 8.1 (48.8%) | ||
52 | SZPULAK Jarosław | 258 | BRZEG | M40-49 | 52 | M 173 | 00:37:03 | 01:18:16.20 | +00:42:02 (53.7%) | 7:49 | 7.7 (46.4%) | |||
53 | DROZDEK Daniel | 60 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 53 | M 174 | 00:30:30 | +00:12:37 | 6:06 | 9.8 (59.0%) |
Znaleziono 53 wynik(ów)